Zorza

Dziwnówek

Opinie o Zorza

Kuba 2009-06-28 22:32:22
W kwietniu 2009 roku spędziłem w osrodku Zorza 2 niezapomniane tygodnie. Jeżdżę na turnusy w kazdym roku, dawno nie byłem na turnusie tak dobrze zorganizowanym. Od rehabilitacji, poprzez organizację czasu wolnego aż po wyżywienie, do niczego nie można się doczepić. Napreadę odpocząłem. Serdecznie polecam i gratuluję organizatorowi. Do zobaczenia!
Teo 2009-07-12 17:49:53
A ja byłam w tym ośrodku po raz pierwszy w tym roku w maju i jestem zachwycona.Wyśmienite posiłki,organizacja czasu wolnego, baza zabiegowa oraz bliskość do morza-50m przekonują i zachęcają do ponownego odwiedzenia.Kadra super pozdrawiam serdecznie! I pogoda dopisała:)Do przyszłego roku
Rybak 2010-01-20 14:29:27
A mi się też podobało i mam już zaklepany turnus w maju w tym roku. Kadra jest bardzo sympatyczna, pomocna tymbardziej, że ja poruszam się na wózku, pokoje są przystosowane dla wózkowców. Polecam wszystkim!
beata 2012-08-23 10:10:37
chyba te opinie pisze organizator badz wlasciciel. nie jest najgorzej, osrodek blisko morza, ale wierzcie mi ze za taka kase bywalam w duzo lepszych i przede wszystkim czysciejszych. kase zadaja za wszystko. nawet za parking od osob z uszkodzonym narzadem ru [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] , sprzatanie dwa razy w tygodniu , za czestsze trzeba bulic, sciany odrapane i z lekka brudne. jedzenie smaczne i dosc duzo, ale nieustanne mielonki i najtanszy ser zolty - nie zawsze sie sprawdza. niby osrodek dostosowany do wozkow a na miejscu osoby lezace trzeba dzwigac na kozetki, bo szanowna pani dr zapisala takie zabiegi jakby z uporem maniaka chciala zrobic z opiekuna kolejna osobe na wozku. cudow sie nie spodziewajcie, ale wytrzymac przy ladnej pogodzie naprawde mozna.
pzdr wszystkich czytajacych. lepszy standard we wszystkim codaje zorza ma pustkowo i zaglebie w ustroniu. acha oczywiscie jak w wielu innych osrodkach nieustannie w cieplych posilkah przegflad tygodnia z wedlin.
ola 2016-04-20 14:43:23
Nie wiem nie chce sie wypowiadac ponieważ, nie maiałam żadnego dosiwadczenia tam, chciałąm aplikować do nich bo po zdjeciach widziałąm,że wewnatrz wszystko wyglada dobrze.
Zostaw swoją opinię o Zorza - Dziwnówek
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zorza