brak logo

Media Saturn Holding Polska Sp. z o.o.

Łódź

Opinie o Media Saturn Holding Polska Sp. z o.o.

skarpeta 2014-08-09 02:01:37
Znam się, to się wypowiem... Mnie osobiście denerwuje szczególnie jedna rzecz, dyrektor patrzy tylko na "cyfry" robione przez pracownika, a wiadomo, że ta praca nie polega tylko na ciśnięciu wyników... Jest rozłożenie dostaw, pilnowanie porządku na dziale, zwroty starego towaru, przebudowy ekspozycji... Tego nie da się opisać cyframi,więc zdaje mi się, że dyrektor stara się ignorować takie aspekty tej pracy...
4
heyakk 2014-08-09 14:50:48
Pozwolę sobie odnieść się do kilku wpisów i faktów.
1.Nie czuje się rozgoryczony, niespełniony itp. jak to niektórzy insynuują.
Uwolnienie się od absurdu jaki panuje w tym miejscu sprawiło, że jestem szczęśliwym człowiekiem, dobrze zarabiam i jest spoko.
2.Nie jestem fanem dziwnych zespołów i programów tvn, których nazwy nie potrafię wymienić, skoro ktoś je zna to znaczy, że sam się tym interesuje.
3.Serwis ma charakter taki, iż piszemy SWOJE SUBIEKTYWNE OPINIE na temat pracy w danym miejscu. Nikomu nie każę wyznawać moich opinii jak religii. Jeśli ktoś ma chęć może się z nimi zapoznać, a co z tym faktem zrobi nie moja sprawa, ani tym bardziej dyrektorów, kierowników i kierowniczek. Mam prawo dzielić się swoimi odczuciami, a skrajnym dziwactwem jest oskarżanie mnie w związku z powyższym o jakieś niespełnienia, żale czy inne głupoty.
(usunięte przez administratora) Nie przystoi- co jest niepisaną zasadą wśród kadry kierowniczej- osobom zarządzającym, bądź na wyższym szczeblu odnosić się do wszelkiego rodzaju wpisów na forach wypowiadając się na nich. Nie dane mi było zobaczyć by dyrektorzy banków, kadra kierownicza itd odnosiła się kiedykolwiek do jakichkolwiek negatywnych wpisów na forach.
Mam wrażenie, że prawdziwa lawina na dobre ruszyła po tym jak wpadły tu wpisy sami wiecie kogo. "Profesjonalne podejście"...
4."O dobrym przywódcy powiedzą: "sami to zrobiliśmy". Lao Tse
5.Dyrektor kazał...Kierownik kazał...
6.Wyznawanie zasady o której słyszałem, iż"trener Tigera Woodsa nie umiał grać w golfa", ważne by pokazywać punkt do którego trzeba dążyć, a nie koniecznie znać się w pełni na tym co się robi -jest dobre na krótką metę. Tak się składa,że Woods od bodajże 3-go roku życia trenował i na sukces ciężko zapracował. Nie rozumiałem takiego argumentu i dalej nie rozumiem. Tym się kierować przy doborze kadry na wyższy poziom? Wierzyć mi się nie chciało...
7.To ludzie wynoszą nas na wysokie stanowiska i kiedy zaczynamy spadać, albo pomogą i podadzą dłoń, albo zrucą na sam dół. Kolejna cenna w tym przypadku prawda wyciągnięta z podręczników nowoczesnego zarządzania i ekonomii.
8. Czy zarzucam komuś brak wiedzy? kompetencji? obrażam? Nie!
9. Jeszcze raz wspomnę- serwis jest po to by dzielić się opiniami więc, ani Pan Panie (usunięte przez administratora)ani Panie i Panowie kierownicy/kierowniczki nie macie prawa się obrażać, że ktoś się z wami źle czuje. Można lubić miejsce pracy, ludzi z którymi się pracuje jednocześnie nie akceptować zachowań kadry szczebla wyższego. Jak powiedziałem ja już tu nie pracuje(i dobrze ), ale na tematy takie jak " to się zwolnij, po co pracujesz jak ci źle" odpowiedziałbym, że bo dobrze się czuje wśród większości ludzi tu pracujących, fajny holding- problemem nie są pracownicy hali, ale...
10.Kiedyś firmy MLM skrajnie akwizycyjne, obijające się o zarzuty, iż są swego rodzaju pralniami umysłów i śmierdzą sekciarstwem wpajały pracownikom, że ci co odchodzą to tchórze, egoiści, że i tak by zostali zwolnieni. Czy ktoś to zna? Ja tak.
11. Ktoś napisał tutaj:
"Dobrze ,że wojny i powstania mamy za sobą ,bo jak czytam wasze komentarze to już wyobrażam sobie walki powstańcze. Ja nie idę ,bo tam strzelają.Ojeju zimno ,bo na kamieniach trzeba leżeć. A to ziemia z okopów się do oczu sypie. A to drzazga w palec weszła ,a to słońce w oczy świeci."
Nie nam to oceniać. Porównania do takich sytuacji są śmieszne.
Jak mamy posuwać się do takich metafor to powiem: " To właśnie jest początek swego rodzaju powstania. Czy się podoba czy nie coś zmienić się musi. Jak to zazwyczaj się kończy "polecą" pracownicy, góra zostanie, ale nie martwcie się ludzie- życie i praca w innym miejscu jest o wiele lepsza niż na tej dziwnej planecie :)
4
volteno 2014-08-10 15:18:38
Ta wypowiedź to kpina?
Skoro nie pasuje to zmieńcie pracowników?!
..aaa
nie ma chętnych, którzy się znają na wykonywanej pracy?!

Trochę niepoważne jest myślenie, że ktoś się zawsze na nasze miejsce znajdzie- tym bardziej jeśli zatrudnia się osoby, które nie mają zielonego pojęcia o sprzęcie jaki mają sprzedawać.
To jest działanie na krótką metę. Klienci nie są głupi- za chwile się zorientują, że nikt się nie zna i nie warto przychodzić, a tabliczka doradca fachowy będzie miała wydźwięk nieco ironiczny.
Skończą się obroty, opinia pójdzie w miasto...
Pozbywanie się pracowników to szkodzenie samemu sobie.
Najłatwiej szukać takich rozwiązań, trudniej podnieść rękawicę i walczyć o szacunek ludzi, dogadać się z nimi, pokazać, że słowo "zmiany" czy "budowanie" nie służy do uciszenia tłumu, a faktycznie ma jakiś sens. Do tego niestety trzeba cierpliwości i pokory...

High voltage 2014-08-10 17:12:04
Widocznie pewna Pani kierownik, czuje sie tak bardzo zastraszona, ze musiała skomentować obecna sytuacje w taki sposób co by Pan Sebastian wiedział, ze moze na nią liczyć.
Uważam, ze komentowanie sytuacji na tym portalu przez samego dyrektora i kierownictwo jest bardzo smieszne. Ludzie Ci powinni zając sie rozwiązaniem tej sytuacji a nie odpierac "ataki" ponieważ niestety wiąże sie to niejako z przyznaniem do winy. Fama na miasto juz na pewno poszła a i cały kraj z pewnością niedługo będzie wiedział co sie dzieje w Łodzi. Wszystko za sprawa tego portalu... Skoro dyrektor i kierownictwo naważyło sobie piwa to niech je teraz piją i poniosą konsekwencje braku wywiązywania sie z obietnic czy sposobu podejścia do zarządzania.
Dziwię sie, że centrala tak wielkiej firmy, która chce byc liderem w sprzedaży nie reaguje odpowiednio. Manufaktura to bardzo dobra lokalizacja a z powodu opisywanej powyżej sytuacji market moze nie wykorzystać w pełni tego potencjału...
abs 2014-08-11 16:51:17
No tego już dość. To zaszło za daleko i chyba się sami pozabijamy niedługo. Czy nie widzicie że sterują nami osoby, które z ulgą pożegnaliśmy ? Teraz wypłakujecie oczy po rangerze, którego ciężko było znaleźć na dziale i komputery dziękowały Bogu jak go dyrektor dał na serwis ? Swoją drogą ciekawe czemu go nie wyrzucił - a powinien od razu zamiast innych męczyć. Na serwisie tylko też się obijał a potem poszedł do nowej pracy gdzie go wykiwali i pracuje w bez medicovera, premii i innych dodatków o których ktoś już pisał, pewnie z lipną umową. Czy tak bardzo wam żal koleżanki która powiedziała, że nie będzie „jakąś kasjerką” i poszła na kilka miesięcy L4 ? To był wyraz szacunku do nas ? Na głównego mieszacza tej zadymy też w kuchni jechali wszyscy - że gbur, że obibok, że się sadzi bo jeździ z centralą na otwarcia i z dyrektorem jest na ty. Jak się Zawalski go pozbył po kilku miesiącach zwolnienia, to wszyscy teraz chodzą pod jego zianie na forum? On ma to gdzieś podobnie jak inni co odeszli. A tu robimy sobie już wrogów w centrali ? Może dyrektora wywalą może nie - ale jak wszystkich poobrażamy to na pewno nowy przyjdzie i nam wręczy dyplomy. Zawiść i nienawiść przemieniła was w niezdolnych do myślenia własnego. Steruje się wami jak lalkami. A najgorsza jest ta dwulicowość.Czy nie zastanawia was czemu właśnie na komórkach nie pracuje już prawie nikt z otwarcia? To taki jedyny dział. Chyba wystarczy tych nieszczęść.


2
heyakk 2014-08-11 17:47:55
To nie o mnie strzelajcie dalej :)
Nie czuje tez wpływu innych.
Czy jestes abs'ie rozgoryczony i wylewasz swe żale na innych? Czekasz aż inni przestaną pisać, a sam z zaciekłością śledzisz wszystkie wpisy?
żal... 2014-08-11 19:04:51
Czyli zebrało się grono byłych co nie dali rady i teraz się mądruje, a gdzie byliście jak za was trzeba było pracować ??? Czy dacie mi pracę jak się u nas zrobi nie do zniesienia? Ja pracuję, biorę ponad dwa na rękę i jest mi dobrze- choć bywa niełatwo, ale kasa jest na czas i inne korzyści. Swoje gierki zabierzcie do swoich nowych prac.
3
vb 2014-08-11 19:42:48
Ty nędzny karaluchu! Jak śmiesz ! Pracowałeś z kobietami i uważasz że każda jest słodką idiotką i chodzi do wyra z każdym, bo ma służbowe auto? Skoro taki jesteś hojrak to się podpisz z imienia i nazwiska !!! Nieudaczniku !!!
8
hyk 2014-08-11 21:13:45
Ha!Nie ty jeden potrafisz zarobic ponad 2000! Pytanie czy jest to wyznacznik szczęścia. Swoją drogą jak jestes taki mądry zapraszam na magazyn, dział rozrywki, hi-fi czy małe agd lub serwis albo kasy.Zarób tam takie pieniądze a wtedy sam wypiszę ci dyplom...
3
Były ranger 2014-08-11 23:40:12
Nie wiem kim jesteś, ale słyszę z rożnych źródeł co dzieje sie w Saturnie. Być może tak bardzo Ci mnie brakuje, że musisz wylać swoje żale. Chciałbym jednak zwrócić uwagę, że ten portal nie służy takim celom. Jesli masz coś do mojej osoby to chętnie sie z Tobą spotkam i porozmawiam w cztery oczy, wyprowadze z błędu co do tego gdzie pracuje i ile zarabiam. Otóż jestem zadowolonym i docenionym pracownikiem z bardzo dobrym wynagrodzeniem. Co do swojej pracy jako ranger nie będę sie wypowiadał bo Ci co mieli ze mną bliższy kontakt wiedzieli jak było, Ci co zazdroscili pracy polecam sie jej teraz podjąć:) Nie będę nikomu ubliżał, gdyż uważam, ze jest to nie na miejscu. Bez względu na to co sobie myślicie, szczerze Wam życzę aby Wasza ścieżka kariery potoczyła sie tak dobrze jak moja, a moze nawet lepiej. Pozdrawiam Michał.
3
Loki 2014-08-12 10:06:32
Waszym zdaniem to są przydatne opinie dla zainteresowanych czy internetowy lincz kilku osób?!
Piszecie o bzdurach, czepiacie się całej załogi, zero szacunku dla rodzin, zero szacunku dla kobiet tu pracujących. Obrzucacie się szambem. Kim Wy w ogóle jesteście? Co sobą reprezentujecie? Widać bardzo głęboką frustrację, która przeradza się w agresję, przestajecie nad sobą panować. Jedno jest pewne – źródłem całego zamieszania jest nepotyzm wynikający z takich nieformalnych stosunków międzyludzkich. Jedni to widzą i nic nie mówią a innych razi. Należy być świadomym, że związek w pracy nie wróży nic dobrego.
Mimo to nikt z Was nie ma prawa oczerniać tych ludzi!
4
fu 2014-08-12 12:12:35
To takie polskie. Najpierw się nie sprawdzić w pracy a potem szukać winnych. Chcielście - odeszliście, więc się odczepcie. Zawiedzone nadzieje leczycie nienawiścią. Jak na nas teraz patrzą inni? Przez Was! Jak na bandę niezadowolonch z niczego. Jesteśmy normalnymi ludźmi pacującmi w dobrej w sumie firmie i ja tych opisywaych poniżeń i oszustw nie widzę. A was tu nie ma i widzicie? Moja koleżanka wiele by dałaby tu pracować, ale na rozmowie nie przeszła. Bo wie jak jest gdzie indziej. Jad i tylko jad, zero wdzięczności losowi.
3
hyk 2014-08-12 12:32:03
Pamiętaj, że spore grono osób tu piszących dalej pracuje...
miki 2014-08-12 18:52:47
Niestety miałam okazję poznać Pana H. Po głębszej reflekcji dochodzę do wniosku, że to bardzo zakompleksiony człowiek i tylko stanowisko jakie obejmuje pozwala mu wierzyć,że jest "gość". Cieszę ,że ruszyła lawina, która niejako obnaża jego słabości i głęboko wierzę,że skłoni tego Pana do reflekcji, że cynizm i ironia, które na co dzień mu towarzyszą na dłuższą metę się nie sprawdzają. Może zastanowi się nad swoją kulturą a właściwie jej totalnym brakiem. Może zrozumie ,że nie ma monopolu na krzywdzenie innych.
11
gość 2014-08-13 18:31:34
no i co
1
gbur i obibok co jeździł na otwarcia 2014-08-13 22:17:18
Nie wiem kim jesteś koleżanko czy kolego ale poczułem się wywołany do odpowiedzi Twoim postem po podesłaniu mi go przez znajomego który obserwuje to forum. Widzę, że zarzuca mi się tutaj prowokowanie pracowników do nieprzychylnych opinii na temat dyrektora i KS. Otóż jest to mój pierwszy wpis tutaj. Nie jestem osobą która wylewa swoje żale na forum internetowym, bo mam swoje życie i zajęcia niż użalanie się nad taką czy inną sytuacją. To że byłem z dyrektorem na Ty!? A co to za zarzut czy argument?? Dyrektor zaproponował mi przejście na Ty na jednym z zatowarowań na którym się spotkaliśmy. To jest jakiś grzech czy dodatkowy atut bo nie rozumiem?? Podobno jestem gburem?? Jeżeli osoba która ma własne zdanie i nie boi się go wypowiedzieć jest gburem to tak, jestem nim. Jeżeli osoba która się mało uśmiecha bo taką ma naturę a nie szczerzy się do wszystkich bez powodu jest gburem, to tak jestem nim. Byłem obibokiem w pracy?? Fakt, wszystkie przebudowy się same zrobiły, moje wyniki w wyrabianu planu które zawsze były w górnej połowie pracowników działu, mimo że miałem dodatkowe obowiązki też się same zrobiły. Za bycie obibokiem zostałem doceniony i mogłem jeździć na zatowarowania i uczyć się nowych rzeczy. Nigdy święty nie byłem i nie będę, ale tak jak zawsze nie pozwolę sobie na zarzucanie mi rzeczy których nie zrobiłem. To nie ja namawiam ludzi do pisana tutaj tylko widocznie przytłacza ich sytuacja i atmosfera na hali. Aha i najważniejsze. Nie mam tego gdzieś co się dalej dzieje w Saturnie bo zostali tam niektórzy bliscy mi ludzie i interesuje się ich losem. Poza tym w tej firmie spędziłem ponad 4 lata więc więcej niż większość tutaj piszących osób dlatego proszę mi nie zarzucać że mam to gdzieś.

Pozdrawiam
3
peggy braun 2014-08-14 09:54:41
"Niech rozsądzi nas kapusta!"
"Co, kapusta?! Głowa pusta?!"
abs 2014-08-14 16:50:03
Sebastian ja nawet Cię lubię a najbardziej Twóje poczucie humoru bo jest niepowtarzalne i moża się było nauczyć dużo od Ciebie jak miałeś dzień, czy na szkoleniach bo ich dużo było. Nie ty jeden przebudowy robiłeś i nie sam. Mówię co słyszę. Ale trochę to dziwne że tak się nami interesujesz i martwisz a dwa tygodnie największa zadyma Cię omineła. Na fajce co innego idzie i w kuchni. Jak o tamtym przyjedzie dwóch Panów. Mnie też denerwują różne rzeczy, a to sprzątanie, a to zebranie rano, a to ktoś narzeka że mało i dom kupuje, ktoś komuś nagada o kimś, ktoś ukradł z szatni pieniądze znowu i klient mnie w skardze zjechał, a kłamał że aż. Ale jutro mam rachunki i dobrą w sumie pracę, może kiedyś będę wyżej bo czmu nie. Nie czuję się gorzej więc może. A zamiast tego wszystkiego lepiej jeść jabłka to chociarz rolnikom lepiej będzie. I dla zdrowia i rolników a nie przeciw Putinowi.
gbur i obibok co jeździł na otwarcia 2014-08-15 14:06:08
Odpisalem dopiero 13 sierpnia bo nie bylo mnie w kraju od konca lipca. Ja wiem ze nie jest latwo z pracą. Co do tego co różni ludzie mowia i mowili na moj temat to jak zapewne wiesz bo mnie znasz nie przejmuje sie tym. Nawet jak pracowałem były różne zdania na mój temat bo nie jestem osoba która można zignorować. Reaguje jedynie na zarzuty które nie sa prawdziwe. Co do przebudow masz racje nie tylko ja je robilem bo bralem ludzi do pomocy. Jednak zrobienie duzej przwbudowy wymaga sporego przygotowania zeby wszystko wyszlo ok i zeby kazdy mial co robić. Jestem bardzo wdzieczny każdemu kto mi przy nich pomagal bo bez tych osob nie dalbym sobie rady. Jednak powtórzę jeszcze raz. To nie ja namawialem ludzi do pisani opini tutaj. To sytaucja na hali sklonila ich do tego. Winnego trzeba szukać gdzieś indziej
Globus 2014-10-20 19:32:20
Nie wierze, ze placa tylko 1500 zl, zawsze jest mozliwosc dorobienia pieniedzy, albo jakeis nadgodzinki wziac. Weekendy tez slyszalem, ze sa platne podwojnie. Jesli sie myle to wyprowadzcie mnie z bledu. Przynajmniej w Warszawie pracowal moj kolega i nie narzekal, oprocz tego, ze pracowal weekendami, ale nie w kazdy
ktoś 2014-10-22 16:36:38
1500 tylko tyle i może jakaś premia jak dobrze liźniesz kierownika. Weekendy owszem ale podwójnie więcej pracy. Chłopie w manu ludzi full ale dyrekcja taka, że szkoda mówić zresztą pisali wyżej. Jestem przekonany, że gdyby dyrekcja szanowała swoich podwładnych to wszyscy by przychodzili chętnie do pracy pomimo dość niskich zarobków i po mimo nowobogackich klientów, którzy plują Ci w twarz a ty musisz udawać, że to pada deszcz.
Niezdziwiony 2014-11-25 12:21:26
Powiem szczerze, praca z klientami to nie jest prosta sprawa trzeba się skupić na tym jak ma klient być zadowolonym, a nie jak nam dobrze ma być. Tak właściwie to praca z klientami należy chyba do najtrudniejszych bo trzeba robić tak jka to opisał ktoś z tym padającym deszczem... przykre ale prawdziwe.
PIndzio 2015-01-05 18:25:50
Jest to ciężki kawałek chleba, ale w Polsce jest zupełnie nie doceniany. Ciężko na to wszystko się patrzy, jak pracownicy bardzo często mieszani są z błotem zupełnie bezpodstawnie. Myślę, że wiele osób wie o czym mówię - w końcu klient ma zawsze rację. Odporność na stres i duże wynagrodzenie to 2 rzeczy które powinny być realizowane przy takiej pracy.
Pracownik od 5 lat 2015-01-15 20:30:11
Jestem pracownikiem w Saturn I,bliżej Port Łódź,dla zainteresowanych opinia o pracy tutaj ,;
Płaca-nie oszukujmy sie ,nie ma rewelacji
- klimat w pracy -cudowny,(dlatego tez mam taki staż ),ludzie rewelacyjni,zarówno pracownicy ,kierownicy a w szczególności cudowny człowiek dyrektor
-pakiet socjalny teoretycznie nie mozna narzekać ,ale to zaczyna sie zmieniać
Ogólnie polecam
4
pracownik 2015-01-16 22:55:08
No i znowu mamy wszyscy się wstydzić za jakiegoś frustrata? Znowu atmosfera w pracy od wczoraj do kitu bo wszyscy tylko o tym gadają. To może ja dołoże kilka faktów. Faktem jest że ponoć pani JJ była na rozmowie, bo się skarżyła, u dyrektora za gadanie i pewno dostała zryp ale można się zastanowić nad jej idealnością i koleżeńskością. Za l4 rzeczywiście jest nawet brak premii ale my dostaliśmy za nieobecnych dodatek i nie tylko nasz dział o ile wiem. Za nich robimy za nich dostajemy. Proste. Kilka osób odeszło to prawda ale ja wiem że same chciały odejść, może poza jedną koleżanką, ale wszyscy wiedzą za co dyrektor ją wyrzucił. Co do premii to jakoś ci co sprzedają je dostają. Na kasach jest właśnie mnóstwo nowych jak widzę. I ciekawe że niektórzy co odeszli to chcą dalej u nas pracować, a coniektórzy przyprowadzają znajomych by też u nas pracowali. Więc trochę obiektywizmu. I najważniejsze to skandaliczne beblanie o obijaniu mordy. Dyrektor pewno nie jest idealny jak z pewnością piszący powyżej, ale może jeszcze zrobimy sobie Paryż i do niego postrzelamy? Wstyd! I kto tu jest nienormalny ?
5
przedłużona_gwarancja 2015-01-17 10:23:09
@pracownik
Jak Fakt może być ponoć ?.Była JJ albo raczej JG na rozmowie i jak zawsze dostała od niego ostre zrypki bo w danej chwili to ona stała i Dyro miał złą chwiię to musiał na dywan zaprosić, prosi zawsze ją, cały dzień filował z Olimpu swojego na mrówki na dole co kto robi :)
Dziewczyny na kasie są przez biuro zatrudnione więc im się czas pracy na markecie kończy.
Osoby, które odeszły oczywiście same odeszły bo kasę dostali dużo wyższą i normalną za tą samą pracę i nie muszą się dźwigać z jakimiś wyznacznikami premii.
Saturn Kuźnią Talentów Dla Media Expertów
3
lala 2015-01-17 22:47:18
Jak to ktoś dziś powiedział: jak ci Jacuś było tak dobrze w porcie to tam wracaj i od nas się odczep i najlepiej weż ze sobą koleżankę co od roku nie pracuje a udziela się tunon stop Pani Niedoszła Kasjerka
spr 2015-01-17 23:03:07
A może zamiast się podniecać MEX poczytać conieco. Ja tak zrobiłem i polecam,bo chyba różowo nie jest tak jak kolega pisał.Ale kto może wiedzieć, można poczekać. O MEX w naszym mieście nie piszą za dobrze.
nina 2015-01-20 15:08:26
Teraz do CENTRALI w Warszawie poszukują zdolnej i zaangażowanej osoby na stanowisko Doradca Fachowy. Czy może mi ktoś pomóc w temacie rozmowy kwalifikacyjnej. Wysłałam cv i teraz rozmyslam ile osób rekrutujących będzie obecnych na spotkaniu, na co powinnam zwrócić uwagę w trakcie rozmowy i jakie zaproponowac wynagrodzenie kiedy mnie o to zapytają?
do nina 2015-01-20 15:14:04
Sprawdź czy dobrze przeczytałaś. Do Centrali to chyba nie doradca (bo to stanowisko handlowe), a jakieś inne może stanowisko. Może do marketu w tym samym budynku szukają doradców?
1
dajciespokoj 2015-01-21 21:26:39
...jeszcze się taki nie urodził, co by wszystkim dogodził...
...szanuj szefa swego - możesz mieć gorszego...
Znacie na pewno te banalne porzekadła. Mądre i prawdziwe...
Cóż pojechane zostało tu przez Was ostro i dosadnie, nazwisk nie pomijając... Bić pianę i urządzać polowania na czarownice anonimowo jest bosko, więc może nim kogoś obnażysz przed innymi, sam się ujawnij, bądź podpisz się honorowo...
Praca jest pracą, a szef szefem i zawsze wymagać będzie od Ciebie wykonania nałożonych na Ciebie obowiązków, z którymi się zgodziłeś łącząc się z nim umową. Nie zastanowiło Cię może skąd tak naprawdę biorą się pieniążki na Twoją premię? Pewnie też z wyników i Twojej pracy, więc może czas wziąć się po prostu za nią, niż siać ferment i " robić" we własne gniazdo. Pracuję w Saturnie w Manu i wcale nie patrzę przez różowe okulary, ale wiem jawnie na czym stoję i w czym się spiąć, by kaskę dodatkową jakąś wyrwać. A tak serio, to zależy mi na pracy i ją szanuję, bo już " z niejednego pieca chleb jadłem" i wiem, jak potrafi być, gdzie indziej. Atmosferę sami tworzymy i dla mnie jest spoko, bo jątrzący jad NIEZADOWOLONYCH puszczam mimo uszu, co polecam NORMALSOM. A, że dyro taki, czy siaki - rób swoje i tyle, przecież znasz zasady "gry"; a na marginesie: podejrzewam, że gdyby wyniki robiły się leżąc same to i Ty miałbyś w kabzie niezłą sumkę od niego samego. A jeśli ciężko jest pojąć, co poniektórym tę prostą zależność, no cóż współczuję; droga wolna, przecież świat należy do odważnych, a tym bardziej, że piszecie o pracy, która czeka za każdym rogiem...hahaha...i powodzenia.
Lecz pamiętajcie, że nie warto palić mostów za sobą, gdyż: WSZĘDZIE DOBRZE, GDZIE NAS NIE MA!
3
elektron 2015-01-26 12:20:55
Podpisując umowę o pracę przyjmujesz na siebie konkretne obowiązki i zgadzasz się wykonywać je za określone wynagrodzenie. Jesli coś ci nie pasuje, zawsze najpierw zacznij od rozmowy z BEZPOŚREDNIM przełożonym. Pracowałem kiedyś długo w jednym z marketów Holdingu i mam wrażenie, że sporo problemów wynika z naruszania struktury organizacyjnej. Zamiast rozmawiać z kierownikiem, idzie się do KS lub dyrektora. A z kolei z drugiej strony jeśli jesteś na dole - np. DF - chce tobą rządzić kilka osób: zleca coś kierownik działu, ale i KS coś dołoży, czasem KA w tym samym czasie czegoś chce, dyrektor przeleci po hali i swoje doda, albo każe na cito obsłużyć klienta VIP i masz na jego widzimisię rzucić wszystko. A jak pojdziesz do niego do biura, to jeszcze asystentka cię dorwie, żebyś np. papiery uzupelnł. Często polecenia nakładają się czasowo lub są wzajemnie sprzeczne i wówczas zawsze komuś się narazisz. Nie można mieć pięciu szefów, bo nic z tego nie wyjdzie. I o to walcz, o tym rozmawiaj - ale ze swoim kierownikiem. Niech on z tym idzie wyżej. A zanim napiszesz na forum, zastanów się, co byś zrobił, gdybyś kiedyś sam został dyrektorem i przedstaw w markecie konkretny plan naprawy.
A jeżeli Ty jesteś w porządku, a pracodawca mimo prób rozmowy nie wywiązuje się z umowy - wymaga więcej, nie przestrzega czasu pracy - może Ci pomóc PIP. Jeżeli umowa jest realizowana, ale czujesz się poniżany, wykorzystywany - poczytaj o mobbingu i zgłoś sie do jakiejś organizacji antymobbingowej. Wywalanie smutków na otwartym forum nic nie daje. Powodzenia.
4
stanley 2015-03-02 18:25:52
no dokładnie, nie rozumiem o co wszystcy sie tak bużą, jak macie umowe to bardzo łatwo jest wywierac konsekwencje i to zarówno ze strony pracodawcy jak i pracownika, więc nie wiem naprawde o co Wam chodzi w tym momencie. Czekam jeszcze na Wasze komentrze w tej sprawie czy coś udało się załatwić z przełożym?
bątą 2015-03-16 22:51:12
Jeśli chodzi o sieci handlowe w branży elektronicznej to media saturn jest jednym z najlepszych i największych takich sieci w Europie. Jeśli chodzi o możliwość zatrudneinia w Polsce na stanowiskach wyższych niż tylko sprzedawca to rzeczywiście od czasu do czasu poszukują kogoś do pracy w Centrali w Warszawie
2
Lako 2015-03-31 02:37:13
A właśnie - ciekawe kto jest najlepszy i dlaczego. Jeżeli ktoś ma możliwośćawansu to nie powinien się 2ch chwil nad tym zastanawiać bo teraz trzeba zapierniczać do konca miesiaca, a tak osoba wyżej może ma jakieś większe możlwiości, uligi benerfiry, które warto byłby wykorzystać luv zatrzymać dla siebie ale niestety nie jest to możliwe.
mała mi 2015-09-10 22:20:45
Pracowałam ponad rok w serwisie Saturn'a w Warszawie w CH Arkadia. Sama się sobie dziwie, że aż tyle tam wytrzymałam... Jest to jedno wielkie nieporozumienie! Mordor i tyle na ten temat... jak jest ktoś chętny użerać się za lekko ponad 1500 pln to śmiało. Ale kariery się tam nie zrobi. Ciągle nowi pracownicy, jedni przyjdą zobaczą czym to pachnie i za chwile "nara". Zero wsparcia każdy tylk chce i chce, najlepiej by im pasowało żebyś siedział na nadgodzinach i jeszcze tam spał! Masakra! Wydzwaniają nawet w dniu wolnym jka masz bo zawsze o coś pytają i pretensje... nie szanują pracownikó to każdy Wam powie. Niestety pracować trzeba bo wszyscy wiemy jak jest... Wśród pracowników marketu nawet krąży mały żarcik, pozwolę sobie go przytoczyć. :)
- Co różni ławkę od pracownika Saturn'a??
- Ławka utrzyma trzy osobową rodzinę.
Tym miłym akcentem pozdrawiam wszystkich zainteresowanych.
anita 2015-09-11 01:36:22
Wcale mnie nie dziwi, że Saturn ma takie podejście do pracowników. Jest to ogromna korporacja, kilkanaście oddziałów w całej Polsce i niestety rotacja jest ogromna. Z ich nowych ofert można stwierdzić, że szukają doradców, stażystów a także pracowników magazynu. Oferują bogaty pakiet socjalny, niestety nie ma słowa o zawieranej umowie.
Grzegorz 2015-10-11 13:24:46
Szczerze mówiąc spodziewałem się, że znajdę sporo ofert od firmy Saturn tu na tej stronie, ale jak widać.. cisza w tym temacie. Dziwię się, bo kiedyś jak szukałem już pracy to na podstronie Saturna była cała masa ogłoszeń na doradców, księgowych i tak dalej. Może po prostu przestali zamieszczać tutaj swoje ogłoszenia..
stanley 2015-11-17 13:28:48
całkie ciekawa jest u ncih oferta pracy jakoInformatyk w Zespole Help Desk, wymagań jest troche, ale wydaje mi się, ze wszystkie do zrealizowania jak np. doświadczenie w świadczeniu technicznego wsparcia IT ,gotowość do wspierania użytkowników w całej Polsce znajomość architektury komputerów PC, serwerów i sieci komputerowych.
sonia 2015-11-19 17:07:44
no wymagania maja ale oferuja w zamian stabilne zatrudnienei i bogaty pakiet socjalny, wiec warto sprobowac
Patryk 2015-11-21 22:44:39
Ciekawa sprawa z tym informatykiem. Fajnie, że wymagają znajomości architektury pecetów, które powoli odchodzą w tyły, a jednak wiedza o nich jest nadal ważna
PIndzio 2015-11-24 02:24:20
Na pewno tak jak kiedś być kjuż ni ebędzie. Akurat firma chbya z największ==ztego momentu siadjk aaaaaaaaaaaaaaakurat stawki godzinowe i to co w tej firmie jest standardem to niepełna informacja. Tak samo było w przypadlku awarii/kolizji/ Teraz widziałem, że jest sproo więcej ludzi robiąćyh ta robotę moźr być naprawdę sporu
2
asnebaem 2016-01-23 15:48:24
@PIndzio, kolego nie pij tyle, bo robisz literówke w kazdym wyrazie niemalże i nie da się przeczytać. Z tego co widziałem to szukają tu teraz kierownika działu AGD. Potrzebna jest w sumie tylko znajomość office'a i umiejętność motywacji pracowników.
któwka 2016-02-07 20:50:30
Fajnie, że znajomość pakietu ms office jest w sumie jednym z wymogów, bo przecież raczej każdy się na tym zna. A można liczyć u nich na jakieś benefity oprócz podwyżek? Dzięki
romek 2016-02-09 21:47:37
na pewno jest to jakiś atut ale wydaje mi się, że całkiem normalnie wygląda praca biurowa z officem, ja wole pracowac z klientami, a akurat jest oferta na doradce.
kation 2016-02-15 14:56:42
no faktycznie trochę tych ofert się teraz pojawiło więc dla każdego coś dobrego :) mnie zainteresowała z kolei posada na coacha sprzedaży-biznesu na teren katowic. chodzi o freelancera!
rty 2016-03-03 20:05:18
no sporo jest sporo..ale fajna jest na kierowika dzialu RTV w Płockiu wiadomo ze stanowisko kierownicze to i zarobic calkiem sporo pieneidzy mozna :)..
1
janek 2016-03-11 16:57:07
Ogłoszenia są na całą Polskę, wiec chyba prowadzaja ogolnokrajową rekrutację, no coż teraz idzie sezon nowy, pewnie coraz wiecej produktów nowych przychodzi do sklepu, wiec pewnie nie wyrabiaja się, dlatego są ogłoszenia
arnia 2016-05-05 22:53:22
tak, na caą Polskę, a teraz jest wielka masowa rekrutacja na trenerów wewnętrznych. wiadomo że doświadczenie coachingowe / trenerskie jest tutaj obowiązkowe jeśli chcesz takie zatrudnienien dostać, a do tego dochodzi współpraca z manadżerami sklepów.
romek 2016-06-11 14:48:01
podejrzewam, że kokosów zarobić się nie da. Dodatkowo tu mowa o sklepie, a więc wchodzi w grę pewnie tylko stanowisko sprzedawcy. Na pewno jest umowa, takie zakłady się z tym nie zastanawiają zazwyczaj.
Zostaw swoją opinię o Media Saturn Holding Polska Sp. z o.o. - Łódź
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Media Saturn Holding Polska Sp. z o.o.