Opinie o Royal Europa w Polkowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Royal Europa. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Royal Europa o rekrutacji.

Branże: Materiały budowlane - produkcja tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Royal Europa w Polkowice

AL Nowy wpis

Czy ta firma jeszcze istnieje czy upadł??

sq Nowy wpis
@AL

Podbijam pytanie, proszę o odpowiedź czy ta firma istnieje ? Czy można się z nimi jakoś skontaktować ? Dziękuje.

Idealnie to nigdzie nie jest. Mam wrażenie, że ktoś chce bardzo firme oczernić i stąd takie dwuznaczne wpisy!!

e-
@Andrzej

Pewnie by chcieli leżeć i nic nie robić :) Te czasy już minęły :-) Ja z miła checią bym wrócił ale ze raz już za daleko a dwa w stawkach nic sie nie zmieniło :)) Szkoda bo nie wiesz czy wypale dostaniesz na czas mam nadzieje ze tak jest :)

Niepokorny Nowy wpis
@Andrzej

Andrzej, o ile cię kojarzę to dawno nie miałeś możliwości zobaczyć jak teraz firma funkcjonuje. Przyjedź na rekonesans do Chróstnika w odwiedziny do dawnych kolegów to pogadamy. a do tego czasu lepiej się nie wypowiadaj, bo mieszasz w głowach młodym i napalonym. Pozdrawiam

Prkkk Nowy wpis
@Niepokorny

Co ty gosciu piszesz za bzdury firma niewyplacalna za grudzień wypłaty jeszcze nie ma totalne (usunięte przez administratora) dziwi mnie to że jeszcze głupki tam robią bez wynagrodzenia

Czy Royal Europa praktykuje "luźne piątki"?

amph

tak i poniedziałki tez :)

RBS

Maja, czy to co opisał "Niepokorny" jest dla ciebie mało zrozumiałe? Pytasz czy przyjmują ludzi bez doświadczenia? Postradałaś rozum! To miejsce ( Chróstnik 106 ) jest niebezpieczne dla doświadczonych a ty chcesz polecać pracę tam właśnie zupełnie zielonym pracownikom. Po prostu szkoda słów.

Aplikowałeś do firmy Royal Europa? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Maja

Pracujesz w Royal Europa? Chętnie dowiemy się więcej na temat warunków zatrudnienia w firmie. Na jakie benefity mogą liczyć pracownicy?

ja śiam
@Maja

Maja: w Royal Europa spedzilem 17 lat nigdzie nie ma takiego raju jak tam :)) Dżentelmeni o pieniądzach nie rozmawiają :))

@ja śiam

Nie wiem kim jesteś ślimaku, ale o RE wiesz nie wiele.

@Maja

Maja, to co mam do powiedzenia na temat RE nadaje się dla prokuratora. Jezeli się nie boisz, To zapraszam.

ja śiam..
@Niepokorny

Opowiadaj kaszatnie...

@ja śiam..

No tak - faktycznie byłoby dobrze, jakby @Niepokorny od razu podał nieco więcej konkretów. A w międzyczasie skupmy się na czymś innym. Słyszałam, że Royal Europa jest jednym z największych producentów elementów ekstruzyjnych z wysokoudarowego polichlorku winylu w Europie. Jestem zatem ciekawa, czy w takiej firmie osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie? Wiesz coś o tym?

Tymon

To skąd w takim razie są w internecie dobre opinie o firmie jeśli prawdą byłyby to co niektórzy piszą?

RBS
@Tymon

Tymon, bo RE przez pewien okres była bardzo dobrym miejscem pracy. Ale to już przeszłość. Prześledź opinie datami.

toudi

Nowoczesny i technologiczny park maszynowy? Pracowałem w RE i znałem te maszyny. Przyszły jak się nie mylę kilkanaście lat temu wyeksploatowane z Kanady lub włoch-już nie pamiętam po to aby się na nich uczyć i zostały do dziś dnia... w międzyczasie zakupiono "kawałek" nowej maszyny z chim...

@toudi

Toudi , ty wiesz że dzwoniom tylko nie wiesz gdzie. Warto czasami ruszyć szare komurki i troszkę popracować ,sprawdzić ,zwetyfikować, itd.

Niepokorny

Royal w Polkowicach stracił w skutek nie udolnego zarządznia przez pana Bogdana Fuśka i "kumpli" zdolność do dalszej działalności. Miłek z CCC zgodził się zapłacić za byłą opróżnioną świetność 38 ml zł. Bogdan postanowił wskrzesić działalność w byłej przepompowni Chróstnik 106 . Ten obiekt ani w wcześniej ani w chwili obecnej nie nadaje sie do takiej działalności. Nie ma żadnych dopuszczeń ( PIP, POPŻ, IS, OŚ ).Pytanie. Kto i w jakim celu powierzył taki potencjał majątek takiemu niedouczonemu facetowi? Nie uwierzę że gość nie potrafi liczuć pieniędzy. Więc jest drugie dno. To wygląda na pralnie brudnych pirniędzy, zwłaszcza że scenariusz się powtarza w nowym obiekcie Chróstnik 106.

Maja

Czy moglibyście w kilku zdaniach rozwinąć swą wypowiedź? Na ten moment niewiele z tego wynika, pamiętajmy, by dodawać wpisy zgodne z regulaminem forum https://www.gowork.pl/regulamin , zawierające merytoryczną treść.

??? CO SZKODA.. ??? Kogo szkoda..??? Czego szkoda.???

zzz

szkoda

zzz

Szkoda

Czy warto starać się o pracę w firmie, podpowiedzcie.

Janusz
@Zainteresowany

Przecież Royala już nie ma :(

ludwik
@Janusz

Jak niema, ? W Chrustniku jest :)

Jajaja
@ludwik

Noo baaaa

Zainteresowana

Taka cisza na forum ma jakąś przyczynę?

Gogol

Czy tak dobrze pracuje się w firmie i dlatego przestaliście pisać?

uf..
@Gogol

a Ty kto ze taki zainteresowany ??:)

albert

co tam? zyjecie...

Ble ble

Dba o zdrowie ???? wszędzie chmura z PCV

Popo

Narazie firma zmienia lokalizacje i rozmwy przeprowadzają z pracownikami

tomasz royalowski

Pracuje się na zmiany, umowa o pracę

Kiler Jurek

To już jest koniec........

Un
@Kiler Jurek

konkrety Jurek konkrety ..:)

7TP

W Royalu nie pracuję, ale wg zeznań znajomych nie jest tam kolorowo. Stare maszyny stoją i nie ma pieniędzy na nową, prawie nikt nie pracuje i wypłaty na poziomie 2000-2300zł. To już u nas w Sitechu stażyści mają więcej.

Śiam
@7TP

za nic robienie 2300 tuż to ameryka :)) Wróc "Kanada" :)

Zostaw merytoryczną opinię o Royal Europa - Polkowice

Royal Europa