Opinie o Realfinance w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Realfinance. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Realfinance o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Realfinance w Poznań

stok Nowy wpis

Nie wiem Maćku, ile tu zarobisz. Jednak na pewno masz szansę na awans :) Spójrz na to: "jeśli jesteś zainteresowany karierą w jednej z najszybciej rozwijających się branż oraz perspektywą osobistego rozwoju zawodowego w oparciu o najlepsze wzorce międzynarodowe prześlij swoją aplikację"

jaś Nowy wpis

no właśnie najbardziej jestem zaciekawiony czy osoba taka właśnie jak ja, która niedawno ukończyła dopiero uniwersytet i nie ma jednak doświadczenia zawodowego jednak, to czy ma szanse dostać w Reaffinance jakieś zatrudnienie. w sumie to bardzo mi zależy żeby w mojej pierwszej pracy jak najwięcej się nauczyć

toli Nowy wpis

jeżeli poszukujecie pracy w finansach , czegoś na początek ( może niekoniecznie jakoś specjalnie dobry, ale jednak...) to Realifinance stoi otworem. Dość często można spotkać się z sytuacjami kiedy to poszukują do pracy kolejnych doradców finansowych, także jeśli będziecie czujni to jak najbardziej możecie się załapać

tomek Nowy wpis

a powiedzcie mi czy nie widzieliście gdzieś może jakiś nowych ogłoszeń na stanowiska w tej firmie.. poza tym nie wiem jak wszystko wygląd u nich, przede wszystkim czy jak macie tutaj jakieś dodatki do podstawy i czy można zarobic więcej czy jako tako, żeby na czynsz starczyło na przykład? dajcie znać jak coś macie.

Czy po rozmowie w Realfinance rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
Poznań
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.

wiesz jak pracuje Agent ubezpieczeniowy ("OWCA") - zarobek wynika z w 100% z wypracowanej marży. W RF masz dodatkowo do wyboru pracę na umowę-zlecenie. Fajna szkoła życia.

ol

przecież to jest oczywiste, że na takim forum negatywnie wypowiadają się takie osoby, którym coś się w życiu nie udało i chcą żeby inni za to zapłacili

kandydatka monika

jest to moja pierwsza praca w Polce, po maturze przez ponad 3 lata byłam za granicą. więc nie, nie muszę się podbudować :)

kandydatka monika

w zeszlym tygodniu bylam na rozmowie w tej firmie w Poznaniu. z poczatku chcialam zrezygnowac (po przeczytaniu forum), jednak zdecydowalam sie zaryzykowac. rozmowe mialam z panem dyrektorem. odpowiedzial na wszytskie moje pytania, niedlugo zaczynam szkolenie :)

TomekS

Dokładnie jak można pisac takie bzdury o firmie w której się pracowało 2 dni ?? Ja pracuję 1.5 roku i jestem ZADOWOLONY !!!!

NICK

zdecydowanie POLECAM !

Mati

Zgadzam się pracuję w tej firmie 1.5 roku i bardzo mi się podoba . Jak ja widzę że ktoś ocenia firmę po tym jak był na rozmowę rekrutacyjnej która trwa 15 minut , to mnie śmiech ogrania . Nie dziwię się że taka osoba szuka pracy i jej nie chcieli w poprzedniej.

kandydat

zgadzam się z powyższym, pracowałem w firmie realfinance, nastepnie w open finance. moge smialo powiedziec ze zaluje swojej decyzji z przejsciem do open finance.

Pracuje w oddziale poznańskim od 3 miesięcy. Śmiać mi się chce jak czytam komentarze osób którym się nie udało i które się do tego zawodu nie nadają. Gdyby pracownicy skupiali się tylko na rekrutacji, nie zarabialiby. Jak widać mamy się całkiem dobrze. Pozdrawiam wszystkich przegranych.

buffaloparade

czy ta firma działa jak call center?

Arq

Zdecydowanie odradzam

Dorota

Witam serdecznie, przypadkowo przeglądałam opinie na temat tej firmy i udało mi się znaleźć tę witrynę. Mam do dodania kilka opinii na temat tej instytucji z perspektywy potencjalnego klienta. Miałam do czynienia z dwoma panami, podającymi się rzekomo za doradców finansowych. Z mojego punktu widzenia doradca finansowy to osoba posiadająca szeroki zakres wiedzy z dziedziny finansów, niestety nie w tym przypadku. Jako, iż jestem doktorem z dziedziny finansów, pracuję w tej branży od kilkunastu lat, dodatkowo czynnie gram na giełdzie oraz posiadam szereg produktów finansowych, postanowiłam wystawić wiedzę tych panów do weryfikacji. Wystarczyło mi 5 minut aby stwierdzić, że obaj \"doradcy\" są zupełnymi laikami z dziedziny finansów. Po dłuższej rozmowie obaj przyznali mi się w jaki sposób działa owa firma. Real finance to nic innego jak zwykłe pośrednictwo pomiędzy wielkimi korporacjami świadczącymi usługi finansowe a potencjalnym klientem, pracownicy tej firmy skupieni są wokół wykucia na blachę jednej regułki, którą powtarzają każdemu klientowi podczas przeprowadzania tzw. analizy finansowej. W chwili rozpoczęcia prezentacji przez tych panów z mojej strony padały dość banalne pytania, dla nich niestety wykraczające ewidentnie po za szereg ich zainteresowań. Podsumowując stanowczo odradzam kontakt z przedstawicielami firmy, której celem nie jest profesjonalne podejście do indywidualnego klienta, lecz dosłowny akord z którego później rozliczani są pracownicy. Wiedzę weryfikuje się w bardzo łatwy sposób. Po 30 minutach wyprosiłam obu panów i podziękowałam za ich usługi.

Pod wpływem silnych emocji przesadziłem i mocno mnie poniosło. Za co firmę Realfinance i [usunięte przez administratora]. serdecznie i szczerze przepraszam. A użytkowników forum informuję, że podane przeze mnie informacje nie są zgodne ze stanem faktycznym. Proszę nie sugerować się moją opinią jako, że jest bardzo subiektywna i niezgodna z rzeczywistym stanem rzeczy. Jeszcze raz publicznie i serdecznie przepraszam zarówno pana [usunięte przez administratora]. jak i całą firmę Realfinance za podanie nieprawdziwych informacji.

Agata Bieniek

Pracuję w tej firmie jako menedżer i ręce opadają jak to czytam. Nie ważne, ile czasu poświecisz na tłumaczenie warunków umowy to i tak znajdą się tacy, którzy będą szukać dziury w całym i interpretować ją po swojemu. To jest praca dla ludzi, którzy chcą PRACOWAĆ a nie siedzieć na tyłku i oczekiwać, że za to im wpłynie kasa. Warunki są tłumaczone tyle razy ile jest taka potrzeba a z bazy klientów korzysta tylko jej właściciel. Co do produktów to zawsze proponowany jest klientom najlepszy z możliwych. Szkolenia przeprowadzane są pod okiem doświadczonych pracowników a to, że czasem jeden trochę inaczej prowadzi szkolenie od drugiego wynika z faktu, że nie ma sztywnych norm, do każdego klienta przecież trzeba podejść indywidualnie oraz umieć dostosować się do sytuacji, więc jest to tylko plusem. Podpowiem tylko tyle, że w ten sposób wypowiadają się osoby, którym zwyczajnie w tej pracy nie wyszło lub po prostu nie czują się w tym zawodzie i ktoś kto rozważa czy podjąć pracę czy nie opierając się na tego typu komentarzach postępuje głupio, odbierając sobie tym samym możliwość zdobycia cennego doświadczenia i fajnej pracy za dobre pieniądze. Ktoś kto w tej firmie nie zarabia, znaczy, że zwyczajnie nie jest to praca dla niego.

Tomasz W.

Witam, Czy warto pracować w RF? Czy podstawa jest stała? Czy jest traktowana jako wsparcie finansowe które trzeba zwrócić po wyrobieniu norm? Jak wygląda sprawa odejścia z RF czy są jakieś problemy? Czy są zapewnione miejsce pracy, laptop, telefon czy wszystko mamy sobie załatwiać sami? Jaka jest atmosfera? Czy ktoś pracował w oddziale w Poznaniu? Zastanawiam się nad wysłaniem aplikacji i mam mętlik w głowie... Będę wdzięczny za odpowiedzi.

W Poznaniu jest fajna atmosfera w biurze. Ludzie dogadują się ze sobą, są zgranym zespołem. W razie co- pomocy też chętnie udzielą. Są młodzi dyrektorzy- jeden uzupełnia drugiego. Można się dużo nauczyć. jest to firma, która daje szansę rozwoju.

Zostaw merytoryczną opinię o Realfinance - Poznań

Realfinance