sklep Dorcia

Opinie o sklep Dorcia

ja 2012-10-05 16:19
staly klient ?
Pracowałam przez rok 2015-05-13 12:40
praca jak praca 6zł/h, obcina gdzie się da i jak się da. Płacisz ze przeterminowany towar, płacisz za minusowe i plusowe remanenty, jak coś gdzieś się nie zgadza, albo po prostu za samo bycie, jak szefowi brakuje na wakacje w alpach. (raz nie zapłacił za miesiąc jednemu pracownikowi, bo ktoś mu tam za skórę zalazł, a ona, nieczemu winna musiała za to zapłacić) Szef nasz pan, pracownika nie koniecznie szanuje, ale na święta też potrafi coś rzucić, często zależy od humoru. gorzej z jego Panią, Panna K. ta to dopiero żyleta, mówi jedno robi drugie, a szef ceni jej zdanie, a twoje ma w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
Dorcia 2015-05-19 16:55
Szkoda ze brak odwagi i podpisu bo obsmarowac mozna kazdego ale na to juz znalazlem sposob ,a jak pracowalas przez rok widocznie bylo dobrze ,a dla administratora wiadomosc sprawa pomowienia jest w prokuraturze ,tresc pisma i potwierdzenia na facbuku
KLIENT 2016-02-07 13:18
ciągle zmienia pracowników więc chyba coś jest z nim nie tak
Mrowek 2016-04-18 08:37
I tu mazs racje ,nie kazdy nadaje sie do handlu ,fachowcow brak
Mrowek 2016-05-23 15:56
Tak jak napisalem fachowcow brak , i niekiedy bierze sie to co jest na ta chwile zalatac dziure ,i tak powstaje duza rotacja
portugalia 2016-07-11 18:39
nie podoba mi sie jak jest duza rotacja to nie świadczy dobrze o firmie moim zdaniem
Agata 2017-08-08 09:33
Jakie są godziny pracy w sklep Dorcia? Czy jest możliwość pracy zmianowej czy może są to stałe godziny pracy? Taka informacja będzie przydatna dla osób które będą aplikować.
Zostaw swoją opinię o sklep Dorcia - Białystok
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie sklep Dorcia