Atest Wróblewski

Częstochowa

Opinie o Atest Wróblewski

anonim 2012-11-14 17:03:56
Jest to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] skie traktowanie klienta,za wymianę uszczelnień na wężach w wózku faktura opiewa uwaga! na ponad 1700 zł, w tym zawarta jest część n za 200zł.Czyli ponad 1500zł naprawa.Roboczogodzina to 90 zł netto,to jakieś szaleństwo.Diagnoza kosztowała jedną roboczogodzinę,gdzie nie trzeba było nic diagnozować bo po to wezwałem panów do naprawy.Wykręcili uszczelnienie z jednej strony i pojechali na warsztat,po powrocie drugą stronę zrobili na miejscu w ciągu 30 minut.Wnioski proszę więc wyciągnąć samemu.Mało z tego poprosiłem o wyjaśnienie skąd te kwoty,doczekałem się wpisu do krajowego rejestru długów.Czuję się oszukany i nigdy nie skorzystam z usług oszukańczej według mnie firmy i nie polecam nikomu.
maniek 2014-04-17 12:01:27
Firma nie poważna, ceny z kosmosu, fachowcy kiepscy, z reklamacjami problem....... NIE POLECAM nie mówiąc o cwaniakowatym szefie
anonim 2015-08-02 14:55:11
Nie polecam, cwaniaczek w okularkach
aleksy 2016-04-20 09:08:17
Właśnie jak to s wysokie ceny, ja bym tak nie powiedział...A zarobki to słyszałem, ze różnie, ale raczej średnia to ok 3000 zł na reke już, wiec nie jest tak źle.
Zostaw swoją opinię o Atest Wróblewski - Częstochowa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Atest Wróblewski