IT COMPANY Sp. z o.o.

Poznań

Opinie o IT COMPANY Sp. z o.o.

anonim 2011-07-13 15:50
Ja pracuje od ponad 2 lat i jest ok. Super atmosfera, bardzo ciekawe projekty. Nie ma powodów do narzekań. Cały czas dużo się zmienia na lepsze. A jeśli ktoś przychodzi posiedzieć zamiast pracować to oczywiście pomylił adresy i później wypisuje takie bzdury na forach. Rozwiązania opracowują sami programiści (w związku z tym że szef nie jest programistą). Jeśli ktoś wybiera technologie z kamienia łupanego to pretensje może mieć sam do siebie. Osobiście polecam pracę w tej firmie.
ktoś 2012-01-16 17:30
Ciekawe kto takie bzdury wypisuje w tych wszystkich opiniach. Sfrustrowani życiem ludzie którzy nie mogą znaleźć sobie miejsca w firmach i którzy szukają zemsty za zwolnienie. A stara prawda jest taka że cennych pracowników się nie zwalnia i teraz odpowiedzcie sobie na pytanie - zwolniliście się sami czy Was zwolniono ? A w ITC najniższy stażem pracownik pracuje ponad dwa lata. Mówi to samo za siebie jak tu jest. Ja pracuje 4 rok i życzę każdemu aby w pracy miał taki spokój i warunki.
Karol 2013-05-06 14:33
Można poprosić o jakieś konkrety? Np ile płacą, czy jest socjal itd.
ms 2016-04-23 09:28
karol, tutaj większość z tego co pamiętam działa na swojej działalności. Nie wiem jak jest w bieżącym roku, ale cała branża generalnie próbuje być wypchnięta na outsourcing albo promowanie własnej działalności wśród osób zatrudnionych. Ale zawsze warto zapytać.
IT Company 2017-01-12 10:16
W IT Company zawsze zatrudniamy na umowę o pracę, bo zależy nam na budowaniu stabilnego i zgranego zespołu. Możemy się pochwalić bardzo niską rotacją pracowników. Cały czas zwiększamy zatrudnienie, obecnie trwa rekrutacja na stanowiska pracownik helpdesk i programista aplikacji internetowych .NET C#, oba w oparciu o umowę o pracę na pełen etat.
Zostaw swoją opinię o IT COMPANY Sp. z o.o. - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie IT COMPANY Sp. z o.o.