KAMIS - PRZYPRAWY S.A.

Dąbrowa Górnicza

Opinie o KAMIS - PRZYPRAWY S.A.

marko 2009-08-24 18:36:27
chcieałbym się dowiedziec jakie zarobki sa w firmie kamis DG jako magazynier godziny pracy itp
anonim 2010-03-20 10:37:30
okolo 3 grosze od skompletowanej paczki niezaleznie od wagi i gabarytu
drogheria alimentari 2010-03-20 10:59:25
dla pocieszenia dodam ze netto
vinio 2010-03-20 15:56:20
robie u konkurencji i jest mniej, wiec nie marudxcie

żartownić 2010-03-20 17:15:13
20 lat temu w jednej firmie dawali 5 zł od bombki ;)
FIUT UP! 2010-04-04 00:04:32
Buehehehe prawdziwa żyła złota chłopie 1300-1400 jak Ci nie ujeb.ą premii za niewykonanie planu sprzedaży od którego !!!MAGAZYN!!! jest zależny. Po prostu śmiech na sali przy pustych krzesłach!
Wiola 2011-01-22 16:19:58
SHOWmustGOon! - 2010-06-26 15:37:22

SHOWmustGOon! - 2010-06-26 15:16:47

Daro - 2010-06-22 19:14:47

witam ta firma jest gorsza od kamieniołomów pracowałem tam rok
i rok wyjęty z życiorysu kierownik Logistyki w ogóle nie wie o co kaman a a szefowa oddziału w Dąbrowie Górniczej ..... nigdzie jej nie chcieli to na Śląsk ja wepchali nic nie umieją tylko boja o swoje [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i stołki nie żałuje ze sam odszedłem a ty Zając trzym się na pewno znajdziesz o 100%lepsza prace niż tam

potwierdzam wszystko a zwłaszcza co się tyczy kier. logistyki jest tak dobry w tym co robi jak ten koleś z linku obok ------>(usunięte przez administratora) dziękuje

Chciałam sie dowiedziec czy są przyjęcia do tej firmy?
:) 2014-05-08 21:25:04
Ja napiszę tak pracowałem na magazynie w DG rok i nie było źle. Praca lekka łatwa i przyjemna, pomijając koniec miesiąca. W stosunku do zarobków czyli jakieś nie całe 1500zł z premią. Kierownictwo czyli kierownik logistyki i kierowniczka RCD też nie mam zastrzeżeń, z wyjątkiem kierownika zmiany Pana L. który trafił po znajomości i wskoczył na stanowisko, nie jest w stanie zorganizować sobie pracy a tym samym, dezorganizuje pracę całej zmianie, dlatego są częste przyjęcia na tą zmianę ponieważ ludzie nie chcą pracować z takim człowiekiem, który obrzydza całą pracę swoją postawą. Ale oczywiście on zawsze twierdzi, że ludzie się nie nadają. Dziwne tylko, że na drugiej zmianie są stali pracownicy od kilku lat i nikt na nic nie narzeka a praca ta sama. Teraz pracuję w innej firmie za lepsze pieniążki i cieszę się, że PAN L. zmotywował mnie do szukania pracy gdzie indziej. Teraz wiem, że istnieją inne firmy na podobnym poziomie z większymi zarobkami.
himen 2015-01-17 23:53:06
wiesz co na ich stronie @lukasz możesz znaleźć informacje na temat tego kogo obecnie poszukują do współpracy. Niestety jednak w chwili obecnej nie szukają nikogo... przynajmniej ja nie znalazłem żadnej oferty w województwach które mnie interesowały. Słyszałem jednak że od czasu do czasu wpadają nowe ogłoszenia
romek 2015-03-19 13:54:49
moja żona zawsze używa tych przypraw, więc firmę to kojarze nawet az za dobrze jeśli chodzi o produkty. Teraz chciałem się jednak dowiedzieć jeszcze czegoś odnośnie samej pracy u nich, najleiej gdzies na produkcji bym chciał się załapać, ale nie wiem do końca jak mi to wyjdzie w praktyce, mają takie oferty?
ecia 2016-05-19 22:42:55
Znana i najczesciej chyba wybierana wsrod branży przypraw u klientow
Zostaw swoją opinię o KAMIS - PRZYPRAWY S.A. - Dąbrowa Górnicza
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie KAMIS - PRZYPRAWY S.A.