VST Marketing Anna Makowska-Leska

Opinie o VST Marketing Anna Makowska-Leska

anglik

VST Marketing to najlepsza firma w Poznaniu i nie ma lepszego miejsca dla ambitnych, inteligentnych ludzi. Prove me wrong.

Alojzy
@anglik

no tak, D2D w taką zimę i pandemię jak się patrzy ")

Użytkownicy czekają na odpowiedź 51 dni.

Czy rozmowa kwalifikacyjna do VST Marketing Anna Makowska-Leska odbywa się w siedzibie firmy?

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie VST Marketing Anna Makowska-Leska?

Były praconik

Na rozmowie nie ma zbytnio pytań, gada się o (usunięte przez administratora) u jak masz gadane to cie biorą, bo musisz zagadywać w ten sposób darczyńców i muszą uwierzyć że naprawdę obchodzi cie ich los żeby wyłożyli hajs. Nie polecam tam iść. Pracowałam w VST w Łodzi, ownerka próbuje zniszczyć to biuro. Jedna wielka poramida finansowa i tyle. Nie pchaj się w to

Andzia Nowy wpis
@Były praconik

A to czekaj, nie ma tu niczego takiego do odegrania jak jakaś scenka lub cos w ten deseń? wszędzie także piszą o tej umowie o dzieło.. nigdy na niej nie byłam. Tutaj dosłownie każdy na niej jest czy to jednak od stanowiska zależy? Jakie jeszcze inne są do wyboru? One stale obsadzone pewnie?

ciekawski Nowy wpis
@Były praconik

jak próbuje zniszczyć biuro? Możesz zdradzić więcej?

Bartosz

Podobno tam pracuje ten niesamowicie przystojny Sebstian który pomógł mi wyjsc z depresji,raka i założył panele fotowoltaiczne. Polecam

Jakub
@Bartosz

Na pewno piszesz o pracowniku tej firmy? Bo nie zajmują się fotowoltaiką. Ten twoj komentarz trochę od czapy. Nie zauważyłeś że gada się tu na temat zatrudnienia?

haha
@Jakub

No właśnie.

Maria
@haha

A może zatrudniają tutaj właśnie takich pomocnych o wielu umiejętnościach po prostu? A wiadomo może czy osoba o tym imieniu tu pracuje, bo może by się częściowo zgadzało? ;p Może ktoś chce go strollować?

Były praconik Nowy wpis
@Jakub

Zajmują się też fotowoltaiką i pompami ciepła, ale zależy od danego biura. W Łodzi jest normalnie odłoga i na charytatywne i na foto

Xyz

O tym, jak praca wygląda dowiadujemy się dopiero na drugim etapie rekrutacji. Praca door to door, czyli chodzenie od drzwi do drzwi. Często praca do późnych godzin, jakiekolwiek wyjazdy opłacasz sam, twoja wypłata jest zależna od tego, ilu darczyńców znajdziesz, więc jeśli nie znajdziesz nikogo, za 10 godzin pracy dostaniesz równe zero PLN :) Gadanie, że od zera do milionera, piramida finansowa tyle, że namalowana, jako schodki. Triki manipulacyjne to coś, co jest całkowicie normalizowane. Mówienie o tym, jakie to sprawiedliwe, że zarabiasz sam na siebie i to ile zarobisz to jakość twojej pracy (zarabiasz TYLKO z prowizji, czyli wypisanych ludzi), że to takie ambitne, bo nie tyrasz na etacie (bo etat jest dla szaroburych bez ambicji, aspiracji i honoru xd)

@Xyz

Skoro nie ma tu podstawy wynagrodzenia, to i umowy o pracę. Co więc pozostaje, jako forma współpracy, kontrakt B2B, umowa zlecenie i umowa o dzieło? Napisałeś także, że wyjazdy opłaca się samemu. Czyli nie byłoby służbowego auta, albo zwrotu za bilety? I co z tą prowizją, która zdaje się tu być jedynym powodem pracy? Ile płacą za jaką liczbę darczyńców?

Bardzo były pracownik

Umowa o dzieło, przerzucenie wszystkich kosztów na „pracownika”. Coś na zasadzie b2b dostają tylko „ownerzy” czyli osoba prawnie odpowiedzialna za dane „biuro”. Realnie ma znikoma decyzjnosc i co ważniejsze decyzje podejmowane są za granica

Zofia

Jakie wynagrodzenie za to pukanie do drzwi tobie oferowali i w jakich godzinach miałaś to robić? Chodzi mi o to czy były to jakieś sztywne godziny pracy czy raczej kiedy Ci odpowiadało?

Tom'Ash
@Zofia

Wynagrodzenie wyłącznie prowizyjne od pozyskanego klienta. Umowa o dzieło. Godziny narzucone, zazwyczaj 10:00-20:00

Zofia
@Tom'Ash

A dzień pracy jest 8 godzinny? Czy przez 10 godzin trzeba pracować? I co z weekendami w takim razie? Wymagają pracy w soboty?

Kusia
@Zofia

Wymagają pracy w soboty! Na początku mówią, że tylko dla chętnych, ale szybko okazuje się, że musisz być chętny do chodzenia po domach w soboty w godzinach 10-15 xD

Sylwia
@Kusia

No dobra ale chyba jakaś dodatkowa kasa za to jest, czy nie? No i co w sytuacji jak ktoś nie może przyjść w sobotę? Można sobie odpuścić chociaż raz na jakiś czas?

Tajemnicza Monika
@Sylwia

Z bólem odpuszczają w sobotę, jeśli nie możesz, ale raczej wywierają na Ciebie negatywny wpływ tłumacząc, że powinno się być w sobotę w pracy.

Bianka

Co dokładnie miałeś obiecane, albo może zapytam ile? Bo domyślam się, że o kasę chodzi. Jak ktoś nie ma wyników to wypłaty są zerowe czy to potem powód do zakończenia współpracy?

Danka

To z bardziej dojrzałymi pracownikami tak nie jest, wtedy bardziej szanują czas ? Ludzie otwierali Wam o tak później godzinie?

@Kusia

Zgadzam się, ponieważ mi też kazali być chętną do pracy w soboty xd a dodam, że pracuje się 10h w terenie, plus wraca się pociągiem/autem spod Warszawy jeszcze z godzinę lub więcej. Mnie nie było w domu po 12h.

@Anna

To się opłaca, ile idzie wyciągnąć na rękę? Jest jakaś podstawa i umowa o pracę oraz dodatkowe wynagrodzenie za pracę w sobotę? Zauważyłem, jak w kwietniu pisano o samym prowizyjnym wynagrodzeniu oraz umowie o dzieło.

Honorka

Zainteresowanie firmą jest spore ale brakuje jakichkolwiek informacji ze strony pracowników. Pracował albo pracuje tam ktoś aktualnie i konkretnie powie jak z pracą na stanowisku agenta ds marketingu? Przynajmniej podstawy... System pracy hybrydowy, stacjonarny? Kasa na jakim poziomie? Cokolwiek?

Kp

Ja tam byłem zadowolony, organizacja pracy spoko , wypłaty na czas. Duże zarobki prowizyjne dobra praca na start żeby zobaczyć jak wygląda branża w moim przypadku oze

Doma
@Kp

A czy może ktoś napisać, jak ta prowizja jest naliczana? Skoro jest duża, to mnie ciekawi, czy jest konkretny wzór liczenia tej kasy? Albo jest % od sprzedaży i który jest wpisany w umowę pracownika?

Katarzyna

Pytanko, czy to jest „tradycyjna” praca czy jakiś MLM? Mam na myśli to, czy jest umowa i podstawa wypłaty. Bo pamiętam, że zachęcali swego czasu ogłoszeniami typu „ Brak doświadczenie, to nie problem!”

Jak wygląda sprawa grafiku w VST Marketing Anna Makowska-Leska. Czy pracodawca idzie na rękę?

Johnny

Chyba żartujesz xD zapomnij o takim czymś

Jakub
@Johnny

Czemu? Nie jest elastyczny? Godziny pracy narzucają? Nie da rady dogadać się w tym temacie choćby w wyjątkowych sytuacjach?

Lila

Firma podaje się pod różnymi nazwami po to żeby kandydaci nie byli w stanie odnaleźć opinii na ich temat. Ogłoszenie o prace przyjazne, miłe w odbiorze więc się skusiłam. Rozmowa przebiegła w bardzo miłej atmosferze, ale niestety nie ma to nic wspólnego z marketingiem. Co nie zmienia że świadczą pomoc organizacją wiec dla wszystkich którzy podjęli się współpracy, gratulacje i powodzenia na ścieżce kariery.

Julek

Czy ta sama? Hm, na pewno zajmują się tym samym - system prracy door to door

Kulfon

Co to znaczy "wypłata ledwo co"?

Łucja
@Kulfon

Też się zastanawiam, o takiej pensji jeszcze nie słyszałam. A planujesz może tam aplikować albo wiesz coś więcej? Bo tu w ostatnim czasie niewiele konkretów na temat firmy.

Maria

Ciekawa jestem jakby ktoś z firmy się do tego odniósł

beluga

Kilka dni temu byłam na rozmowie o pracę. Samo ogłoszenie było niejasne (nie było wiadomo na jakie konkretne stanowisko będę rekrutowana), ale postanowiłam spróbować - podczas telefonicznego zaproszenia na rozmowę kwalifikacyjną również nie uzyskałam odpowiedzi na jakie stanowisko przyjmują. Na miejscu, jednym z pierwszych słów jakie usłyszałam od wprowadzającej mnie osoby były "*moje imię*, tak? ale jestem (usunięte przez administratora) zaje*ista!" - w kontekście zapamiętania mojego imienia. Rozumiem luźną atmosferę, ale rzucanie taką łaciną na samym wstępie nie wróży nic dobrego. Następnie czekałam 30min na "prezesa", który się spóźnił (bardzo uprzejme z jego strony) i dopiero na miejscu dowiedziałam się, że praca "w marketingu" o której mowa, to nachodzenie ludzi po domach i namawianie na fotowoltaikę. Rozumiecie? Zwyczajne akwizytorstwo. Tego samego dnia miałam uzyskać odpowiedź, zadzownili dnia kolejnego po godzinie 17.00, zapraszając mnie na rozmowę na najbliższy piątek. Nie mogłam się wtedy spotkać (o czym informowałam podczas rozmowy rekrutacyjnej, że pracę mogę rozpocząć od razu, acz z drobnymi wyjątkami - chodziło o pojedyncze dni i to był jeden z nich) na co ta sama babka od łaciny podwórkowej wyskoczyła mi z tekstem "och, a nasz kolega specjalnie z katowic przyjeżdżą, no cóż, nie każdy ma takie priorytety" - pomijając ten lichy szantaż emocjonalny, to uwaga, bo odwołam plany które mam od pół roku by szkolić się z pukania w drzwi. Dla mnie to ta firma powinna się puknąć w czoło i zastanowić co robią ze swoim życiem, a nie zawracać gitarę "pracą w marketingu".

Justyna

Czy firma VST aktualnie poszukuje osób do pracy na terenie Warszawy ?

aGNIESZKA
@Justyna

Podbijam pytanie, proszę o informację jaką nazwe nosi teraz firma

Filomena

Z pewnością idealnych firm nie ma ale my mamy dobrego pracodawcę i warto szanować go. Może zabrakło chęci do pracy?

@Filomena

To super, daj znać za pół roku/ rok czy nadal masz chęci :) - jestem pewien że już wkrótce dowiesz się i zauważysz, ze wspolpraca jest jedna wielka manipulacją i ten "piekny i szczesliwy" klimat to tylko zludzenie powodzenia

Kubuń

Jak dla mnie firma mega spoko. Jak się komuś nie chce pracować to nie zarobi. Ja w pierwszym tygodniu pracy zarobiłem 9 stów. Nie mogłem pogodzić ze studiami. Magda spoko. Jak ktoś nie chce wyjść na drinka to nie musi. Mi tam się podobały integracje. Żenujący jesteście.

ala
@Kubuń

tu nie chodzi o to co kto chce albo co się komuś podoba. Chodzi o to że inna informacja jest przekazywana na poczatku wspolpracy a inna w trakcie - głównie jeżeli chodzi o wynagrodzenie, warunki pracy i godziny, transport w pracy, zwroty, bonusy itd. też kiedys zylam w tej bańce sukcesu i "niepohamowanego rozwoju"

PRACA POLEGA NA CHODZENIU OD DRZWI DO DRZWI MIESZKAŃ OBCYCH, PRZYPADKOWYCH LUDZI!!! Spotkanie rekrutacyjne trwało około 3 minuty, Pani rekruterka, prawdopodobnie szefowa mówi strasznie szybko jakby miała formułkę do odklepania. Sposób w jaki opisuje na czym polega praca jest bardzo ogólnikowy, takie mydlenie oczu. Nie wspomniała nawet o rodzaju umowi ani wynagrodzeniu. Gdy zapytałam ją o wynagrodzenie powiedziała, że opiera się na prowizji i można zarobić nawet 30 000 zł - zero konkretów i zasad działania tych prowizji, rzuciła taką kwotę myśląc, że zrobi na mnie wrażenie. Oczywiście była też wzmianka o fundowanych wyjazdach za granicę dla najlepszych. Ta oferta to zwykłe chodzenie po domach i naciąganie ludzi (aktualnie na panele słoneczne). Biuro mieści się teraz na Nowym Świecie 2, w jednym miejscu jest kilka firm pod różnymi nazwami. które zajmują się tym samym. Nazwy tych firm to Grit, ES Group, Flex i VST Marketing

Pablo
@Anna

dokładnie, potwierdzam, dodam że pani właścicielka nie wiedziała co to płaca brutto i netto :-D

Agata

Dla mnie darmowa najba była zawsze spoko XDDDD

Bogna

Gdzie znajduje się firma dokładnie i co sprzedaje?

Agnieszka
@Agata

Premie na jakiej podstawie są dobierane ?

Patr.
@Agnieszka

Jakie premie. Ciężko takowe na oczy tam zobaczyć

Mateusz

Jak często są u was szkolenia pracownicze ?

Agata
@Mateusz

Codziennie rano zbey dobrze zacząć dzień, są szkolenia czyli pranie mózgu i gadanie o wychodzeniu ze stref komfortu blablablabla

Bogna
@Agata

czy za godziny szkolenia też jest wynagrodzenie?

Kulka
@Bogna

Nie, za godziny szkolenia też nie ma wynarodzenia

Zostaw merytoryczną opinię o VST Marketing Anna Makowska-Leska - Warszawa

• Jak się pracuje w VST Marketing Anna Makowska-Leska?

Zobacz opinie na temat firmy VST Marketing Anna Makowska-Leska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w VST Marketing Anna Makowska-Leska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 5 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy VST Marketing Anna Makowska-Leska?

Kandydaci do pracy w VST Marketing Anna Makowska-Leska napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

VST Marketing Anna Makowska-Leska