IT Company Agnieszka Pokrzywińska

Poznań

Opinie o IT Company Agnieszka Pokrzywińska

anonim 2010-10-13 21:39:25
Też miałem nieprzyjemność pracować w ITCompany. Wcześniej była znana jako A&M Company Sp. z o.o, ale miała długi i została rozwiązana. Aktualnie jako IT Company też nie jest za dobrze. ( usunięte przez administratora ) Z tych powodów IT Company zła opinia się należy.
perkoz 2011-01-31 15:42:54
Nie sposób nie zgodzić się z przedmówcami.( usunięte przez administratora )
anonim 2011-07-13 15:50:32
Ja pracuje od ponad 2 lat i jest ok. Super atmosfera, bardzo ciekawe projekty. Nie ma powodów do narzekań. Cały czas dużo się zmienia na lepsze. A jeśli ktoś przychodzi posiedzieć zamiast pracować to oczywiście pomylił adresy i później wypisuje takie bzdury na forach. Rozwiązania opracowują sami programiści (w związku z tym że szef nie jest programistą). Jeśli ktoś wybiera technologie z kamienia łupanego to pretensje może mieć sam do siebie. Osobiście polecam pracę w tej firmie.
anonim 2011-11-09 12:05:25
hmm, skąd Ty się urwał dwa lata - niech pomyslę moze tak długo pracoać dział serwisu komp. , żenada. Pracowałam dla tej firmy, (usunięte przez moderatora), w biały dzień, nie dosyć ze plany wzrastały co miesiać i stały się nie wykonalne to nie wypłacali należnych prowizji!!!!
mało tego pozyskałam duzego klienta na outsourcing it na 90 stacji komputerowych!!! po czym na 2 tyg przed podpisaniem kontraktu mnie zwolnili!!! UWAŻAJCIE NA TE FIRMĘ,Zaczęłam przed tym też domagać się wszytskiego na piśmie prowizji,itp, to byłam niewygodna i cieżko było się ze mną dogadać.
Ze swojej strony powiem tyle- na kłamstwach oszutswach daleko się nie zajedzie....a Bóg nie rychliwy ale sprawiedliwy, wierzę że dostaną za swoje !!
ktoś 2012-01-16 17:30:39
Ciekawe kto takie bzdury wypisuje w tych wszystkich opiniach. Sfrustrowani życiem ludzie którzy nie mogą znaleźć sobie miejsca w firmach i którzy szukają zemsty za zwolnienie. A stara prawda jest taka że cennych pracowników się nie zwalnia i teraz odpowiedzcie sobie na pytanie - zwolniliście się sami czy Was zwolniono ? A w ITC najniższy stażem pracownik pracuje ponad dwa lata. Mówi to samo za siebie jak tu jest. Ja pracuje 4 rok i życzę każdemu aby w pracy miał taki spokój i warunki.
ms 2016-04-23 09:28:35
karol, tutaj większość z tego co pamiętam działa na swojej działalności. Nie wiem jak jest w bieżącym roku, ale cała branża generalnie próbuje być wypchnięta na outsourcing albo promowanie własnej działalności wśród osób zatrudnionych. Ale zawsze warto zapytać.
Zostaw swoją opinię o IT Company Agnieszka Pokrzywińska - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie IT Company Agnieszka Pokrzywińska