Opinie o Hutchinson w Łódź Kurczaki 130

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Hutchinson. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Hutchinson na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hutchinson w Łódź Kurczaki 130

Mamama mia

Prawda jest taka że na tych forach wypowiadają się tylko malkontenci. Przejrzałam opinie o wszystkich pracodawcach, z którymi miałam styczność. Według nich powinnam być chodzącym zombie, bo taki mobbing, brak szacunku i w ogóle beznadzieja. A ja te wszystkie wspominam dobrze. Każdy widzi co chce, szkoda życia na ciągle marudzenie, lepiej widzieć szklankę w połowie pełną, niż pustą. Praca w korporacji jest moim zdaniem dużo lepsza niż w małym prywatnym przedsiwbiorstwie. Hejt za 3, 2, 1.... Pozdrawiam!

Naiwna jesteś
@Mamama mia

Ha ha ha ha.......

Jowisz
@Mamama mia

Skoro dobrze te firmy wspominasz to czemu już w nich nie pracujesz, czytasz co piszesz?

Alicja

@Mamama mia rozumiem, że nie zgadzasz się z komentarzami jakie pojawiają się na wątku. Mogłabyś powiedzieć jakie są Twoje doświadczenia z pracy w Hutchinson? Czy może ta różnica wynika z tego, w jakim dziale się pracuje? Ważne, by wątek ten pomagał osobom szukającym opinii o potencjalnym pracodawcy, więc wpis każdego pracownika może być cenny. Szczególnie jeśli pokazuje trochę inny obraz firmy. Co według Ciebie jest plusem pracy w tej firmie?

Pracuję w Zawadzie

Nie, jest nawet gorzej.

szukajaca_pracy

Szybkie pytanie. :) Specjalista ds. logistyki - jakie zarobki?

Brygadzista Produkcji

rekrutacja wewnętrzna z góry ustawiona doatać się do firmy łatwo awansowac trzeba niec plecy osób z góry

pytania standardowe i bez uczuć

Elohere

Jak wyglonda staż w tej firmie proszę o szybką odpowiedź

robert kris
@Elohere

nie wiem

Mania
@Elohere

W 2015 roku płacili 1875 a w 2016 2000 brutto za staż, teraz pewnie więcej. Umowa zlecenie. Staż trwać może dłużej lub krócej zależy jak się dogadasz. Jak się sprawdzisz to można szybciej na umowę o pracę przejsc

Zainteresowana

Zakład na Lodowej ? Jak tam sie.pracuje ?

LesiaczEk

Zmuszanie do nadgodzin tez jest. Dowiadujesz sie o tym przewaznie dzien przed. Masz wolne weekendy ale trzeba przyjsc bo produkcja zagrozona. Nikt nie zapyta czy mozesz czy chcesz.

Dks
@LesiaczEk

Jak ten zaklad dziala jak takie przekrety robi ... A co jest jesli sie normy nie wyrobi ?

LesiaczEk
@Dks

Jezeli nie zrobisz normy to oczywiscie pytania co dlaczego jak. Na poczatku bedziesz sie uczyl to ci nic nie powiedza ale z czasem jak nie bedziesz robil normy to ci nie przedluza umowy I tyle. Maszyny sie psuja non stop nie ma konkretnych ludzi ktorzy umia to naprawic. Mimo ze byl postoj np. 3 godziny to I tak beda pytac dlaczego tak malo mimo to ze wiedza ze maszyna stala I miala awarie :D

Dks
@LesiaczEk

Ja dziekuje co za zaklad. A ile trzeba zrobic zeby miec norme ? I jakie sa zarobki ?

kolo

Kolego, a mógłbyś utworzyć Opinie o pracodawcy Hutchinson Zawada? Rozpisujesz się na łódzkim profilu, a rozumiem, że Twoja opinia dotyczy zakładu w Zawadzie.

Mar

Czy ktoś mi powie co to za wydział 002C20 na zakładowej hala B?

Radek
@Mar

c20 to jest skoda

Mar
@Radek

Jakaś opinia o tym wydziale?Ludzie spoko?

Radek
@Mar

ja nie pracuję na tym wydziale , ja jestem z magazynu , dostarczam profile im , wiec moge tylko tyle powiedzieć ze są spoko , da się z nimi dogadać , mówie o zmianie gdzie liderką jest Iza M. , na innych zmianach nie wiem

Natalka

Czy prawdą jest że na Zkładowej na Magazynie pracują też dziewczyny ?? jeśli tak to może i dla mnie by się miejsce znalazło na magazynie

Gugu

6-14 / 14-22 / 22-6

Nika
@Gugu

o pełnych godzinach są zmiany ??? nie tak jak na zakładowej czy na kurczakach " na za pietnaście" ???? 5:45-13:45 13:45-21:45 21:45-5:45 ????????

Gg
@Gugu

Dziękuję za odpowiedź :) pracuje tam pan/i ? Może pan/i coś powiedzieć o tej pracy w zawadzie ? Chodzi mi o pracownika linii produkcji i czy lepiej iść na 3 zmiany czy system 4 brygadowy czym to się różni wgl ? Pozdrawiam

Gugu
@Gg

Dopiero zamierzam ale o produkcji nic niestety nie wiem ;) jedynie tyle, ze do 4brygadowki jest dodatek 550zl brutto.

Chriss

Witam. Mam propozycje pracy przez agencje pracy i nie wiem ile może wynosić wynagrodzenie za system 3 zmianowy i za tydzień mam mieć spotkanie w Hutchinsonie na zakładowej. Proszę o szczerą odpowiedź

dyl

Pracowałem na zakładowej i co mogę powiedzieć zima na niektórych stanowiskach do wytrzymania ale latem na żadnym ,pozdrawiam wytrwałych

Alicja

@xyzpiszesz o tym, że dużo osób z firmy odchodzi. Możesz powiedzieć jak dużo osób zrezygnowało z pracy w ciągu ostatnich kilku miesięcy? Czy problem rotacji dotyczy całej firmy, czy też niektórych jej działów szczególnie?

xyz

Tak pracuje na produkcji - a co mam na myśli? Chamstwo kierowników i liderów nie zna granic.Zmuszają cie do pracy w soboty/niedziele chociaż pracujesz na systemie 3zmianowym (z umowy 40h w tygodniu). Do tego mają cię za zwykłe ZERO.Pracowałem już w kilku zakładach ale z taką "życzliwością" się jeszcze nie spotkałem.Ludzię przychodzą i odchodzą na okrągło a co dopiero będzie po wypłacie.

Abc

A czy ktoś wypowie się o pracy na magazynie w Zawadzie ? Jak jest ?

Rafi

Witam , czy ktoś może napisać jak wyglada praca na magazynie , (mam rok doswiadczenia jazdy wózkiem czołowym ) i ile tam można zarobić w Zawadzie ? z góry dziekuje za szybką odpowiedź i pozdrawiam .

Rozczarowany
@Rafi

W łodzi na magazynie jest fajna atmosfera zalezy na jakich ludzi trafisz , :) produkcje omijaj z daleka

Dzik z lasu
@Rafi

Uprawnienia z UDT to podstawa roboty jest masa a stawkę jaka wynegocjujesz zależy od twoich umiejętności i doświadczenia.

Zostaw merytoryczną opinię o Hutchinson - Łódź

• Jak się pracuje w Hutchinson?

Zobacz opinie na temat firmy Hutchinson tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 86.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hutchinson?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 74, z czego 8 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 32 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hutchinson?

Kandydaci do pracy w Hutchinson napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hutchinson