Sieg Star

Tychy

Opinie o Sieg Star

siegstar 2014-09-02 21:46
(usunięte przez administratora) Nie miałeś pojęcia o mechanice pojazdowej a to jest podstawa,żeby wykonywać ten zawód. Chęci do doskonalenia zawodowego też nie miałeś. Żaden specjalistyczny warsztat samochodowy nie zatrudni mechanika bez wiedzy i braku chęci do pracy.
Piotr 2014-09-05 13:46
Rzetelna i sumienna firma, pracuJę dla firmy od kilku lat. Otrzymuję zawsze terminowo bardzo dobre wynagrodzenie za wykonanie zleconych prac
Pozdrawiam
Lukas 2014-09-15 12:13
Piotr jajk mozesz to podaj numer do siebiee. Mam troche pytan o prace na tym serwisie. Kiedy tam pracowales? bo znam chlopakow ktorzy tam pracowali i z tego co mowią to jest calkiem inaczej jak piszesz. No chyba ze sie cos zmienilo.
marian056 2015-03-13 17:39
rzetelna firma,mechanicy starają się, solidna- co jest dużym plusem.Naprawiałem tam Opla Zafirę. Nie naciągają z kosztami..
ypaoalo 2016-04-21 15:03
firma zajmuje się wymianą oleju, ale tez moze doradzić w kwesti samochodów na pewno też i to dobrze.
Zostaw swoją opinię o Sieg Star - Tychy
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sieg Star