brak logo

PARADISE GROUP

Kraków

Opinie o PARADISE GROUP

anonim 2009-03-11 19:20
Słowa kojarzące się z PARADISE GROUP (np:.solidna, profesjonalna, rozwojowa, stresująca, wyczerpująca):
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako ... .
Atmosfera i ludzie tam pracujący są ... .
Od jakiej stawki można negocjować pensję?
Najbardziej podobało mi się w PARADISE GROUP:
Najbardziej nie podobało mi się w PARADISE GROUP:
życzliwa 2012-03-22 12:00
Paradise Group - Rozmowa kwalifikacyjna - AMATORSZCZYZNA !
Witam, jakiś czas temu zostałam zaproszona na rozmowę do biura Paradise Group w Krakowie na stanowisko biurowe i przyznaje,że tak żenujacego \"interview\" jeszcze nie zaliczyłam...Rozmowa odbyła się z jakimś Panem ( polak) - trudno powiedzieć kim był prezes, kierownik itp (Nikogo z działu personalnego ! ) całą rozmowa po angielsku, choć nie bardzo potrafił powiedzieć w jakim stopniu praca będzie związana z językiem obcym! po za tym był totalnie nie przygotowany - nie bardzo nawet wiedział o co pytać, wiec pytał po 3 razy o to samo i sprawiał wrażenie,że w ogolę nie czytał wcześniej mojego CV które miał przed sobą :/ mimo mojego sporego doświadczenia zawodowego Pan mi doradzał pozostanie w obecnej pracy i prace dorywcze wieczorami: stanie za barem itp. - wiec może nie skomentuje jego \"życzliwego\" doradztwa ...ŻENADA ! pytany o firmę i stanowisko, aby udzielił więcej informacji, to tylko ogólnikowo parę zdań - Porażka - to ma być rozmowa o prace?? w każdym razie wiele się nie dowiedziałam o firmie, a i po 5 minutach dało się odczuć niechęć Szanownego - (wyjątkowo wyniosłego) Pana do mojej osoby, choć nie mam pojęcia skąd i dlaczego. Na koniec mój rozmówca już mnie \"dobił\" totalnym BRAKIEM KULTURY wychodząc z pokoju bez pożegnania - porostu powiedział ze to \"koniec rozmowy\" - obrócił się i wyszedł!! TEJ FIRMIE DZIĘKUJE I NIGDY WIĘCEJ !!...już sobie wyobrażam tego człowieka jako szefa grrrrrrrrrrrr!

Pozdrawiam!

przeszczęśliwa 2013-07-31 15:26
Ja chętnie dodam. Proponuję szukać pracy w każdym innym miejscu niż dla spółki Paradise Group. A więc wszystko zależy w jakim mieście, chociaż wiele się nie różni. Pracując w Katowicach, Krakowie, Warszawie czy Poznaniu wszyscy ze sobą mają kontakt po jakimś czasie widzisz, że dzieje się tak w każdym ze sklepów. Manager nigdy nie stanie po Twojej stronie - zawsze po stronie szanownego ,,prezesa", [usunięte przez moderatora] pierwsza klasa straszenie. Najlepiej żeby mieć czas 7 dni w tygodniu nigdy w życiu nie podejmuj pracy jeśli studiujesz zaocznie oj nie nie praca jest najważniejsza! masz być dyspozycyjny jak lekarz na ostrym dyżurze. Płaca hm śmieszna, premia? Mhm tylko w teorii.
2
lans bans 2014-10-07 22:01
Tu od lat nic sie nie zmienia. Dyrektor faworyzujacy Nieroby lizace mu tylek, lansujace sie, gdzie tylko sie da. Dobrze pracujesz? Przygotuj sie na niska place, humory Dyrektora, plus spychologie nierobow. Acha, Nieroby pracuja, tylko gdy przyjezdza Prezes. I bardzo to pokazuja. Nic lepiej nie bawi, jak obserwowanie tychze, jak sie wija ze strachu, i podlizuja.
warny 2016-05-18 18:39
ciekawe o jakich szansach paradise group mówi w swojej ofercie
Zostaw swoją opinię o PARADISE GROUP - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PARADISE GROUP