Opinie o cranswick Preston Anglia w Watton

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy cranswick Preston Anglia. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w cranswick Preston Anglia o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o cranswick Preston Anglia w Watton

redzi1978

Witam wszystkich mam pytanie ile czasu czeka sie na Indukcje gdy wszystkie dokumenty sa zlozone?z gory dzieki za odp.

kiler001

stawki gowniane , uboj sadlo 6.31 swoj swojego jebiie pozdrowienia z preston,packing night zawsze zabierane 2 pauzy po 30 min pomimo tylko jednej przerwy ale to zawsze ,idziesz to wyjasniac to agencie odwoluja ,pracuje 1.5roku i rwewlacji niema a rozbior wiecej roboty w krotszym czasie i przewaznie do 15 niema nikogo wiec nie oszukiwac nikogo i bajek nie prawic

K002

Pracowałem tam i powiem jedno spalismy 14 dni w aucie a to byl listopad! wgl mieli nas gdzies i nigdy sie z kasa nie zgadzało! MASAKRA !

butcher

Jesli chcesz pracowac w cransvick w Preston to sié zastanow dobrze to jest campwork malo placa a zapieprz.

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w cranswick Preston Anglia spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
prestonowicz

bytcher to chyba ty czekasz! moze wcale nie jestes taki dobry jak ci sie wydaje, albo masz nieobecnosci albo komus powaznie za skore zaszedles, bo ja osobiscie znam 2 ubojowcow i kilku na szynkach i lopatkach co na 6,50 zaczeli i po 3 tyg byli na 8,50 i uwierz nikomu laski nie robili! wiec to ze ty czekasz to byc moze twoja wina! warto byc ze soba szczerym i sie zastanowic czemu jeden dostaje podwyzke a drugi nie, aha i jak napiszesz glupi tekst ze ktos komus loda robi to jestes dzieciak i gowniarz

do lenia kowboja

kowboj! ja tu pracuje 2 lata i jakos nikt mnie nie tepi, nikomu loda nie robie i jestem szanowany, pracuje robie swoje i jest okay. a takich marudow jak ty mam serdecznie dosyc, wstyd mi za was bo sam na wlasne oczy obsrwuje wielu nowych widze jak pracuja i widze ze po prostu gowniarze i lenie! i tylko narzekaja i nic! blagam cie kimkolwiek jestes , odejdz z pracy jak sie tak meczysz! w czym rzecz? czemu nadal pracujesz? nie rozumiem?

kowboj

A TAK WOGOLE TO TE PIERDOLONE AGENCJE ZALATWIAJA TAKIE MIESZKANIA ZE TO SIE W PALE NIE MIESCI SYF KILA I ROBACTWO SZCZEGOLNIE NA 13 DZIELNICY A ZDZIERAJA JAK BY TO BYL HOTEL 5-CIO GWIAZDKOWY NIE WART WIERZYC W TO CO OBIECUJA BO TO CHUJA PRAWDA

kowboj

ZGADZAM SIE Z WSZYSTKIM JEST TO [usunięte przez administratora] I SYF JAKI MOZE BYC RZADZA PRAWIE SAMI LITWINI A POLACY SA TRAKTOWANI JAK SMIECI PRZYJEDZIE [usunięte przez administratora]. LITWIN NIE ZDA TESTU DOSTAJE OD RAZU BIALY PRZYJEDZIE POLAK [usunięte przez administratora]POL ROKU ZA 6.50 W CZERWONYM LUDZIE NIE PRZYJEZDZAJCIE DO [usunięte przez administratora] TE ZOLTE CHUJE LITEWSKIE CHODZA JAK KAPO TEPE NOZE JAK PIERDOLENI LITWINI ZADEN CHUJ CI TEGO NOZA NIE WYMIENI NA INNY BO KURWY OSZCZEDZAJA WYJEBANE MAM NA TA ROBOTE WLASNIE TEZ JUZ JESTEM W TRAKCIE ZALATWIANIA WYJAZDU Z TEGO OBOZU POZDRAWIAM I ODRADZAM PRACY W CRANSWICK WATTON

Coddy

Zgadzam się z opiniami, że Cranswick to (usunięte przez administratora) Już za czasów kiedy to był Bowes był to (usunięte przez administratora) ale teraz jest tam jeszcze gorzej. Robiłam tam na linii produkcyjnej - praca wyczerpująca nie tylko ze względu na warunki fizyczne, ale przede wszystkim psychiczne - traktuje się tam ludzi jak śmieci. Dzisiaj poszłam tam jeden dzień na recepcję na szkolenie żeby zastąpić Angielkę, bo dobrze znam język i po 2h szkolenia, gdzie już musiałam odbierać tel stwierdzili, że się nie nadaję bo nie zrozumiałam nazwiska jednej osoby ;) Bardzo gratuluję chamskiego zachowania przedstawicieli tej fabryki i myślę, że faktycznie ktoś coś powinien z nią zrobić. Niestety ludzie musieli by przełamać strach przed zwolnieniem i zjednoczyć się w tej sprawie, a to mało prawdopodobne...

butcher

agencja napewno cos znajdzie dla Ciebie ale nie bede pisal jakie to sa warunki. Jak zdecydujesz sie przyjechac i pobedziesz troche to sam znajdziesz sobie jakis pokoj jest sporo ogloszen na hull.pl

gerard1@op.pl

Wszedzie dobrze tam gdzie nas nie ma.Pozdrawiam kolegów z Niemiec.Chciałbym dowiedziec sie jakie macie warunki socjalne.Jeżeli chodzi o moja osobę to trafiłem że spimy po kilka osób w jednym pokoju.Napiszcie jeżeli chcecie lub możecie napisać coś na ten temat.Pozdrawiam i życzę pomyślności w Nowym Roku.

butcher

Od 2 lat pracuje tu i powiem Ci tak jak tu trafilem to pracowalismy od 6 do 17.30 i wtedy wyplaty byly po ok 365 f oczywiscie na stawce 8.5 teraz zarabiamy ok 290-300 f pracujemy srednio do 15. Musisz sobie dobrze przekalkulowac bo na poczatek dostaniesz 6.5 f kolega teraz wrocil i dostal wlasnie tyle niewazne ze pracowal wczesiej i mial 8.5 f. Od wyplaty odlicz sobie jeszcze za pokoj ok 60f i 15f na dojazd do fabryki i jeszcze wiadomo ze zycie tez kosztuje. Tak to wyglada na prawde i uwiez mi ze tak szybko nie dostaniesz podwyzki jak kolega pisal chyba ze naprawde bedziesz mial szczescie. Sprawdz i przekonaj sie sam :)

bytcher

Prestonowiczu mam pytanie kiedy bylo ostatnio 50 godzin a 55 to napewno nie pracowales bo po tyle to pracowalismy 2 lata temu wiec po co piszesz nieprawdę.A z podwyzkami to sie dluzej czeka KOLEGO Pozdrawiam

prestonowicz

Preston kolo Hull, ja jestem od 4 m-cy , zaczalem na 6,50 po dwoch tyg bylem na 7,50 a teraz juz na 8,50 - to standard wiekszosc tak ma. nie jest zle, choc na pocztaku ciezko bylo, palce mi puchly i zaper***lanka wydalawa sie ciezka, ale teraz juz jakos leci. mozna sie przyzwyczaic. zaleta jest to ze robimy po 50-55 godz tydzien w tydzien wada ze na 6,50 niby zaczynasz, chociaz ostatnio niektorzy na 7,50 zaczynaja, ale na 8,50 poczekasz okolo 6 tyg min mamy okay polskich koordynatorow z quatro i na tasmie angielskiej jest okay. robota jak robota, zmudna, nudna ale kasa leci i jest okay

z innej beczki

Wielka szkoda, ze na tej stronie nie ma działu OPINIE O PRACOWNIKACH Tak, zeby managerowie i te agencje mogli tez swoje pare groszy dodac jak to pracownicy sobie w kulki leca , bajki wymyslaja, matematyke przekrecaja, w CV klamia, itd, itd, itd. Oj chyba by sie okazalo , ze wiekszosc tych nieszczeliwych ex-pracownikow tak naprawde to niedorajdy ktore zostaly wywalone z pracy lub sobie nagrabili. Bo jak pracownik jest pracownikiem dobrym to na takich forach sie nie wyzywa, tylko ci co musza upuscic nerwom sie tu wyżywają. Chyba po to , żeby jak to nasza Polska mentalność i gośćinność nakazuje innych zniechęcić lub wykruszyć konkurencje. oj szkoda , ze nie ma takiego działu, ale byście się historii nasluchali dopiero , hahaha :) pozdrawiam ex-Agentka

Agentka do bolo

Tak masz racje, znam angielski, i co z tego? wyjechalam do Anglii , mieszkam w anglii to mowie po angielsku , coz takiego w tym dziwnego? I tak masz racje w naszym kraju nad Wisla obcokrajowiec jest nikim a wrecz na odstrzał. Ale jak Polaczek do UK przyjedzie to mu się wydaje , że wszyscy na jego usługi. Co do nie odbierania telefonów to rzeczywiście czasem szlag trafia jak ludzie wieczorami, w weekendy wydzwaniają! Trochę prywatności tez pracodawcy sie należy, a tu zmieniają karty SIM non-stop a potem sie dziwna , ze nikt nie oddzwania! Człowieku, jak ja robiłam w agencji to czasem w sobote do godz 14 juz po 30 nieodebranych polaczen mialam. A czasem rano w poniedzialek przed 8 juz po 10 było. Co najlepsze wszytkie albo jakies nowe, albo polskie albo zastrzeżone, haha :) i co się dziwisz , że ci nie oddzwaniają. szkoda , ze ludzie zapomnieli co to SMS. Przeciez nie jestem centrala telefoniczna, wszyscy tylko gluche puszczaja bezczelnie i czekaja az Pani z agencji oddzwoni! czy w Polsce tak się też porozumiewacie ze swoimi pracodawcami? Na gluche telefony ? chyba nie?

bolo

ty jestes taka mąndra bo znasz angielski gdybys pojechała do polski nieznajac polskiego to tez bys latala.Wszystkie negatywne wypowiedzi to prawda.Dzwoniac z polski telefon jest odbierany natychmiast nawet sami oddzwaniajom aby zwerbowac czlowieka a sprobuj z angielskiego nawet nieodbiorom no chyba ze niema cie w pracy.Pozdrawiam czarny kask jak tak dalej bedziesz robil to moze za 55 lat bedziesz niebieskim.

mala1972

Jeśli wszystkim jest tak zle w tej pracy to wracajcie do Polski.Nikt Was nie zmusza do pracy w Anglii w kraju na pewno będziecie mieli lepiej;)

Hanys

No i zamilkli wszyscy po przeczytaniu kilku mądrych słów Agentki. Ja też pracowałem w Preston i oczywiście nie powiem, że było lekko, bo na początku kilka razy miałem łzy w oczach, jak nie mogłem spać w nocy, bo nie wiedziałem gdzie wsadzić ręce z bólu. Rano przed robotą na 10 min do ciepłej wody, żeby rozruszać, ale po trzech miesiącach mija ))) Nie wiem jak inne agencje, bo nie pracowałem, ale jeśli chodzi o Staffline to nie narzekam, payslipy na czas, wypłaty na czas, nigdy nie brakowało mi nawet 15min na wypłatę. Zaczynałem od 6,5/h, po trzech miesiacach na angielskiej miałem już 8,5Ł/h, o jedną podwyżkę lekko się upomniałem, a druga zupełnie z zaskoczenia, zobaczyłem dopiero na wypłacie. Więc pozdrawiam cały Cranswick i Staffline [usunięte przez administratora]

Agnentka

Tak, piszesz 'zlikwidowac wszystkie agencje!' tak tylko gdyby nie te polki na które wszyscy non-stop narzekają co w tych 'okropnych' agencjach pracuja to by wszyscy polacy co 'don't speak English' po zasilek stali w WUP-ach w Polsce! Troche szacunku! Ja kiedys w takiej agencji pracowalam i szok! Ci Polacy tylko wchodza i tak: 'I don't spik Inglisz! I wont a dżob!' nieraz takie tumany, że aż wstyd! I tylko narzakają, bo przerwy za krótkie, bo za długie, bo za mało godzin, bo za dużo, bo za ciepło, bo za zimno, bo holidaya nie mam (a prosiłes o niego? a się uzbierał? nie!' , a brakuje pieniędzy (a liczyłeś godziny na kalkulatorku? nie!), a to manager zły i tępi niby (a manger na ciebie mówi że leń jesteś i nie kumasz prostych poleceń! I co ja mam z tym zrobić? No co? Pytam?) Już nie pracuje tam bo mi wsytd było, naprawdę ludzie nie maja zielonego pojęcia jak się te agencje za nich wstawiają i kombunija, żeby pracownika utrzymać. Ile razy zbierają nagany za pracowników od managerów! Ile razy pracownicy zawodzą ich i wstyd przed fabryka znowu i znowu nagana u managera! A wy tylko te dziewczyny z tych agencji narzekacie! Jak śmieci traktujecie, SMSy z groźbami, że dziecku gardło poderżniesz bo ci 2 godzin brakowało? Bezmózgowcu! Cos sie dziwić! I jeszcze oczekujecie, że jakimiś sługusami dla was są, że maja Wam to czy tamto załatwić bo sa polkami, a jak nie to zaraz sie na forum wyzywają albo obelgi ! Nie napisze w jakiej agencji pracowałam, było to dobre kilka miesięcy temu. Naprwadę! trochę szacunku! Jak sie nie znacie to nie wypisujcie głupot! Jeżeli masz mózg, troche sie znasz na swoich prawach to sie upominaj o swoje, ale niestety rodacy w wiekszości wypadków to naprawde sami sobie nagrabiacie bo po prostu nie wiecie jak sie o swoje upominać! Pamietajcie! KARMA! Kto pod kim dołki kopie ten sam w nie wpada !!!!!! Powodzenia!

Zostaw merytoryczną opinię o cranswick Preston Anglia - Watton

cranswick Preston Anglia