Opinie o Siedlecki Michał Ctf Outsourcing Agency w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Siedlecki Michał Ctf Outsourcing Agency. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Siedlecki Michał Ctf Outsourcing Agency o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Siedlecki Michał Ctf Outsourcing Agency w Lublin

ivo Nowy wpis

jak jest z tą firmą @Rolin bo w KRS nie ma upadłości ale nie ma też innych wpisów

braki Nowy wpis

Jeśli faktycznie brak w rejestrze takiej firmy to hcyba pozostaje stwierdzićże zawiesiłą sowją działalność. tak na prawde nie ma pewności bo nie wiem ja kdziałają te spisy KRS w internecie ale ja bym temu wierzył. Cóż - chyba nie ma więcej informacji na temat działąlności tej outsourcingowej firmy.

omin Nowy wpis

Faktycznie, na stronie http://www.krs-online.com.pl/ctf-outsourcing-agency-krs-606233.html jest brak rejestru, a jest to prawny wymóg, więc na 99% zawiesili swoją działalność. Ich strona chyba tez się jakoś pozmieniała, a przynajmniej od 2013 roku nie była aktualizowana, więc chyba mamy odpowiedź. Szkoda.

jan Nowy wpis

Ktos wie co sie własciwie z nimi stało, może jednak to jakis błąd i funkcjonują lub mają chwilowy przestój, bo przecież upadłości nie mają.

Firma Siedlecki Michał Ctf Outsourcing Agency prowadziła rekrutację na stanowisko Koordynator ds. Sprzedaży i Marketingu. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Lublin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Specjalista ds. kontroli obiektów logistycznych
Lublin
"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
jan

W ogóle to krs online podaje, że firma CTF Outsourcing Agency Michał Siedlecki nie ma rejestru, także chyba juz nie działają.

mario

Nie rozumiem trochę idei strony internetowej CTF Outsourcing Agency Michał Siedlecki, ma forme bloga, a nie ma żadnych informacji o firmie.

był pracownik

dołaczam sie do ludzi którzy sa nie zadowoleni z tej firmy... Sumiennosc i pracowitosc nie jest nagradzana w tej firmie wrecz odradzam ludziom próbowania pracy poniewaz dołożycie jedynie do tego interesu by zarobic na szefa..... i zostanie gorzkawy smak tak jak w moim wypadku .... MICHAŁ SIEDLECKI TO WIELKI [usunięte przez moderatora] I ODRADZAM WSZYSTKIM WSPÓŁPRACY Z TYM CZŁOWIEKIEM NA WŁASNE RYZYKO.... CTF TO JEDNA WIELKA LIPA....

Miriam

jak mozna osiagnac sukces i rozwoj firmy wysylajac przedstawicieli z usmiechem na twarzy oznajmujac im, ze maja dzialac na zasadzie smiesznej i wywodzacej sie jeszcze z ery dinozaurow metody door 2 door :) ? Pozdrawiam Szefa Michala hehe

szkoda gadać, ale może to komuś pomoże

anonim - 2011-03-29 11:02:16 W odpowiedzi na liczne negatywne opinie dotyczące Firmy oraz opinie nie mające żadnej zgodności ze stanem faktycznym postanowiliśmy wydać Oficjalne oświadczenie. Warunki finansowe na stanowisku Młodszego Stratega Reklamy to 500 zł netto podstawy + prowizja od 5 do 20% uzależniona od sprzedaży + premia za osiąganie targetów sprzedażowych. Podstawa jest ZAGWARANTOWANA. 5 spotkań handlowych to cel codziennej pracy - minimum, które Młodszy Strateg Reklamy powinien realizować. Takie są założenia pracy w tej Firmie. A opinie na temat bankructwa i \\\\\\\ W nawiązaniu do Oficjalnego oświadczenia Firmy: Liczne opinie dotyczące Firmy z pewnością oddają w jakimś stopniu stan faktyczny tym bardziej, że są wyrażane przez osoby które miały styczność z podmiotem jakim jest CTF. A to, że opinie te są negatywne świadczy m.in. o złych warunkach warunkach pracy czy małych możliwościach rozwoju zawodowego. Treści tych opinii nie wymagają komentarza. Co do "Oficjalnego oświadczenia": "Podstawa jest zagwarantowana" - ale nie ma gwarancji, że zostanie wypłacona ... "opinie na temat bankructwa (...) można włożyć między książki obok bajek" - i po co takie podniosłe frazesy, wystarczy Oficjalne sprawozdanie finansowe Firmy. Z wyrazami ostrzeżenia dla osób, które natknęły się na ofertę pracy w Firmie student

a czy pensja jest płacona na czas? czy podstawa nazwana gwarantowaną nie jest uzależniona od ilości sprzedanych produktów? czy wszyscy pracownicy przez ostatnie parę miesięcy dostali CAŁĄ pensję i do tego na czas? czy szkolenia są i są prowadzone profesjonalnie przez wykwalifikowaną kadrę?? WĄTPIĘ!!!!

anonim - 2011-03-29 11:02:16 W odpowiedzi na liczne negatywne opinie dotyczące Firmy oraz opinie nie mające żadnej zgodności ze stanem faktycznym postanowiliśmy wydać Oficjalne oświadczenie. Warunki finansowe na stanowisku Młodszego Stratega Reklamy to 500 zł netto podstawy + prowizja od 5 do 20% uzależniona od sprzedaży + premia za osiąganie targetów sprzedażowych. Podstawa jest ZAGWARANTOWANA. 5 spotkań handlowych to cel codziennej pracy - minimum, które Młodszy Strateg Reklamy powinien realizować. Takie są założenia pracy w tej Firmie. A opinie na temat bankructwa i \\\\\\\ bzdura, i brednie... można wyczytać w tym oficjalnym oświadczeniu, ale zostawmy już osobom szukającym co do oceny.

W odpowiedzi na liczne negatywne opinie dotyczące Firmy oraz opinie nie mające żadnej zgodności ze stanem faktycznym postanowiliśmy wydać Oficjalne oświadczenie. Warunki finansowe na stanowisku Młodszego Stratega Reklamy to 500 zł netto podstawy + prowizja od 5 do 20% uzależniona od sprzedaży + premia za osiąganie targetów sprzedażowych. Podstawa jest ZAGWARANTOWANA. 5 spotkań handlowych to cel codziennej pracy - minimum, które Młodszy Strateg Reklamy powinien realizować. Takie są założenia pracy w tej Firmie. A opinie na temat bankructwa i \\\"byłych pracowników\\\" czyt. osób które się nie sprawdziły można włożyć między książki obok bajek:) Pozdrawiamy serdecznie. Zespół CTF Outsourcing Agency + dwóch studentów ;)

CTF jest na skraju bankructwa, nie stać właściciela na wypłatę pensji dla ludzi, robi to w ratach i do końca nie wiadomo czy zapłaci całość. Większość porządnych handlowców jak i kadry zarządzającej odeszła a pracują tylko nieświadomi wszystkiego studenci(czytaj 2 osoby) próbujący zacząć jakoś karierę. Współczuję tym którzy z tą firmą mają do czynienia jako klienci jak i pracownicy, Agencja reklamowa której nie stać na wypromowanie własnego produktu, 1/10 daję 0

była pracownica - NIESTETY

Michał Siedlecki - 2010-09-14 10:36:27 :) Warunki finansowe są przedstawiane przed podjęciem zatrudnienia. Jest to system prowizyjny. Jeśli ktoś przychodzi, żeby spędzić 8 godzin w biurze i pooglądać strony internetowe - nie zarobi nic. Moja firma stawia na rozwój pracownika, szkolenia. Ale oczekuje zaangażowania i profesjonalnego podejścia, a także LOJALNOŚCI. Jeśli pracownik spełnia oczekiwania - otrzymuje oprócz solidnego wynagrodzenia wiedzę wspomagającą rozwój osobisty i zawodowy, a także AWANS. System jest tak przewidziany żeby tylko solidnie pracujące osoby były dobrze wynagradzane. Jeśli to nie zagrzełeś/aś miejsca widocznie taką osobą nie jesteś. Życzę wielu sukcesów zawodowych i pozdrawiam serdecznie! to dobre:) Może Panie [usunięte przez moderatora] opowiesz na forum jak szkolenia wyglądają??Ciekawa też jestem gdzie Pan widzi w nich profesionalizm??:) LOJALNOŚĆ??W CTF można porównać do przysłowiowego [usunięte przez moderatora].Nic nie mów ,głoduj ,ale haruj jak wół ,może zarobisz i może Ciebie nie zwolnię.Jednak o wielkośći pensji dowiesz się parę tyg po terminie napisanym w umowie. Awans?? wyżej koleżanka napisała jak widzi awans.Zmiana w papierkach stanowiska i tyle. Jestem Ciekawa kto w tej firmie z handlowców zarobił więcej jak tysiąc zł?Ba 600 zł. Co do zagrzania miejsca: nie opłaca się nawet rozgrzewać swojego siedzonka.Więcej na kasie w Realu zarobisz.

mala

Ja nie zdecydowałam się na pracę tam. Owszem zgodzę się z Panem Michałem, warunki są przedstawione z góry. Jednak to nie oznacza, że [usunięte przez moderatora] ludzi nie ma miejsca. Nie mogłabym uśmiechając się na rozmowie proponować komukolwiek takich warunków. 500 zł podstawy (heh jak to jest określone na własne wydatki, bo dojazd do klienta we własnym zakresie) a reszta to prowizje od klienta, który skorzysta z usług firmy. A teraz moja rada dla Pana Michała, gdyż wydał mi się miłą osobą. Po pierwsze nie powinien się Pan bać "niepracujących pracowników", gdyż po dobrze przeprowadzonych rozmowach kwalifikacyjnych i testach na pracownika można wybrać osoby zaangażowane i kochające swoją pracę, ale wtedy rozmowa wygląda inaczej niż miła rozmowa z Panem o "błahostkach". Po drugie owszem z punktu HR i motywacji pracowników system prowizji jest dobry, ale od pewnego momentu. Stała podstawa powinna dawać do pewnego stopnia bezpieczeństwo pracownikowi, gdyż dodatkowe stresy i brak możliwości bazowania na podstawie (godnego życia) obniża produktywność i wydajność pracownika. Prowizja owszem, ale wprowadzana umiejętnie. Dodatkowa rzecz, wprowadzanie aplikujące osoby w błąd. Spotkałam się z osobami, które aplikowały na przedstawicieli, promotorów, coś w stylu sekretarki i stratega reklamy, jak sie później okazywało było to jedno i to samo stanowisko - osoba do pozyskiwania klienta na umówionych spotkaniach. Do wiadomości sekretarka i strateg ds. reklamy zajmuje się czymś innym. Ale widać w inny sposób nie może Pan zyskac pracowników. Pozdrawiam

Zombe - 2011-03-01 23:52:00 Zastanawiam się czy iść do nich na rozmowę o pracę. Bardzo dużo opinii negatywnych można o tej firmie przeczytać. Mogę zapytać na czym jeszcze można się zawieść ? [usunięte przez moderatora].... braku profesjonalizmu ogólnie wszystkiego co nie powinno mieć miejsca w profesjonalnej firmie. chcesz podzwonić sobie za free :) Śmiało bo o pseudo handlowcach(czyt akwizytorach)już nie wspomnę:) Nawet słowo "Podstawa" nabiera innego znaczenia w myśleniu Pana Michała... Nie łudźcie się. To co jest mówione na rozmowie nie ma odzwierciedlenia w praktyce:) Porównać pracownika można do konia pociągowego: pracuj pracuj a jak nie masz już siły i tak pracuj - może coś ci zapłacę.

Zombe

calineczka

Wycisk nie może równać się z [usunięte przez moderatora] pracownika.A w tej firmie właśnie druga opcja jest na porządku dziennym. Przykro to stwierdzić ,ale pracownik ma robić swoje a i tak nie zostanie za to NALEŻYCIE wynagrodzony. Młodym ludziom odradzam próbę zaczynania swojej kariery w CTF.(chyba ,że zależy Wam na zarabianiu 200 zł miesięcznie) Opisy stanowisk pracy na ogłoszeniach w internecie mijają się z prawdą. Podsumowując - wizualizacja firmy w internecie na 5 ,opis faktycznego stanu jak i warunków zatrudnienia 1!! Odradzam.

miłygosc

naprawde mily personel ale warunki pracy ... hmmm.... niezly wycisk...

Michał Siedlecki

Zostaw merytoryczną opinię o Siedlecki Michał Ctf Outsourcing Agency - Lublin

Siedlecki Michał Ctf Outsourcing Agency
2.3/5 Na podstawie 12 ocen.

Siedlecki Michał Ctf Outsourcing Agency