Opinie o Hutchinson w Łódź Kurczaki 130

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Hutchinson. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Hutchinson na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hutchinson w Łódź Kurczaki 130

02C12

Praca w haczku to dla ludzi bez ambicji albo wykształcenia, liderzy prują gębę o byle co. Sama ukraina już prawie pracuje na zakładowej. Panie w HR jak coś sie nie zgadza spychają do kierownika który też ma humorki, tylko podniesionym tonem da sie coś w kadrach załatwić. Nie polecam za marne 2400brutto podstawy.

@02C12

Niestety to prawda. Ukraince to plaga jeżeli chodzi o Hutchinson. Nie wiem jak jest na Zakładowej, ale na Lodowej jest ich co raz więcej. Słyszałem pogłoski, że co raz chętniej awansują Ukraińca niż Polaka, mimo, że ten pierwszy nic nie rozumie po polsku. Co się nie spytam to każdy mi mów, że zostaje czetyre godziny dodatkowo a ja nawet dwóch nie mogę, bo wszystko zarezerwowane dla tych kuta*** Niestety trzeba się liczyć z ich obecnością.

@02C12

Jak akurat mam w miarę w porządku brygadzistę. Parę razy przymrużył oko na babole jakie strzeliłem a których nie powinienem zrobić przy moim stażu pracy. Ale patrząc po jego sposobie mowy, zasobie przekleństw oraz elokwencji wątpię, aby miał więcej niż wykształcenie średnie uzyskanie w kiepskim ogólniaku.

eboszobosz
@Kawa z mlekiem

Ile może zarabia brygadzista? Skoro nieżej piszesz, że nastawiacz ma 4500 brutto podstawy to ten z 7500 ma nie?

@eboszobosz

Nie wiem ile może mieć brutto, ale nie ukrywam też mnie to ostatnio zainteresowało. Myślę, że 5000 tys na rękę to miesięcznie wpłynie na jego konto.

@Kawa z mlekiem

Ja dla przykładu siedzę sobie w biurze i wyciągam miesięcznie 6000zł netto.Wystarczy tyko być miłym dla przełożonych i od czasu do czasu porozmawiać z nimi o innych pracownikach.

@Kawa z mlekiem

Gdybyś chociaż miał odwagę lekko zmienić mój nick wypowiadając się i pisząc głupoty w moim imieniu byłoby na prawdę miło.

Matijas
@02C12

Podpisałem właśnie umowę na 12 miesięcy na lodowej i dopiero teraz poznaję smak tej pracy. Parę dni po podpisaniu umowy zaczęły się nagłe pretensje brygadzisty oraz agresywniejszy nacisk na normę. Początkowo myślałem, że ja coś źle robię, ale okazało się z dnia na dzień zaczęto traktować mnie jak 3 letniego doswiadczonego pracownika i przełożony przestał tolerować niektóre odchyły. Bród jak bród- są szczotki i może regularnie sprzątać. Ale wykonywanie tych samych czynnosci przez 8 godzin na prawdę meczy psychicznie czlowieka. temperatura przy formach na prawde daje we znaki. szczegolnie kiedy musze uzuplenic 100-144 stemple(kazdy ma po okolo 180st) a to nie jest czynnosc na 10-20 sek. odnosze wrazenie ze chodze podtruty bo wyciagajac uszczelki non stop jestem w oparach goracej gumy. Zaleta tej pracy jest mala papierologia. mala karteczka A5 raz na 4h to nic co sie wypelnia w innych firmach. Ale 2460 brutto podstawy to bardzo malo. niby premie nadrabiaja wszystko, ale zobaczymy za miesaic ciagla obecnosc ukraincow tez meczy. nie ma co liczyc na jego pomoc gdy "nauczyciel" jest na przerwie lub pracuje w innym sektorze. tylko wzrusza ramionami usmiecha sie i koniec rozmowy bardzo niefajnie tu sie dzieje

Była pracownica

Potwierdzam brud smród mobbing. Wysokie temperatury. Kierownicy mściwi I niedoswiadczeni. Takie duże przedszkole. Zwłaszcza na f36.kurczaki

@Była pracownica

Aby awansować na kierownika trzeba sobie na niego zasłużyć ciężką pracą w danej firmie. Oraz nadawać się. Powinni w praktyce znać maszyny, najczęstsze problemy oraz anomalie w swoim obszarze zarządzania. U mnie kierownikiem jest osoba z zewnątrz, która wszystko zna z komputerów i symulacji(?). Teraz kilka działów ma obcięte premie, gdyż mimo zgłaszania przez operatorów i nastawiaczy problemów z formami (bród) oraz wadliwych eboszy kazał kontynuować pracę, bo wystarczy przejechać szczoteczką. PS. Mobbing jest wszędzie. Myślisz, że jak pójdziesz do innej pracy to będą Cię głaskać po głowie? W korpo czy biurach to dopiero jest wyzysk. Także tutaj to jest delikatny przedsmak.

Kawa z mlekiem

Lubie bawic sie moim siusiakiem na popołudniowej zmianie.

Alicja

@Kawa z mlekiem, widzę, że często udzielasz się na forum i jesteś aktywnym użytkownikiem. Czy jesteś doświadczonym pracownikiem firmy Hutchinson? Jak Ci się pracuje w tej firmie? Czy podzielasz opinię i zgadzasz się z dotychczasowymi wpisami na forum? Może chciałbyś napisać o swojej pracy coś więcej?

@Alicja

Staram się nie wypowiadać, gdyż jedna z osób podszywa się pode mnie. Możesz z resztą poczytać posty poniżej, że po kilku godzinach/dniach pojawiają się moje wypowiedzi w postaci lustrzanego odbicia

@Kawa z mlekiem

Starałem się jakoś zarezerwować swój nick, ale nie mam takiej możliwości.

Co Panią interesuje? PS. to ja napisałem wszystkie odpowiedzi. Sorry za SPAM

Brygadzista Produkcji

rekrutacja wewnętrzna z góry ustawiona doatać się do firmy łatwo awansowac trzeba niec plecy osób z góry

pytania standardowe i bez uczuć

Alicja

@Nowy operator, wynagrodzenie jest tematem zawsze poruszanym podczas rozmowy o pracę. W jaki sposób rozpocząłeś pracę w tej firmie, nie znając wcześniej wysokości zarobków na swoim stanowisku? Czy możesz rozwinąć swoją wypowiedź? @Ja tylko układam ebosze, może najlepiej zadzwonić bezpośrednio do firmy Hutchinson i zapytać o proponowane warunki?

Nowy operator
@Alicja

Alicja pytam bo na rozmowie mi powiedzieli wszystko brutto i premie do np 600 zł brutto więc witam się ile tak orientacyjnie wyciągnę na 3 zmiany bez nad godzin ani finiszu

@Nowy operator

Jeżeli masz stawkę brutto/h lub miesięczną pensję to co to za problem samemu policzyć?

1700- max 1800zł netto.

@Kawa z mlekiem

Skoro już się pode mnie podszywasz to napisz chociaż na jakim stanowisku pracujesz w jakim zakładzie?

Jestem pracownikiem biurowym.

xyz

Czytając te opinie stwierdziłem, że napisze. Moim zdaniem firma jest okej. Kasa zawsze na czas, jakieś dodatki na święta zawsze są więc nie jest źle. Z doświadczenia wiem że w innych fabrykach jest gorzej więc niektóre opinie stąd są naprawdę przesadzone.

@xyz

Odnoszę wrażanie, że duża część osób wypowiadających się tutaj to osoby dla których praca w Hutchu była pierwszą w życiu i nie tego się spodziewały. W jednym sektorze dalej -obok mojego- w ciągu 1 miesiąca przyszło i odeszło 4 delikwentów tylko dlatego, że trzeba stać i nogi bolą. A co szedłem do toalety to non stop palili papierochy. To samo tyczy się zapachu. A czym ma pachnieć w przemyśle wulkanizacyjnym? Skoszoną trawą lub lawendą? A opary i podtrucia? Nigdy nie słyszałem o takowych- zapewne "kolega kolegi usłyszał od kumpla". Ale nie będę ukrywać, że spora grupa osób po roku pracy na badaniach kontrolnych miała podniesione wyniki wątrobowe. Nie wiem jak z jakością filtrów, ale na moich prasach wszystko jest ładnie wyciągane i regularnie sprawdzane przez odpowiednią osobę. Poza tym co to za problem poczekać 2-3 sekundy i wtedy wyciągnąć gotowy produkt? Nikt nie każe Wam wyciągać dymiących ukszczelek. Pensje powinny być większe. I non stop te (usunięte przez administratora) Ukraińce.

As
@Kawa z mlekiem

Te podniesione wyniki wątrobowe to niepijacy i niepalący mieli?

@As

Nie odpowiem na to pytanie.

volvo

jak cos to w zawadzie placa bez weekendow od pon-pt na 3 zmiany z premiami 1700-1800. ale bieda podkarpacka cieszy sie, ze tyle dostaje i tlumaczy sobie jeden przez drugiego magicznym slowem ALE. ale jak przyjdziesz w 2 niedziele i 2 soboty to dostaniesz 2300. ALE jak bez dnia wolnego przyjdziesz 4 soboty i 4 niedziele wezmiesz 2600. nie ma sie co dziwic, podkarpacie jest za blisko ukrainy i tu lepiej nie bedzie nigdy przez takich ludzi co zamiast stanac i walczyc o swoje i godziwa wyplate wola przyjsc w soboty, niedziele i "dorabiac" do wyplaty zamiast taka wyplate miec bez sobot i niedziel. i to tyle.

adi
@volvo

jaki dzial dla kobiet jest co robia

As
@volvo

Chyba Cię źle poinformowano :) w Zawadzie chętnych do pracy w weekendy jest bardzo niewielu ciężko ekipę skompletować jak jest potrzeba

Nowy operator

Witam mam pytanie jak się wychodzi na produkcji na kurczakach na 3 zmiany że wszystkimi premiami itp bez nadgodzin na finiszu bo dopiero pracę rozpocząłem

@Nowy operator

Jak jesteś zatrudniony? Agencja pracy czy zakład? Będąc na okresie próbnym (przez zakład) nie ma się premii dlatego dużo osób odchodzi po 1-2 miesiącach patrząc na swoje paski. Premie i dodatki pojawiają się jak dostajesz drugą umowę (na 12 miesięcy). Jeżeli jesteś dobrym pracownikiem i przychodzisz do pracy to 2200-2350 zł netto wpłynie na konto + ilość tygodni w trybie nocnym A co do agencji pracy sam musisz się dopytać. One rządzą się swoimi prawami. I cały czas z niedowierzaniem słucham, że osoby przez biuro mają większą pensję niż osoby na czas nieokreślony przez zakład. PS. piszę o Lodowej.

@Kawa z mlekiem

Przepraszam mała poprawka -chciałem napisać: 1900-2000zł wraz z nockami.Oczywiście po okresie próbnym.

@Kawa z mlekiem

To nie ja napisałem. Proszę się nie podszywać pode mnie

@Kawa z mlekiem

Tak to ja napisałem a ten wyżej to się podszywa pode mnie

Alicja

@xyz, proszę kulturalniej zwracaj się do innych użytkowników. Każdy ma prawo wyrazić własną opinię, ważne żeby ta opinia była zgodna z prawdą i poparta argumentami. Wspomniałeś o niesprawnym narzędziu pracy, czy zgłaszałeś ten fakt do przełożonego? Czy rozmawiałeś o stanie form z innym pracownikiem firmy Hutchinson?

xxx

spadaj trolico bocie

xxx

spadaj trolico

Ja tylko układam ebosze

Jakiej pensji mogę się spodziewać na Lodowej przy umowne na czas nieokreślony? Bo jak znów mam dostać 40 zł brutto podwyżki to będę się wahać

Alicja

@Kawa z mlekiem, nie każdy nadaje się do pracy na produkcji, ale też nie każdy do pracy w biurze. Pracownicy powinni dokonywać świadomych wyborów stanowisk. Rozumiem, że Twoja opinia o firmie Hutchinson jest pozytywna. Czy możesz napisać jak wygląda grafik pracy w tej firmie, czy to praca zmianowa? Czy występują zmiany nocne lub nadgodziny i czy są one dodatkowo płatne?

@Alicja

Praca na 3 zmiany. Praca od pon do pt. Kiedyś były nadgodziny, praca w soboty i niedziele, ale teraz cisza- wyrabiamy się z planem lub Ukraińce są priorytetem co non stop mnie wkur***. Według Kodeksu Pracy nocna zmiana lub nadgodziny/praca w sobotę/niedzielę jest dodatkowo opłacana. Dużo osób wypowiada się tutaj jakby pracowały na siłę, pod przymusem lub za darmo. Nie podoba się- zwolnij się. HR wie jak jest na produkcji i często skraca/pomija okres wypowiedzenia- przynajmniej na okresie próbnym. Ale odnoszę wrażenie, że tacy delikwenci jak xyz są na tyle tępi, że nie potrafią znaleźć innej pracy lub celowo mnie obrażają. Praca tu nie jest lekka i serio jak wyjdzie słońce pot leje się po (usunięte przez administratora) Ale teraz mamy dodatkowej 15 minutowej przerwy. Jeżeli robisz swoje, mieścisz się normie i limicie procentowym odpadu to nikt się do Ciebie nie doczepi. Oczywiście, że początkowo masz prawo nie wyrobić normy, ale po 4-6 miesiącach zaczynają Ciebie gonić. A jak kręcisz się non stop i Twój cel to "odjebać byle jak swoje 8 godzin" to nie dziw się, że przełożony traktuje Cię jako prostaka produkcyjnego. On też ma obowiązek nadzorować Twoją pracę i z tego jest rozliczany.

@Kawa z mlekiem

Co ty człowieku (usunięte przez administratora) Pewnie nawet nigdy nie powąchałeś pracy na produkcji że takie głupoty wypisujesz! Jaki limit procentowy odpadku? Te formy są tak roz*ebane że co druga (albo i każda) uszczelka wychodzi wadliwa.Jakby tak to zebrać to 95% ze zmiany powinno polecieć do kosza!

Mania

Jakie warunki w biurach na Lodowej?

@Mania

zimno

tak jest
@Mania

Kierownicy bez kwalifikacji (wystarczy znajomośc francuskiego), którzy chcą tylko przywilejów, a pracę spychają na pracowników, stres, chamskie odzywki i spychologia, do tego tysiąc bezsensownych procedur na każdym kroku i traktowanie pracownika jak złodzieja i oszusta. Karierę robią tylko donosiciele, lizusy i Francuzi. Zero perspektyw, pensje śmieszne.

Pracownik Łódź kurczaki

Ludzie ja czytam i nie dowierzam... Jak chcecie zarabiać po 4 tysiące i nie robić nic to szukajcie sobie pracy w biurach albo bankach. Ten kto pracy się nie boi ten pracuje i jest dobrze. Ja mam te 2500-2600zł na czysto i jestem zadowolony. A że hałas i gorąco na hali... Nikt nie powiedział, że będzie lekko. Robisz swoje to nikt się nie czepia... A social też jest dobry. Zakład który daje dodatkową gotówkę na święta wielkanocne jak i na Boże narodzenie i bilety do kina to rzadkość... a do tego opcja wyboru pakietu medycznego i ubezpieczenia grupowego nie mówiąc już o karcie multisportu... Ja nie wiem ale prywaciarz wam tego nie da A przynajmniej ja się z czymś takim nie spotkałem... Pozdrawiam

arab
@Pracownik Łódź kurczaki

Brawo panie kierowniku.

ryh
@Pracownik Łódź kurczaki

W fabryce wyrobow azbestowych w Lodzi tez uszczelek miales jeszcze lepiej . Pracowales 6 godzin dziennie i dostawałes zupe z wkładka miesna . Ale tez miales gwarantowanego raka tez za darmoche.

@ryh

Żadna praca na produkcji nie jest łatwa. Jeżeli chcesz 8h siedzieć w pracy polecam CallCenter.

Ja tylko układam ebosze

Pytam z ciekawosći... Ile zarabia nastawiacz maszyn na Lodowej/Kurczakach? ADECCO informowało mnie, że awansując(?) na niego podstawy mam 3000 netto czyli brutto plus/minus 4500... To prawda?

Adi
@Ja tylko układam ebosze

Prawda to

@Ja tylko układam ebosze

Też mi się obiła taka sama początkowa pensja nastawiacza maszyn. Premie chyba też mają większe. Ale większa pensja to więcej obowiązków. To nie tak, że ustawisz na początku zmiany np. czas wulkanizacji, weźmiesz próby i siedzisz. Osoby na tym stanowisku mają też o wiele więcej pracy papierkowej, "latania" po swoim obszarze pracy i niestety stresu. Niejednokrotnie spotkałem się z opiniami żałowania przejęcia takiej roli na produkcji.

awq
@Kawa z mlekiem

Tu masz racje wiele pracy dużo biegania,dostawania opr za innych i są takie dni że aż się nie chce przychodzić zwłaszcza jak lider ma gorszy dzień to nawet za nic się dostanie

Alicja

@Pracownik Łódź kurczaki, informacja o pakietach socjalnych, to dobra wiadomość dla przyszłych pracowników firmy Hutchinson. Czy od ostatniego wpisu na forum, coś się zmieniło w tej firmie? Czy wiesz coś na temat aktualnie trwających rekrutacji do tej firmy? Jaka atmosfera panuje między pracownikami, czy panuje życzliwa atmosfera?

ldz

Odnośnie ludzi pracujących w Hutchinson Zawada - tutaj macie swoją strone do komentowania: https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,21451915

Może ktoś mi powiedzieć na ile może liczyć Operator CNC z doświadczeniem?

ireg
@Zainteresowany

2175 brutto i w tej firmie nie ma obrabiarek sterowanych numerycznie są jedynie stare graty sterowane recznie które się non stop psują do tego teraz jest na hali prawie 40stopni.

Nopain

Pracowalem pare miesiecy w hutchinsonie w zawadzie I powiem tylko tyle, poszedlem do olimp labs I na start dostalem tyle, ze nie dowierzalem. Dawajcie sie dalej (usunięte przez administratora) na kase.

Obserwator

Ta firma to jest porażka. Nie płacą podwykonawcom. Współpraca z nimi grozi utratą płynności finansowej. Przestrzegam wszystkich kooperantów.

MATIMAT

Poszedłem tam po szkole wcześniej łapałem sie gdzie popadnie pracy podczas nauki , ale to co przez rok w haczku przeżyłem nie da sie opisać jeden wielki kołchoz pracy. Smród,brud, temperatura na hali ponad 30'C presja psychiczna ze stron liderów , problemy przy braniu urlopu.To tak w skrócie, generalanie nie polecam pracy nawet swojemu wrogowi u nich

Zostaw merytoryczną opinię o Hutchinson - Łódź

• Jak się pracuje w Hutchinson?

Zobacz opinie na temat firmy Hutchinson tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 84.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hutchinson?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 72, z czego 8 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 30 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hutchinson?

Kandydaci do pracy w Hutchinson napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hutchinson