Opinie o Royal Europa w Polkowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Royal Europa. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Royal Europa o rekrutacji.

Branże: Materiały budowlane - produkcja tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Royal Europa w Polkowice

MT

Sześć na rbs i sześć na siding i były nówki sztuki.

MT

Maszyny przyszły nowe w 98r ale normalr ze śruby i cylindry sie wytarły w końcu są uzywane

Nic sie nie stało
@MT

W 98 albo w 99 maszyny przyszły w ilośći 6 czy 8 szt (nie pamiętam teraz) i były to maszyny używane w stanie dobrym+

Witam, Czy są przyjecia do firmy ? Jakie warunki płacowe na początku

Miachał Ś.
@Andrzej

Andrzeju warunki płacowe takie same jak na końcu kariery :))

robi

Kaszyn. Zatrudnij się na warsztat w RE i powalcz niekiedy z tymi maszynami wówczas zobaczysz do czego są zdolne.Cylindry w wytłaczarkach wytarte od lat a o śrubach już wypowiadał się nie będę.

Aplikowałeś do firmy Royal Europa? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Jacek Sier.

Welcome back!!

root

Ten text woła o pomstę do Nieba :))) "Wszystkie te czynniki, wsparte bardzo nowoczesnym i zaawansowanym technologicznie parkiem maszynowym oraz pracą młodego i wysoko wykwalifikowanego personelu, stawiają naszą firmę na czołowym miejscu pod względem możliwości obsługi klienta na najwyższym, światowym poziomie." :D

bolo

W royalu nie klepią biedy bo jak niema roboty to dzial siding calymi dniami siedzi na kantynie i graja w gierki a najlepsze w tym jest to ze za to jeszcze placa

robson

Jeszcze nie upadł ale klepią biedę...

Rafał

Jak tam z tym Royalem? jak płacą?(usunięte przez administratora)

antek z woli

jak ja pracowałem w royal podyzki były w miare często, małe bo małe ale często. Natomiast w momencie kiedy się zwalniałem to jeszcze chodziłem do podstawowki i byl tam taki pawel i ja jechalem na rowerze i go spotkalem i potem jeszcz epojechalem do biedronki na lody i pozniej do domu juz do domu pojechalem

daro

ci co maja mozliwosc zmiany miejsca pracy drugi raz sie nie zastanawiaja, ludzie uciekaja gdzie tylko moga. oby royal funkcjonowal jak najlepiej bo jest tam kilku pracownikow ktorych by bylo szkoda. POZDROWIENIA DLA WARSZTATU!!!

piotr

potwierdzam. praca i atmosfera jak najbardziej w porzadku natomiast zarobki dramat. na poczatek 1500 na reke to jest raczej max. czyli z rodzina i kredytem na glowie to tylko srac pod siebie i nogami odpychac.

tomek

w royal europa atmosfera jest naprawde dobra. praca rowniez do najciezszych nie nalezy. pracowalem tam kilka lat i mam mile wspomnienia co do tej firmy. natomiast teraz pracuje kilka razy ciezej ale o 3 razy wiecej pieniedzy przynosze do domu i gdyby RE płacił mi tyle co zarabiam aktualnie to nawet nie pomyślałbym o tym żeby się zwalniać:). na poczatek w tej firmie mysle ze czlowiek z 1600 na reke wezmie chyba ze sie cos zmienilo... pozdrawiam RE a w szczegolnosci WARSZTAT!!!:)

siding

2,4 kola po 8 latach? jak na royal to musiales niezle z ucha strzelac by az tyle szarpac:). ja zrezygnowalem z pracy w royal europa dwa lata temu a pracowalem tam 6 lat i teraz wiem co to pieniadze, kokosow nie mam ale stac mnie na godne zycie a w re czlowiek tylko wegetowal

DZ

(usunięte przez administratora) Każdy kto ma tylko możliwość ucieka. Mistrzowie, z kilkunastoletnim doświadczeniem mają lekko ponad 2 tysiące. (usunięte przez administratora)

cipao

warunki finansowe o pomste do nieba wolaja ale jezeli chodzi o sam charakter pracy to nikt nie powinien marudzic bo pracuje sie dobrze.

mon

zgadza się Pani [usuniete przez moderatora] jest ekstra uważajcie na Panią [usuniete przez moderatora] sprawdzajcie czy dobrze Wam wypłaty naliczyła. Nie cierpię kobiety jest niemiła i zarozumiała, dużo ważnych rzeczy ukrywa przed pracownikiem głupio się póżniej tłumacząc, jest nie odpowiedzialna na to stanowisko moim zdaniem, miałem z nią nie raz kłopoty i przez nią też

erer

Pani [usuniete przez moderatora] jest ekstra-klasa

Rafał

Pracowałem w RE ponad rok, praca jak każda inna, pracownicy ok, Pan Dyrektor mógłby być bardzie życiowy a z kadr najlepsza jest Pani [usuniete przez moderatora] niesamowicie fajna i miła kobieta - życiowa Pozdrowienia dla Pani [usuniete przez moderatora]

dewis

To już jest koniec, nie ma już nic, Jesteśmy wolni, możemy iść. To już jest koniec, możemy iść, Jesteśmy wolni, bo nie ma już nic.

Zostaw merytoryczną opinię o Royal Europa - Polkowice

Royal Europa