Opinie o THALES DIS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Tczew

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy THALES DIS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie THALES DIS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja elektronicznych obwodów drukowanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o THALES DIS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Tczew

Eaton, Flex, Metrix

Oferta pracy 4100 brutto plus premie i inne benefity. Co firma Thales ma do zaoferowania swoim pracownikom w 2023 roku poza darmowym parkingiem i zgniłymi owocami i warzywami???

@Eaton, Flex, Metrix

Firma Thales ma dobrych pracowników, jak chcesz to zaproponuj kadrze niekompetentnym kierownikom i niech idą z tobą - dorzucimy taczki! Amen

Kumpel

A Ty nawet biletu do waćmierka nie dostaniesz bo by zamknęli drogę nr 22 jakby taki potwór straszył. Papatki dla Twojej głupiej gadki.

Potwierdzam

Same (usunięte przez administratora)zza Wisły. Ludzie totalnie bez jakiejkolwiek godności. Zero szacunku i maximum wyzysku. Nikogo w nawet najmniejszym stopniu ani troszeczkę nie żałować. Tylko jeszcze bardziej upadlac. Gratuluję i pozdrawiam.

Ktoś

Czy to co opisujecie, dzieje się na Skarszewskiej, czy Bałdowskiej?

@Ktoś

Włącz wiadomości TVP, a tak poważnie jak nie pracujesz w tej firmie to nie twoja sprawa!! My załatwimy nasze sprawy we Firmie sami! Także........

Mość
@Ktoś

Ogólnie o tym na dzisiejsze czasy (usunięte przez administratora), który sprowadza w swoje szeregi najgorszą ciemnote którą jeszcze w miarę można manipulować i zastraszać. PS. Pracującą za najniższą krajową.

Niko
@Roman

Właśnie widzę jak załatwiacie sami. Koń by się uśmiał. Jest tylko jedna zmiana, wiadomo gdzie i wiadomo która. Zresztą wystarczy poczytać komentarze, to będzie wiadomo, na którą zmianę nie daj Boże trafić, skoro padają tam nazwiska. Unikać jak ognia, podali ludzie.

@Roman

Nie oglądam tv. A tak poważnie, jeśli załatwiacie sprawy wewnątrz firmy to po co te wypociny tutaj. Ja pytam gdzie, bo zastanawiam się czy aplikować. I właśnie po to jest ta strona.

Ktoś ktoś
@Ktoś

Nie trzeba. Sprzątaczka już jest na pełnym etacie i brak wolnych wakatów.

@Ktoś ktoś

Twoja prostacka odpowiedź świadczy tylko o tobie, nie o firmie.

Ja już nie mam słów na to co się tutaj dzieje . Mamy początek roku a o podwyżkach nic nie słychać . W tym roku mamy dwie podwyżki najniższej krajowej , ciekawe czy firma bierze to pod uwagę ze dają ludziom stawkę głodowa. Praca na 4 brygadowce a płaca tylko pare złotych więcej od najniższej krajowe. Ludzie chyba naprawdę musza sie zacząć zwalniać bo praca tutaj przestanie być opłacalna , moze wtedy zaczną doceniać roboli , roboli p dzięki którym za wyrobione wyniki macie wygodna posadkę w ciepłym fotelu i wysokie premie a my robole w zamian dostaniemy kawałeczek torciku , to jest tez śmiech na sali. Kiedyś ta firma miała prestiż i aż z duma mówiło się gdzie się pracuje . Teraz to wstyd się przyznać ze przy tak odpowiedzialnej pracy , prudukujac produkty rządowe , pracując dzień i noc , sobota i niedziela stawka prawie równa z najniższa krajowa . Pisząc to mam łzy w oczach bo wiele lat temu było tutaj bardzo dobrze teraz to już tylko wspomnienie , pozostało zapomnieć i odejść z godnością

prawda

A czego się spodziewać jak góra klęka przed Francją? Co ostatnio się działo przed tym jak mieli przyjechać? Jeden dzień chorobowego = brak premii. Brak dodatku do 4brygadówki gdzie wszystkie zakłady mają. Nadgodziny wypłacane raz na 4 miesiące (ewenement prawdopodobnie na skalę województwa). Przy tym produkcie który jest robiony w zakładzie to firma powinna być na górze w płacach a nie że w podobnej firmie w Tczewie (druk) na start dostajesz więcej niż tutaj po kilkunastu latach przepracowanych. Prześwietla Cię ABW z ty dostajesz trochę więcej od minimalnej. Zresztą widać co się dzieje po ilości osób które ostatnio odchodzą z firmy. Podwyżka to też pojęcie względne bo to będzie po prostu wzrost płacy spowodowany inflacją (do tej kwoty powinna być prawdziwa podwyżka). No i od kiedy ona wejdzie? Vectrex od tego miesiąca podnosi wypłaty a tutaj będziemy czekać do lipca/sierpnia? I bez wyrównania za wcześniejsze miesiące? No i jest jeszcze opcja że po prostu podniosą premię i powiedzą że macie więcej - w jednym miesiącu dostaniesz całą kwotę a w innym pomniejszoną bo nie zrobisz planu (dostałeś więcej ale jak nie wyrobisz celu to ci część zabiorą).

@prawda

Idź po radę do twojego zausznika! Ja twierdzę iż we firmie jest wielu wartościowych pracowników, tu trzeba zmienić - przewietrzyć kadrę kierowniczą!

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie THALES DIS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Shift Leader?
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.

Radzio

To że Damian jest kiepskim technikiem, któremu najlepiej wychodzi obgadywanie i tworzenie konfliktów wiadome było od dawna. Pomimo tego ktoś to (usunięte przez administratora) protegował na siłę. Zresztą skoro mamy kierowników, którzy są z przypadku to komu szkodzi dodatkowe utrzymanie pseudotechnika za pół stawki kierownika...? Korporację stać na takie jednostki.

AJATO
@Radzio

Tu nie chodzi o koszt utrzymania technika - tylko o to, ze (usunięte przez administratora)jest agentem (usunięte przez administratora)i nie musi wiele potrafić -ważne, zeby raportował systematycznie do swojego wodza.

@AJATO

Zarząd dla uzdrowienia sytuacji :będzie zmuszony do wymiany kadry kierowniczej!

NSZZ

Czy są już jakieś zapisy dla chętnych na strajk?

Janek
@NSZZ

Tak na baldowie kierownik Jacek namawia do związku i strajku. Wczoraj się zapisałem.

Alina

To niestety prawda. Jadzia to błędny rycerz na koniu trojańskim i w dodatku z (usunięte przez administratora) w herbie!

@Janek

Hipokryzja, dobry żart!

@Janek

A jaka jest zależność Jacka z Michałem - Hipokryzja, chyba nie tylko!!!

@Alina

To mało powiedziane! To osobnik bez godności, szyderca, egoista, rozchwiana jaźń na każdej niwie!

@NSZZ

Poszukujemy operatorów taczek! Dla Jadzi jednokołowa z łatwym wysypem!

Stare Miasto
@Roman

Jadzia nie nadaje się nawet do obsługi taczki. Gdyby nie komitywa z trojanem i posadka polegająca na nic nierobieniu ten gostek poleciałby z firmy w niespełna kwartał. Niestety to przykra prawda, ale tacy ludzie jak Michał czy Jacek nie nadają się do uczciwej pracy. Lenie i krętacze, którzy mieli trochę szczęścia.... Przykre jest to, że ludzie z wyższym wykształceniem muszą pracować na liniach produkcyjnych za grosze, a takie nieuki jak Jac czy Jadzia przytulają po dyszce bez większych starań.... Polecą prawdopodobnie po trojanie. Tak niestety działają polskie układy w zagranicznych korporacjach.

@Stare Miasto

On nie miał operować taczką, poszukiwany jest operator który go wywiezie! Zgadzam się z Tobą w stu procentach, dziwi mnie postawa tych którzy donosili do niego na koleżanki i kolegów a on w następstwie dokonywał wpisów na listach do zwolnienia! Jestem za związkiem zawodowym w zakładzie ale bez hipokrytów typu Jacek, Michał!

Beata

I ciebie sprzeda jak będziesz zbyteczny - to taki gracz naiwniaku

Arleta

Nauczył się pedałować stary wedzarz to nauczy się pchać taczkę. Nie martw się o niego bo on o ciebie nie będzie.

Beata

On nie jest stworzony do wszelakich prac, ich trzeba zapakować na taczkę i przewieźć za bramę! Niech poznają szkołę życia - Trojan już im nie pomoże, a wsparcie kolektywu utracili!

Beata

Twoje marzenie, czy drwina - hipokryta z ciebie! Może sama odpowiesz na zadane pytanie!

@Beata

Iksińska domaga się taczki, wspólnej, czy osobnej!

Jacek
@Roman

Z przyczepką dla mnie bo też za kolesiostwo podąże na skarszewska

@Jacek

Godna rozważenia twoja propozycja - oczekujesz niespodzianki świątecznej?!

Ada
@Roman

Jacek prekursor kolarstwa na skarszewskiej. Ten plan może się udać. Wygryzie grupę biegaczy.

Jac

Rybki akwarium i wedzarnia to za mało żeby się przypucowac trzeba było kupić rower i zacząć pedalowac

Roman

Życie toczy się dalej, wiatr historii oceni i przewietrzy (usunięte przez administratora) ów, lizusów, niekompetentnych! Pieski trojana mogą czuć to co załoga, tonięcia pod nogami! Jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie!

Czyżby?
@Roman

Jadzia śmieje się ludziom w twarz i kpi z nich. Pomimo tylu wpadek, niekompetencji, a nawet kradzieży mienia zakładowego (gdzie można by było poszukać świadków tych czynów) protegowany Trojana nadal czuje się bezkarny. Szkoda, że prywatne układy zwane folwarkami czynią z kierowników właścicieli ziemskich, a z operatorów (usunięte przez administratora) Mobbing i nadużycia na porządku dziennym i w dodatku kpiny z operatorów i operatorek - komentarze dotyczące wyglądu bardzo prymitywne i bardzo chamskie, wyśmiewanie społeczności (usunięte przez administratora) itd. Cy to przystoi kierownikowi? Wiem, że Michał jest prawicowy i bardzo mało tolerancyjny, ale to nie jest jego zakład do cholery! Jak długo korporacje będą tolerowały patologiczne układy i nadużycia w polskich zakładach? Czy kierownicy nie podlegają żadnej weryfikacji i mogą wszystko? Jeśli te sytuacje pomimo kryzysu będą dalej tolerowane, a nic nierobiący kierownicy będą otrzymywali waloryzacje taką jak 10 zwykłych operatorów to ludzie w końcu pójdą z tym do mediów.i straci na tym wizerunek korporacji pod szyldem Thales DIS. Osobiście nie wierzę w jakikolwiek sukces NSZZ.w tym zakładzie.

@Czyżby?

Jeśli związek zakładowy zakładają osoby związane z tym układem to nie ma szans ich usunięcia! Chcesz coś zrobić należy utworzyć konkurencyjny związek zawodowy w zakładzie, lub do istniejącego wprowadzić tyłu członków z poza układu! Należy zauważyć że to ci których chcecie usunąć mają kontrolę nad nim i tak ochoczo się rechoczą! Mniej mówić, a więcej czynić! Michał to duży chłopiec!

@Ada

To flagowy hipokryta i jeden drugiego wart!, przechowalnia fagowców - Skarszewska!!

I tu się mylą! Przyjaźni między nimi nie ma i nie będzie, każdy gra każdym - to HIPOKRYCI!

Hehe
@Czyżby?

Hej, nie wiem jak ty... Ale ja się zapisałam do ZZP, nie do NSZZ... Jeśli chcecie założyć kolejny Związek to życzę powodzenia. Tego firma właśnie chce... By nie było wspólnego działania pracowników, ale co wy możecie wiedzieć jak tutaj piszecie takie bzdury. Możecie powiedzieć kto z związku jest w tym "układzie"?. Jeśli chcecie coś zmienić, to najłatwiej to zrobić przez zapisanie się do związku zawodowego w naszej firmie.

@Hehe

Twoja wypowiedź jasno daje do zrozumienia o układzie i sterowalności! Zapisałeś się to twoja sprawa, dziwi mnie że tak ochoczo o tym piszesz! Hipokryzja i sterowność twoje walory! Dobrze że jesteś marginesem tej firmy, oddziału!

@Roman

To HIPOKRYCI i konfidenci nie warci łzy!

PREZENT ŚWIĄTECZNY

Z pieniążków zbieranych na działalność Związku Zawodowego trzeba wyznaczyć fundusz na prezent dla Zarządu. TACZKA najlepszym prezentem bo wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że niedługo będzie przydatna.

NSZZ Solidarność
@PREZENT ŚWIĄTECZNY

Proponuję zorganizować akcję pt.: "TACZKA DLA LUBIŃSKIEGO". Zakupimy jakiś używany pojazd z olx - w niekoniecznie w dobrym stanie, a w dniu zakładowej Wigilii dostanie go w prezencie z zapytaniem -Czy będzie potrzebował pomocy w obsłudze... Będzie to również test honoru tego delikwenta.

@NSZZ Solidarność

Czy on jedyny?

Podwyżki

Ile dla operatorów w tej inflacji. 1000 czy 2000 bo nie wiem czy też się nie zwolnić

Xyz

Właśnie się zwolniłem, ta firma to jakiś żart, gorzej w Tczewie jest już jedynie w apatorze, ale my jestesmy na drugim miejscu od końca .

Ala
@Xyz

Weź nie obrażaj apatora tam chociaż co miesiąc za nadgodziny płacą.

Dział paszportów...

Witam wszystkich potencjalnie zainteresowanych pracą w tej firmie. Nie polecam zatrudnienia. Inflacja dobija do 20%, a właśnie doszły mnie słuchy, że waloryzacja w lutym lub w marcu dla poziomu L2 będzie poniżej 100zł. -Nie będzie mnie stać na wynajem mieszkania. Już teraz dojeżdżam do pracy rowerem, oszczędzam na wszystkim i zostaje mi na życie ok. 400zł. To jest dramat. Wypowiadam umowę i szukam czegoś innego zanim dopadną mnie myśli samobójcze. Jest to praca dla znudzonych życiem małżeńskim prostych starych plotkar -gdzie mąż lepiej zarabia i dorzuca do kosztów życia. Samotna osoba nie jest w stanie utrzymać się z tych zarobków. Chyba, że jest się jakimś kierownikiem czy technikiem utrzymania ruchu -Ci nie narzekają. Przez ostatnie miesiące pracy odniosłam wrażenie, że bardzo mało normalnych osób pracuje na produkcji. Ludzie jakby zdziczeli -upadek obyczajów, donosy i lizusostwo. Z drobnymi wyjątkami to straszny chłam ludzki i bardzo zła atmosfera pracy. Podsumowując: LEPIEJ ZOSTAĆ DZIWKĄ W LESIE NIŻ ZATRUDNIAĆ SIĘ W THALESIE!

Jukej
@Dział paszportów...

To niestety wszystko prawda, z czystym sumieniem nie polecam. Tego typu prace i płace mogli podjąć tylko ludzie, którzy się nie szanują. Nawet Ukraińcy wyżej się cenią. Zaczęło się psuć od czasu jak zatrudnił się(usunięte przez administratora) Ten (usunięte przez administratora)dpowiedzialny jest za pogorszenie warunków pracy, przymusowe nadgodziny oraz niekorzystny system ich rozliczania, a także za negatywne oddziaływanie na waloryzacje poziomów i awanse szeregowych pracowników, (usunięte przez administratora) wsparcia. W tym kraju najlepiej mają Ci, którzy tak naprawdę nie pracują -ot taki paradoks....

@Jukej

To jest kraj dla (usunięte przez administratora), niekompetentnych, a służalczych! Czy Michał spadł z deszczu pod rynnę! Był tylko wykonawcą poleceń, bez wartości inteligencji, iloraz zamrożony! Można go szanować, oj byli tacy sami jak on!

@Roman

Administrator tego portalu wycina treści dotyczące szczególnie jednej osoby i to zauważa każda osoba zdrowo myślącą - niż ten osobnik! Jest do rzeczy administratorze hipokryzji!!!!!

Roman

Trafiłeś w dychę! Administrator o tym wie i tnie komentarze!

Niko
@Dział paszportów...

To życzę owocnej pracy w lesie.

@Niko

Badałeś się, to się zbadaj u określonego specjalisty - (usunięte przez administratora)!!!

Związek zawodowy

Czy wobec olewającej postawy zarządu wobec pracowników stawiajacych swoje żądania przewidywany jest STRAJK?? Chyba już czas na jakieś kroki żeby przerwać badanie zdolności związku zawodowego. Czas skończyć grę thales wobec najbiedniejszych.

Pracownik strefy ekonomicznej
@Związek zawodowy

Dziwi mnie fakt, że włodarze korporacji nie interesują się ile zarabiają i w jakich warunkach pracują szeregowi pracownicy w oddziale w Tczewie,..? Przecież o wizerunku firmy świadczą przede wszystkim zadowoleni pracownicy. Pozwalają na zatrudnianie polskich pseudomenadżerów, którzy zrobią wszystko, aby poobcinać wszystko co się da i obrzydzić pracę w tej firmie. Jestem przekonany, że w żadnym z pozostałych oddziałów tej samej firmy nie ma takich menadżerów, którzy tak wybitnie nie szanują swoich pracowników -w dodatku tej samej narodowości. Brawo panie lubiński !!! (usunięte przez administratora) że kosztem ludzkiej krzywdy uda ci się zrobić karierę i jeszcze na tym wzbogacić...? Karma lubi wracać do pazernych polskich zdrajców...

@Związek zawodowy

Fakt, roszady muszą nastąpić radykalne, by więzi rozmów nie zerwać! Stety, niestety część załogi jest odpowiedzialna iż dochodzi do takiej sytuacji! Donosy, lizusostwo akceptacja tej choroby przez obie strony! Dlatego to trzeba wyciąć, pozostałe negocjować!

@Roman

Trojanowski i jego ulubieńcy popsuli całą atmosferę w zakładzie! Tu nie szła gra o firmę, a o ich byt! Gdyby administrator nie wycinał spostrzeżeń pracowników a przekazywał cenne uwagi do zarządu korporacji to przebieg pracy i praca dla dobra korporacji przebiegałaby bez układów i donosów! Teraz należy to oczyścić, wyciągnąć wnioski! Strajk to nie rozwiązanie!

Kasa

W każdej firmie do okoła dwie podwyżki w roku. Jedna większa niż w thales daje raz na rok. Kto tu szuka głupków. Nawet ich brakuje.

Heh

Pracowałem w tym (usunięte przez administratora) Najlepszym świadectwem tej "Firmy" jest baner na płocie który wisi od roku ze przyjmą pracowników. Zwolniłem się bo z takimi lizodupami na laminacji jeszcze nie pracowałem. Pozdrawiam brygadzistów z połowa mózgu i kierownictwo zmuszające do nadgodzin które nie są nadgodzinami ale zmiana grafiku. Co za (usunięte przez administratora) Powinni to zamknąć albo zmienić kadrę zarządzajacą.

Szukający pracy

Mam problem z napisaniem pod moim zapytaniem. Widzę, że kilka osób mi odradza pracę w Gemalto. A czy mógłbym się dowiedzieć dlaczego ? Co tam jest nie tak?

SG
@Szukający pracy

Myślę, że takie portale jak ten przyciągają zwłaszcza osoby niezadowolone do oddania komentarza. W każdym zakładzie pracy znajdą się osoby mniej lub bardziej zadowolone. Ja ze swojej strony polecam pracę w firmie Thales, o czym może świadczyć mój kilkunastoletni staż. Nie ma co ukrywać, iż istotne jest samo stanowisko, na które aplikujesz i panująca w danym dziale atmosfera. Powodzenia

@Szukający pracy

Minimalna krajowa, aktualnie zatrudniają przez agencję, brak dodatków za czterobrygadowke, jedynie premia produkcyjna. Nadgodziny rozliczane co 4 miesiące, zapłacą o ile jest praca, bo inaczej wyzeruja grafik i wyślą na przymusowe wolne, od dłuższego czasu wieczne problemy z dostaniem urlopu, bo dużo pracy, mało ludzi. Brak poszanowania pracownika jak i jego czasu prywatnego, wpisują nadgodziny bez twojej zgody nazywając to zmiana grafiku i albo przyjdziesz albo masz nieobecność nieusprawiedliwiona. Omijać tę firmę, serio. Szanujmy siebie.

@Szukający pracy

Przede wszystkim atmosfera w fiermie wywyższone ego u większości pracowników wypłaty marne zawsze na czym zostaniesz przy wypłacie (usunięte przez administratora)dużo by pisać od kad przyszedł nowy dyrektor z (usunięte przez administratora)tak się wszystko posypało ..tak samo jak zwykli operatorzy zostali tzw koordynatorami np taka jedna na czerwonej zm w clean (usunięte przez administratora) eee szkoda by pisać ... Na szczęście ja nie muszę już ich znosić

@13345

teraz premia będzie większa

@98765

Większa, ale się chociaż na dzień nie pochoruj bo jej nie zobaczysz.

Medium
@Szukający pracy

Kadra zarządzająca na produkcji bez przygotowania pedagogicznego, to średni personel techniczny, akceptowany przez dyrekcję, a niezbyt przydatny załodze!

Kolor
@Medium

no żeby być kierownikiem starczy hufiec skończyć albo mieć zainteresowania jak Twój przełożony. kiedyś było lepiej.

Robolxx
@Szukający pracy

W tej firmie na pewno nie zarobisz. Mimo robienia ważnych dokumentów, w specjalnych warunkach no i pracując w weekendy dostaniesz najniższą krajową. Przymusowe nadgodziny, tłumaczące zmianą grafiku.

Mała

Na awans nie muszą składać się jakiekolwiek zasługi. W ogóle w polskich oddziałach korporacji jest to rzadkie zjawisko. Awans przeważnie zdobywany jest poprzez (usunięte przez administratora) nepotyzm, tzw. haki czyli szantaż lub poprzez krótkie przyjemności pod biurkiem. Słyszałam także o korupcji -na zasadzie -zrobisz mnie kierownikiem -będę ci odpalał kafla co miesiąc. Wiem, że to wszystko jest słabe, ale tak niestety to działa. Jedna wielka sitwa zakładowa, która działa jak (usunięte przez administratora) Poczucie bezkarności u kierowników w tej firmie bije rekordy. Wystarczy, że statystyki są w normie -góra jest szczęśliwa... Co niektórzy czują się jakby rzeczywiście byli szefami, właścicielami... Są tak naprawdę żałosnymi ludźmi z żałosnym życiem prywatnym, więc niech was nie dziwi, że czasami muszą się na kimś wyżyć, aby podleczyć własne ego.

Medium
@Kolor

Co u Jagody??

Pfff
@Medium

Wszystko jak dawniej w większej ilości jego beznadziejności. Obowiązki i odpowiedzialność przekłada na wszystkich w okolicy siebie. Niczym się nie zajmuje poza umiejętnym i przemyślanym kłóceniem między sobą pracowników nie tylko w obszarze jednej zmiany. Na końcu wszystkie niepowodzenia w zarządzaniu produkcją oraz zasobami ludzkimi przekładają się na podrzędnych pracowników. O wyróżnianiu niektórych pracowników i nie równym traktowaniu w obszarze jednego stanowiska pracy nie wspominając i wiele więcej ale na wszystko przyjdzie odpowiedni czas

Ufff
@Pfff

Czemu tylko niektórym pracownikom M co okres rozliczeniowy pozwala nie przepracować założonych przez prawo godzin? Przypadek? Ciągle pomyłki? Słaba znajomość matematyki?

Lechu

W indiach za takie coś czekała by go chłosta. W Thalesie przygarnia co miesiąc 10 koła za nic nierobienie i śmieje się ludziom w twarz. Fajnie się patrzy jak frajernia pracuje za najniższą krajową i w zagęszczonym grafiku -mozna im jeszcze mierzyć czas na przerwach, mieć zastrzeżenia co do jakości i wydajności i zastraszać -bo to takie fajne jak ktoś ma stresa. A kierownik sobie obejrzy filmik, pogada o pierdołach, pogra na komputerku, pogada przez telefon ze znajomymi, coś ukradnie przypadkowo i jeszcze zdradzi w kiblu żonę, a co tam! Żyć nie umierać! Znajomości z trojanem super sprawa. Żydokomuna ma się dobrze.

@Ufff

Mizerne wspiera miernego, wzajemna pozorna asekuracja!

Robolxx
@Szukający pracy

Dodatkowe nadgodziny o które nikt Cię nie pyta,musisz przyjść jeśli nie to pociągną Ci z urlopu. Płaca bardzo niska jak na rodzaj pracy która się wykonuje więcej proponują firmy w okolicy.

Uklad

Stary siwy dyrektorek broni i jest w układzie ze swoimi pieskami żeby tylko kupy nie trzeba po nich sprzątać

Gabi
@Uklad

Normalna sprawa. Mężczyzna chwile przed emeryturą to chce sobie spokojnie doklepać. Zmian on nie potrzebuje. Innowacja i kreatywność potrzebna jest nowym a nie jemu bo tu ma to co chce. Czas i lokalizacja płyną na jego korzyść. Stara szkoła gemplusa.

Stencja
@Uklad

Układ to ma gołombek z jadzią. Pseudotrener donosi kierownikowi, a kierownik nie zauważa jego nieróbstwa, łamania wszelkich procedur i traktuje go w uprzywilejowany sposób. Jest to żenujące i niesprawiedliwe dla pozostałych pracowników. Mam nadzieję, że dyrekcja w końcu zauważy tą patologie i podejmie odpowiednie kroki. Kamery i Sasy potwierdzą uroki ściemniacza z kuglera.

SUKCES
@Stencja

Michał głowa do góry nie przejmuj się tym hejtem. Niestety każda kolejna czarna owca przeniesiona na Skarszewska równa się wpis. Idziesz w dobrym kierunku jeszcze parę wpisów i będzie spokój...

Owczarnia...
@SUKCES

Jest jeszcze jedna siwa zabłąkana owca, która sieje hejt.

@Uklad

Kto uczynił z Michała J kierownikiem?? Czy to jego poglądy, czy uległość?

@Uklad

A zostawiają jej co raz więcej! Pewnie dyrektor ma słabszy wzrok i słuch??

Metronic
@Kasia

Na pewno trojan - może jeszcze jakieś inne dwie, trzy osoby maczały palce w tym procederze bez procedury -tzw. rekrutacja wewnętrzna (sfingowany wakat) zwykły operator (mierny exexpert i ex logistyk rekordzista w raportach niezgodności działu bezpieczeństwa po linii znajomości i za dobre (usunięte przez administratora) został wysłany na wycieczkę do Francji - La Ciota, aby powrócić jako koordynator nowego działu, gdzie po wielu przeróżnych aferach (tzw. SAS-Gate - dawał operatorom przyzwolenie na oszukiwanie bramek zliczających wyjścia, przynoszenie do pracy zakazanych przedmiotów, celowe niszczenie sprzętów korporacji, konsumpcja w obszarze produkcji, drobne (usunięte przez administratora)) awansuje na stanowisko kierownicze, aby mieć jeszcze większą władzę i większe możliwości do (usunięte przez administratora)wybryków. Tzw. swoi u Michała byli traktowani w uprzywilejowany sposób, a zwykli uczciwi pracownicy byli szykanowani i wyszydzani. Tyle w zarysie jego kariery. Zmieniają się czasy, dyrektorzy, ale patologia pseudokierowników nie zostaje ruszona, a nawet jakby była wspierana - ot sprawdzeni ludzie na swoich stanowiskach... żenada. Na szczęście pracują jeszcze ludzie, którzy pana Michała znają podobnie jak to co wyczyniał i w jaki sposób awansował. Mógł sobie pomanipulować prostymi starymi babami ze wsi, toporem, klejną, stawickim i inną "inteligencją", ale pewnych ludzi nie oszuka, nie zastraszy, nie zmanipuluje, nie przeniesie i nie zwolni.

Prawda
@Metronic

Popieram i doceniam za cenny komentarz. Ty też wiesz, że jeszcze wiele można by dodać. Dziękuję

Prawda Daniel
@Metronic

I tak wiadomo, że to Ty wylewasz swój żal. Pomimo tego jaką mędą jesteś. Masz w 100 procentach rację

Prawda

Yrs

okrutna prawda

W Thalesie nikt nie ma jaj - same La Cioty, Ha, Ha, Ha. Eunuchowskie oddanie za najniższą krajową i "bony na Święta" - coś jak elektorat PiSu.... Do tego wszystkiego chvjowa atmosfera i nagonka niespełnionych życiowo frajerów, którzy podskoczyli o szczebel wyżej .

Alexia
@okrutna prawda

To wszystko racja, nikt normalny i z duma i honorem nie idzie pracować do korpo za najniższą krajową. (usunięte przez administratora) kobiety ze wsi rodem oraz faceci bez jaj wybierają taką ścieżkę kariery.

Adela

To prawda. Najwięcej energii dostarcza mu pewien wielki siwy leming, który donosi nawet na stare baby z którymi się trzyma, I nie przeszkadza nawet fakt, że jest z wyznania zwalczanego przez wyznanie kierownika, któremu donosi.

Księżniczka z rybnego
@Adela

Za dużo trzciny cukrowej pochłaniasz i nadmiar cukru szkodzi dla Twojego tępego mózgu słabo rozwinięta istoto interesująca się wszystkimi dookoła. Dzieci swoich pilnuj a nie dorosłych towarzyszy z pracy.

@Metronic

To ich ostatnie posunięcia na stanowiskach! Upadek będzie bolesny! My pamiętamy hipokrytów!

@Uklad

Trojan to już groteskowa przeszłość, a osamotnione pieski czeka schronisko, gdyż nikt go nie zaadoptuje!!

Iwonka
@Księżniczka z rybnego

Tak to ja stara plotkara ze wsi i moje koleżanki kochane

Skarszewska

Słyszeliście coś o tym związku co został niby założony?. Podobno góra tak zła że nie nadarzą gotować bigosu....

Związek
@Skarszewska

Słyszałam, że pierwszy postulat w związku z szalejącą inflacją i w ostatnich latach brakiem pełnego jej wyrównania jest wniosek o conajmniej 50% podwyżkę dla najmniej zarabiających. Drukarze mówią że ewentualnie lubisie będą same hajdenbergowac

Pewna laska (nie z rybnego)

Trojan pójdzie na emeryturę dla obiboków, a Jadzię kopną w (usunięte przez administratora)i podziękują za współpracę. Na stanowisku dyrektora wiochy widziałabym Tochę z działu technicznego - ma doświadczenie w (usunięte przez administratora) a kierownikiem dobrym byłby Krzysiek Głąbek. W końcu zrealizuje swoje marzenie o szczytach kariery i nie będzie musiał robić pod Jadzię podkopów na goworku.

Koleżanka koleżanki
@Pewna laska (nie z rybnego)

Pana Wiesława nadrzędnym stomatologiem firmy zapomniałaś dodać

SV
@Koleżanka koleżanki

To by była akurat antyreklama, ale nie wszyscy są idealni -z wyjątkiem trenera z kuglera. Rzecz jasna.

Rogacz z lubiszewa
@SV

No jasne. Tego fałszywego chvja trzeba doceniać, a Jagoda robi to najsprawniej. Gdyby nie złoty trener to jadzia poszedłby z torbami.

@Rogacz z lubiszewa

To już historia! Sprawy potoczyły się za daleko!

KaMa

A co z Panem, że pieski skomleć zaczynają?

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Gemalto Sp. z o.o.?

Operator

jest rozmowa rekrutacyjna i test na stanowiska produkcyjne

Emilia
@Operator

Test? Na czym on polega właściwie? No i ile trwa, to jest w formie jakiegoś dnia próbnego czy jak to wygląda?

Operator
@Emilia

W sumie trwa ok 2h , rozmowa ok 1 h i test ok 1 h. Test prosty weryfikujący czytanie ze zrozumieniem, troche działań matematycznych, spostrzegawczych,

Pracownica

Wśród tego wszechobecnego hejtu (na prawdę nie milo się to czyta) chciałabym podziękować firmie ze ostatnie inicjatywy, a dokładnie za piknik pracowniczy na Bulwarach. Super było się wspólnie spotkać, pogadać, potańczyć na koncercie. W Thales pracuje bardzo dużo wartościowych osób, których praca jest doceniana globalnie! Fajnie tu pracować!

@Pracownica

A co ciebie tak zafascynowało - wata cukrową, czy darmowy cukierek że tak słodzisz! Opinia wyrażana przez koleżanki, czy kolegów jest ich wyrazem, odczuciem - którego ty im nie odbierzesz! Iloraz Twój powala!

@Pracownica

To pracuj sobie bez pensji piknik Ci zrobią co miesiąc i będziesz zadowolona .A w ogóle może idz do HR zgłoś że harytatywnie będziesz pracować 31 dni w miesiącu i super zadowolona bedziesz bo na suchy chleb masz

@Pracownica

A globalnie to raczej może dobrze by było zrozumieć drugiego człowieka-pracownika że po horrendalnych podwyżkach cen czynszu i opłat ktoś inny może nie ma co do gara włożyć a przepraszam ważne że ty masz suchy chleb a reszta niech zdycha z głodu taka globalna solidarność ludzka tylko ludzie tak mają bo nawet zwierzęta sobie pomagają i starają się drugie stworzenie zrozumieć a nie tylko ja

Elizabeth Bathory

Witam, napisze mi ktoś jak wygląda to od wewnątrz? Zarobki-najniższa krajowa? Jak jest? Czy to prawda jak piszą w ogłoszeniach, że na 2 dni po 12h przypada 2 dni wolnego(następującego po 2 dniach roboty),a na jedną nockę 12h przypada 3 dni wolnego?

@Elizabeth Bathory

2 dni dzien (6-18) dzien wolnego 2 dni noc (18-6) 3 dni wolnego. Chyba ze zmieniaja grafik to wtedy tak to juz nie wyglada.

@Elizabeth Bathory

Nie polecam pracy w tej firmie. Tłumaczyć powinno chociażby to, że nawet Ukraińcy gardzą pracą w tym zakładzie. Wykorzystanie człowieka na maksa i bez poszanowania jego godności. Układy i układziki. Jako nowa operatorka nie masz żadnych praw i każdy będzie mógł tobą pomiatac. Kierownicy to ogólnie (usunięte przez administratora) -byli operatorzy (bez wykształcenia), którzy mają przyjemność w wyżywaniu sie nad nowymi pracownikami. Dookoła pełno konfidentów. Nikt normalny długo tam nie wytrzyma. Zarobki najniższe w Tczewie. Zniewolenie i upodlenie. Coś na styl Flexa - tylko większe kolesiostwo i korupcja.

Elizabeth Bathory
@Marta

Wierzę na słowo, zastanawiam się tylko czy jest jakiś moloch(czytaj fabryka) gdzie jest inaczej. Flex jest zapewne jeszcze gorszy? Nie wiem i nie mam ochoty się przekonać. Molochy można porównać do kału, kał pozostaje kałem lecz wyróżnia się różne jego rodzaje, barwy i zapewne też zapachy.

@Marta

W pelni podzielam Twoja ocenę!

Marzena
@Roman

Ilu Ukraińców teraz tu jest, że tak podkreśla, że niby pracą tu tak gardzą?

EB
@Monika

Czy 2 dni wolnego pod rząd jest tylko po nockach? Na dniówkach jest tylko 1 dzień wolnego?

Luna
@EB

Po nockach są 3 dni wolnego, a po dniwkach 1 dzien 2 dni dniowka, dzien wolnego, 2 dni nocki 3 dni wolnego

@Marzena

Chodzi tobie o Ukrainców, czy Ukrainki?

Zostaw merytoryczną opinię o THALES DIS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Tczew

• Jak się pracuje w THALES DIS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy THALES DIS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 85.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w THALES DIS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 69, z czego 7 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 36 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

THALES DIS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
2.4/5 Na podstawie 644 ocen.

THALES DIS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ