Fever

Czeladż

Opinie o Fever

Maegline 2016-07-04 11:42
Praca sama w sobie nie jest zła. Jeśli trafisz na fajnych współpracowników to prawie nie ma na co narzekać. Dla młodych osób chcących połączyć naukę z pracą zarobki są bardzo przyzwoite ale nie liczylabym na prowadzenie życia towarzyskiego (jeśli chodzi o pracę na stoiskach). Jedyną osobą, ktorej zależy na pozytywnej atmosferze pracy, jest kierowniczka. Szefowa w kontaktach telefonicznych tez jest bardzo przyjemna.(usunięte przez administratora) niepolecam pracy dla niego osobom bez dystansu do pracy. Jeśli dasz sobie wejść na głowę to cie zajadą a ta praca nie jest warta poświęceń. ((usunięte przez administratora) jeśli masz poczucie, że pracujesz dobrze to szefem nie ma się co przejmować, (usunięte przez administratora) Jedyną nagrodą za dobrze wykonaną pracę jest pochwała kierowniczki i chyba tylko dzięki niej ktokolwiek tam wytrzymuje :)
Gosiarek 2016-09-15 21:49
a ja myślę ,ze warto spróbować ,dlaczego od razu się zniechęcać. Nie ma idealnego szefa a jeżeli kierowniczka jest ok to dobrze z nią pogadać o tym co się dzieje zamiast oczerniać szefa .
Praca z młodym zespołem nie zawsze jest łatwa bo niestety wielu - lecz nie wszyscy - traktują pracę jako przerywnik w imprezie .Jeżeli ktoś się utrzymuje sam ,moim zdaniem , bardziej szanuje pracę .
Generalnie znam te firmę i nie wiem skąd te pomówienia dla szefa ? Może i jest trudnym człowiekiem lecz nie wszyscy są idealni. A warunki pracy i płacy zawsze warto dyskutować a nie tryskać jadem.
Justyna 2016-10-12 19:25
Hej. Ogólnie pracowałam w tej firmie jakis czas temu przez dwa lata. Mielismy zgraną ekipę i spoko kierowniczkę. Z szefem tez mozna bylo sie pośmiać, porozmawiać jak z normalnym człowiekiem bo tez nim jest. Niewiem ile sie zmieniło w firmue bo nie pracuje tam juz 3 lata, jednak tamten czas dobrze wspominam. Zarobki tez ok
Jak 2016-10-14 23:07
W tym momencie jest najlepiej odkąd założyli firmę
RENATA 2016-11-13 15:58
Pracę w tej firmie wspominam bardzo pozytywnie. Miła atmosfera dobry zgrany zespół na który zawsze można liczyć w trudnych sytuacjach. Szef jako osoba konkretny,uczciwy,miły, uśmiechnięty o cokolwiek się go nie poprosiło to było to zrobione mimo ,że ma trochę na głowie. Wypłata na czas,premie sprawiedliwie dzielone.Pracę polecam tym który szukają dobrej atmosfery i dobrego kontaktu z szefostwem.Jest to moja piąta w handlu ale na pewno długo zostanie mi w pamięci.
Jakomo 2017-01-26 09:17
Pracowałam ponad rok. Szefostwo w porządku, miła atmosfera w pracy, spore wymagania jeśli chodzi o obsługę. Trzeba realizować targety jest ciśnienie na to. Wynagrodzenia w terminie, można wyrobić premie. Polecam.
Kaśka 2017-02-19 19:29
Co prawda ja pracowałam na stoiskach typu wyspa w Krakowie ale szef, kierowniczka i polityka firmy ta sama, więc się wypowiem. Pracowałam tam łącznie prawie 2 lata (z przerwami) i jestem w szoku, że tak długo tam wytrzymałam. Nie znam osoby, która dałaby radę pracować w Fever dłużej niż ja. Średni czas pracy na stoiskach w Krakowie wynosi od kilku dni do 3 miesięcy. Serio! Każda dziewczyna z którą rozmawiałam odchodziła z wielkim niesmakiem ale i z ulgą (w KRK do niedawna były 3 stoiska wyspy w galeriach).
Jeżeli ktoś nie wierzy to niech na bieżąco śledzi OLX, rzadziej gumtree (tam się płaci...), ogłoszenia nie zawierają nazwy firmy ale piszą, że zajmują się sprzedażą akcesoriów odzieżowych na stoiskach w galeriach, obiecują umowę o pracę, miłą atmosferę, stabilne zatrudnienie, itp. - stek bzdur. Ogłoszenia pojawiają się co chwilę w Krakowie, Czeladzi, Katowicach, Rybniku, itd.

Praca sama w sobie byłaby spoko gdyby nie wymysły szefa i kierowniczki. Wypłaty były na czas (zazwyczaj nawet przed 10) ale szef zawsze szukał jakiegoś haka żeby coś odjąć od wypłaty. Premia do osiągnięcia tylko i wyłącznie gdy szef ci na to pozwolił (musiało się wyrobić target miesięczny, a gdy za często miałaś premie to w końcu ustalał taki target, że nie sposób było się do niego nawet zbliżyć).
Z kolei kierowniczki to porażka, zwłaszcza obecna chyba naczytała się za dużo książek motywacyjnych. Rozumiem, że chciała dobrze ale bez przesady! Na tych stoiskach sprzedaje się chińskie czapki, okulary i skarpetki, a nie produkty Gucciego czy Prady. Czasami nie wiedziałam czy śmiać się czy płakać jak słuchałam jej monologów na temat sprzedaży i samorozwoju (naprawdę można się rozwijać sprzedając czapki po 12 godzin dziennie bez możliwości żadnego awansu ?).
Poza tym obecna kierowniczka przyczepiała się dosłownie wszystkiego! Zrobiłaś coś dobrze? Ok, ale przecież zawsze mogło być lepiej. Praktycznie same pretensje, rzadko usłyszałam jakąś pochwałę.

Szef miał jeden pozytyw - mieszka na Śląsku lub w okolicy dlatego rzadko przyjeżdżał do Krakowa. Gdy jednak przyjeżdżał lub dzwonił to zazwyczaj miał gdzieś co do niego mówisz, jemu się nie przerwa i to on ma rację, nawet jak nie ma racji.
Najlepszą akcję jednak zrobił gdy zamykał jedno ze stoisk w Krk - gdy usłyszałam tą historię to aż miałam ochotę podnieść za słuchawkę i powiedzieć mu co o tym myślę (wtedy NA SZCZĘŚCIE już u nich nie pracowałam). Zamknął stoisko dzień po świętach Bożego Narodzenia, a dziewczyny dowiedziały się o fakcie zwolnienia dokładnie kilka godzin przed zamknięciem! Wcześniej mamił je, że od nowego roku da im umowy o pracę, a tak naprawdę widział, że je zwolnieni - niech każdy sobie dopowie jak można nazwać takie zachowanie.

Mogłabym tak jeszcze długo ale chyba nie ma sensu. Jeżeli przeczyta to ktoś z szacownego kierownictwa firmy Fever to po raz kolejny proszę o opamiętanie. Tak jak Wam napisałam w pożegnalnym mailu z taką polityką firmy daleko nie zajdziecie. Bo naprawdę KAŻDY pracownik odchodząc z tej firmy czuję OGROMNĄ ulgę, rozumiem, że jest wiele dziewczyn którym też można dużo zarzucić ale ja pracując przez niecałe 2 lata poznałam co najmniej 20 dziewczyn tylko z Krk stoisk. To nie jest normalne, że każdy stamtąd co chwilę się zwalnia.
kasik 2017-02-24 13:08
Kaska to dalej kierowniczka stoisk jest pani. Aga?
Zostaw swoją opinię o Fever - Czeladż
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fever