Opinie o SILBUD Sp. z o.o. w Głubczyce

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy SILBUD Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w SILBUD Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SILBUD Sp. z o.o. w Głubczyce

Czy w firmie SILBUD Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

Antoni Nowy wpis

Jak jest teraz tu ze stawką bo wcześniej ktoś wspomniał że niska i nie ma nadgodzin. Czyli nie można było dorobić. Teraz jest więcej roboty i kasa na tyle fajna że warto żebym aplikował?

korab Nowy wpis
@Antoni

Niewiele się zmieniło ale próbuj.

Heniek

@Ktoś naprawdę w dziejszych czasach firma nic nie zapewnia dodatkowo oprócz pensji?

@Heniek

Na nic nie można liczyć oprócz pensji.

@Heniek

Serio. Nie ma nic. Godzin tyle co kot napłakał. Nie zarobisz nic w tej firmie. To jakaś pomyłka.

Azz

Masz te swoją "niską" stawkę na godz. Z tym że mieszkanie za darmo. Paliwo z tego mieszkania na budowę za darmo. Wielu z nas nie wykorzysta nawet połowy służbowego paliwa i jedzie do Polski za grosze. Samochody z wypożyczalni za darmo. Prawie wszyscy na pierwszej grupie podatkowej. Czyli kto ma dzieci i żonę to zwroty podatku od 1000 do 3000euro za rok. Z kasy Soka-bau około 2500 za rok. Nie będę nikomu pisał czy to mało czy dużo. Odpowiadam na zadane pytanie. Pozdrawiam

@Azz

Firma niemiecka, a składki płacone w Polsce..... Ha, ha, ha... :D Nikt nie zagwarantuje ciągłości pracy w papierach, gdyż przy byle okazji, bez powiadamiania pracownika wpisuje się urlop bezpłatny... Dopóki jesteś zdolny do pracy to jesteś FAJNY... , nie waż się zachorować, gdyż z chorobowym możesz mieć problemy.... Tylko dzięki faktowi, iż opłacanie składek jest lekko kombinowane, można pokombinować z wypłatami. W innym przypadku trzeba by było firmę zamknąć, gdyż nie ma innej możliwości, żeby była konkurencyjna na rynku, z powodów technologicznych, patentowych itp. Aktualne wypłaty to nie wszystko, jak kiedyś pójdziesz na emeryturę, to się zdziwisz, jak Cię rozliczą.... Pozdrawiam :-)

były pracownik Nowy wpis
@Logan

@logan Potwierdzam. Przez te Majchloje sam sam teraz problemy z zusem z pupem i uzyskaniem jakiej kolwiek dokumentacji od firmy biorąc pod uwage że firmy już nie ma... znaczy jest... bądź ma być gdzieś w warszawie (info od aktualnych pracowników) Podczas niezagwarantowania tobie wyjazdu do pracy ładowany urlop bezpłatnyi niezdolność bez powodu bez informacji nawet bez świadectwa pracy. bo to co wystawili wyśmiał naczelnik pup i zus. bo okresy na świadectwie są neizgodne z okresami skłądkowymi co wgl jest śmieszne i niedopuszczalne.

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Ktoś

Tak. Ale to chyba standard... Nic dziwnego że dają umowę.

Izabela
@Ktoś

Autorowi wpisu pewnie chodziło o umowę o pracę na czas nieokreślony. Często można spotkać się np. z umową zlecenie a jednak kandydaci chcieliby liczyć na stałą umowę i stabilne zatrudnienie. Czy tak właśnie jest w SILBUD? Osoby zatrudnione mogą być spokojne o swoje stanowisko nawet w czasach pandemii gdy sytuacja na rynku pracy jest ciężka?

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie SILBUD Sp. z o.o. na stanowisko Oferta pracy na budowach w Niemczech bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
Ciekawski

Witam!Proszę o informację o warunkach zatrudnienia oraz wynagrodzenie dla pracownika wykwalifikowanego Szałunkowy,Betoniarz ze znajomością języka niemieckiego.

Witam :-) Czy prawdą jest, że w tej firmie bez żadnych konsekwencji można używać alkoholu w pracy i kraść materiał z budowy ... ? Czy ktoś czuje się na siłach, żeby temu zaprzeczyć ?

Allah

A ja myślałem o zatrudnieniu się jako operator żurawia. Po przeczytaniu opinii zrezygnowałem z tego zamiaru.

Z lodziejska firma kutra okrada ludzi w trakcie zatrudnienia ja i po kradną po całej lini.

@1234

Proszę opisać wszystko ze szczegółami.... Co się stało ?

Elżbieta
@Logan

Też jestem ciekawa. Kradzież to poważny zarzut wobec SILBUD Sp. z o.o., byłoby świetnie gdyby był poparty jakimiś argumentami lub dowodami. Co takiego wydarzyło się w tym miejscu pracy?

Kaczor
@Elżbieta

Okradacie ludzi na składkach ZUS,fakty nie kłamią wystarczy (usunięte przez administratora) ich żeby znowu kontrolę mieli

Dayline

Tacy z Was pracownicy jak prostych słów nie umiecie napisać. A potem narzekać. Firma nie jest zła tylko musicie wiedzieć że robicie w akordzie nawet nie wiecie a płacone jest na godzinę. Jak ktos ma wątpliwości wytłumaczę. Pozdrawiam

@Dayline

Nie wszystko sklasyfikowane jest w AKORDZIE. Większość robót rozliczana jest według TYGODNIOWYCH LIST GODZINOWYCH, które to jeden z pracowników grupy daje do podpisania Polierowi, bądź Bauleiterowi, a potem to jest faksem nadawane do biura. Są prace które nie klasyfikuje się jako akordowe, takim przykładem są prace porządkowe, lub przygotowawcze, kiedy to nie ma innej możliwości rozliczenia wykonanych robót.... Pozdrawiam :-)

Raj

Nie polecam tej firmy dadzą grosze na godz i prawie tyle w Polsce zarobi . Jest paru takich majstrów że nawet młotka Ci nie załatwi tak samo butów jak się rozwala a zaliczkę na wyjazd to taki jeden majster daje tak jak by dawał z własnej kieszeni .są tacy pracownicy co pracująca dłużej to młodych pracowników wogole nie szanują . SZKODA GADAC TYLKO O TYCH LUDZIACH CO DLUZEJ TAM PRACUJA I O TEJ FIRMIE ZA 9 E NA GODZ WATYD

Na jakie benefity można liczyć w SILBUD Sp. z o.o.?

Na żadne

Maciej
@Ktoś

Naprawdę pracownicy SILBUD nie mogą liczyć na żadne dodatki do pensji? Powiedz mi proszę jaki rodzaj umowy jest proponowany przez pracodawcę na początku, mam nadzieję że wiesz coś na ten temat.

@Maciej

Na żadne dodatki. Umowa o pracę na czas określony lub nieokreślony. Na ludziach im nie zależy wogole. Ciężko się dogadać z firmą.

Ktoś

Niestety nie mam nic dobrego do powiedzenia o firmie. Nic nie da się załatwić w biurze. Zero odpowiedzialności za ludzi. Pieniądze to kpina jakie się tam zarabia. Wygląda na to że to biuro zarabia na budowlańców a nie odwrotnie. Nie polecam. To totalna pomyłka.

Berlo

Nie polecam się tam dostać nawet w najgorszej sytuacji znajdzie się lepsze wyjście pozdrawiam serdecznie ????

Patryk

Ogarnieta firma zatrudniajaca konkretnych ludzi.

Dociekliwy
@Patryk

Rozwiń proszę tłumaczenie słów ogarnięta i konkretnych, w Twoim subiektywnym odczuciu, gdyż mozna to zrozumieć wieloznacznie.... :D

Nowak

Najlepszy majster w silbudzie to Waldemar Binkowski. Do pracy u niego idzie się z przyjemnością a nie z (przymusu).

Pracoholik
@Nowak

Tak uwarza GERART ZŁOTY. Najpierw pijemy majstrowe, a później każdy swoje ????

Monika Długosz

Rzadko wchodzę na ten portal , ale wchodzę . Jurto wnoszę doniesienie do prokuratury o zniesławienie i naruszenie dóbr osobistych . Jeden proces już wygrałam . Proszę mieć świadomość ,że tego rodzaju wpisy wiążą się z konsekwencjami prawnymi .Nie mam zamiaru tolerować tego typu wypowiedzi .

Pracowałem w tej firmie kilka lat jak się zwalnialem nie chciałbyś widzieć jakie świadectwo pracy mi wystawili ponad 200 dni bezpłatnego Masakra

Prawnik

Na podstawie artykułu 174 paragraf 1 kodeksu pracy, pracodawca udziela pracownikowi urlopu bezpłatnego, na jego pisemny wniosek.... Jak to możliwe, że nic nie wiesz o udzielonym Ci bezpłatnym urlopie ? ??

Prawnik

INFORMACJA

Faktycznie nic tu się nie można dowiedzieć. Otóż Silbud zatrudnia na umowę o pracę a następnie deleguje pracownika do pracy w Niemczech . Jest tam meldowany w ramach możliwości , bo większość pracujących nie ma szans na meldunek we własnym zakresie. Pracownicy są też meldowani na budowie.Do zatrudnienia jest konieczne posiadanie zaświadczenia o stanie zdrowia oraz 30 dniowe ubezpieczenie społeczne aby uzyskać poświadczenie A1 oraz kartę EKUZ aby móc korzystać z pomocy medycznej na terenie Niemiec. Jest również składka na SOKA zależna od ilości przepracowanego czasu na terenie N oraz wysokości dochodu. To świadczenie urlopowe jest wypłacane przez Kasę SOKA bezpośrednio do rąk pracownika itd. itd. Panowie w razie pytań oraz problemów proszę wysyłać maile na podany adres mailowy informacja.silbud@gmail.com pod tym adresem uzyskacie odpowiedź na wątpliwości oraz tematy , o których jak czytam czasami nie posiadacie wiedzy. Jednocześnie proszę o niewysyłanie obraźliwych maili i donosów .Pozdrawiam

Kilkuletni pracownik
@INFORMACJA

Dodaj że samochody z wypożyczalni dostają, paliwo z mieszkania na budowę za darmo, winetki na Czechy za darmo, mieszkania też za darmo. Zwroty podatku od 1000 do 3500 euro, z kasy Soka-Bau (urlop) 2500 do 4400 euro za rok. No jak widać są to "złe warunki" i trzeba wszystkich wkoło obrażać.

LOGAN
@Kilkuletni pracownik

Skoro wszystko jest takie BAJECZNE, to dlaczego pan KLYK nie załatwia swoim pracownikom KINDERGELDU .... ???

@LOGAN

Do załatwienia Kindergeld potrzebne są dokumenty z polski których pan Prezes nie jest w stanie uzyskać. Więc choćby nie wiadomo jakie miał chęci załatwić to swoim pracownikom to nie jest w stanie bo te dokumenty wydaje się rodzicom.

Rudy
@bn

W takim razie można zarząd firmy posadzić o brak dobrej woli, gdyż jest mało wiarygodne , aby NIKT z pracowników nie chciał tego dodatku . Najwidoczniej szwankuje informacja , co należy załatwić, aby to uzyskać.... ? Podejrzewam , iż tak jest prościej...- bo po co sobie dokładać roboty z tym załatwianiem... Prawda, ze o to chodzi ?

@Rudy

Rudy. Taki dodatek każdy załatwia sobie sam. Pracujesz w Niemczech i kontaktujesz się z familienkasse o zasiłek za pośrednictwem firm które się tym zajmują. Czy słyszałeś żeby w Polsce pracodawca załatwiał pracownikowi 500+? Choćby silbud miał dobrą wolę to nie jest w stanie otrzymać dokumentów z wielu polskich urzędów bo te dokumenty wydaje się tylko prawnym opiekunom lub rodzicom. Niektórzy to tu za wygodni są.

zimmermann
@bn

Proszę o informację, do którego urzędu w Niemczech mam się zgłosić w sprawie KINDERGELDU, gdy pracuję np. w Monachium, a zameldowanie mam np. pod adresem budowy .... ???

@zimmermann

Każda firma w polsce która wypełnia pity niemieckie. Zadzwoń i zapytaj. A urząd tp Famillienkasse. Nie ma za co.

zimmermann
@bn

Taki jesteś mądry , a nie zaskoczyłeś że Cię wkręcam... Żeby otrzymać KINDERGELD należy mieć STAŁE miejsce zameldowania w Niemczech. W większości przypadków, pracowników melduje się pod adresem budowy , a po zakończeniu prac ich się wymeldowuje, lub ewentualnie melduje gdzie indziej. Czy w takim przypadku, gdy adres zameldowania nie jest stały, Urząd Niemiecki przyzna to świadczenie ? Odpowiadam : NIE MA TAKIEJ MOŻLIWOŚCI.... Dziękuję za uwagę... :-)

@zimmermann

Po pierwsze strona ta nie służy do wkręcania ludzi tylko do podawania prawdziwych informacji na temat warunków pracy. Po drugie to wiele osób z Silbudu pobiera kindergeld, więc jednak się da. Po trzecie meldunek na budowie ma każdy, jest to zameldowanie osoby do pracy a nie do zamieszkania i oprócz podobnego bo dwuznacznego nazewnictwa nie ma on nic wspólnego z meldunkiem do zamieszkania. Meldunek na budowie a meldunek do zamieszkania to są dwie różne rzeczy. Po czwarte nadal pisz anonimowe komentarze na tej stronie, podpuszczaj innych komentujących zamiast podzwonić po firmach załatwiających kindergeld. Widać jest to twoim zdaniem świetna metoda by wiedzieć jak sobie dać radę.

Jan Janicki
@bn

Co to za uwagi o anonimowych komentarzach, skoro sam pozostajesz anonimowy ? Podaj swoje dane, a pracownicy Silbud-u z pewnością się do Ciebie zgłoszą w celu weryfikacji tych wszystkich informacji, które tutaj podajesz... Czy osoba, która ma tymczasowe zameldowanie na budowie może otrzymać Kindergeld ? NIE MOŻE...- otrzymują je tylko osoby, które mają stałe zameldowanie w Niemczech gdzieś u rodziny. Tak na marginesie, by nie ubezpieczenie pracowników w polskim ZUS-ie , to już dawno poszlibyście z torbami.... :-)

@Jan Janicki

W intrenecie jest dużo ogłoszeń o możliwości zameldowania za drobną opłatą. Np. Zamknięta grupa "polacy w Monachium" na społecznościowym portalu facebook.

Monika Długosz
@Jan Janicki

Nie bardzo rozumiem , co świadczenie rodzinne Kindergelt ma wspólnego z kwestią Zus-u w Polsce . Fakt , że oskładkowanie polskim zusem powoduje , że Silbud może być konkurencyjny wobec innych wykonawców nie jest niczym złym . Od 2003 roku przeciętna zatrudnienia w firmie to ok. 190 osób . Firma ma stałe zlecenia i oferty współpracy , nie za fakt bycia Silbud-em , tylko za konkurencyjność stawki za jaką wykonuje zlecenia. A wracając do świadczeń rodzinnych . Warunek meldunku na terenie Niemiec jest konieczny aby uzyskać świadczenie ( meldunku w miejscu zamieszkania , nie budowy ) . Oddelegowanie pracownika do pracy na budowę i zakwaterowanie go np. w hotelu , pensjonacie lub kwaterze prywatnej nie gwarantuje zameldowania , bo to właściciel lokalu dokonuje meldunku i wymeldowania w danym miejscu. Niektóre Familienkasse honorują takie meldunki i świadczenia są przyznawane bez większych problemów , inne natomiast znają praktyki stosowane przez polskie ( i nie tylko polskie ) firmy i maksymalnie utrudniają nabycie prawa do świadczeń rodzinnych . W " zdobyciu " kindergeltu największe doświadczenie maja biura , które wyspecjalizowały się w pozyskiwaniu tych świadczeń i tam proponuję uzyskiwać informacje co należny zrobić , aby je uzyskać. Tak na marginesie , czy firma niemiecka zatrudniająca polskiego obywatela do pracy w Niemczech melduje go na "stałe" w miejscu ( kwaterze) gdzie czasowo wykonuje swoja prace - nie sadzę , aczkolwiek mogę się mylić :). Proponuję , w przypadku problemów z świadczeniami rodzinnymi skontaktować się jednak z tak bardzo niekompetentnym biurem w Raciborzu i zasygnalizować ten problem . Myślę , że w miarę możliwości będziemy mogli pomóc . Przykre jest czytanie wpisów , które z założenia maja pokazywać zła wolę biura w Raciborzu. Pozdrawiam

Karol Wypych
@Monika Długosz

Babo co Ty pieprzysz.... ? Firma istnieje już kawał czasu, a Ty dopiero teraz się obudziłaś i będziesz szukać sposobu , aby pomóc w stałym zameldowaniu pracowników ??? Czym Ty się zajmowałaś, jak czas uciekał , a pracownicy tracili kasę, którą mogli otrzymać z FAMILIENKASSE ? Problem jest stary jak świat, a Ty SAMA nie wyszłaś do pracowników z żadną inicjatywą... Tak prościej, bo nie trzeba naginać karku , a kasę Ci i tak płacą... Normalnie żenada.... :-(

ABC
@Karol Wypych

Karol a tobie nie chce się tyłka ruszyć i załatwić sobie kindergeld? Przecież każdy kto przychodzi do Silbudu z góry wie że kindergeld samemu się załatwia. Natomiast silbud stara się dostarczyć wam jak najprędzej potrzebne od pracodawcy dokumenty. Skoro jakiś pracownik jest już w silbudzie pół roku i jeszcze nic nie załatwił tzn że jest Śmierdzącym Leniem. Więc nadal nic w tym kierunku nie róbcie i obwiniajcie biuro silbudu a na pewno kindergeld sam się załatwi. Siedzieć w domu na (usunięte przez administratora) i patrzeć jak wam ucieka 186 euro miesięcznie na każde dziecko. Następnie zasłaniać swoje lenistwo stwierdzeniem iż to wszystko silbudu wina. Gdybym miał dzieci to robiłbym wszystko by ten kindergeld dostać. Jak tępym i leniwym trzeba być by nie załatwić sobie tej formalności?

DEF
@ABC

Powiedz to tym wszystkim, którzy odchodzili z tego powodu z pracy......- przy biernej postawie KLYKA, oraz JAŚNIE P.O PREZESKI z Raciborza. Nie okazano absolutnie ŻADNEGO wsparcia przy załatwianiu tych spraw. Po drugie to idź do okulisty , niech Ci dopasuje jakieś okulary, a potem jeszcze raz przeczytaj wcześniejszą dyskusję, to może się zorientujesz, jaki jest problem przy załatwianiu tego zasiłku....- bynajmniej nie chodzi o ruszenie (usunięte przez administratora) :-(

@Karol Wypych

Po pierwsze pani Prezes nie melduje ludzi tylko właścicele kwater na których mieszkają pracownicy. Po drugie od wielu lat wielu pracowników Silbudu otrzymuje świadczenia Kindergeld. Da się to załatwić samemu, trzeba tylko chcieć.

@DEF

Proszę, abyśmy skupiali się w bieżącym wątku na dyskusjach dotyczących warunków pracy i zachowali kulturę wypowiedzi. Oceniamy tutaj wyłącznie aspekt zatrudnienia, a nie osoby trzecie. Pamiętajcie również, by publikować na forum wyłącznie sprawdzone informacje. Jeżeli niektórzy z Was nie są usatysfakcjonowani wsparciem, jakie otrzymują na miejscu od SILBUDu, zgłoście swoje uwagi bezpośrednio do firmy. To z pewnością pomoże w rozwiązaniu sytuacji i rozwianiu wszelkich wątpliwości.

Darek
@bn

bn a jak można w prosty sposób zahaczyć się tu do pracy?

Agata

Przypominam byście zachowali na forum kulturę wypowiedzi i nie obrażali siebie nawzajem. Takie zachowania nie są zgodne z regulaminem forum i proszę byście o tym pamiętali. Każdą, nawet negatywną opinię można przedstawić w taki sposób by nikogo nie uraziła. https://www.gowork.pl/regulamin @DEF, każdy może przedstawić swój punkt widzenia na forum. Czy warto negować niektóre opinię tylko dlatego, że sami mamy inne zdanie?

Joanna Kostecka
@Agata

Pani Agato.... :-) Odpowiedź DEF na argumenty ABC była sensowna, miała swe podłoże historyczne i nie widzę powodu, dla którego jego wypowiedź powinna być negowana, lub napiętnowana.... Pozdrawiam :-)

@Joanna Kostecka

Zdecydowanie źle zrozumiałaś mój komentarz. O jakim napiętnowaniu mówisz? To bardzo nieodpowiednie słowo, które nie odnosi się do mojej wypowiedzi. To użytkownik negował inne opinie, zapytałam go jedynie, czy warto, ponieważ każdy może mieć konkretne zdanie na dany temat. Nie warto jednak skupiać się na interpretowaniu moich komentarzy, ponieważ czeka nas jeszcze wiele istotniejszych tematów dotyczących pracy w firmie. Jeśli chcesz uczestniczyć w dyskusji i podzielić się z nami ważnymi aspektami pracy w SILBUDzie, czekamy na Twój komentarz.

Bartłomiej Nowy

Pracuję w tej firmie jakieś 5 lat: pieniądze zawsze na zjazd do domu dają, zjazd co dwa tygodnie, w przeliczeniu na złotówki zarabiam od 5 do 7 tysięcy zł miesięcznie, po nowym roku soka-bau przelewa mi na konto 2500-3500 euro, zwrotu podatku około 2500 euro, zakwaterowanie za darmo, firma funduje samochody z wypożyczalni, samochód nawali to dzwonisz i czekasz aż przywiozą ci następny, paliwo na terenie Niemiec za darmo, jak ci nie pasuje praca u któregokolwiek z majstrów to dzwonisz do biura i prosisz o przeniesienie do innej brygady. Jak masz coś pilnego w Polsce np; ślub, pogrzeb, rozwód, sprawę w sądzie, komunie itp to nie ma problemu byś na ten pilnie potrzebny czas do polski zjechał. Tym co narzekają tutaj musiało się mocno w du....ach poprzewracać bo mózgów dawno nie mają. Każdy majster ma swój świat do którego trzeba się jakoś dostosować, najważniejsze żebyś robił i żebyś chciał robić. Niektórym nie pasuje to że trzeba pracować, że nie można chlać w pracy itd. Jak wam tak źle, że nie możecie się upijać, robić awantur to się zwolnijcie a reszta na pewno odetchnie z ulgą.

Bartłomiej Nowy

Po pierwsze musisz znać niemiecki by móc się dogadać z architektami, inspektorami itd. (tylko pracownik fizyczny nie musi) Wiem że w Monachium Silbud prowadził w tym roku jakieś budowy więc o możliwość zrobienia uprawnień warto w biurze zapytać, ja dokładnie nie wiem bo jestem tylko murarzem.Osobiście polecam ci prace w tej firmie, jeszcze nie mamy kobiety na stanowisku majstra:) I nie słuchaj krytycznych opinii takich użytkowników jak "Nowy" bo takich nierzetelnych krytyków w każdej firmie jest pełno.

@Bartłomiej Nowy

Poproszę nr tel do tej firmy

Daria Schymiczek
@Bartłomiej Nowy

Jakim cudem komentarz z roku 2014 jest na początku zestawienia ? Mamy rok 2018 są tutaj już komentarze tegoroczne.......

@Bartłomiej Nowy

zamknij ryj lizusie,szkoda ż Cie nie znam.

andre
@Bartłomiej Nowy

wi alt biz du was mach du wi alt bis du ty znasz niemiecki murażyno nie osłabiaj mnie proszę

Zostaw merytoryczną opinię o SILBUD Sp. z o.o. - Głubczyce

• Jak się pracuje w SILBUD Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy SILBUD Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

SILBUD Sp. z o.o.