Opinie o cranswick Preston Anglia w Watton

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy cranswick Preston Anglia. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w cranswick Preston Anglia o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o cranswick Preston Anglia w Watton

Agnieszka Nowy wpis

Czym się dokładnie ta firma zajmuje, ktoś wie ?

Diana Nowy wpis

Zrobisz mi dobrze? Jestem dziewicą !!! Hehe lubię dłubać w nosie i nikomu to nieprzeszkadza. Jak moje dziurki odpowiadają !

Filip Nowy wpis

Dobra firma dla tych którym zależy na pracy i zła dla ludzi myślących jakby byli za granicą na wycieczce

pogodny kret

Praca jak praca, nie trzeba lubic tylko trzeba pracowac by miec.., jednak agencje pracy ktore tam urzeduja niestety ale przeszkadzaja w tym, poniewaz zatrudniaja mase ludzie tylko po to by sie zabezpieczeczyc gdy ktos odejdzie, tak wiec spora czesc ludzi dostaje OFF day (wolne) i siedzi w domu z oczykiwaniem na telefon.., agencje Prestige i Quattro.. tak wiec te agencje dziadują na ludziach..

ja Nowy wpis
@pogodny kret

zgadzam się z tym...pracują Ci którym nie sprawia problemu danie przysłowiowej "falszki" w agencji lub "niebieskiemu"...

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w cranswick Preston Anglia spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Arek

Pracuje ponad 5 rok od 2012 roku i serio 70% co tu ludzie wpisali to ściema normalny zakład pracy jak i wszędzie ja po pięciu latach ponad mam zrobiona licencję na elektryki już od dawna pod firmą na kontrakcie i 9.35 f na godzine ludzi co normalnie pracują i chodzą traktuja normalnie a jedynie chamstwo i uczucie poniżania tworzą zwykli pracownicy jeden 2 wchodząc na ambicje poniżając się wzajemnie i podpierdalajac

kliner 2015

kto tego nie widział niech się nie udziela ! Nie wiem od czego zacząć bo to co tam się wyprawia to totalna patologia kompletnie nie szanują ludzi jebiesz za 6.50 jak wół po 12h przynajmniej ja i kumple co tydzień problem z wypłatami upierdalają godziny co róż, totalna masakra kto nie widział niech spróbuje w pierwszy dzień odrazu sobie pomyśli po (usunięte przez administratora) ja tu przyjechałem/łam mogłam/łem siedzieć w PL ! Cranswick w preston bez obrazy ale to gorzej niż Oświęcim wymiana ludzi masakryczna co dzien mnóstwo nowych bo dużo się zwalnia.Praca na CPM-ie robisz po 1-2 dni w tygodniu po 5-6 godzin czasami wg nie robisz a jeszcze cie zgnoją ten zakład to totalne piekło którego na start w Angli nie przechodzi 80 % ludzi ...pozdrawiam i kompletnie odradzam pracy w oświęcimiu

JA
@kliner 2015

przepraszam Auszwitz.

Pulo

Cransvic poniża Polaków a rumonow i Litwinów ubostwiaja mięso maja nie świeże dziwnie się ludzie kupują je pracowała tam rok czasu i nigdy niewroce tam mięso smierdzace nie nadające się do spożycia pakowalam na gasplasza mięso z roczne smierdzialo i było sine aż a żółty kazał pakować twierdząc ze mięso dobre....niepolecam tej fabrykyki lepiej głosować niż być ponizanym jedynie można tam się dorobić nerwicy NIE RADZE TAM PRACOWAC

Maja

Ktoś z Was obecnie pracuje w cranswick Preston Anglia? Chętnie dowiemy się, czy w ostatnim czasie sytuacja w firmie uległa zmianie. Jak aktualnie wygląda praca w firmie? Na jakie warunki można liczyć?

kawiaor

zatsanwiam sie czy jakas agencja pracy polska prowadzi rekrutacje do d nich, siedziba jest w anglii a prowadzą sklep spożywczy, zastawnaim sie czy wogole jest sens aplikowanai do nich do sklepu spozywczego, aż tak by poszukiwali pracowników jeszcze z polski?

KRZYSIEK

(usunięte przez administratora) - POZDRAWIAM TYCH KTÓRZY TAM PRACYJĄ I LUBIĄ BYĆ PONIŻANI

klops

ja workam w watton na retail i mam 8f,jest ciezko ale mozna wytrzymac

ROOKIE

Przepracowałem tam 2 dni i dziękuję. Cholernie ciężka praca. Podziwiam ludzi, którzy tam pracują po kilka lat. Stawki ok i płacą na czas, ale trzeba mieć większe ambicje niż praca w tej fabryce. Co do Litwinów - są tu wszędzie i oczywistym jest, że trzymają się razem. To ich właśnie różni od nas, bo Polak Polakowi wilkiem za granicą

jinny

ostatnio widziałem , że o firmie zrobiło się dość głośno w związku ze strajkiem jaki przeprowadzili rzeźnicy z tamtejszych zakładów. A więc, nie piszcie , że dzieje się tu dobrze, albo , że ludzie są zadowoleni w Preston ze swoich zarobków, bo jak widać nie wystarcza im to na wiele, a oni chyba wiedzą lepiej niż my tu przed monitorami

on

witam szukam z bratem pokoju do wynajecia w wotton 2osobowego lub wiekszej jedynki kupimy materacjestesmy spokojni czysci bezkonfliktowi bardzo pilne prosze jak cos macie piszcie na maila kingila111@interia.pl

ble

w okolicy watton nie szukajcie pracy!!!!!!!!!!!!!!!!, za duzo pol.lit.lt.por,i tu sie wszystko wiaze z wyzyskiem ludzi (biale murzyny)dadza 6,30 i bedziecie sie slinic przez 6 miesiecy na podwyzke,hahhaaahah nr1 pod wzgledem zarobkow:, 1 ,,TNP- NO NORMAL PEOPLE!!!! (MINIMUM),, - BANHAM POLTRY 7,23, CRANSWICK 7.23

riss

napiszcie jakieś opinie o pracy w watton w masarni nie znam języka i wogóle jakie warunki mieszkaniowe ??????pozdrawiam

MŁODY

NIE JEST ZLE,TO POPROSTU JEST CIEZKA PRACA TO KAZDY POWINIWN SOBIE ZDAWAC SPRAWE IDAC DO TAKIEGO ZAKLADU.

patryk

Czesc jeżeli możecie to podajcie jakieś opinie nowe na temat pracy w cranswiku na hassle road.

redzi1978

Witam a powiecie mi moze jezeli ktos wie czy obecnie do Cranswicka przyjmuja tylko konkretenie rzeznikow czy moze na inne stanowiska tez ?jezeli tak to przez ktora agencje?bardzo dziekuje za odp.

Richard

praca w watton jest ok mi się tam bardzo podobalo kasa zawsze na czas bez problemu wiadomo ze już nie zarobi się tam gor ale szlo zarobic a dziewczyny z agencji zawsze pomoga jeżeli mogą i maja czas bo maja tyle na glowie ze nie macie pojęcia

Batman
@Richard

Ja nie boję się wysiłku - wiadomo bez pracy nie ma kołaczy. Bardzo chciałbym wyjechać na pakowanie mięsa ja przyjadę we wrześniu. Będę miał kase odłożoną na miesiąc życia. Angielski ucze się przez etutor online już przerobiłem poziom B2. Zobaczymy zastukam do paru agencji i zobacze czy będzie praca. Wiem, że różnie w życiu bywa, ale chciałbym spróbować szczęścia, może mi dadzą szansą, nie mam wielkich wymagań. Jeśli chodzi o angielski to da go się nauczyć z Internetu. Jestem ciekaw jak jest z pracą w UK. Słyszałem, że jest nie za wesoło, inni że da się coś znaleźć. Jak coś jeśli możecie to podajcie numery do agencji i ludzi, którzy zajmują się pracą. Jeśli ktoś mi zagwarantuje pracę to mogę przyjechać i pracować, W życiu jest jak w wojsku SELEKCJA i tyle. Ja planuje zostać w Anglii na stałe, bo tylko ci na świecznikach mają dobrze. Jestem po prostu podrzędnym zjadaczem chleba a c

Zostaw merytoryczną opinię o cranswick Preston Anglia - Watton

cranswick Preston Anglia