Vilpol

Leoncin

Opinie o Vilpol

ketija 2011-04-01 15:38
Bardzo duża rotacja handlowców spowodowana nieuczciwością dwóch prezesów. Zatrudniają na okres próbny 1-miesiąc a po tym okresie dają do wyboru - praca za samą prowizję lub wynocha. Firma rodzinna więc możliwości awansu żadnej. Ludzie zastraszeni, każdy każdego by utopił w łyżce wody. Nie polecam!!!!
nadzieja 2013-09-26 13:06
ludzie haruja a szefostwo zalega z wypłaceniem już trzeciej premimamy same długi a on maszyny popsute kupuje,jak mam utrzymać dzieci opłacać kredyt.czekam jeszcze troche i zgłosze wszystko w medjach.żenada z tej firmy.po co tyle kierownictwa niech tam szuka oszczędności a nie na biednych pracownikach
sprawiedliwy 2013-10-13 13:34
Firma Vilpol zatrudnia ludzi na czarno bez żadnej umowy czerpie tylko zyski z pracowników.Ciekawe jakby sie dowiedziała Państwowa Inspekcja Pracy.
Była 2014-09-30 20:11
Pracowałam w tej firmie jakiś czas temu. Pracują tam całe rodzimy, wujek, ciotka, siostrzenica i tak dalej i tak dalej..Człowiek z zewnątrz jest traktowany jak wróg. Podkłada się takiemu świnię i się go pozbywa i jest już nowe miejsce pracy dla kolejnego członka rodziny.
banana 2016-04-21 09:32
jak na tak znane w regione i profesjonalne e usługi poligraficzne to szkoda i dziw że nie ma od tak dawna nie ma żadnego komentarza. wiecie w taki razcie co dokjładnie dzieje się teraz z tą firmą obecnie?
Fanka 2016-11-01 01:02
Nic od lat siemię zmienia. Zatrudnianie na czarno, opłacanie kontroli PIP i innych, zmuszanie do pracy w soboty albo wykorzystywanie urlopów jak nie ma zleceń, mobbing, coraz to wymyślniejsze samochody szefa. . . nic nowego, naprawdę.
Zostaw swoją opinię o Vilpol - Leoncin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Vilpol