Opinie o Hutchinson w Łódź Kurczaki 130

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Hutchinson. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Hutchinson na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hutchinson w Łódź Kurczaki 130

Ja i moje ziomale

Ja i moje ziomale robimy na Lodowej. Zarobki ok. Praca na 3 zmiany. Często weekendowe dyżury tak że idzie zarobić. Bardzo chętnie udzielimy wszelkich informacji. Ja i moje ziomale pracujemy od 3 lat.

Radek
@Ja i moje ziomale

zarobki ok , to znaczy ile ??? magazyn ile zarobi ??

LOL

witam.Pracowal u was niejaki Adam.Sz.Mogl byc brygadzista lub podobnym stopniem.1.80wzrostu.Utyty lekko i twarz jak po alkocholu.

Mags

Cześć wszystkim, tym zadowolonym i tym nieszczesliwym. Pamiętajcie ludzie, szanujcie się bo nikt za was tego nie zrobi.Ja nie pracuje z Wami za to pracuje w innej fabryce jako zwykły szeregowy pracownik i uwierzcie mi, że da się znaleźć nić porozumienia. Nie dac się zastraszać zwolnieniem i nie dac się oglupiac. Pamiętajcie, nie jesteśmy robotami!!!Bez was palcem do (usunięte przez administratora) nie trafia!!!To wy jesteście dla nich, a nie oni dla Was.A za glowniane pieniądze to praca na ulicy leży????

antybiotyk

Ja teraz dostałem podwyżkę 300 brutto po tym jak zostałem ojcem. Plus przejście na 2 zmiany. Warto pracować w Hutchu. Kiedy zakładam koszulkę i idę na prasy czuję dumę w sercu. POLECAM!

Niegranat
@antybiotyk

Haha : - D Nie wiem kim jesteś, ale bajki to zostaw dla dzieci :) Hutchinson nie daje podwyżek bo jak dyrekcja twierdzi, ZAKŁAD ZBANKRTUJE. Pracuje tam za psie pieniądze w warunkach drastycznych, bo latem nawet wiatraka ci nie dadzą, a jakie pretensje jak zaslabniesz! Kierownicy tylko wymagają i nawet premii nie dadzą! A poza tym, te premie są śmieszne! 50zl motywacyjnej albo max 150zl... Może dyrektor tyle chce? W BSH maja lepsze zarobki i lepszy socjal, przynajmniej premia tam to premia a nie ochlap jak dla psa, żeby się tylko odczepic i żeby nie było że nic nie dają! A dyrektor się śmieje z pracowników że są tacy ciemni i się zgadzają na to! Tam nie ma podwyżek za to że rodzicem zostajesz! Jeszcze będą na ciebie patrzeć z pod byka, bo nadgodzin nie będziesz mógł robić! Jak tak można tylko po 8h pracować, przecież to skandal! Po 12h i ciesz się że możesz, a o premii zapomnij, bo i tak za mało się poswiecasz... Taka jest prawda o Hutchinsonie. Oni myślą że za brama 1000 osób stoi i czeka na ich łaskę zatrudnienia! Ciekawe czemu kombinują i dokładają maszyn pracownikom tak, żeby każda sekunda była wypełniona!? Tam gdzie powinno być 20 ludzi dają 10, bo nie ma pracowników, a człowiek do toalety nie może pójść. Nie ma czasu żeby profile donieść z cięcia i przede wszystkim nie ma czasu na oglądanie swoich produktów, bo formy nie mogą stać otwarte bo zaraz coś się dzieje i traci się kolejne sztuki, a normę trzeba zrobić! A później pretensje, bo buble zrobione i zagrożenie reklamacja! Duży odpad, bo forma ostygla, bo odzysk robiłeś i tak w koło! A oni ci powiedza, że masz czas na wszystko i podwyżki nie dostaniesz! Maszyna się popsuło? Zostajesz na przerwie i odrabiasz, bo plan musi być i ta PRODUKTYWNOŚĆ! Wyścig szczurów! Nie polecam Hutchinsona, bo tam mają człowieka za ś m i e c i a!

Passat
@Niegranat

Dokładnie jest tak jak pisze kolega. Nie polecam również.

antybiotyk

Uważam, że kłamiesz.

Zakladowy
@Niegranat

VVwylales jakieś żale bo życie ci nie wyszło idz do b/s/h czekaja na ciebie hahah i tam zobaczysz jak się pracuje. Wszędzie dobrze tam gdzie cie nie ma kolego i nie oczerniaj pracodawcy. Sam pewnie skapy jesteś i bezdomnemu nie pomożesz, na tace w kościele nie wrzucisz a co gorsza dziecia maskotki do szpitala nie kupisz bo zbankrutujesz ale zeby pic wodke palic faje to sie ma. Zastanow sie nad sobą

Pawel
@Niegranat

No tak bajka to ty widze ze wypracowanie napisales i myślisz że piatke dostaniesz zalisz sie i coooo nadal pracujesz a orzeciez zło jest hmm chyba robisz jakis zamęt Jest fajnie atmosfera i ludzie nie ma tak w innych fabrykach robic trzeba wszędzie

Były
@antybiotyk

Sebastian to Ty, bo ksywka pasuje mi do twojego gainera

Brygadzista Produkcji

rekrutacja wewnętrzna z góry ustawiona doatać się do firmy łatwo awansowac trzeba niec plecy osób z góry

pytania standardowe i bez uczuć

karo

(usunięte przez administratora). Jeden operator obusuguje 2-3 prasy naraz nie ma czasu nawet sie wody napić. Premie tylko dla lizusków i podpie....y. Moje sugestie dla Hutchinson: Podwyżek nie ma bo dyrektor kupił pełno kamer żeby pilnować pracowników żeby za często do ubikacji nie wychodzili.A na prasach jeszcze troche i będziemy sikac do butelek. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Brak szacunku do pracownika, kolesiostwo, niskie pensje, wykożystywanie operatorów

Czy zakład Hutchison zadba o swoich pracowników i nie będzie wydziwial i zrobi wspólna wigilię?? Czy moze znów beda sie bronić ze nie ma kasy ?? Pomyślcie trochę o nas praciwnikach

Mis
@Anna

Hihi napewno ten zaklad wyciska a nie daje

haidi
@Anna

była kiedyś wigilia , była przemowa dyrektora , makowiec, sernik i oranżada helena do popicia

jakie zmiany?

W jakim systemie pracujecie? równoważny czy 4-brygadówka?

ciekawa

witam chce sie dowiedzieć na jakim dziale jest najlepiej a ktorych dzialow unikac pod wzgledem liderow i dlaczego zakladowa oczywiscie pozdrawiam

Janek

Ewa jesteś???

@Janek

jestesm

Wax

Witam mam pytanie na jakie zarobki może liczyć u was operator produkcji? Ile jest zmian?

Pracownica
@Wax

Sa 3 zmiany:) na niektorych wydzialach 2, ale czesto tymczasowo:) Zarobki sa bardzo slabe, lepiej zarobisz na innych produkcjach. Hutchinson nie placi za dobrze, a do tego zabieraja wszystkie premie jak tylko moga. Wymagaja wiecej niz powinni za te pieniadze. (usunięte przez administratora) Nie ma sensu w takich warunkach pracowac. Pozdrawiam:)

Sacha

Za to co robi nie ma litości myślę że należy to ujawnić już kiedyś ten tyran miał wtope z alko ale ktoś mu załatwił i nadal tu jest

Może warto przeprowadzić z nim rozmowę zobaczymy co ma do Powiedzenia? Jeśli to nic nie da przekażę film odpowiedniej osobie.

Mexico

Hej ziomki my na magazynie to mamy luzik w ogole dobra klika ciagle pauza i faja hehe a wy na produkcji goncie ze sprytnym Mariuszkiem

Maleńka

Miałam doczynienia z Mariuszem jak i z Anią i zastanawiam się skąd tę opinie. Maniek bardzo wesoły i pomocny facet. Ania tak samo. Dobrzy z nich liderzy i potrafią pomóc. Mam z nimi doczynienia na codzienne ze względu, że tam pracuje i jakoś nie widzę, by zachowywali się tak jak zostało to opisane a pracuje juz jakiś czas więc tym bardziej się dziwie tym opiniom.

Tomasz
@Maleńka

Wesoły bo ciągle na fazie jest hahaha. Mam nadzieję że to nagranie zostanie przekazane kierownictwu i zostaną wyciągnięte odpowiednie wnioski.

@Tomasz

Raczej nie jest, po prostu taki typ człowieka z takim poczuciem humoru. Byłam u niego na zmianie wystarczający czas i nigdy nie był dla mnie czy innych osób niemiły. Poza tym widzę jak się zachowuje więc mogę śmiało powiedzieć, że ktoś tu ewidentnie próbuje zrobić mu na złość i nie tylko jemu. Ciekawa jestem tylko co jest na tym filmiku a jakoś nikt się nie kwapi napisać chociaż coś naprowadzające go na ten temat.

Aneta
@Maleńka

Nikt nie próbuje zrobić mu na złość ale takie zachowanie i łamanie regulaminu jest nie do przyjęcia. Kierownictwo nic sobie z tego nie robi. Miał już wpadkę z alkoholem i co? Innego pracownika z miejsca zwalniają a on pracuje nadal. Gdzie tu sprawiedliwość?

@Aneta

To proszę mi wyjaśnić dlaczego nigdy nie spotkałam się z tym, żeby łamał regulamin? A pracuje już dłuższy czas i raczej dałoby się zauważyć, że cos jest nie tak przez ten czas.

cichociemny
@Maleńka

ha ha ha ha dobre sobie taki sie wypowiadacie dobrze o nim ze pewnie cos cie z nim laczy z reszta nie tylko ciebie bo jest jeszcze jedna jego ulubienica bo i tak juz poare osob ma takie podejrzenia co do was tej waszej trojki he he he he jak filmiuk trafi do dyrekcji to zobaczymy kto sie bedzie smial ostatni jak waszego mariuszka zwolnia he he he

Normalny
@Maleńka

A Może też tak wychowana jak (usunięte przez administratora) i mówisz że to norma Współczuję Ci takie życie mieć i byc tak spaczonym A filmik załączyc można na jakims serwisie i dodac link będzie robic furorke

Barbara 3

Pracowałam w tej.... Firmie prawie 13 la. Uwierzcie mi ze nie wspominam tego czasu dobrze. Jedynym liderem z którym mogłam cokolwiek załatwić to była Joanna Waszczynska. Wspaniały człowiek. Liderzy to poprostu koszmar.... Byly dwie takie.... Skrobała i Jagiełło..Boże to dopiero byly.... Najgorsza firma gdzie pracowałam, uwolnilam się. Złożyłam wniosek o rozwiązanie umowy i jestem wolna. Nie mam narazie pracy ale jestem szczęśliwa że nie muszę tam już Nigdy wracać....

mis

o czym ty gadasz ? wtf ?

Barbara 3

Tak każdy lider traktuje pracowników jak zero... Jedyna osoba... Lider z którym mi się dobrze pracowalo to była Joanna Waszczynska.... Super kobieta. Potrafila załatwić wszystko i byla zawsze normalnym człowiekiem....

@Barbara 3

Niestety ale zgodzić się nie mogę. Z Mariuszem, Anią jak i z Tomkiem (Długi) da sie normalnie dogadać i też potrafia załatwić szybko sprawę więc nadal nie rozumiem nagonki. Pozdrawiam.

@Barbara 3

Podpinam się pod tym co napisała Maleńka. Pracuje z (usunięte przez administratora) i nigdy się nie spotkałam z jej złym zachowaniem w stosunku do nas. Liderem jest świetnym. Pomaga zawsze. Z Mańkiem też pracowałam i również nie mam mi nic do zarzucenia. Jestem zaskoczona takimi komenatarzami.

Darek
@Młoda

Oo znaleźli się obrońcy przyjaciele mało znacie wyżej wymienionego lidera Porsche. Albo podszywacie się pod nich. Normalni pracownicy wiedzą.. no ale cóż. Pozdrowionka

@Darek

Z tego co widzę wy umiecie jedynie przez internet być hop do przodu. Skoro tak wam przeszkadza to powiedzcie mu to w twarz. No ale zapomniałam, że tchórzami jesteście, bo inaczej tego nazwać nie można. Widocznie ktoś się opierdzielał w pracy w ów lider zagonił do roboty i od razu obraza majestatu. Tak czy inaczej nadal bede podtrzymywać, że to co napisane zostało o (usunięte przez administratora) to brednie wyssane z palca. Skoro tak sprawy załatwiają "dorośli" ludzie to współczuję wam, serio.

Cichociemny
@Młoda

Hehe ciekaw jestem co on dał ci żebyś takie rzeczy pisała. Nikt o zdrowych zmysłach i chociaż trochę inteligent człowiek nie będzie trzymał z takim liderem jak maniek. Widocznie ulubienica się dowiedziała co się tutaj pisze o jej ukochanym manku i przyleciała z odsieczą. Kiedyś wspomnisz nasze slowa zobaczysz poza tym hehe ta cała zmiana tej anki jest jakaś odklejona rządzą się jak tylko mogą z tego co zauwarzyłem. dodatkowo on chyba myśli że nie widać ego zachowania do innych dziewczyn stary a głupi hehe ale doigra się w końcu hehe

cichociemny
@Młoda

hehehe ciekaw jstem co on dal ci za taka wypowiedz o nmim ale chyba wiadomo hehe jeszcze kiedys wspomnisz moje slowa i sama sie przekonasz jaki on jest. ulubienica sie dowiedziala co sie tutsj dzieje i przyleciala z odsiecza bronic swojego ukochanego (usunięte przez administratora) powiem ci tak jeszcze nie wiesz kogo bronisz hehe dodatkowo z tego co widze to caly dzial tej anki jest jakis odklejony i to dysc mocno hehe i da sie to zauwazyc golym okiem

@cichociemny

Widzę, że Ty masz najwięcej do powiedzenia więc musisz mieć bardzo dobry wgląd na naszą zmianę. Śmiało zapraszam w takim razie na rozmowę chociażby tylko ze mną, bo widzę też, że doskonale wiesz kim jestem a tym samym gdzie mam swoje stanowisko ;) bardzo chętnie się z Tobą skonfrontuję. I tak, będę bronic ludzi, który zarzucane są tak śmieszne zarzuty i rozpowiadanie nieprawdy na ich temat. Wolę być "odklejona" w tym dobrym towarzystwie niż żeby zżerała mnie zazdrość ;) Na pracę z tymi ludźmi nie narzekam i mogę stwierdzić, że to najlepsi ludzie na jakich mogłam trafić na zmianie. A co do reszty tego albo tych Twoich dwóch komentarzy to lepiej pozostawię to bez swoich pięciu groszy, bo to jest tak żałosne, że aż śmieszne. Zawiść przemawia i to w jaki obrzydliwy sposób. I sprostuje, nie jestem żadną ulubienicą, nikogo, w ogóle nie wiem skąd te śmieszne wnioski plus nikt mi ni nie dał ;) za to co tu napisałam więc wybij sobie te pomysły z głowy bo to aż niesmaczne. Jak napisałam wyżej staje w obronie ludzi fałszywie ocenianych. Jeżeli masz mi coś jeszcze do powiedzenia to zapraszam albo komukolwiek z wyżej wymienionych osób to zapraszam gorąco, bo jestem pewna, że każde z nas chętnie usłyszałoby to w twarz. ;)) poza tym radze zważać na słowa, bo nie jestem osobą, która da sobie wmawiać jakieś niestworzone sytuację. ;)

Krzysiek
@Młoda

Dlaczego wasz kolega maniek się nie wypowiada więcej? Obsrał się filmiku? Na którym pali coś zielonego w kiblu? Teraz już wiem kto tak smrodzi w kiblu. Kolego od tego filmiku co nagrales przekaż go odpowiedniej osobie.

Produktywny
@cichociemny

Cichociemny co masz na myśli mowic wszyscy wiedza? Co on mógł jej niby takiego dac za to? Odnosze wrazenie ze Twoje argumenty sa wyssane z palca bo nie sa w zaden sposób sensowny argumentowane. Wydaje mi sie ze zalazles za skórę wyzej wymienionego lidera za co dostales konkretny opieprz i teraz się mscisz w Internecie bo jesteś anonimowy. Skoro masz jakies dowody lub argumenty na swoje wypowiedzi to śmiało my chętnie poczytamy co takiego lider Mariusz robie nie tak. Raczej na tym skończy sie rozmowa albo dalej bedziesz komentował jak dziecko z podstawówki ktoremu rodzice na godzinke dziennie udostępniają internet i wyladowuje swoja flustracje tutaj. ;)

@Produktywny

Dziękuje za taki komentarz, bo ja już nie mam siły do tego człowieka. Ciekawe co jeszcze wymyśli.

Zainteresowana
@Młoda

O ja pitole???? Co sie dzieje na tym Porsche???? czy tak ciezko jest sie dogadac?? Wystarczy podejsc i powiedziec co sie komu nie podoba, a nie (usunięte przez administratora) w internecie obsmarowac, do tego jak cykor jakis bez honoru... smieszne jest to ze ludzie teraz nie potrafia ze soba prosto w oczy rozmawiac tylko na forach pod pseudo sie wypowiadaja... Macie troche kultury w sobie??? To pogadajcie na spokojnie! Bo moze zle odbieracie temperament lidera... nik nie jest idealem. Jest was tam nascie na zmianie, polowa lubi takie zart a polowa nie, wiec trzeba cos dogadac... Maniek nie jest zly, trzeba go troche poznac... :) nie wszyscy musza sie lubic, ale wazne zeby umiec ze soba pracowac. A to zalezy od Waszej kultury osobistej. Wiec powodzenia Porsche ????

Silta

Proszę o podanie konkretnych płac netto w tej firmie.Na jakim stanowisku ile można zarobić? Magazyn , produkcja itp. Proszę o szczere podanie zarobków . Pozdrawiam

Kawa z mlekiem

Nie! NETTO!

Mirka

UhUh to chyba bez tragedii wszędzie sa nadgodziny. Chociaz na czas kasa

Barbara 3

Dokładnie.... Kasa zadna a traktowanie ludzi gorzej niż śmieci ????

Król

W meskim jeden kibel zapchany a w drugim nie ma papieru Pomocy.!!! Jestem na hali B przy palarni dawac papier

Mirka

Dzis na palarni słyszałam plotkę ze maja załatwić 600 podwyżki ktos wie coś kiedy??

Edi
@Mirka

tak prawda i jeszcze będzie 13 pensja , wolne poniedziałki i piątki

jacek
@Edi

a od kiedy to ma być :) ja sie pisze

Patriota

Na kogo glosujecie w wyborach ??

Chudy
@Patriota

Na Palikota

Kinga

Bardzo pozytywnie oceniam prace po 2 tygodniach. Dobre przyjecie i mily kierownik. Pracuje na Zakladowej.

Monia

Odeszlam z pracy w tym roku do innej gdzie niby milo byc wyzsze wynagrodzenie a jak podsumowalam wszystkie premie i dodatko to szybko zapytalam czy moge wrocic. Praca jak praca wszedzie wymagaja a tu przynajmniej nie zwalniaja z byle (usunięte przez administratora)

marian
@Monia

to jaka praca ? hmm mnie to ciekawi a co tu robisz jak nie pracujesz ? pojawiasz sie dla hejtu czy jak, ja chce poznac prawdę jestem młody chce do pracy z agencji dzwonia, że maja oferte w hutchinsonie i co robić jak każdy jakiś żale ? prawda czy co ?

marian
@Monia

Robert
@marian

Szczerze odpuść sobie tą firmę. Pracowałem 2 lata wszystko co tutaj piszą to prawda. Wymagania duże pracujesz na 2/3 maszynach premie motywacyjna i grupowa to śmiech za to co robisz.

@Robert

Ja tu wrocilam i sie ciesze.

@marian

Nie hejtuje. Mowie ze odeszlam i wrocilam. Nie jest tu tak zle

nowy

Witam, a czy lepiej pracować na Zakładowej czy kurczakach jakie plusy i minusy możecie to opisać ?

Robert
@nowy

Nigdzie polecam poszukać czegoś innego

@nowy

Polecam na Kurczakach, mamy stolowke i bardziej ogarnietych koerownikow

passat
@nowy

to zależy czy myślisz o produkcji czy magazynie , na produkcji na zakładowej jak trafisz na spoko dział z fajną ekipą to ok , jak magazyn na zakładowej to mają tam fajną atmosferę na każdej zmianie , owszem są osoby co są nygusami ale też są osoby co robią fest dobrą robotę , każda zmiana 50/50 , produkcja to już jest różnie

Faraaon
@nowy

Jak trafisz dobra ekipe to na Zakladowej. Na Kurczakach administracyjnie padaka, jak potrzebujesz zalatwic np glupie zaswiadczenie... To apetyt ci odbierze i nawet nie skorzystasz ze stołówki. Na Zakladowej sie dogadasz o niebo lepiej.

Dajcieoddychac

Były Pracownik miał chyba slabe stopnie z matematyki.. Bo ta kalkulacja to tak srednio wyszla :) A zasady naliczania wynagrodzen okreslaja przepisy, nie ma tu samowoli - poza premiami i zfss, z dostaniesz to samo????

Smiech na sali. Doucz sie bo glupoty piszesz. Wylaczany byl zaklad bo kontrola kazala , aby zobaczyc czy cos innego nie halasuje poza zakladem.

Zbyszek

Kocham tą pracę nie ma co narzekać. Płaczą że źle a teraz wracają do pracy bo jednak w innych tyrkach też trzeba za...pier..lac pozdrawiam tych prawdziwych bez narzekań z wysoko podniesioną głową a marudy zawsze beda miernotami

Zostaw merytoryczną opinię o Hutchinson - Łódź

• Jak się pracuje w Hutchinson?

Zobacz opinie na temat firmy Hutchinson tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 84.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hutchinson?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 72, z czego 8 to opinie pozytywne, 34 to opinie negatywne, a 30 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hutchinson?

Kandydaci do pracy w Hutchinson napisali 11 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hutchinson