Opinie o Hutchinson w Łódź Kurczaki 130

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Hutchinson. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Hutchinson na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hutchinson w Łódź Kurczaki 130

prawda

To jest forum o zakładzie, pracodawcy, a nie o życiu prywatnym osób tam pracującym.

prawda

Zainteresuj się z kim prowadzi się Twoja partnerka:-)

Taki żarcik

Podobno to na oko chłop w szpitalu umarł ????????????

szok

ludzie od niego z wydzialu zkego slowa nie powiedza znam takich co chca z nim zostac na zm ktory lider dba o nowych pracownikow rozdaje im dodatkowe koszulki zeby nie chodzili w jednej , czasem musi byc rygorystyczny zeby ludzie mu na glowe nie weszli , z ta koszulka zolta moze i zle zrobil pewnie chcial dobrze

Radek

Witam , czy ktoś wie co się dzieje z szyszą , liderem na magazynie , chyba na zakładowej , nazwiska nie pamiętam, sebastian , wisi mi trochę szmalu

Seba
@Radek

Co bredzisz? Lepiej mi kasę oddaj, pożyczyłem ci 50 zł i nie pojawiłeś się w pracy więcej

Anka

Jak to jest z tymi bankami, ludzie coś gadają że w sobotę jak się przyjdzie to są dwa dni odrobione , a jak by się trafiła niedziela to 3 dni , ktoś to potwierdzi ?

Wy we
@Anka

Zależy jak dogadasz się z kierownikiem

Uciekac

Operator pracuje na dwóch trzech prasach. Kazą na prasie kontrolować i pakować uszczelki _coś co kiedys robiły kontrolerki. Za reklamację zabierają premie. Tak dyrekcja oszczędza na wypłatach. Operator pracuje za 2 za_3 osoby. Wypłata przy dobrych wiatrach 2500. Zł. Smród gumy i klejów wszystko się wdycha. Wyciągi nie działają, okien nie da się otworzyć.

Kamil
@Uciekac

Ja po 8 latach w hutchinsonie miałem podstawe 2800zł. Teraz w Miele na wejście mam 3700 rachunek prosty.

Skryba
@Uciekac

Uwaga BSH zatrudni 600 osób, więc jak ktoś ma rozterki żądają z Hutchem to zapraszam.

nik
@Skryba

do BSH już 3/4 ludzi uciekło :)

Rysik
@nik

A potem BSH wszystkim podziękuje jak sezon się skończy i wszyscy będą prosić o zgodę na powrot do Hutcha.

Pracownik od 2006 roku
@Kamil

Stawka na start w Hutchu, to 2700 (fakt, że to niewiele jak na obecną sytuację finansową), a Ty masz po 8 latach 2800? Zdradź sekret, jak można siedzieć ponad 7 lat na L4????????

Szczery
@nik

W końcu jest ktoś, kto przed działem HR Hutchinsona prowadzi statystyki rezygnacji pracowników :-D Nie dopisałeś, że kolejne 3/4 uciekło do Miele i kolejne 3/4 do Della i kolejne 3/4 do Amazon i kolejne 3/4 do Corninga i kolejne 3/4 do.....Cholera, a tu nadal kilkaset osób ciągle pracuje.

tsa
@Pracownik od 2006 roku

Na lodowej 2900

Brygadzista Produkcji

rekrutacja wewnętrzna z góry ustawiona doatać się do firmy łatwo awansowac trzeba niec plecy osób z góry

pytania standardowe i bez uczuć

Dr. Lubicz

Czy znacie kogoś osobiście kto umarł na covid-19 ?

Dr. Lubicz

Miał 45l. I umarł w sile wieku. :)

Dawid

Jaka jest atmosfera między pracownikami a dyrekcja ?

Dexter
@Dawid

Jeśli chodzi o lodową to nikt nie lubi dyrektora

Skryba

Ciekawe, czemu nic się nie pisze o tej dziewczynie która miała wypadek na prasie i to że będzie maleją do końca życia.

Ric
@Skryba

Mówisz o dziewczynie z zakładowej co jej ręka umknęła w silowniku na daimlerze ? . ma ucietą rękę przy łokciu

@Ric

kiedy to się wydarzyło?

Ric

W połowie lipca , 15 lub 16 na koniec nocnej zmiany

Kolega

Jaki był poprzedni dyro? w nowej fabryce nie jest lubiany ... jak było tu?

Myśliwiec

Ludzie z firmy obok organizują protesty pod haczem, zeby przejąć teren firmy pod własne inwestycje

lolek

7 lat pracy,ostatnie pięć bez absencji,przekraczane normy,120 zł podwyżki czyli mniej niż 4 7 lat pracy,ostatnie pięć bez absencji,przekraczane normy,120 zł podwyżki brutto czyli mniej niż 4 %.Nie wiem jakie były kryteria skoro znam osoby które pracują od jesieni ubiegłego roku a dostali podwyżki 200 zł.To upokarzające.

były

Nic o Lodowej. Znowu zaczynaja zatrudniać nie dajcie się nabrać i nie idźcie na Lodową. Tam jest taki mobing jak w Korei. Tłumaczysz się że idziesz do Wc. Kamera co 3 metry. Co 2 godziny przychodzi brygadzista i pyta ile zrobiłeś i dlaczego nie więcej. premie za wszystko zabierają. na wejściu jest pięknie obiecja kokosy a wypłata 2400-2500 . pracuje sie na 2-3 stanowiskach jednocześnie że pot po (usunięte przez administratora) leci.

Rafa
@były

Słyszałem że na Lodowej chcą ściągać Hindusów bo już Ukraińcy nie chcą pracować. To prawda?

Maja
@Rafa

Tak liderzy mówią. Tu tak ludzi ganiają za marne 2400zł. Na poczatku obiecują niewiadomo jakie kokosy a rzeczywiastość inna. Ukraińcy juz się pokapowali dogadują między sobą i idą gdzie lepsze pieniadze. Weekendów wcale nie ma prawie od roku. Więc nie dorobisz. Na jednym dziale odeszło 100% operatorów . Traktowanie pracownika uuu. Ja musze zostać do emerytury juz niedługo , gdybym była młodsza sama bym szukała bardziej ludźkich warunków.

Uciekac

Na lodowej podwyżek nie było żadnych. Premie za wszystko zabiera. Trzeba się tłumaczyc że się do łazienki chodzi. Mobing na każdym kroku. Latem mailami 43 st na stanowisku pracy i nie było dodatkowej przerwy.

eddy

Czy prawdą jest, że będzie kolejny postój w lipcu

Anka
@eddy

Pewnie urlopy?

huehue
@eddy

Urlop dwa ostatnie tygodnie Lipca

Jolka
@huehue

Czy firma wchodzi w tarczę 4.0?

Kat
@huehue

Potwierdzam że urlop pod koniec lipca

Pati

cześć wszystkim , słyszałam że znowu firma ma zatrudniać ludzi i to bezpośrednio , ktoś coś wie ? , pracowałam na zakładowej , ktoś wie gdzie mozna się zgłosić ??? , ciekawe czy zaproponują stawkę uwzględniającą podwyżkę , czy też jeszcze po staremu

Gabi
@Pati

Omijać z daleka. Teraz nagle nie mają ludzi, a takto sugerowali żeby się zwalniać, zlikwidowali transport, i myślą że ludzi będą pracować za darmo, w okresie letnim temperatura 40 stopni, pył, z wodą do picia różnie bywało.. Teraz mają zamówienia to nagle potrzebują ludzi... Naprawdę można znaleźć sobie pracę w innym miejscu, i normalne warunki pracy, nie w smrodzie i pyle.

Max
@Pati

Firma pośrednicząca zatrudnia na lepszych warunkach.

Mario

Prawda!! Dział personalny kompetentny a kiedy potrzeba pomóc wówczas tą Pomoc się otrzymuje

Marta - Lotniczy

Polecam! Mimo że zatrudniła mnie firma zewnętrzna liczę na to iż Hutch przejmie mnie na swoje. Dział nie jest ciężki, liderzy spoko, zarobki jak zarobki... W dobie pandemii, Hutchinson radzi sobie dobrze w przeciwieństwie do innych firm produkcyjnych. Jest jeden szkopuł, nie ma obecnie transportu dla pracowników, więc jeżeli nie ma się swojego samochodu albo nie ma kto Cie zawieźć do pracy - to tutaj jest problem. Szczerze nie czuję tam szczególnego smrodu gumy, zapach jak na każdej produkcji przemysłowej, specjalnie byłam tam u koleżanki która mieszka ulice od Hutcha czy ten słynny smród czuć w nocy.... Otóż, nie czuję nic. Pseudo Ekolodzy, którzy nic nie dostają z istnienia zakładu będą robić wszystko byle oczernić ich jako firmę bo wydziela,, trujące opary". Najpierw to zastanowiłabym się czy nie śmierdzi od sąsiadów z pieców albo czy inna fabryka chociażby kawy takiego smrodu nie wydziela. No ale cóż... tłumacz to pseudo pro ekologicznemu ludowi, którzy by żyli najchętniej w lesie, więc jak coś nie pasuje to do widzenia. Przemysł na tym zyska, miejsc pracy będzie więcej a głowa spokojna bo nie będą truć tyłka że im skądś śmierdzi. Łódź to miasto fabryczne, było tak wcześniej i jest nadal - kto nie zna historii Łodzi Przemysłowej ten nie jest prawdziwym Łodzianinem a mieszkańcem z przypadku, który zasiadł na ziemiach co by do Wawki miał blisko.

Gosc

Czy ma ktoś juz wypłatę?

Raf
@Gosc

tak mam , wszystko pomniejszone o 20% i ta premia 780 brutto wyrównania za 6 miesięcy , (usunięte przez administratora) dna

Kaska produkcja
@Raf

Zadowoleni z podwyżek i wyrównania od stycznia???

Raf
@Kaska produkcja

no powiem ci że morale spadło do -3 , (usunięte przez administratora) dna tej firmy

Kaśka, zależy kto jaką dostał.
@Raf

W innych firmach brak podwyżek, a raczej obniżenie pensji, więc nie jest źle, bo mogło nic nie być.

OPR

jak jest z tymi podwyżkami ?? , sa czy ich nie ma , i ile jest przyznane , bo napisane było inaczej , dyrektor przemawiał i powiedział zupełnie co innego , ktoś wie konkretne ile tej podwyżki mają dać ?????

Mała

Zakład jak każdy inny, praca też w normie, troszku liderzy są ociężali,zanim się doczkasz pracy pół zmiany z chodzi.

Lena
@Mała

Czy są jakieś dodatki za formowanie uszczelek czy nic niema ?

Pracownica
@Lena

Są premie dla formujących, około 30 złotych miesięcznie

PRACOWNICA

To ciekawe kiedy w końcu ruszymy my na Kurczakach.. I ciekawe co z urlopami wakacyjnymi. Oczywiście nie duża liczba osób je jeszcze ma ale jakas garstka napewno... :-/

Zostaw merytoryczną opinię o Hutchinson - Łódź

• Jak się pracuje w Hutchinson?

Zobacz opinie na temat firmy Hutchinson tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 84.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hutchinson?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 72, z czego 8 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 30 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hutchinson?

Kandydaci do pracy w Hutchinson napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hutchinson