Opinie o Heesung Electronics Poland Sp. z o.o. w Biskupice Oławskie

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Heesung Electronics Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Heesung Electronics Poland Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi serwisu i naprawy sprzętu IT

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Heesung Electronics Poland Sp. z o.o. w Biskupice Oławskie

nn

Bony będą , od początku Listopada można składać papiery na siebie i na dziecko , a ile bedzie tych bonów ... niewiadomo

adis
@nn

UK 900 MY 340

wiki

wiecie cos czy beda bony na swieta

Kalu

Minimalna krajowa + 300zł premii.

gość

Witam was jaka jest stawka godzinowa w Heesungu?

Programista Baz Danych

Ok

logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Administrator Systemów Linux
PN standard Sp. z o.o.

a ktoś wie co się dzieje na tym nowym dziale ROLL STAMPING

Wojtek

dowiedziałem się, że Ukraińcy dostaja dopłate do mieszkania 450 zł, bez komentarza........

lubiący lody
@Wojtek

A komu będą dawać wam wiecznie miałczącym i stękającym.Im potrzeba ludzi pracujących a nie wiecznie mających jakieś ale.......

żółty

Nic się nie zmienia i nie zmieni. Mobing na porządku dziennym. Ludzi mają za śmieci i osoby które mógłby by coś zmienić dobrze wiedzą co się dzieje na poszczególnych działach i jak traktuja ludzi. Większość przełożonych zachowuję się jakby to oni byli naszymi pracodawcami i doskonale wiedzą że jesteśmy w tym zakładzie dla pieniędzy i siedzimy cicho bo mamy rodziny na utrzymaniu. Ale wszystko może runąć jak domek z kart... Kres wytrzymałości sięga zenitu a nie inspekcja pracy tu się znajdzie tylko prokuratura. Są podstawy i coraz wiecej dowodów i nagrań. NARKOMANIA I DILERKA NA WYSOKĄ SKALĘ. Kilogramy się sypią. Do czasu.

XXC

Miało być do stycznia... Tego się spodziewałam... A co w ogóle dzieję się w HS?

ktos

Jak masz macierzynskie czy chorobowe to nie mogą Cie zwolnic z dnia na dzien , ale jesli sie konczy umowa to koniec .... nie wazne czy chorobowe , macierzynskie , wychowawcze i inne tam ...

wiki

a co z tymi co maja chorobowe

ktos

Co ty myślisz o marcu jak umowe masz do stycznia ....

Wojtek

na 1 listopada jest plan na wszystkie 3 zmiany ja biore uz, nawet na 31 pazdz., nie wspomne nawet o 11 listopadzie

XXC
@Wojtek

W niedziele 1 listopada do pracy? Dziwne, jestem na urlopie macierzyńskim kończy mi się w marcu i mam pytanie warto tam wracać? Bo jak już odchodziłam na zwolnienie to strasznie było nie fajnie a jak teraz?

u was jest 4 brygadowka

Dora

Witam czy ktoś pracuje w Heesungu z pod firmy max-power i jakie oferują zarobki? Z góry dziękuję za odpowiedzi

Grzesiu

może zmienimy obywatelstwo na Ukraińskie, dostaniemy dofinansowanie do mieszkania i jedzenia, nam to już wszystko zabrali i tylko poobcinali, ludzi coraz mniej, niby mają dawać nowe umowy, bo w styczniu się kończą-tak tłumaczą sobie że ludzie odchodzą, odchodzą bo nikt nie chce robić za 2-4 osoby, przybywa obowiązków, a wypłata taka sama, nawet w amazonie dostaniesz na rękę więcej niż tutaj......tłumaczą się że masz dojazd za darmo ale nie pomysleli , że mało osób chce robić za takie pieniądze

wiesio
@Grzesiu

Jaki dojazd za darmo.Popatrz na rozliczenie PIT to zobaczysz te darmo,powyżej 30km dojazdu to zobacz ile sobie potrącają;)

Johny

Siema. A co słychać w PE?

mio

Ty już tak nie strasz bo nie masz czym,ukraince nawet uciekaja z tego bałaganu.Ciekawe kim ich zastąpią? Zobacz jakich teraz ludzi przyjmują.

ss

musicie bo wy dlamnie produkujecie a jak nie wyprodukujecie to ja juz tydzien siedze w domu na platnym i mam dosc

wiki

jak nie bedziesz zostawac to cie (usunięte przez administratora)

ASIA

własnie dowiedziałam się że muszę zostać na nadgodziny!!! a pytałam się na szkoleniu to powiedzieli mi że nie mogą mnie zmusić. MOŻE KTOŚ MI POWIE JAK TO JEST?

ona
@ASIA

Łaski nie robisz według nich ,jak nie będziesz zostawać to przy najbliższej okazji ci podziękują za współpracę .Jak będziesz milutka i będziesz zostawać to nawet pani menadżer ci bułeczki kupi /do tego się nawet posuną żeby tylko plan wykonać /Jesteś potrzebna na nadgodzinach ,a później możesz polecieć jak twoja twarz komuś nie będzie pasować .Tu już tyle osób się przewinęło że aż trudno się doliczyć ,a ukraińcy widocznie stwierdzili że za taką kasę to mogą polaczki robić .To co mówią na szkoleniu nie ma nic wspólnego z tym jak cię traktują na produkcji -nie bądź naiwna .Muszą ludzi zachęcić .

Zostaw merytoryczną opinię o Heesung Electronics Poland Sp. z o.o. - Biskupice Oławskie

• Jak się pracuje w Heesung Electronics Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Heesung Electronics Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Heesung Electronics Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Heesung Electronics Poland Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Heesung Electronics Poland Sp. z o.o.