Opinie o Bank Spółdzielczy W Gliwicach w Gliwice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Bank Spółdzielczy W Gliwicach. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Bank Spółdzielczy W Gliwicach o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy kredytowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bank Spółdzielczy W Gliwicach w Gliwice

Zbulwersowana Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 40 dni.

Mam pytanie do dyrektora Banku Spoldzielczego Gliwice Dlaczego robi sie przelewy klientow na telefon w oddziale w Lublincu ?? Wystarczy zadzwonic do banku telefonicznie poprosic zeby zrobili przelew na inne konto a wydruk mozna podpisac za kilka godzic lub na 2 dzien ? A nie majac pelnych danych do przelewu odmawia sie zrobienia przelewu? BARDZO PROSZE DO TEGO SIE USTOSUNKOWAC .A NIE NA STRONIE BANKU SPOLDZIELCZEGO W GLIWICACH SKASOWAC KOMENTAZ I ZABLOKOWAC OSOBE PISZACA ten komentaz. Klieci umia laczyc kropki i przestana do tego banku chodzic gdzie gotowka kllientow nie jest bezpieczna .....bo pracownik banku robi TAKI PRZEKRENT ..... Czekam na odpowiedz. Jesli nie odtrzymalam jej na waszej stronie banku moze tu odpowiecie mi .pozdrawiam

Klientka tego banku Nowy wpis

Odradzam zakladania konta w banku spoldzielczym w Lublincu TO NAJGORSZY BANK W PROMIENIU 50 KILOMETROW.Panie tam pracujace ruszaja sie jak muchy w smole .Obsluguja klientow 25 minut .Reszta pan udawaja ze cos robia to jakis zart dlugo sie czeka w kolejce .STRATA CZADU NA TAKI BANK .TO JUZ LEPIEJ W BANKU ING ZALOZUC KONTO NIE POLECAM ZAKLADAC TAM KONTA.

admin

Nie zgadzasz się z opiniami na temat Bank Spółdzielczy w Gliwicach, które widoczne są w internecie? W takim razie dodaj u nas komentarz i napisz jak naprawdę jest w tej firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o Bank Spółdzielczy W Gliwicach - Gliwice

Firma Bank Spółdzielczy W Gliwicach prowadziła rekrutację na poniższe stanowiska:

• Doradca Klienta, Gliwice - Kwiecień 2024
  • Doradca Kredytowy, Gliwice - Marzec 2024
  • Analityk Kredytowy, Gliwice - Styczeń 2024
  • Pracownik Działu Finansowo - Księgowego, Gliwice - Listopad 2023
  • Pracownik Sekretariatu Banku, Gliwice - Grudzień 2022
  • Pracownik Działu Finansowo Księgowego, Gliwice - Kwiecień 2022
  • Pracownik Biura Rady i Zarządu, Gliwice - Kwiecień 2022

Czy pracujesz w firmie Bank Spółdzielczy W Gliwicach lub pracowałeś/aś? Zostaw raport z rozmowy rekrutacyjnej i powiedz jak Ci się pracuje .

• Jak się pracuje w Bank Spółdzielczy W Gliwicach?

Zobacz opinie na temat firmy Bank Spółdzielczy W Gliwicach tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bank Spółdzielczy W Gliwicach?

Bank Spółdzielczy W Gliwicach
2.2/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Dworcowa 41
    44-100 Gliwice