Opinie o SALON MEBLOWY EMILIA II w Siedlce

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy SALON MEBLOWY EMILIA II. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w SALON MEBLOWY EMILIA II o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: AGD - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SALON MEBLOWY EMILIA II w Siedlce

Nick Nowy wpis

Nie polecam, sklepu Emilka. Wszystko jest super jak chcą sprzedać towar a później mają klienta gdzieś, jeśli chodzi o reklamację. Meble które zakupiłam są bardzo złej jakości szafa która powinna służyć latami po dwóch latach dosłownie rozpada się. Pani ktora zajmuje sie reklamacją udaje (usunięte przez administratora) totalna żenada. Myślałam że firma ceni sobie klientów ale myliłam się.

Niezadowolonaklientka

Nie polecam salonu meblowego Emilia na ul. Sokołowskiej w Siedlcach. Niekompetentna i nie przyjemna obsługa. Dostaliśmy meble kuchenne niezgodne z zamówieniem, po czym poinformowano nas, że przecież takie chcieliśmy. Meble zostały wymienione, ale niesmak pozostał. Nie polecam tego salonu.

BN Nowy wpis
@Niezadowolonaklientka

zgadzam sie katastrofa opuznienie 2 miesiace

Sylwia Nowy wpis

Pani Sylwia to (usunięte przez administratora) i krętaczka.

Zuzanna Nowy wpis
@Sylwia

ta osoba to jakaś właścicielka czy pracownik w oddziale? napiszesz dlaczego tak o niej sądzisz, co Ci zrobiła?

Monicka1876

Nie polecam sklepu meblowego Emilia na ul Sokołowskiej w Siedlcach, radzę omijać go szerokim łukiem lub uzbroić się w cierpliwosc. Obsługa była miła dopóki nie zapłaciłam. Potem zapomnieli o mnie, a kiedy zadzwoniłam żeby przypomnieć o sobie pani była niemiła, a wręcz bezczelna. NIE POLECAM.

Zuzanna
@Monicka1876

tego salonu już chyba nie ma bo google pokazuje tylko 3 miejsca ale bez tej ulicy, może było wiecej niezadowolonych klientów niż ty przez ten czas?

Aneta
@Monicka1876

no to może za mało w Tobie cierpliwości... nikogo nie bronię ale praca w handlu nie należy do przyjemnych.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie SALON MEBLOWY EMILIA II? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Iza

@anonymous, czy możesz napisać coś więcej na temat swojego zamówienia? Czy było to duże i złożone zamówienie? Jak długo czekałeś na jego realizację, wspomniałeś jedynie, że była ona szybka. Może chciałbyś napisać ile dokładnie czeka się na dostawę z firmy SALON MEBLOWY EMILIA II? Dla innych osób może być to cenna informacja.

obsługa sklepu na najwyższym poziomie, realizacja zamówienia szybka - polecam

Iza

@Zenek, Jak widać, ostatnie opinie na forum zostały napisane przez klientów firmy. Klienci też mają możliwość wypowiedzi, ale przypominam, że forum GoWork.pl dotyczy rynku pracy. To forum odwiedza wielu potencjalnych pracowników, warto pomóc sobie wzajemnie i wymienić informacjami na temat Salonu Meblowego Emilia II.

Zenek

Szkoda, że na forum dla pracowników piszą jedynie klienci.

Iza

SALON MEBLOWY EMILIA II, nadal prowadzi swoją działalność, a aktualnych informacji dotyczącej poczynań firmy brak. Pytam w imieniu klientów ale też potencjalnych pracowników, jaka panuje obecnie sytuacja w salonie? Czy warto pytać tutaj o zatrudnienie, jak i czy warto dokonywać tutaj zakupu?

zadowolonaklientka

Bardzo duży sklep największy wybór mebli i dodatków, ceny konkurencyjne, szybka realizacja zamówienia, meble solidnie zapakowane w 100 % jestem zadowolona klientka i polecam ten sklep :)

cśśś

Dlatego o prawdziwości niektórych komentarzy najlepiej się dowiedzieć podejmując bezpośrednio u nich doświadczenie @ert. Tyle, że chyba nie widziałem, żeby pokazały się u nich jakieś oferty pracy, wiadomo coś?

M&D

Panowie ze Sklepu Emilia wykonali dla nas komplet mebli do dziecięcego pokoju. Wszystko zgodnie z zamówieniem i bardzo ładnie wykonane. Podziękowania dla Pana Łukasza za dopracowanie projektu :). Pozdrawiamy i polecamy jako klienci.

Jadzia67

Salony meblowe Emilia to największe sklepy w okolicy sa na rynku od ponad 20 lat z tego co sie orientuję to rodzinna firma te negatywne opinie to pisze zazdrosna konkurencja lub jedni z niewielu nie zadowolonych klientów sa to sporadyczne przypadki .Reklamacje i opóźnienia nie sa ich winą nie zawsze mają wpływ bo współpracują z potężnymi fabrykami które obsługują tysiace salonow w Polsce. Zawsze kupuje u nich meble moja babcia tam kupowała jak byli małym sklepem ja kupowałam i teraz moje dzieci meblowaly całe mieszkania i zawsze jestesmy zadowoleni i zawsze do nich wracamy. Bardzo polecam Salon Meblowy Emilia na Sokołowskiej za miłą obsługę i duży wybór.

A ja polecam. Obsługa na wysokim poziomie, super doradztwo. Widać, że panuje tam dobra atmosfera. Dziewczyny miłe, uśmiechnięte. Szeroki asortyment, jest w czym wybierać

stolarz

Do Emili przychodzi bardzo dużo ludzi, a opinie piszą szczególnie Ci którzy nie są zadowoleni. Na ilość klientów Emili niech co setny będzie miał zastrzeżenia to już dużo. Większość negatywnych komentarzy jest przez producentów, sklep nie ma wpływu na uszkodzenia w paczkach.

Mała

Jestem bardzo zadowolona z zakupionych mebli. Solidne podejście do klienta, doradcy na najwyższym poziomie. Polecam

Kalar

Kupowałem u nich stół z krzesłami. Bardzo dobrze doradziła mi w wyborze. Dostawa była przed terminem. Panowie, przyjechali zmontowali. Wszystko w jak najlepszym porządku. Nie wiem skąd te nieprzychylne opinie.

Czarek

Bardzo dobra atmosfera. Sympatyczni ludzie. Pracowałem tam dorywczo i wszystko było ok, również z kasą. Szczerze polecam.

Ivy91

Nie polecam salonu Emilia na Sokołowskiej. Zamówiłam u nich meble, zapłaciłam zaliczkę i po kilku dniach dostałam telefon że w ogóle nie prowadzą sprzedaży tych mebli. Jak można w ogóle sprzedać coś czego nie ma? Oni chyba sami nie wiedzą co mogą oferować klientom. Już pomijam fakt że po wybraniu innych mebli dostałam je porysowane i musiałam reklamować. A te które przyszły w ramach reklamacji też były porysowane. Nie polecam.

Dzidek

Profesjonalne podejście do klienta, wysoka jakość.Polecam

Zostaw merytoryczną opinię o SALON MEBLOWY EMILIA II - Siedlce

SALON MEBLOWY EMILIA II
3.1/5 Na podstawie 33 ocen.
  • ul. Sokołowska 145A
    08-110 Siedlce