Fever

Czeladż

Opinie o Fever

Maegline 2016-07-04 11:42:39
Praca sama w sobie nie jest zła. Jeśli trafisz na fajnych współpracowników to prawie nie ma na co narzekać. Dla młodych osób chcących połączyć naukę z pracą zarobki są bardzo przyzwoite ale nie liczylabym na prowadzenie życia towarzyskiego (jeśli chodzi o pracę na stoiskach). Jedyną osobą, ktorej zależy na pozytywnej atmosferze pracy, jest kierowniczka. Szefowa w kontaktach telefonicznych tez jest bardzo przyjemna.(usunięte przez administratora) niepolecam pracy dla niego osobom bez dystansu do pracy. Jeśli dasz sobie wejść na głowę to cie zajadą a ta praca nie jest warta poświęceń. ((usunięte przez administratora) jeśli masz poczucie, że pracujesz dobrze to szefem nie ma się co przejmować, (usunięte przez administratora) Jedyną nagrodą za dobrze wykonaną pracę jest pochwała kierowniczki i chyba tylko dzięki niej ktokolwiek tam wytrzymuje :)
Gosiarek 2016-09-15 21:49:06
a ja myślę ,ze warto spróbować ,dlaczego od razu się zniechęcać. Nie ma idealnego szefa a jeżeli kierowniczka jest ok to dobrze z nią pogadać o tym co się dzieje zamiast oczerniać szefa .
Praca z młodym zespołem nie zawsze jest łatwa bo niestety wielu - lecz nie wszyscy - traktują pracę jako przerywnik w imprezie .Jeżeli ktoś się utrzymuje sam ,moim zdaniem , bardziej szanuje pracę .
Generalnie znam te firmę i nie wiem skąd te pomówienia dla szefa ? Może i jest trudnym człowiekiem lecz nie wszyscy są idealni. A warunki pracy i płacy zawsze warto dyskutować a nie tryskać jadem.
Justyna 2016-10-12 19:25:57
Hej. Ogólnie pracowałam w tej firmie jakis czas temu przez dwa lata. Mielismy zgraną ekipę i spoko kierowniczkę. Z szefem tez mozna bylo sie pośmiać, porozmawiać jak z normalnym człowiekiem bo tez nim jest. Niewiem ile sie zmieniło w firmue bo nie pracuje tam juz 3 lata, jednak tamten czas dobrze wspominam. Zarobki tez ok
Jak 2016-10-14 23:07:41
W tym momencie jest najlepiej odkąd założyli firmę
RENATA 2016-11-13 15:58:48
Pracę w tej firmie wspominam bardzo pozytywnie. Miła atmosfera dobry zgrany zespół na który zawsze można liczyć w trudnych sytuacjach. Szef jako osoba konkretny,uczciwy,miły, uśmiechnięty o cokolwiek się go nie poprosiło to było to zrobione mimo ,że ma trochę na głowie. Wypłata na czas,premie sprawiedliwie dzielone.Pracę polecam tym który szukają dobrej atmosfery i dobrego kontaktu z szefostwem.Jest to moja piąta w handlu ale na pewno długo zostanie mi w pamięci.
Zostaw swoją opinię o Fever - Czeladż
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fever