Opinie o Hutchinson w Łódź Kurczaki 130

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Hutchinson. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Hutchinson na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hutchinson w Łódź Kurczaki 130

Robert Flaga

Zgadzam się z Mateuszem wszystko co napisal jest niestety prwada tez wlasnie dzis odszedlem po siedmiu miesiącach pracy z premią 50zł

StarePolesie
@Robert Flaga

Więc ja też napiszę opinię tylko że po 4 latach pracy.Zarobki pracownika z 4 letnim stażem są o 35 zł wyższe niż nowego pracownika :) Śmiech na sali.Jeśli nie jesteś mendą i nie donosisz na kolegów,kariery nie zrobisz.Praca tylko dla ludzi bez ambicji.

Darek
@StarePolesie

To napisz w jakiej firmie są przyjęcia do pracy dla ludzi ambitnych? Mam iść do sklepu pracować? albo do banku naciągać emerytów na pożyczki i polisolokaty? Sam jestem ciekawy gdzie taka praca jest, napisz, z chęcią tam pójdę do pracy.

Poszukujący

Jaka stawka jest na wejściu przez agencję? Można się zatrudnić na wakacje?

zawada
@Poszukujący

najniższa krajowa

@zawada

Plus umowa o pracę

Polaszek-antoni

Moge poradzic .Nie isc do takiej pracy ! Z czego zyc .Wymysl jedz do Niemiec albo do innego kraju .Ale nie popelniaj bledu.Nie wazne kto rzadzi w Polsce minimum musi byc 30 zl za godzine ,mimum dla sprzataczki a w waszej fabryce minimum 50 zl brutto .

Kawa z mlekiem

"Tego dnia właśnie zostałem zwolniony przez (już byłego) kierownika praktycznie bez podania przyczyny" Nie chce mi się wierzyć, że zostałeś zwolniony 'just like that'. Coś kręcisz...szczególnie, że byłeś doświadczonym pracownikiem, który nie był na okresie próbnym. "Kolejna sprawa to praca w systemie nocnym a to już jak dla mnie MASAKRA!!!" A czym Twoim zdaniem różni się nocna zmiana od porannej i popołudniowej, prócz tego, że nie lata nad Tobą brygadzista, technolodzy i biurokracja? Norma i papiery do wypełnienia takie same. "Z plusów to na pewno praca w zajeb****m zespole (z pozdrowieniami dla V426 a w szczególności dla Marty)" Dlaczego nie poszedłeś i zgłosiłeś sprawy do kierownika działu czy HR. Jeżeli sam nie zareagowałeś to skąd ktoś miał wiedzieć o Twoim dyskomforcie w pracy? Gdybyś odpowiednio przedstawił problem uważam, że nie było problemu przeniesienia Cię na inny dział/zmianę itp. Uważałeś, że brygadzista sam przyjdzie i zapyta się jak się czujesz w zespole? "Wynagrodzenie-dodatek za pracę w systemie nocnym 20% ( 100zl BRUTTO za tydzień) wogole nie odzwierciedlało wysiłku przy pracy w nocy." Tyle wynosi (minimalny?) nocy dodatek według Kodeksu Pracy na terenie RP. Czego się więcej spodziewałeś? Godzinnej przerwy? Uścisku i podziękowań z rąk prezesa? "Jeżeli chodzi o urlop to w ciągu 8mc pracy byłem na urlopie 3 dni... Także praktycznie urlopów BRAK - każdy wniosek o urlop wracał z uzasadnieniem: "zbyt duże braki kadrowe,bądz "nie wyrażam zgody" Pozostawał tyko urlop na żądanie." Terminy urlopów zakładu są przecież planowane z dużym wyprzedzeniem dla wszystkich pracowników i są przedstawione przez chociażby brygadzistę i niestety trzeba się do nich dostosować. Jeżeli nie poszedłeś wtedy co reszta ludzi a produkcja miała przestój to nie dziw się, że nie dostałeś wtedy kiedy Ty miałeś ochotę a zakład działał pełną parą- widocznie byłeś potrzebny. Z tym problemem boryka się nie tylko Hutch, ale inne firmy też. Trzeba się z tym pogodzić. "Do tego dochodzi notoryczne zmuszanie do pracy w weekendy (sobota pierwsza zmiana,sobota druga zmiana,niedziela pierwsza,niedziela nocka)" Zmuszanie to już agresywne określenie. Ten fakt mogłeś zgłosić do odpowiedniego działu/organów, gdyż to nie jest wcale całkowicie zgodne z prawem i Kodeksem Pracy.

Lck
@Kawa z mlekiem

Zwolnienie bez przyczyny zdarza się w tym zakładzie, nie był pierwszy, którego tak zwolniono. Praca w nocy nie dla każdego jest dobra. Z natury noc jest do spania!!! A Wydajność też jest mniejsza. Urlopy śmiechu warte, nie dostaniesz a jeśli już to musisz szukać kogoś za siebie. NIE MA żadnych grafików urlopowych. ZMUSZANIE do pracy w dni wolne też jest i nie przestrzega się tygodniowego czasu odpoczynku. KODEKS PRACY a to co jest to dwie różne rzeczy Gdzie ty pracujesz? Chyba w biurze, nie na produkcji bo wiedziała byś co się faktycznie dzieje Większość negatywnych opinii ma pokrycie w rzeczywistości. NIESTETY!!!!

zada
@Kawa z mlekiem

"Ciepłe mleczko" umiesz czytać ze zrozumieniem? Przecież gość nie skarży się na atmosferę w zespole a wręcz przeciwnie.

ostatni sprawiedliwy
@zada

ta kawa z mlekiem nie wiem czy to gosc czy babka ale poczytaj jego wszystkie wpisy, przeciez to ktos z kierownictwa czy ogolnie biurowy podajacy sie za pracownika, to w jaki sposob pisze to zdradza, normalny pracownik by tak nie pisal, pisze w formie usprawiedliwiajacej firme na okraglo, odpowiada w taki tez sposob, zalosny marketing, pamietajcie, ze to forum tez czytaja biurowi, i w sumie dobrze niech poczytaja prawde o sobie i o tej pozal sie boze firemce

Robert Flaga

Brygadzista Produkcji

rekrutacja wewnętrzna z góry ustawiona doatać się do firmy łatwo awansowac trzeba niec plecy osób z góry

pytania standardowe i bez uczuć

Ld

Zawada jak premie swiateczne? Suto bylo?

@Ld

byl zurek

Lol

Z kiełbaską i jajeczkiem

Abc
@Lol

Podkarpaccy pracownicy to i za miske ryzu by robili i by sie cieszyli zabrsliby im 1000 zl to by dalej siedzieli i pracowali nawet zurkiem za 300zl sie ciesza haha

Pracuję w Zawadzie
@Abc

I tu się z tobą zgodzę ????. Robią już po sześć dni w tygodniu, za chwilę będą robić po siedem, wezmą parę GROSZY za to i jeszcze powiedzą że to normalne. Żyjmy dla hacza bo innego życia nie ma. W Łodzi też tak jest?

francuski syf
@Abc

no przecież kierownicy muszą sobie z czegoś premie wypłacić.Myślicie że oni bedą robić za 1600zł?

@Pracuję w Zawadzie

Tak.

Wwww

Jak to jest z tym systemem 3 zmianowym w Zawadzie chodzi mi o to czy soboty i niedziele sa wolne ??

alan
@Wwww

hahaha zapomnij

@Wwww

W systemie 3 zmianowym są wolne. Weekendy są dla ochotników. Chociaż zdarzają się sytuacje kiedy na sobotę o przyjście do pracy proszony jest doświadczony operator. Nie słyszałem o sytuacji kiedy po odmówieniu propozycji pracy w sobotę/ niedzielę pracownik produkcji dostał pisemne upomnienie lub naganę

alan
@Kawa z mlekiem

(usunięte przez administratora) wiesz a głupoty piszesz

@alan

Zachowaj kulturę osobistą oraz świadomość pisanej wypowiedzi.

Aaaa
@Kawa z mlekiem

@alan czy ty jestes poważny, o czym ma zapomnieć? Sobota i niedziela na 3 zmiany jest wolna

Beybe
@Aaaa

Sobota i niedziela wolna ale czasami mocno naciskają na weekendy.

On
@Kawa z mlekiem

Najwyżej nakaz pracy. (usunięte przez administratora) nas jak niewolników w Egipcie

Kawa z mlekiem

Proszę się zapytać przełożonego, kierownika produkcji lub działu HR. Na pewno udzielą pewnej odpowiedzi.

Beybe

pracuję w zawadzie ponad pół roku. System 3 zmianowy, bez nadgodzin 1800zł, z jedną niedzielą już jest ponad 2tyś. Z weekendami można do 2500zł zarobić

aa
@Beybe

chodz nawet caly miesiac zeby wyciagnac te 2000 bez jednego dnia przerwy ale polityka

Hutchi

Pracujesz 2 lata, a i tak zarabiasz tyle co nowo zatrudniony pracownik agencyjny. Nie chcą dawać lepszych umów. Mowa o zakładowej. Nadgodzin nie ma wcale, a jak są to zmuszają żeby przychodzić.

SiSi

1 marca czekałam na busa pół godziny i nie nadjechal albo sobie żarty robią albo ja jestem jakaś tepa i mi się wydaje że w tym informatorze jest o 4 18 bus z 9 maja

@SiSi

Upewnij się co do godziny oraz adresu przystanku oraz najważniejsze- aktualności rozkładu. O ile się nie mylę wszystkie zmiany w grafiku zakładowego transportu są przekazywane pracownikom z wyprzedzeniem przez poszczególne osoby/zebrania. Nie opcji, aby bus z dnia na dzień zmienił trasę lub godziny przyjazdu/odjazdu na zasadzie "just like that". Jeżeli faktycznie pojazd nie przyjechał i odbiło się to na Twojej pracy- np.spóźnienie, zgłoś sprawę z transportem do HR'u w oddziale gdzie jesteś zatrudniona.

zzzzz
@Kawa z mlekiem

a ty co z pijaru hutchinsona? wlazidup? wszedzie cie pelno, marny zabieg

@zzzzz

Zachowaj kulturę osobistą.

Wtf

Czy ktosto kompetentny i poinformowany moze udzielic kiedy w zawadzie zostanie calkowicie zniesiona czterobrygadowk?i co obniza nam pensje?

@Wtf

Zachowaj kulturę osobistą

bie-da

Witam, hut hmm co by powiedzieć pracowałem ale nei narzekałaem bo po co, robisz co ci każą i masz luzy i kasa spoko dla fizola jest ok. a jak komuś nei pasuje to do Biedry czy lidla, ale i tam was nie wezma z taka postawa

Emilek

Praca straszna , pracowałem tam z 3 lata i powiem wam szczerze że na gorsza pracę nie da się trafić , albo wyrzucają albo mobing w pracy , a jak wolne tzn urlop to trzeba jak to liderzy większości mówią sobie zasłużyć . Traktują pracownika jak tania siłę robocza , brak szacunku do pracownika i w szczególności ludzie odchodzą do innych firm a można sobie zadać pytanie jak taka dobra firma to dlaczego odchodzą .

Daria
@Emilek

prosta odpowiedz , bo się nie chce pracować tylko płakać jak to jest ciężko , kto jest miekkiej (usunięte przez administratora) to i chlebem się struje

Kris
@Emilek

Pracuje już w Hutchinsonie ponad 10 lat i jeśli chodzi o wszystkie prace na produkcji w Łodzi to można powiedzieć że tu jest bajka,oczywiście jak w każdej pracy są plusy i minusy a wiem co piszę bo jestem zwykłym pracownikiem który miał przyjść na chwilę i tak już jestem ponad 10 lat.

Heloł
@Kris

Na zakladowej?

lach
@Kris

Bo nie masz odwagi żeby poszukać czegoś innego. Po 10 latach powinieneś chociaż zostać liderem żeby więcej zarabiać, a różnica w wynagrodzeniu to na dzień dobry 800 zł.

lach

Praca dla osób wytrwałych i odpornych na stres i nie na dłuższą metę. Latem przy gorących formach temperatura nawet do 50 stopni. Sam mierzyłem specjalnym termometrem od chłopaków z utrzymania ruchu. Praca w systemie czterobrygadowym masakra i nieopłacalna. W systemie trzyzmianowym możecie zapomnieć o wolnych weekendach i czy się na to godzicie czy nie. Nie polecam . Odpuściłem po prawie czterech latach z wynagrodzeniem brutto 3340. Nie pracowałem na produkcji ale jako mechanik. Jak się nie wezmą za dział ekstruzji przez który jest 90% problemów to nigdy nie będzie dobrze. Jakość produkcji fatalna. Dobrze , że klienci nie wiedzą o wielu grzeszkach bo zerwali by współpracę z tą pseudo fabryką

Arrtas

Pracuje obecnie na Kurczakach wcześniej na Zakładowej. Osobiście powiem że praca zła nie jest mnie na wypłacie nigdy nie oszukali co innego agencje pracy tymczasowej. Jedno co mi się nie podoba to śmiesznie niskie podwyżki wynagrodzenia i z trzyletnim stażem mam pensję niższa niż na start w Biedronce pomimo bardzo dobrej corocznej oceny.

Nie głupi
@Arrtas

Byłem w Biedronce, wcale tak pięknie nie jest jak w ogłoszeniach i bilbordach. Aby dostać atką stawkę jak na bilbordzie musisz swoje odpracować.,

@Nie głupi

Tylko, że w Biedronce robisz za 3. Jeśli uważasz, że Twoim obowiązkiem przez 8h będzie tylko praca na kasie lub wykładanie towaru to jesteś w błędzie. Tam dopiero masz bieganinę. Nie ma że zaraz. Klienci czekają i Ty musisz sobie zorganizować pracę. A spróbuj nie wyłożyć produktu na półki lub zostawić jego część na palecie...

gall

Pracowałem niecały miesiąc w tym całym haczinsonie, praca łatwa fajna i przyjemna ,ale niestety te cele te statystyki i słowo Klucz! NORMA. nie wiem co Oni mają w głowach ale po 3 tygodniach przy czym co tydzień na innym stanowisku dziękują.....brak słów co oni myslą ,że po 2 godzinach naucze sie osługi i norme bede robić? . a jeszcze nic nie powie tylko tak bez słowa mówią ,że "Panu już dziekujemy". NIE POLECAM! Opinia o zakładzie na ul. zakładowej 99

@gall

Dziwne. Mnie dopiero po 6 miesiącach powiedzieli, że czas najwyższy troszkę przyśpieszyć pod granicę normy. Znam przypadki osób, które przez cały tydzień nie wyrobiły normy i nikt im za to jaj nie przetrącił. Oczywiście taka sytuacja zdarza się raz czy dwa na 3-4 miesiące.

@Kawa z mlekiem

Mówię o zakładzie przy Lodowej.

@Kawa z mlekiem

Jakie są normy na formach w Łodzi?

@xyz

Zależy od referencji, czasu wulkanizacji. 11-15 cykli na godzinę...

@Kawa z mlekiem

Dzieki za info ale bardziej mniej interesują tzw zimne formy typu iws ows grc

Nie mam pojęcia

a

nie podoba sie to sie zwolnij, na twoje miejsce jest 50 za brama

Artur
@a

Zgadzam się.ukraincy są bardziej docenieni niż ludzie którzy chcą pracować bo mają przecież rodzinę i dzieci na utrzymaniu.jak nie Polak za najniższą krajową to Ukrainiec który i tak w niedługim czasie odejdzie ale zakład ma przecież dofinansowanie do takich pracowników i tyle w temacie

Faja

Bo maja prawo pracowac 3 miesiecy bez wizy a wize do pracy dostac nie jest latwo

@Faja

To niech płacą im minimalną a Polakowi 600-750 zł brutto więcej. Niedługo będzie tak, że tylko lider/brygadzista będzie Polakiem.

serek

Hehehe a gdzie Ty teraz znajdziesz robote analfabeto.

Jestemktoryjewtem

Dzis zlozylem wypowiedzenie, pracowalem w, zawadzie, najszczesliwszy dzien wwolnego moim zyciuzdaniem, a wy dalej tyrajcie jaknie niewoonicy za miske ryzu na 4 brugadach za 2100 brutto plusPLN premia hahahahah i placzcie dalej jaknie to wam zle.

Paweł78

Pracuje od kilku miesięcy w zakładzie na Kurczakach i bardzo sobie chwalę moją liderkę. Nie ma co narzekać, praca jak praca, trochę nie chce się codziennie wstawać w nocy, ale przynajmniej rekompensuje to atmosferą w pracy. Pozdrowienia!

aalaa

jak wygląda praca w dziale zakupów na lodowej? duża rotacja?

Zostaw merytoryczną opinię o Hutchinson - Łódź

• Jak się pracuje w Hutchinson?

Zobacz opinie na temat firmy Hutchinson tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 84.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hutchinson?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 72, z czego 8 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 30 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hutchinson?

Kandydaci do pracy w Hutchinson napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042