Opinie o Hutchinson w Łódź Kurczaki 130

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Hutchinson. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Hutchinson na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hutchinson w Łódź Kurczaki 130

Czy można liczyć w Hutchinson na prywatną opiekę medyczną?

Asia

Tak na bardzo korzystnych warunkach za 1 zł wielu specjalistow.

ola

A ja jestem zadowolony zmienił się system jest kierownik zmiany i to jest nasz kierownik którego zespół chciał Pracuję na BMW - G30 i jest tam fajna Brygzdzistka a Kierownink Janusz na naszej zmianie jest super Wymaga ma być zrobione ale jest gość super porozmawia i zrozumie kiedy mam problem umie pomóc Nie jednokrotnie miałam problem i powiedziałam szczerze zawsze pomógł dla mnie jest super w firmie Pozdrawiam.

maniuś
@ola

Też pracowałem w Hutchinsonie i negatywne oceny tego zakładu są jak najbardziej uzasadnione. Po prostu porażka i ten wszechobecny brak szacunku . Wulgarne odzywki do pracowników na porządku dziennym. A Ty Ola czy może Olo nie musisz starać się na siłę zza biurka poprawiać reputacji zakładu. Zdecyduj się bo w pierwszym zdaniu jesteś ZADOWOLONY a później piszesz " miałam problem i powiedziałam szczerze"

Rysiek
@maniuś

A kto się wulgarnie odzywa? Na jakim dziale bo mam zacząć tam pracę i nie wiem na jaki dział trafię?

Nieznajomy
@Rysiek

(usunięte przez administratora) liderka z Jaguara okropna źle się odzywa do pracowników zero szacunku. Powinni ja już dawno zdegradowac. Ludzie się jej boją i się nic nie odzywaja. Masakra

Zapracowana
@maniuś

Bo to jest ukrainka i nie do konca zna nasza gramatyke.

Pacia

Cześć wszystkim Jutro mam rozmowę w sprawie pracy w Hutchinsonie. W którym zakładzie jest ogólnie lepsza atmosfera? Na Zakładowej czy na Kurczakach? Wiem, że nigdzie nie jest kolorowo ale gdybyście mieli doradzić, to który? Ile można zarobić ? Dziękuję za odpowiedzi.

Maciek
@Pacia

Hahha no właśnie nigdzie kolorowo, to korpo zjadają ludzi. Tyrac trzeba jedynie czy na takich warunkach Tak jak poniżej wszyscy zastraszeni bo nie wiadomo co się dzieje w firmie

@Pacia

Byłam tu i tam , ale zdecydowanie polecam kurczaki . Ale mam wrażenie że przez ten haos zakład pada , ciągle zwalniają ludzi

Ulka88
@Pacia

Hej, proponuję na Zakładowej:-) Jest jak jest, nie zawsze kolorowo, ale atmosfera pozytywna. Pozdro.

Pracownik H
@Pacia

Na pewno nie polecam Zakładowej, panuje tam totalny chaos , atmosfera nieprzyjemna, bo kazdy boi sie ze go moga zwolnić w kazdej chwili. Przeplyw informacji jest tragiczny, z dnia na nadzien mozna stracic prace, a doprosic sie o cokolwiek tez ciezko

Klakier
@Pracownik H

Chaos - podpisuje się pod tym. Było różnie, ale teraz co się dzieje to masakra. Zwolnili ludzi którzy ogarniali tematy na produkcji, wstawili innych, którzy widzą tylko czubek nosa, nie da się ludzko dogadać. Atmosfera poleciala. A Hr-y... ? Narzekaliscie na panie. To teraz mamy tu cyborgi. Ja już tam nawet nie chodzę.

Alfa
@Klakier

racja nie ma niogo kto sie zna jakieś cyborgi nie wiem skąd sie biorą koledzy i koleżanki ziomeczki. ręce opadaja i wiecznie nie ma ksay na nic :(

Zdecydowanie polecam kurczaki

Pan
@Pacia

Uciekaj z tej pracy i to szybko

Anka skakanka
@Pacia

Wogóle ,lepiej odpuść 90 % to ukraina ,a liderzy bez skrupułów, banda dzieciaków bez pojęcia.smród ,w lato gorąco ,i normy mocno zawyżone.

kaszanka na ciepło
@Kurczaczek

Ja też zdecydowanie polecam kurczaki(ale z rożna)

Dora.
@Anka skakanka

Krótko i na temat ????taka prawda.

Hutchowy Ex

Pracowałem w Hutchu dłuższy czas. Od kilku miesiecy pracuję gdzieindziej, a przecież obawiałem się zmiany... Teraz zastanawia mnie tylko, czemu tak długo się męczyłem? Nie wszędzie jest błogo, ale nie wszędzie jest tak jak w HUT. Cieszę się, że teraz jest mi obcy brak szacunku do pracownika!

Henryk 8
@Hutchowy Ex

Z jakiego powody odszedłeś z pracy? Gdzie spotkał Cię brak szacunku?

ola
@Hutchowy Ex

Bo jesteś Cienias

Nieznajomy
@Henryk 8

Brak szacunku jest na jaguarach u K. M liderki i wcale się nie dziwię że ludzie odchodzą z tego działu albo rezygnują wogule z pracy. W końcu będzie tak że ci starzy pracownicy też odejdą bo mają jej dość. Jej wrzaskow na zebraniu i wogule całokształt. Brak wychowania. Założyła koszulkę niebieską i myśli że jest tam Bogiem.

Brygadzista Produkcji

rekrutacja wewnętrzna z góry ustawiona doatać się do firmy łatwo awansowac trzeba niec plecy osób z góry

pytania standardowe i bez uczuć

Henry

@maniuś Czasami niektóre osoby mylą obowiązki i ich wypełnianie z brakiem szacunku!. Firma jest ok!!

maniuś
@Henry

Henry! Chyba żartujesz. Mylenie wypełniania obowiązków z brakiem szacunku dla ludzi to jak mylenie tego co jest dobre a co złe. Jeżeli ktoś ma z tym problem nie powinien pełnić żadnej odpowiedzialnej funkcji. Idąc Twoim tokiem próby usprawiedliwienia takich ludzi to tak jakby zwykły pracownik w czasie pracy zamknął maszynę i poszedł na śniadanie bo akurat jest głodny i pomyliły mu się obowiązki z burczeniem w brzuchu.

(usunięte przez administratora) Na hali nie ma czym oddychać, brudno, maszyny stare. Najgorsza praca na produkcji, coś jak Sonoco

Henryk 8

Czy możesz napisać gdzie pracowałeś i jak długo? Może nie wszędzie jest tak źle jak piszesz.

Pomocnik

Maszyny z lat 2018 - 2019 więc faktycznie bardzo stare.... Tylko niewielka część jest starsza niż 10lat.

3 lata doświadczenia

Łódź Lodowa. NIE POLECAM. Liderów jak "mrówek" gdzie 90% nie ma zielonego pojęcia o pracy na takim stanowisku,a obszarowi to w piórka obrośli ( ale tak to jest jak łapanka liderów bez żadnego doświadczenia i pojęcia). Robienie z ludzi idiotów pod każdym względem bo "są niby mądrzejsi". Co do dyrektora to kawał skąpca( w tym roku podwyżek nie dał) związki niby walczą o to ale widocznie też słabe rozmowy prowadzą. Gerealnie (usunięte przez administratora) brud i 0 ludzkiej atmosfery. Starzy pracownicy produkcyjni jak i technicy czy nawet biuro odchodzi więc to powinno dać do myślenia. Pieniądze śmieszne Lidl czy Biedronka maja lepsza podstawę i socjal. Jeszcze raz z ręką na sercu NIE POLECAM!

Włodek
@3 lata doświadczenia

A.na kurczakach to samo ,pełno liderów, ściemniają ,większość czasu przesiadują na palarni wiecznie ich nie ma.jak są potrzebni, i nikt nic z tym nic nie robi .wszystko im wolno.

Doświadczenie 13 lat
@3 lata doświadczenia

Zgadzam się pracowałam parę ładnych lat ale takie (usunięte przez administratora) jak się tam porobiło to jeszcze nie było. Gorąco smród idioci na stanowiskach. Nie polecam pracy w tym bałaganie.

Doświadczenie 13 lat
@Włodek

Oczywiście już nie pracuje

Jeszcze pracuje
@3 lata doświadczenia

Popieram to co się teraz dzieje zaprawia o komedie na 150 t wszystkie nastawiaczki dały nogę, wiedziały co robią to co tam się dzieje to jakaś porażka nikogo kompetentnego liderzy dno super lider to samo. Lizusy kierownika a robol traktowany jak zero liczą się wykresy. Jeszcze trochę posiedzę i popatrzę i też daje nogę nie da się pracować z deb.....

rok za długo
@3 lata doświadczenia

Również nie polecam ja wytrzymałem rok a to i tak za długo. Śmiech na sali co tam się dzieje... Przeniosłem się na Nowy Jozefów do czekolady i podejście do pracowników jest dużo lepsze.

Stary pracownik
@Jeszcze pracuje

Jedna dała noge nastawiaczka bo się puszczala na lewo i prawo.ten caly dział to jeden wielki bur....l

wkurzony

co się odpie... Na tym porsze to szkoda gadać. jednak wielka (usunięte przez administratora) kurw... nie polecam!!!!!!!

Job

Praca w tej firmie to porażka.

Krycha

Kontrola jakości na lodowej...jakiś czas temu pracowałam całkiem miłe kobitki które chętnie wytłumaczą i pokarza.oprocz rzekomej p.Ani która ma cię wdrożyć...i nauczyć?bardzo nie sympatyczna opryskliwe i naburmuszona baba.powinni z nią coś zrobić bo nie jedna osoba przez nią odeszła i do tej pory tak jest. Robi łaskę jak się jej coś pytasz traktuje Cię jak Głowno!słoma z butów jej jeszcze wystaje!jeżeli zakład chce żeby ktoś został na dłużej i szanował pracę to powinni zmienić rzekomą p.Anie.bo jej odzywki to już są podciagnięte pod mobing!a to jest karalne!!!i w końcu trafi na swoją.szczeze praca fajna lecz zero szacunku dla osób nowych przez wspomniana panią!!!psuje atmosferę a to jest też ważne w pracy

@Krycha

O jakiej ani mowa z jakiego dzialu ciekawe czy z tego co myślę

Kemot

Praca na produkcji na Zakładowej jest ok. Bez zastrzeżeń jak ktoś chce zarobić to może nawet 2500 na rękę wyciągnąć.

Sami
@Kemot

Słyszałem że magazyna ma więcej płacone , pytanie ile i czy jest jakoś się tam załapać ??

MegaTron
@Sami

No zgadza się , na magazynie jest dużo więcej kasy niż na produkcji , ale nie jest tak łatwo sie tam dostać , i byle kogo tam nie zatrudniają , tam jest elita , sami najlepsi z najlepszych

@MegaTron

Tam są same lenie z telefonami w ręku więc się tak nie reklamuj widzę na codzień co się dzieje

Kawa z mlekiem

No niestety są takie delikwentki, które po "awansie" czują się dowartościowane i muszą pokazać swoją wyższość. Też miałem sytuacje, kiedy przyszła świeżo upieczona nastawiaczka informując mnie o ubytkach na uszczelce. Ale zamiast osobiście wyczyścić stempel to mnie poprosiła o tą czynność, gdyż ona niedowidzi i nie ma siły... także to jest normalne. I to w każdym zakładzie.

@Kawa z mlekiem

Nie ma ludzi to i ślepe są jako nastawiaczki no....

Lodowa

O kurcze nie chciało mi się wierzyć w te opinie i z braku laku poszedłem ..............1.5 miesiąca wytrzymałem.Masakra!!! (usunięte przez administratora) na każdym kroku.Kierownik mojego działu to jakiś psychiczny burak.Nie dość że zostawił żonę dla jednej z pracownic to jeszcze biedna musi akceptować jego "rozmowy kwalifikacyjne"na lidera.Do tego dochodzi temperatura,smród i pył.Chcąc odetchnąć narażasz się na bure od liderki.Już nawet Ukraincy,którzy stanowią tu 60%,połapali się o co biega i odchodzą.A chętnych coraz mniej będą mieli.

Kawa z mlekiem
@Lodowa

"Nie dość że zostawił żonę dla jednej z pracownic to jeszcze biedna musi akceptować jego "rozmowy kwalifikacyjne"na lidera" Przepraszam, ale co ma relacja kierownika z jego żoną/nową kobietą do Twojego wyniku/nastawienia w pracy? Po co wpisujesz takie rzeczy? To jego sprawa. Też spotkałem z sytuacją kiedy pracownik poznał kobietę o 26 lat młodszą, ale nie widzę potrzeby komentowania tego tutaj. "Do tego dochodzi temperatura,smród i pył.Chcąc odetchnąć narażasz się na bure od liderki.Już nawet Ukraincy,którzy stanowią tu 60%,połapali się o co biega i odchodzą.A chętnych coraz mniej będą mieli." To to prawda. Zapach gumy, duchota oraz wysoka temperatura w Hutchu to zmora praktycznie każdego, kto pracuje na produkcji. Tutaj nie ma łatwo a klimatyzacji raczej nie będzie. Ranki gdzie są liderzy rządzą się swoimi prawami, także musisz rozplanować sobie pracę tak, aby zrobić swoje bez niepotrzebnego zwrócenia uwagi przełożonego. Po 1,5 miesiąca powinieneś wiedzieć z czym to się je. "Już nawet Ukraincy,którzy stanowią tu 60%,połapali się o co biega i odchodzą.A chętnych coraz mniej będą mieli". To już problem HR'u i liderów/kierownika działu. Jak pisałem wcześniej nie da się wyszkolić pracownika (szczególnie na trudnych referencjach) w 3-4 miesiące. To oni będą się tłumaczyć dyrektorowi co stoi za przyczyną niskiej ilości produktu końcowego- a jak łatwo się domyśleć... brak wykwalifikowanych pracowników z powodu ciągłej rotacji.

@Kawa z mlekiem

Kawa z mlekiem ty to chyba jakiś przydupas biura jesteś ze tak bronisz pilnujesz stolka bo nigdzie indziej nie zagrzejesz miejsca bez dziobania

Obserwator

Ufff naście nie ma tej Pani która zawsze miała rację hiphip hurrrraaa, Jedna rzecz mniej jeszcze niech kilka osób co robi zamęt odejdzie i będzie git Chyba że dobrze dziobia Dziobaki

@Obserwator

Które osoby masz na myśli???

Konka
@Kurczaczek

Ostatnio sporo osób zniknęło. Z czyjej nieobecności się tak cieszysz? XD

@Konka

Martwię się , a nie cieszę

Zeni
@Kurczaczek

Oby tych mondrali było jak najmniej

Mloda
@Kurczaczek

Pani walend.... Kto by przypuszczal mozg hacza na lodowej a tu takie coś niezle się dzieje

Job

Witam pracuję na zakładowej miesiąc, jest strasznie gorąco,normy wyśruboane i pełno Ukrainy.Stanowczo odradzam!!!

Pan

Togalny balagan B

Anonimus
@Pan

Tak popieram ,nie polecam pracy na działach bmw f36 ,vw t6 ,na kurczakach ,sami karierowicze a liderzy latają za kierownikami jak pieski ,atmosfera nerwowa , ,pracowałem tam i nie polecam tam pracy , w lato temperarury nie do wytrzymania ,

Anka skakanka
@Anonimus

Możliwości rozwoju awansu ,ale za jaką cene trzeba być nieżłym lizusem i troche za kierownikiem pochodzić ,przytakiwać śmiać się z żartów które nie są śmieszne .Sami młodzi ambitni kandydacie z mocnymi nogami do biegania za kierownikami.

Misiek BMW

W hutchu będzie piknik! Wreszcie coś dla pracowników zaczęli robić!

NajgorszeWrażenie

Chaos?!To za ładnie powiedziane .Niby praca od ręki ale NIGDZIE jak w tym zakładzie nie wprowadzali mnie w błąd!Musiałam jeździć pomiędzy 2 zakładami kilka razy(tuż przed wizytą zmieniali adres ,godzinę)nie znając Łodzi straciłam czas i nerwy.Ktoś chyba wogole tam nie ogarnia.Na zakładzie bardzo gorąco ,bez komentarza zostawiam warunki w jakich przyszło mi przebierać sie w szatni (smrod ,gorąco i tłoczno)podziękowałam po 2dniach

Ciekawy

Czy ktoś mógłby powiedzieć mi coś więcej o dziale utrzymania ruchu w hutchinsonie?

Adas

Smutny i Dos nieprzyjemny zakład atmosfera pies ogrodnika, wyścig szczurów no i kolezenstwo nie masz na co liczyć po prostu tyraj

Rula
@Adas

Sto procent prawda ☹

Zostaw merytoryczną opinię o Hutchinson - Łódź

• Jak się pracuje w Hutchinson?

Zobacz opinie na temat firmy Hutchinson tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 86.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hutchinson?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 74, z czego 8 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 32 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hutchinson?

Kandydaci do pracy w Hutchinson napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hutchinson