Opinie o Zino Sp. z o.o. w Ząbki

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Zino Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Zino Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż drewna, materiałów budowlanych i sanitarnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zino Sp. z o.o. w Ząbki

Piotrek M Nowy wpis

Dzień Dobry, Widziałem ogłoszenie na stanowisko PH, mam doświadczenie w branży budowlanej oraz prawo jazdy. Chciałbym się dowiedzieć ile można zarobić na tym stanowisku, i czy naprawdę panuje tam taka miła i rodzinna atmosfera.

Mario Nowy wpis

Jakie są realne zarobki w Zino dla początkujących pracowników? Jaki socjal?

Tu jest jedno wielkie kumoterstwo , ponieważ teraz jest brak pracy( chowają się po regałach na magazynie)a męczą kierownika aby zatrudnić pracownika na szykowanie paczek którymi niby powinien się zajmować jeden z wybrańców .Masakra co się dzieje na magazynie w tej firmie a góra nie interesuje się tym wszystkim .

Jacek
@Michał

A płacą chociaż jak należy? Nie ma opóźnień?

Kiepsko czyli w sumie jak? :(

Jarek
@Ewa

Tu nie ma stałej pensji , co miesiąc jest inna kwota . W sezonie wziąłem tyle samo co teraz jak brak zajęcia więc nie mam pojęcia od czego to jest uzależnione.

Michla
@Jarek

Jestem gotowy podjąć tam prace. Kiedy jest sezon w zino i można zarobić lepsze pieniądze i na jaką podstawę mogę liczyć na start

Ewa Nowy wpis
@Jarek

Ale co dosłownie wykonałeś tę samą pracę w obydwu miesiącach? Bo może faktycznie właśnie to jest kluczowe dla firmy?

Jarek Nowy wpis
@Michla

Jeśli jesteś gotowy przyjść tutaj i zapraszam do dyrektora na rozmowę , a jeśli chodzi o pensję to możesz liczyć na najniższą krajową plus jakiś mały procent od sprzedaży.Tu nie wiesz ile zarobisz za dany miesiąc .

Greg

Tam nie zgłosisz do przełożonego bo jest coś takiego jak kumoterstwo , im mniej potrafisz to musisz nadrobić to w inny sposób . Wielu jest tam takich co potrafią tylko z ucha strzelać i nie muszą się wysilać w pracy .Na magazynie jest taki delikwent ze wsi co jak sam twierdzi jest nie do ruszenia . Szkoda gadać odradzam wszystkim pracę tam bo właśnie sam szukam nowej , jak tylko coś znajdę to odchodzę czym prędzej . Płaca słaba atmosfera masakra . ODRADZAM.

@Greg

No nie lubię zbytnio takich cwaniaczków co tego z magazynu opisałeś. Pewnie nawet zdarza się, że niektórzy pracownicy mają z jego powodów nieprzyjemności, skoro za tak nietykalnego się uznaje. To prawdę mówiąc niezdrowe zwłaszcza dla tych, którzy nie mają wcale aż takiej pewności na temat swojej nietykalności tutaj. A dużo osób ostatnio zaczęło stąd odchodzić czy głównie Ty zauważasz ten problem, o którym wspomniałeś?

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Zino Sp. z o.o.? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Sprzedawca.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Liu

W dziale handlowym siedzi ten siwy ignorant burak komentujący sobie pod nosem i myślący że klienci go nie słyszą.Skad tacy ludzie w działach handlowych?

Wojciech
@Liu

Faktycznie zachowanie dość nietypowe. Przez takie komentarze można stracić klientów. Pracujesz tu czy odwiedzasz jako klient? Bo przecież można to zgłosić do przełożonego nie?

admin

Czekamy na Twoją opinię! Coś się w firmie zmieniło, są nowe miejsca pracy czy kadra pracownicza nie zmienia się od lat? Czekamy na nowe informacje.

Zostaw merytoryczną opinię o Zino Sp. z o.o. - Ząbki

• Jak się pracuje w Zino Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zino Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zino Sp. z o.o.?

Zino Sp. z o.o.
3.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Wolności 3
    05-091 Ząbki