Exact Systems

Wałbrzych

Opinie o Exact Systems

anonim 2009-03-11 14:38:55
Słowa kojarzące się z Exact Systems :
profesjonalna, solidna, godna zaufania klienta;
Możliwość rozwoju i szkoleń oceniam jako nikłą;
Atmosfera i ludzie tam pracujący są otwarci na innych - kooperatywni;
Od jakiej stawki można negocjować pensję? 1000 PLN;
Najbardziej podobało mi się w Exact Systems: Jasny i przejrzysty przydział obowiązków; atmosfera; profesjonalne podejście do pracy;
Najbardziej nie podobało mi się w Exact Systems: Brak możliwości rozwoju i niesatysfakcjonujący zarobek.
miecio 2010-08-13 22:15:39
czy cos sie zmienilo w tej firmie - ile zarabia kontoler jakosci w jakich godzinach pracuje, czy umowa jest o prace, jaki zakres obowiazkow -
poradzcie
józio 2010-10-05 22:18:39
Nadal szit jakich mało w tym kraju. Umowa zlecenie 6zł na łapę.
mlody 2010-12-08 10:47:53
Jak dla mnie firma beznadziejna non stop tylko odwoływanie. rozumiem ze teraz nie ma pracy w TRW ale to po co przyjmują ludzi i mydlą im oczy. Ode mnie wielki minus dla tej firmy !!!
Nick 2011-11-19 07:47:22
Po to przyjmują by mieć zawsze w zapasie... jeździsz po Polsce wspierać miejsca, gdzie nie ma ludzi do pracy, ponieważ ludzie nie chcą pracować na śmieciowych umowach.
koko 2011-12-07 10:12:38
a ja mam 9 na godzine, wystarczy zapytać
anonim 2014-06-05 20:32:24
Orientuje się ktoś jak wygląda sprawa wynagrodzenia w oddziale Dąbrowa Górnicza(Kontroler jakości)? I czy gonią strasznie(czytaj praca w gułagu)?
Karolina 2016-01-06 11:03:02
ja odradzam. miałam 9zł/h ale co z tego skoro przez 3 tygodnie byłam w pracy 5 razy? caly czas oszukuja ze zmiana jest odwolana, bo wciskaja kogos innego na Twoje miejsce. myla sie z pieniedzmi,koordynatorzy dostaja raporty a potrafia sie pomylic o 200zl przy wyplacie, stanowczo nie polecam tam pracy, naprawde. szkoda nerwow.
vcvc 2016-05-19 20:11:24
@Karolina to nie jest czasem sprawa firmy, że pracodawca, który cię zatrudnia proponuje takie warunki i nie bierze Cię do pracy. Może warto się też zastanowić dlaczego nie chcą żebyś przychodziła? Moim zdaniem zwyczajnie mogłaś się nie sprawdzić i tyle
Zostaw swoją opinię o Exact Systems - Wałbrzych
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Exact Systems