INTELKOM Paweł Ciągło

Kiełczów

Opinie o INTELKOM Paweł Ciągło

anonim 2010-09-06 16:28:10
jedna z najgorszych firm z jakimi spotkałem się w życiu, właściciel nie dba o klientów, sprzedawane usługi telekomunikacyjne są na poziomie internetu radiowego 8 lat temu, firma się nie rozwija
Rozsądniejszy 2011-02-04 22:58:37
anonim - 2010-09-06 16:28:10

Jesteś tak zawzięty, Kolego, że nie zauważasz nawet, że na tym forum nie oceniamy dostawców internetu - tylko pracodawców. Zatrudniali Cię, czy masz problem z netem? A może ze sobą?
rodi 2016-04-20 22:58:07
ale praca jest jakby nie było na zupełnie innych warunkach niż na umowie o pracę nie wspominając o tym , że nie ma się normalnych urlopów i innych przywilejów wynikających z umowy o pracę .niestety ...
Zostaw swoją opinię o INTELKOM Paweł Ciągło - Kiełczów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie INTELKOM Paweł Ciągło