Opinie o Jasek Sp. z o.o. w Rogowo

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Jasek Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Jasek Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja słodyczy i przekąsek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jasek Sp. z o.o. w Rogowo

Spedytor

Nie znam firmy, ale właściciel musi mieć niezły tupet żeby w ogłoszeniu o prace na stanowisko „spedytor” (OLX) napisał „Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV wraz ze zdjęciem” Czy szuka Pan pracownika z kwalifikacjami czy może towarzystwa do zabawy? Jestem na etapie szukania pracy, posiadam doświadczenie zawodowe w spedycji ale swojego CV Panu nie wyślę skoro Pana firma jest placem zabaw a nie miejscem zarabiania pieniędzy. Nie pozdrawiam

Ala
@Golgi

A jak ktoś zdjęcia nie wysłał to nie był brany pod uwagę? Jaki typ urody więc był poszukiwany do pracy w tej firmie?

Adka Nowy wpis

Kto napisze, jakie trasy ma i ile max robi kierowca C+E? Piszą, że atrakcyjne wynagrodzenie 6 000 - 6 500 zł / mies. brutto, no to powiem, że tak, pod warunkiem, że trasy krótkie i rzadko. A jaka prawda jest?

Karolka Nowy wpis

Wiecie może ile w przyszłym roku będzie przewidywane dla kierowcy C? Z partnerem widzieliśmy ofertę sprzed ośmiu miesięcy, wtedy kwota max wyniosła 6,500 zł teraz widnieje kolejna na 7,300 zł czy w niedalekiej przyszłości dojdzie to do 8,100 zł? :) partner wtedy by jakoś aplikował. Będą wtedy przewidywane nabory? i jak oceniacie te auta i trasy?

Podwójna Nowy wpis
@Karolka

Cześć. Jeździmy na podwójnej. Wychodzi 7.300 plus za dobre spalanie

Joahim Nowy wpis

Jakie realne zarobki na busa i na solówkę w systemie 3/1

Co możecie powiedzieć o pracy w firmie Jasek Sp. z o.o.? Jakie macie spostrzeżenia?

Spedytor

Krystyna
@Spedytor

Jakbym chciała być wredna to bym spytała czy jesteś aż tak brzydki i to stąd to oburzenie, ale lepiej nie, bo nie odbierzesz tego pewnie jako żart... ;) Ale myślę, że chyba troszkę przesadzasz, to tylko zdjęcie i tak się podaje teraz w cv jakieś witryny i socjale i tak dojdą do Twojego zdjęcia. Kogoś jeszcze takie coś by oburzyło czy tak jak mnie niespecjalnie? ;)

Golgi
@Krystyna

Wymaganie zdjęcia jest kretynizmem. Jak niby twarz ma się do kwalifikacji i umiejętności?

Przedszkolak
@Spedytor

A mi się wydaje, że delikwent/ka nie przeszedł/a rozmowy kwalifikacyjnej nawet pięknie zdjęcie i buźka nie pomogły wymyślone/spisane z sieci CV również. Nie ma się do czego doczepić więc swoje żale wylewa w internecie na bezsensownych tekstach... Normalny tekst z tysiąca ofert pracy nie wiem co w tym dziwnego??? To miejsce dla ludzi którzy dzielą się informacjami o firmach. (usunięte przez administratora)

Ala
@Golgi

Hodowca milicjantów

Na OLX pojawiło się ogłoszenie kierowca kat B na międzynarodowym stawka 80 zł dniówki .Serio ktoś za te pieniądze jeździ ktoś mi powie jak to wygląda jazda na busie międzynarodowy.Bo w OLX to jakaś parodia nie wiem czy dzwonić

Cyk

Dzień dobry.Niedługo wejdzie pakiet mobilny też na busy i tachografy. Słyszałem, że na busach są tacy co potrafią przejechać powyżej 20 tys km w miesiącu. Rozmawiałem z panem który na strzała zrobił 1200 km... chylę czoła To był kierowca gdzieś z wielkopolski .Nie rozumiem dlaczego politycy nie interesują się tym rodzajem przewoźnika. Zmiany są potrzebne ponieważ strach jeździć wśród przemęczonych kierowców busów.O nich też należy się martwić.

Zigi
@Cyk

Wiadomo, masz racje. A tutaj jak się jeździ? Bo chyba opowieść o tym kierowcy co jedzie bez odpoczynku prze 1200 km nie była o pracowniku firmy co?

Hodowca milicjantów
@Cyk

Ale wyczyn no powiem ci że szok sam robilem prywatnie dłuższe trasy na strzała i nie narzekam.Ostatnio polska ,Franfurt AM main ,Holandia i powrót do Polski jakieś 1300 wyszło a nawet więcej tylko z tym że ja jechałem prywatnie na luzie bez spięcie na którą zajadę nie ważne tylko w Holandii miałem widełki czasowe a tak to na luzie

Emma

Na stronie firmy znajduje się krótka adnotacja, że poszukiwani są pracownicy na stanowisko Spedytora. Wspomniano tylko o tym, że konieczna jest znajomość języka angielskiego. Czy coś oprócz tego jest jeszcze ważne, żeby mieć szansę dostać się na tę posadę? Czy nie? Też chciałabym wiedzieć, czy pracuje się tutaj również w weekendy? Bo bardzo zależy mi na pracy od poniedziałku do piątku - godziny nieistotne.

Świeży

Pytanie do starszych pracowników, jest możliwość jazdy w podwójnej obsadzie? Np z kolegą

Rafał

Aż tak? Byłeś na rekrutacji i sam się o tym przekonałeś? To ile trzeba mieć lat stażu żeby się tu dostać? Na jakie stanowisko aplikowałeś?

Kierowca po UE

Cześć , jeżdżę w tej firmie ponda 3 lata i nie rozumiem niektórych wpisów negatywnych na temat firmy. Praca jak każda inna wszędzie trzeba pracować żeby zarobić więc takie wylewanie swoich żali na forum wydaje mi się bezsensowne , skoro nie chcesz pracować jeden z drugim to po prostu nie pracujcie a nie piszecie na forum bzdury jak u Jasków jest źle i nie dobrze a jak byście mieli to powiedzieć prosto w oczy to pewnie byście nawet zapomnieli jak się nazywacie. Mi w tej firmie pracuje się bardzo dobrze , podstawa + dniówki kasa zawsze na czas , każdy kierowca ma swojego busika więc wydaje mi się ze to też duży plus. Wiem że teraz są przyjęcia na busy wiec jak ktoś jest chętny to polecam pracę w firmę JASEK.

Robert
@Kierowca po UE

Ktoś zamówił "hurtowe" wystawianie pozytywnych komentarzy :)

Merfin

Kiedyś tam pracowałem

Rafał
@Merfin

To jakie masz zdanie? Popierasz poprzedni komentarz? Robota ok i jeździ się cały czas tym samum busem? Bo mnie by pasowało że nie trzeba sprzątać po innych kierowcach auta i ciągle go zmieniać. Ty jak miałeś?

@Kierowca po UE

Odradzam wszystkim współpracę z tą firmą!!! Nie płacą podwykonawcą. Co chwila ogłaszają upadłość. Dodatkowo jeszcze w poniedziałek zmarł w Hiszpanii ich kierowca i odmawiają pokrycia kosztów sprowadzenia jego zwłok!!!! Odradzam wszystkim

Adept
@Kierowca po UE

Dniówki są wypłane w ten sam dzień co podstawa czy jak to wygląda?

Jan
@Marek

Jak to co chwila ogłaszają upadłość? To ogłaszają, a dalej funkcjonują? Coś mi się tutaj nie zgadza ... A jaki wpływ ma to na pracowników, wynagrodzenia, pracę, ma jakikolwiek?

Daro
@Kierowca po UE

Ponieważ są same źle opinie na necie na grupie (usunięte przez administratora) ma skriny ale nie można dodać. Bardzo złe opinie i to same złe.

Hanna
@Daro

Mimo złych opinii czasem człowiek nie ma wyjścia i chwyci się jakiejkolwiek firmy... A partner znalazł na ich stronie ogłoszenie dla kierowcy kat. c, potrzebuje pilnie pracy. Widziałam tu tylko info, że dniówka 3 lata temu wynosiła 180 zł, więc bez szału. Jakaś podwyżka była od tego czasu? Niestety w ogłoszeniu podają tylko "wymagane prawo jazdy" i nic więcej :(

Michał Górny

Firma słabiutka dużo roboty, kasa taka sobie, szukam innej roboty.

Driver
@Michał Górny

Firma słabiutka ale całe życie w niej jeżdżę..

Jasek *utasek*

Kiedyś firma wymagająca i dobrze płacąca, teraz pozostało tylko to pierwsze. Na miejscu można zarobić na tym samym poziomie. Powodzenia dla kierowców w tych mega wygodnych obszernych kabinach wypoczynkowy. Kropi

Teresa
@Jasek *utasek*

znasz mniej więcej stawki tutaj? Czemu uważasz że nie płaca już dobrze?

Zus pakiet mobilnosci

Czy firma płaci zus na zasadach pakietu mobilności na ciężarowych?

Była dobra kiedyś firma a teraz problem ze zjazdem 4tyg jeździć jak niewolonicy

Emil
@Kierowca

Otwórz firmę i zobaczymy ile będą jeździli u ciebie kierowcy i czy będziesz miał tak zjazdy ... bo skoro idzie się jeździć na międzynarodowce trzeba liczyć że 3 lub nawet 4 może się przedłużyć . Narzekanie na zjazdy możecie iść jeździć do dino biedronka itp wtedy będziecie więcej w domu ..m

Dominik Witczak
@Kierowca

Dlatego odeszlem z tej firmy bo to prawdziwy dziad trans już jest . Skoro firmy dniówki o 10zl obniżyła to znaczy że coś nie tak jest . Normalna firma podnosi nie obniża z jakieś 2lata temu w styczniu to było . Nie polecam

@Emil

Tylko ciekawe że inne firmy wprowadzają system 2/1 a nie wydłużają kierowca nie wie kiedy będzie w domu paranoja

Dominik Witczak

Proste zmienić firmę

No dymasz 24 na dobe

kierowca
@Emil

od tego jest spedycja aby zjazd był w terminie . wszystko można wystarczy chcieć

Krystyna
@kierowca

No wszystko to może nie, bo konkurencja też swoje to robi?

Kierowca

Ponoć jakiś wypadek był u jaska śmiertelny ktoś coś wie?

Pako
@Kierowca

Też słyszałem ale w firmie cicho jak zwykle

byly spedytor

tak

Kiero

Firma porażka z góry odradzam. Teraz mają dużą rotację bo nowi nie wytrzymują tam długo. Są lepsze firmy .

Stary kierowca

Przeglądam to forum od jakiegoś czasu i dziwi mnie jedna rzecz. Kiedy firma jest oczerniana za warunki zatrudnienia, kiedy kierowcą nic nie pasuje do jada na firmę. Nikt nie zmusza Cie do niczego, jak warunki nie odpowiadają zawsze można zmienić prace na inna, a nie jak w większości przypadków pracuje w tej firmie i oczernia firmę. Poszła do innych firm dalej oczernia inne firmy bo warunki nie odpowiadają. Firma dobra, kasa zawsze na czas z tym nigdy nie było problemu, auto dostajesz na stan wiec nie ma już skakania po autach i co trasę inne auto, teraz masz swoje więc jak dbasz tak będziesz miał. Robota jak robota, jedziesz na 3 tygodnie do pracy a nie na wakacje :) Trasa jak trasa, na jednym kółku zrobisz tych kilometrów więcej na drugiej mniej. Wszystko zależy jak się robota poukłada. Wszystkie rzeczy czy to spedycyjne, administracyjne czy wyjazdowe - wszystko poukładane. Nikt nikomu pod górkę nie robi. Dużo rzeczy po czasie idzie dla Nas kierowców w dobra stronę a komentarze większości tutaj to chyba ludzie, którym nigdy nie dogodzisz i nie ważne czy będzie robił w firmie X, Y, Z i tak zawsze będzie najbardziej poszkodowany i swoje żale będzie wylewał na forach. Jak najbardziej polecam firmę.

Edyta

Czego można się spodziewać na rozmowie o pracę w Jasek? Być może na forum akurat zajrzy osoba, która w najbliższym czasie miała okazję wziąć udział w procesie rekrutacji i może co nieco powiedzieć. Bardzo by się taka informacja przydała, niestety w internecie nic nie mogę znaleźć. Bardzo proszę o jakieś szczegóły, jakie pytania zadają, jaka jest atmosfera itp.

Emil

Pierwszy raz się spotkałem żeby firma obcinała dniówki najpierw i 10 zł bo ciężka sytuacja nie dawno znowu masakra jakaś na solówkach system 3 na, 1 i 180zl dniówki kpinę sobie robią dobrze ze odesalem jak to się stało... Podziwiam kierowców co tutaj za tyle jeżdżą roboty jest naprawdę sporo i można wybierać

@Emil

A czemu nie napiszesz że podstawy do góry poszły? Więc do 22 dni obcięcia dniowek nic nie zmienia? Wychodzi na to samo.

Aaa
@Tomek

A to że się za pieniądzmi czeka i nie ma na, czas to juz nie napiszesz... Podstawą, mimo wszystko miala iść w góry przez 5 lat a okazało się że (usunięte przez administratora) prawda i dniówki w dół. Teraz to nawet za tą podstawa się czeka nei ma jej na czas. Ręce opadają na dziadów

En
@Tomek

Ale podstawę państwo podniosło żeby pracownik więcej zaraz ale nie po to żeby tak firma za dniowke uvirli nie o to chodzi przecież...

En
@Tomek

A druga spawa jeszcze taka. Ze wypłaty ciągle pod stołem. Za wszystko ucinanie a zostali tylko desperancji

Zostaw merytoryczną opinię o Jasek Sp. z o.o. - Rogowo

• Jak się pracuje w Jasek Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Jasek Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jasek Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 2 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Jasek Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Jasek Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Jasek Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 32 ocen.
  • Kościelna 12 A
    88-420 Rogowo