Opinie o cranswick Preston Anglia w Watton

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy cranswick Preston Anglia. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w cranswick Preston Anglia o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o cranswick Preston Anglia w Watton

lutek

zlikwidowac wszystkie agencje i po tygodniu nie ma cranswicka w watton !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ludzie pracujac przez agencje nie maja zadnych praw kompletnie sa tam nikim (bialymi murzynami) czesto mam okazje popatrzec na ta produkcje i wyobrazam sobie ze to sa czarni coz ale mam slaba wyobraznie i widze bialych ktorzy zapitalaja za to zeby oplacic mieszkanie kupic jedzenie i sie ubrac , to jest wyzysk ludzi z granicy wschodniej i ,,PO TO JESTESMY,, ????MYSZKA007 ????? jestes za glu....a, zeby co kolwiek rozumiec, bo nie planujesz zycia (nie myslisz o wlasnym mieszkaniu, dobrym samochodem lepszymi ubraniami itp. tylko aby brzuch napelnic), to przepraszam bardza ale ja nie mam zamiaaru z Toba pisac bo jestes czlowiekiem bez przyszlowci!!!!!

mychorek007

co do quatro sie zgodze! ale nie jest tak zle!!ggdyby bylo nikt by tam nie pracowal!!! ludzie po co piszeciebtakie rzeczy??? dla mnie pisza tacy ktorzy sa leniwi i sie nie wyrabiaja!!!!! i nie pasuje tempo pracy! po to tu jestesmy zeby zarabiac a nie bawic sie w jakies oskarzenia i nie wiadomo co!!!! chcerz zarabiac pracuj nie chcesz to nioe pracuj i przestan marudzic!!!!bawia mnie te komenarze jak dzieci!!!! to jest normalna praca jak kazda inna!!!!gdybym miala wierzyc waszym komentarzom to chyba bym w leb sobie strzelila!!!!!!

myszka007

wiec po co tam byliscie??? ja pracuje ponad pol roku i nie narzekam!!!!!!!!!!!!!!!!! wiadomo bylo ze latwo nie bedzie!!!!!po to tu jestesmy!!!!!!!!!!!!!zastanowcie sie co piszecie!!!! ludzie !!!!!!!!! jakie niebieskie kaski i litwini??? chyba zolte???daltonisci jestescie???jestem na nockach i nigdy nie slysze fasta i nie widze stopera!!!! na dniowkach takze!!!!mierza czas owszem jak cala linia sienie wyrabia!!!!!

honda

mazda 6 masz racje! pracowalem za dnia a pozniej przenioslem sie na nocna zmiane,duza roznica jest duzo zoltych(bez mozgowce) ktorzy nic nie robia tylko w papierkach siedza a ludzie robia pomylki a pozniej rozczarowanie ze 3 palety trzeba przepakowac i jakis niebieski biega po chali jak trzepniety , moze i jest bo na takiego wyglada.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w cranswick Preston Anglia spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
mazda 6

Jezeli pracujesz na nocnej zmianie ,to nie ma cranswicka sa tylko przyglupy ktorzy mysla ze wszystko im wolno, a ci co pisza to tylko nocna zmiana ktora nie zna swoich praw,w krotce to sie zmieni i ja o to zadbam, jezeli masz problem idz do doradcy prawnego jezeli czujesz sie dyskryminowana(ny) itp. i nie piszcie bzdur tylko rubcie , ja juz to zrobilem i czeka ich wielka niespodzianka :)

tadekXxX

cześć mam pytanie, też dostałem oferte pracy do watton, czy to jest robione operacyjnie, czy każdą od początku do końca i czy te mieszkania to naprawdę taki syf że nie da się spać, docelowo szukałbym czegoś sam dla mnie i dziewczyny ale czy to naprawdę takie robactwo ect, a i jak jest z przerwami? z góry dzięki za informacje

pablo

tempo zalerzy co dla kogo tempo dla mnie 400 szynek na godzine to duzo za duzo mowię o treningówce gdzie podobno uczą roboty [usunięte przez admina]

marszal892

jakie tam jest tempo pracy i czy cierzko

PABLO

Tylko te godziny pracy mi troche nie pasują ma być 8 godzin pracy a od 6.00 do 16.00 jest rochę więcej oco chodzi?

PABLO

Przyjezdzam przez Agęcie Quattro .Wydaje się dość wiarygodna zobaczymy jak będzie dalej.Zaraz na początku grudnia zaczynam przygodę w watton zobaczymy :)

rafal

Witam Pracuje na uboju w tej firmie i powiem szczerze ze lekko nie jest. Ale kto potrafi pracowac i wytrwa pierwsze 2 miesiace to juz puzniej jest ok. Uwaga tylko jesli chcecie isc przez prestige to uwazajcie na menagera tej agencji Edvinasa. Sprawdz moja opinie na prestige watton Pozdrawiam

PABLO

DZIĘKI za odpowiedz ,mam jeszcze jedno pytanko mialem troche przerwy w przemysle miesnym ok 5 lat po takiej przerwie jest sens wyjazu do WATTON do trybowania chodzi o wydolnosc (bardzo szybko ta taśma nagina?)tylko to mnie jescze nurtuje proszę o szybką odpowiedz .z gory dzięki

uroplowicz

wszczyscy narzekaja ze im urpolpow agencje nie wyplacaja, a najsmieszniejsze jest to , ze czesto nawet nie wiecie ile wam sie nalezy , ani paraw nie znacie, jak sie o urlop upominac, albo chorbowe z urlopem mylscie, ludzie kultury troche!

nozyk

Wiadomo, ze praca nie jest lekka latwa i przyjemna, ale szczerze pracujac tu od jakies czasu i wysluc (usunięte przez administratora) ac tych wszytskich narzekan od tych co sie na jakies kokosy ponastwiali to smiac mi sie chce. Nie kumam czemu ludzie , ktorzy tak nienawidza tego Cranswicka nadal tam pracuja lub wracaja. Powodzenia marudy!

nozyk

Oczywiscie ze nie ma szansy na kontrakt bo Cranswick tylko rzeznikom kontrakty daje po roku. Pakowaczom nie daja i koniec kropka. Ja jestem od dwoch lat i mam kontrakt a zona od 2,5 na pakowaniu i nadal nie ma, haha. tak juz jest, wiec na kontrakty sie nie nastwaiaj jak rzenikiem nie jestes. kropka.

rzeźnik15

też tam pracowałem 3 lata,na początku było jako tako,a puźniej straszyli jak coś nie tak,ODRADZAM WSZYSTKIM TAM WYJAZDY ZA PRACĄ,zgadzam się ze wszystkimi co tu piszą,teraz zjechałem i mam spokój,teraz pracuję w polsce i mam prawie te same pieniążki co tam,i przynajmniej szanują człowieka,wiadomo wszędze są wzloty i upadki ale takich upadków jak w preston to w polsce nie ma jeszcze.pozdrawiam

nick

ok dzięki za radę. pozdrawiam!

butcher

musisz sam sie przekonac cranswick po prostu trzeba to przezyc i tyle napewno nie dostaniesz od poczatku 8.5£ jak ci mowia bo to nie prawda ale kiedy bedziesz dokladniej ja ci zycze wszystkiego dobrego pozdro

mariolka

nie jedz tam naprawdę dobrze ci radze pracowałam tam rok teraz pracuje w Brandon niebo a ziemia!!!!!!!!!! pojedziesz będziesz płakać i zadawać sobie [pytanie co ja tu robie

nick

nikt się nie odezwał czyżby nikt juz tam nie pracował!? niedługo jadę i nadal nic nie wiem.

Zostaw merytoryczną opinię o cranswick Preston Anglia - Watton

cranswick Preston Anglia