Opinie o AB Flexkracht w Rijsenhout

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy AB Flexkracht. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie AB Flexkracht o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o AB Flexkracht w Rijsenhout

monika

Mial ktos do czynienia z wąsatą elizą z firmy eurokaktus?

xxx
@monika

Pracowalam kiedys z Elizka.Jest na kontrakcie i gnoi kazdego kto jej nie podchodzi. Wlazla w (usunięte przez administratora) szefowi bardzo gleboko.....karierowiczka i konfidentka. Jezeli pracujesz dobrze a sie jej nie spodobales zaraz leci do szefa i klamie ze cos jest przez ta osobe zle zrobione po to aby sie jej pozbyc.Udaje kolezanke a za plecami donosi i to w dodatku nie prawde. Mam nadzieje iz szef tej firmy kiedys przejrzy na oczy i usunir ta patologie z firmy bo przez nia traci dobrych pracownikow. A co do wasa racja.......obrzydliwe bleeeee.Elizka mam nadzieje iz wiesz co to depilacja.

Eliza
@xxx

XXX dlaczego nie podałaś swojego imienia? Łatwo oczerniać ludzi za plecami, prawda? W Twoim poście zgadzają się tylko dwie rzeczy - moje imię i fakt, że pracuję na kontrakcie. Reszta to zapewne Twoje zachowanie w pracy. Jak udaje się czyjąś koleżankę i jednocześnie ją gnoi?? Jestem taka straszna, a Ty piszesz o mnie "Elizka"? Kariera na szklarni?? Proszę Cię.... Na kilkadziesiąt osób (albo i więcej), które przewinęły się przez Eurocactusa, było kilka takich, które psuły mi opinię zarówno wśród Polaków jak i Holendrów. Z niektórymi pracowałam nawet po 2 lata, jakim cudem?? Zapewne, podobnie jak i im, nie podobało Ci się, że co i jak masz robić, tłumaczy Ci Polka? Z czego to wynika? Kompleksy? Zawiść? A może sama chciałaś zająć moje miejsce? Ostatnio na kontrakt szef przyjął cztery osoby, skoro byłaś taka dobra, to dlaczego nie ma Cię wśród nich? On sam obserwuje nowe osoby, co zresztą każdemu mówię. No i Eurocactus to nie tylko praca ze mną, bez przesady... A na kontraktach pracuje 6 Polaków, prawie każdy na innym stanowisku. Zdajesz sobie wogóle sprawę z tego, że za pomówienia można odpowiadać przed sądem? A wąsa to zapuszczę sobie takiego, że warkocze będę sobie z niego plotła. Skąd wiem o tym poście? Bo mi parę osób o nim powiedziało. Pracowała tutaj ostatnio osoba (ani razu ze mną), która opowiadała o nim innym. Do tej pory wszyscy się z tej osoby śmieją. Ze mnie zapewne też, bo sądziłam, że jest w porządku. Mimo tylu fałszywych osób na które trafiałam, nadal wierzę, że większość ludzi jest normalna, jestem po prostu naiwna.

Sylwia
@Eliza

Poznalam Elizę , mialam okazje z nią pracować ;) bardzo fajna i sympatyczna Kobietka ;) wypisujecie głupoty totalne na jej temat ...

Napisane od tak
@Eliza

Pamiętaj ze jesteś tylko niewolnikiem holendra :) Nikt o zdrowych zmysłach raczej się nie zgodzi na kontrakt czego niby ludzie maja wam zazdrościć (usunięte przez administratora) jak beduin czy latania jak piesek pod dyktando bo co ci powie to ty musisz robić inaczej stracisz robotę nie piszcie takich rzeczy ludziom bo jesteście tylko zwykłymi nieudacznikami wszyscy macie gęby ale jak co do czego przychodzi do nie umiecie się odezwac tylko właśnie strasznie sadem jak juz straszysz sądem to wiadomo ze do Holendra tez pójdziesz i (usunięte przez administratora) a to się śmieją oni z was a nie z ludzi bo was ludźmi nazwać raczej nie można :)Wy na tych swoich zakładach myślicie że innej pracy niż dana juz w holandi nie ma i ze jak nie ta firma to nikt przez was innej pracy sobie nie znajdzie a ja już Ci powiem dlaczego przez was bo wyżej sracie niż (usunięte przez administratora) macie dajecie się wykorzystywać za marne grosze i myślicie że zlapaliscie boga za nogi a tak naprawdę to nawet życia prywatnego za bardzo nie macie jak całe dnie jesteście w robocie to wy zazdrościć ludziom dlatego jesteście chamscy arogancy a jak przechodzi do konfrontacji bo macie za bardzo wyyszczekane mordy dopóki ktoś się do was nie odezwie i nie zarykuje utrata pracy to dopiero wtedy siedzicie cicho nie mata jaj Polacy za granicą :) i tyle dlaczego Bułgarzy mają tak jak chcą ?zastanów się Niedługo wam będą nawet araby rządzić bo tak pozwalacie sobie wejść na łeb juz przerabialam masę takich kontraktowców jak ty i się z was śmieje :) Chcesz idź na kontakt ale daj normalnie pracować człowiekowi który ma też inne życie niż tylko praca i praca bo sorry ja umiem (usunięte przez administratora) i wiem co to jest ciężka robota ale mam szacunek do ludzi kto by to nie był bo to jest podstawa a wy nie wy to konfitury i frajery co wam powiedzą holendry wy to robita dlatego macie kontakty wielbłądy pojmijcie to wkoncu :) bo obudzić się z ręką w nocniku bo to właśnie przez was z roku na rok jest coraz gorzej za granicą

@monika

Zapraszam do Green BalanZ.... (usunięte przez administratora) i prostota na najwyższym poziomie

John
@Napisane od tak

A to prawda. To jakaś mitologizacja i głupota z tymi kontraktami. Zresztą contract to znaczy umowa, każdy ma kontrakt, tylko jaki... Pod wieloma względami jest najlepsza faza B. Bo nie jest to śmieciowa umowa typu A a jednocześnie nie jest to C, więc człowiek nie ma tyle zobowiązań. W tamtym regionie nie ma żadnego pożytku z fazy C.. Najczęstszy argument, to że można wziąć kredyt na mieszkanie. Ale co za głupota brać kredyt na mieszkanie, które należy do najdroższych w Europie. Płacić milion za mieszkanie, które gdzie indziej kosztuje 10 razy mniej. "Kontrakt" to również powoduje, że nie można tak łatwo opuścić pracy. Jak człowiek jest źle traktowany, to nawet tak łatwo nie może z tego uciec. Ale większość tych polaczków jest po prostu tępa i nie analizuje prawidłowo bilansu korzyści i problemów. Kontrakt dla polaczka jest dobry dla pracodawcy, bo mu polaczek nie może tak łatwo uciec. A Ci bardziej kumaci, to zarobią swoje i uciekają do lepszego życia... Czy kontrakt na wsi w szklarni holenderskiej jest lepszy od życia w tak wspaniałych europejskich miastach jak: Warszawa, Kraków, Trójmiasto, Poznań czy Wrocław..? Czy warto brać kredyt na dom na zadupiu w Holandii, gdzie tylko krowy i owce i śmierdzi krowią kupą? Czy lepszy dom w Polsce w cywilizacji, który w dodatku kosztuje 20 razy mniej? Najwięcej zyskują na tym banki i pracodawcy, że te polaczki takie tam głupie i nie rozumieją podstawowej ekonomii. Jadą ze wsi do kolejnej wsi po 30 km każdego dnia i uważają to za sukces... Jak by to było takie fajne, to czemu nie zamieszkać na Podlasiu, Mazurach czy w Bieszczadach..? Taka tylko różnica, że w PL w porównaniu do de Kwakel jest przepięknie, jest tak pięknie, że jak Holender przyjedzie do PL, to sra w gacie z wrażenia, jaki ten świat jest piękny :)

@monika

Jedna z gorysz agencji. Przestrzegam. Zwłaszcza gdy proponują Amflore...(usunięte przez administratora). Ogólnie rzecz biorąc, odradzam.

Wiktoria

Masz jeszcze jakieś argumenty albo w ogóle jakieś konkretniejsze żeby mówić właśnie , że ta agencja jest jedną z gorszych ?

250 euro na tydzień utrzymać się odłożyć jak się nie pali i nie pije to może za 50 euro na jedzeniu z paczki przeżyjecie i zostanie wam 200 euro po dwóch miesiącach czyli 9 tyg macie 1800 euro a i jeszcze bus w dwie str to zostało 1600euro czyli 7200 zł za miesiąc 3600zl i wszystkiego sobie odmawiacie sami sobie odpowiedzcie czy warto.

@niula

Witam Czy pracuje ktoś w greenbalanz?jak wygląda kwestia wynagrodzenia? Czy opłaca się przyjeżdżać?

@@niula

Jak są godziny to są pieniądze na Green balanz ale kierownik Holender żonę ma Polkę podpatruje jak kto pracuje , jest norma na sztokowaniu jak ktoś się nie wyrabia to wylatuje z pracy ,koordynatorka Barbara nigdy nic nie wie i ma w czterech literach stosunek do Polaków tam pracujących.

Antoni
@ada

Czyli tempo pracy jest duże i tylko dobrze pracujący zostają w robocie? Jaka jest teraz stawka za robotę? Opłaca się tak zasuwać?

@Antoni

nie opłaca się tam jest (usunięte przez administratora) i wyzysk

Aga

Czy ktoś się orientuje jak będzie płacony Dzień Króla, 27 kwiecień?

@Aga

Napewno słabo

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w AB Flexkracht? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
Kacper

Przestrzegam wszystkich przed firma Berkel zbieranie tuli panów norma 60 bukietów na godzinę masakryczne tempo pogańskie ludzi oczywiście rządzą tam polaki które się o wszystko przyczepiaja przerwa 15 minut to przerwa 5 minutowa nawet o to ze byłeś w łazience na siku to usłyszysz ze inni pracują a ty nie i dlaczego nie masz rękawiczek na rękach jeszcze jak wchodzisz na polu Pan Norbert to czysty esesman z krwi i kości któremu się poprzewracało w głowie i myśli ze jest holendrem razem z arabami które tam pracują

@Kacper

Jak się nie zrobić 60 boszek na godzinę to co to za pracownik hahha weź chłopie się za robotę a nie opowiadasz głupoty.. Norbi wporzadku gość firma jak najbardziej godna polecenia! Nie słuchać nierobów pozdro

@Adam

Nie polecam wyzyskują Polaków jak się da tylko koordynatorka Basia i Magda są w porządku a reszta to niczym esesmani musisz pracować i nic nie mówić ja znalazłam telefony do szefów AB i adwokat pisze do nich ,czy oni w ogóle wiedzą co dzieje się w firmie zobaczymy jak się zakończy ta sprawa , ale firmę trzeba omijać szerokim łukiem.

@Adam

Przepraszam pomyliłam imiona jeśli chodzi o koordynatorki które są w porządku to Magda i Beata ,a wpisałam wcześniej że Barbara -ona to wcale nie ogarnięta ,jedzie na firmę siedzi na pauzie co się spytać to nic nie wie i ciągle to ma inne firmy pod sobą tak ją przeganiają z firmy na firmę

@ada

Podaj namiary na adwokata , też o tym ostatnio myślę. Ciężko wytrzymać z tym co robią z nami .

@Ona

Podaj swój telefon to dam Ci namiar na tego adwokata nie chcę aby było t nazwisko widoczne było pulicznie

Janek

Agencja dobra dla patologów, przyjmują wszystkich jak leci, nie wymagają języka ani zaświadczenia o niekaralności, toteż zbiór durni i patoli. Jak się mieszka na fajnym mieszkaniu, to i tak prędzej czy później patologia narozrabia i wyprowadzają wszystkich i tak się obrywa też tym co nic nie zawinili. Brakuje im pracowników i to też jest na plus dla patoli, mogą rozrabiać i wcale nie są zwalniani. Na plus, że jak się jakaś praca nie spodoba, to można zgłosić i poprosić o inną. Jest kilka szans. Na krótki czas to nie jest zła agencja i jak dobrze traficie to zaoszczędzicie, ale na dłuższy czas to nie jest dobra ani agencja ani ten region. To się nadaje tylko dla bogaczy, co zarabiają przynajmniej 2 razy więcej od polaków z agencji i mogą dostać mieszkanie w normalnym miejscu. A po wszystkich dużych kosztach i tak im dużo zostaje.. Oprócz kilku fajnych mieszkań w normalnych miejscach, to mają też bardzo nieciekawe kwaterunki. Np hotel na Poelweg. Ulica przemysłowa, gdzie powinny być tylko firmy, tam nawet nie powinno być pozwolenia na mieszkanie ale zrobili tam hotel. W dodatku dla różnych agencji i różnych patoli, w tym Bułgarzy, Rumunii i Serbowie. Pokoje takie co powinny być jednoosobowe ale są dwuosobowe i po wysokiej cenie. Internet tragiczny. Widok z okna na parking i kałuże, wszędzie daleko. Mają też mieszkanie na (usunięte przez administratora)w Zeevenhoven, jak chcieli mnie tam przeprowadzić to od razu protestowałem, że ja muszę żyć w cywilizacji no i się udało ;) Mają też dom na bagnach na zadupiu. No i zupełnie dużo dalej Nordwijkhout bungalowy, to też porażka.

Stefan

Nie jest tak strasznie jak ludzie piszą ale też nie jest wcale dobrze. Oczywiście, że same złe opinie pochodzą od niezadowolonych. Zadowoleni nie piszą, bo nawet im to nie chodzi po głowie. Trzeba czuć się urażonym aby chcieć wystawiać opinię. Byłem trochę czasu, więc napiszę jak to wygląda z mojej strony. Nie miałem problemów z jakimiś przekrętami finansowymi. Normalnie i legalnie wychodzą małe pieniądze. Przy 40 godzinach (standard) to jakieś 250 euro będzie. Jeśli to jest 40 godzin od poniedziałku do piątku i nic więcej.. Porządne pieniądze są dopiero gdy trzaska się nadgodziny, wtedy już bardzo się zmienia. No ale wiadomo, każda nadgodzina to 135%, sobota tak samo, niedziela 200%. No ale w wielu firmach za weekendy płacą "do ręki" i ludzie myślą, że jest fajnie, bo nie umieją liczyć. Ale przecież te dni na czarno nie zawierają ani wakacyjnego ani urlopowego ani składek emerytalnych. A jak by chcieć przejść na zasiłek, to liczy się ten zasiłek względem tylko tych godzin na biało... Bardzo dużo różnych firm mają ale niewiele z tego to fajne prace i dobrze płatne, wręcz odwrotnie.. Jest tam dużo osób zadowolonych ale dla mnie to osoby głupie i nieambitne. Siedzieć przez lata w firmie, w której jest 38 godzin na tydzień to porażka.. Przecież po to się wyjeżdża aby trzaskać pieniądze dużo dużo lepsze niż w Polsce.. Zwykle to tępe baby, którym nie chce się pracować lub mają dzieci i im zależy na tym by mieć np 30 godzin. Każdego dnia zaczynać godzinę później niż inni, kończyć godzinę wcześniej i do tego jeden dzień tygodnia wolny... Ale dla tych co chcą dobrze zarabiać to oczywiście nie jest to dobre rozwiązanie. Nie wyobrażam sobie pracować przez miesiące czy lata za 250 euro na tydzień, podczas gdy można po 350 lub więcej. W rezultacie czy się oszczędzi x czy 150% x czy też 200%x Zostają tam osoby, które głównie chcą tylko pracować i mieszkać i nie robić oszczędności na przyszłość, no ale to jest durne, bo przecież w Polsce też można pracować i nie oszczędzać. Podobnie w Zimbabwe, Rumunii i Mołdawii można pracować ale nie odkładać na przyszłość :) A największy minus to dla mnie nie samo AB Flexkracht a cały ten region. To wszystko dookoła Aalsmeer to same kwiatki, region tuż przy Amsterdamie, najwyższe ceny nieruchomości w Holandii i prawie najwyższe na całą Europę. Dostać tam kontrakt to porażka a nie sukces, bo trzeba się wyprowadzić z agencyjnego i nie ma gdzie. Ci co dostali kontrakty to zbiednieli albo pogorszyli swój status. Nawet pokoju nie można było znaleźć, ogłoszenia typu: mały pokój ale z dużym łóżkiem, dla pary za 1000 euro lub 800.. Ci, którym się jakoś udało, to albo musieli wynająć w Alphen aan de Rijn i dojeżdżać 20 km do pracy we własnym zakresie albo wzięli kredyt (pod warunkiem, że para ze stałą pracą) ale żeby im się udało, to też nie mogło być na miejscu tylko jakieś zadupie 30 km dalej wśród krów i moczarów.. I jeszcze się cieszą i chwalą, że dostali mieszkanie. Ale co to za sukces dostać mieszkanie tam gdzie ludzie nie chcą mieszkać. Sukcesem by było dostać mieszkanie w fajnej lokalizacji i blisko pracy. Jak by miał mieszkać daleko od pracy i na wsi śmierdzącej gó..nem to bym wolał wrócić do Polski, gdzie mieszkanie wynajmuje się w jeden dzień, sprawy załatwia na podstawie tego, że ma się dowód i numer PESEL a nie że do wszystkiego potrzebny jest meldunek, którego większość nie ma.. No i daleko od pracy to też konieczność dojazdu własnym autem. A auto w Holandii to takie koszty, że niektórzy to pracują właściwie tylko na te swoje auto ;) Tj opłaty obowiązkowe, awarie auta i czasami jakiś mandat.. No ale durni ludzie cieszą się, że mają kontrakt i udało im się jakoś zamieszkać i nie widzą, że to wszystko mija się z celem, bo chodziło o to by jak najwięcej oszczędzać a nie jak najwięcej wydawać.. A przecież samo wynajmowanie pokoju od polaczków to już jest porażka. Być grzecznym i zależnym od jakiś polaczków ale wielu osobom to pasuje.. Liczy się tylko by mieć pracę. Mówią, że są na "prywatnym" a nie mają w ogóle prywatności, nie mają nic do gadania, to jak biedny student na stancji u surowej macochy..

byly pracownik

bardzo polecam ,najlepsza agencja !!!

Jakie narzędzia pracy zapewnia AB Flexkracht? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

ada

Jakie narzędzia Ci się marzą , Ty chyba śnisz że dostaniesz telefon ,jedyne narzędzie to rower żeby można było dojechać do pracy.

Niki

RJJVromen jak ktoś chce zabierać tulipany to praca w sam raz dobre holendry tam pracują ale niestety pracuje tam kierownik Andrzej ciężki esesman z Radomia który się każdego czepia krzyczy na polu co 5 minut przychodzi i stoi ci nad głową i to nie dlatego że nierobisz pracowałam wcześniej na dwóch polach na piwoni ach i na tulipanach tylko ze u innego gospodarza i nie było takiego czegoś takiego

Zosia

A wiec tak agencja pod względem wypłacalności wypłacalna Pod względem zakwaterowania w noim bardzo dobrym co do pracy No właśnie w tym tkwi największy problem na zakładach nie ma normalnych ludzi wszędzie są esesmani 1. Elsgeest Young Plant Sadzenie sadzonek na szklarni masakra jesteś nikim 2. J.Van Berkel zbieranie tulipanow niesamowite tempo pracy esesmany polaki i araby jakich mało w pierwszym dniu juz są zdziwieni ze nie umiesz czegoś robisz jak ci nie pasuje idź do domu pospiesznie ludzi co 5 minut i przyczepiacie się o nie wiadomo co nawet siku nie możesz iść bo też Ci zwrócą uwagę Niesamowita rotacja po prostu nie da się spokojnie pracować 3 .Ostatnią firma to już nie Pamiętam nazwy ale pamiętam ze jeździłam na nia na pole 7 km i tez na zbieranie tulipanow gdzie pracuje ciężki kierownik esesman Wiec tak naprawdę przyjazd tu się nie opłaca bo możesz mieć pieniądze ale albo dajesz się traktować jak śmiecia albo nie pracujesz

Ona

Od 1 stycznia miała być podwyżka pensji cao o 2.25% , czy ktokolwiek z pracowników AB dostal tę podwyżkę? W VHS z tego co wiem z 10.21 zwiększyli na 10.47 . A tutaj ? Macie jakieś info ?

@Ona

W AB mogą tylko zabrać ,czego się spodziewasz pracując przez tą firmę.

Pracowałem przez tą agencje ładnych parę lat i nie wspominam dobrze tego okresu Zawsze jakieś problemy związane z zakwaterowaniem albo wypłatami . Pracownicy ( koordynatorzy) zero profesjonalizmu ! Budują swoją pozycję na rodakach i próbują za wszelką cenę zaistnieć w oczach swoich holenderskich pracodawców .Interesuja się życiem prywatnym pracowników i wpływają na negatywną opinię o osobach pracujących przez agencję Szczerze radzę omijać szerokim łukiem.

Dlaczego nie zmieniales pracy skoro bylo tak zle tylko kilka lat pracowales?

Mirek

Dobrze rozumie, pracowałaś przez pare lat i ciagle miałeś problemy ta agencja ?

Ann
@Mirek

Co myślicie o koordynatorce pani Beacie F?

byly pracownik

witam,tak sie sklada ze ja tez pracowalam 2 lata przez firme AB,maja piekne mieszkania i wyplaty zawsze na czas i sie zgadzaly.na koordynatorow tez nie moglam narzekac.zawsze byl ktos pod telefonem w biurze.Pozdrawiam

Koordynatorzy-rki porażka. Zakwaterowanie bez szału. Kombinują, kroją na wypłatach...ogólnie porażka. Aaa...wspomnę o Robercie ( kanalii) odpowiedzialnym za domki. Kawał (usunięte przez administratora), dostał ...dol nie raz i jeszcze dostanie. Brak słów. i długa słoma z butów wystaje. Jakim cudem trzymają takich pajaców jak on. Takie ka...ie powinny być dyskryminowane!!!

Tajniak

Witam. Mam pytanie. Pracuje ktoś na Lewharcie w Aalsmeer na magazynie przez AB ? jeżeli tak, to proszę o jakieś informacje

Iwa
@Tajniak

Jakie mogę tylko powiedzieć że to (usunięte przez administratora) rządzą Polacy a Polacy są gorsi zagranica niż we własnym kraju poprostu (usunięte przez administratora) zraziłam się ale jeżeli jesteś pracowita to polecam????????????

Iwa

Hej nie wiem czy polecać tą agencje ale w innych jest gorzej ja się zawiodłam przyjechaliśmy do Holandii jako para pracowaliśmy najpierw Lewarth ale nie wypaliło mnie zwolnili bo nie słuchałam i nie wykonywałam poleceń operatorów a do mojej pracy nie mieli zastrzeżeń chyba brak logiki niewazne teraz jestem na buniku czyszczenie kwiatków jest super polecam ale zarobki liche jak ktoś chce zarobić w Holandii to nie polecam Lewarth to (usunięte przez administratora) rządzą Polacy i jesteś robolel chyba że spodobasz się któremuś z operatorów to jest hajlajt tak jak mówią Polacy są gorsi zagranica niż u siebie w kraju a koordynatorzy jak im się spodobasz mój partner stracił pracę zwolnili go a ja sama tu nie zostanę rezygnuje pracujemy razem albo wcale to nowym pracownikom abflexkracht życzę powodzenia ja stąd uciekam jak najdalej i już do żadnej Holandii mnie nie zmusza

Lhw

AB to porażka a nie biuro. Mają za nic pracownika ,nie gwarantują godzin. Mieszkania na poziomie zerowym

Ania11

(usunięte przez administratora) poniżej mułu. Gorszej agencji nie znałam. Mieszkania dla (usunięte przez administratora), (usunięte przez administratora)i całej pozostałej patologii. Nie potrafią zapewnić godzin, koordynatorzy mają pracowników za totalne Głowno. NIE POLECAM

Anan

Witam czy pracuje ktoś w Aalsmer przy uprawie kwiatów doniczkowych i ciętych,chciałabym się czegoś więcej dowiedzieć

Zostaw merytoryczną opinię o AB Flexkracht - Rijsenhout

• Jak się pracuje w AB Flexkracht?

Zobacz opinie na temat firmy AB Flexkracht tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 31.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w AB Flexkracht?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 30, z czego 8 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

AB Flexkracht