Opinie o Buczek-piekarnia cukiernia w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Buczek-piekarnia cukiernia. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Buczek-piekarnia cukiernia o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Buczek-piekarnia cukiernia w Kraków

była praca

pracowałam jakiś czas temu, było okej, ogólnie praca normalna, atmosfera jak w każdym sklepie czy ogólnie usługach, bywa stresująco szczególnie jak jest ruch, ale też i bywają fajne momenty, dało się pośmiać, pogadać. pracy sporo ale też pracowałam już wcześniej w sklepach i no w tym zawodzie zawsze się trzeba trochę narobić, lekko nie jest i za siedzenie nie płacą

Alicja
@była praca

Ja pracowałam na Karmelickiej miejsce pracy ogólnie spoko, gdyby nie kierowniczka która jest strasznie nie kompetentna i wykazuje duży faworytyzm w stosunku do niektórych pracowników

dazek

Jak to wyglada tutaj z okresem próbnym? występuje? I czy jakies benefity są po nim dawane pracownikom?

Kantyna

No dobrze a z czym przedłużenie się wiąże? Na ile dostanę następną umowę? Jest jakaś podwyżka, prosiłbym o odpowiedź :)

Zubyh

Prawda że można zostaiwac cv w sklepie i biorą taką aplikacje pod uwagę?

CHi
@alpaka

Podpinam sie do pytania, dziala u was jakis system polecen?

Zubyh

Prawda że można zostaiwac cv w sklepie i biorą taką aplikacje pod uwagę?

@Zubyh

jakie obowiązki ogólnie w pracy maice mniej więcej?

cirri
@Zubyh

faktycznei tak sie czasami zdarzalo z tego co slyszalam, mysle ze jak beda potrzebowac to wtedy zawsze jest szansa wieksza jak jeszcze na zywo zrobisz pozytywne wrazenie przy dawaniu cv :)

cirri
@Zubyh

glownie obsluga klienta, ale tez dokladanie towaru, ogolnie dbanie o czystosc, ekspozycje produktow

Corla
@cirri

A wymagają tutaj doświadczenia w obsłudze?

Corla
@cirri

bo ja niestety nie mam doświadczenia zawodowego wcale, ale chcę się zatrudnić w jakimś miejscu i trochę usamodzielnić. Jak tutaj to wygląda, jest możliwość startowania jako do pierwszej pracy?

@cirri

A taki pracownik dostaje od nich odziez ochronną, roboczą? Czy jest inna odzież do obsługi klienta a inna do wykładania towaru? Czy nie ma znaczenia ubranie dla firmy?

Dudu
@Corla

w ogłoszeniu powinno być wszystko napisane jak z doświadczeniem, ale z tego co pamiętam po sobie to raczej niczego ode mnie na sprzedawce nie wymagali takiego

forisz
@Dudu

ja mam pytanie troche z innej beczki, bo chciala bym sie dowiedziec czy macie jakies znizki pracownicze na produkty albo cos podobnego?

Cheezy
@forisz

Tak, masz deputat codziennie i zniżkę na pieczywo :) Było tak jak ja pracowałam, może dalej to utrzymali

Jadźka
@cirri

Czyli bym to określiła jako taki standard w pracy. Widzę, że wiesz coś na temat pracy w firmie, powiesz od jakich stawek godzinowych się zaczyna, macie również jakieś zniżki na firmowe produkty?

@Dudu

A czy jest jakieś szkolenie jak się zaczyna pracę? Lub może inny pracownik nowego wprowadza? Czy jest szansa, że bez znajomości obsługi kasy fiskalnej przyjmą do pracy?

jen

zależy na jakie stanowisko, widze że ciebie chyba sprzedawca interesuje to szkolenia jako takiego nie ma, pokażą ci co robić, trudne to nie jest więc raczej od razu załapiesz

jen

przyjmuja bez znajomosci aksy fiskalnej z tego co wiem, tak jak pisalem wyzej trudne to nie jest kwestia przyzwyczajenia i ewentualnie zapamietania kodow

@jen

Szukaja teraz sprzedawcy gdzies wstawione jest ogloszenie z oferta?

@jen

jak to moja pierwsza praca by byla na razie to sie moge dostac?

pierun
@stal

do punktu podbijaj najlepiej osobiście albo na olx moze coś znajdziesz

pierun
@stal

raczej bez problemu, jest sporo roboty do której doświadczenia nie potrzebujesz :)

Kaoniska
@pierun

Ten profil dotyczy konkretnego punktu czy wszystkich?

Dariusz

Można wiedzieć, w jakich godzinach się pracuje, jako sprzedawca? Nieraz widziałem, w różnych innych miejscach są to dwie zmiany, czy tutaj jest podobnie? Jak z pracą w sobotę oraz ogólnie grafikiem?

merit
@Dariusz

no od punktu zależy, soboty też są

cos
@merit

kazdy dostaje soboty, czy tylko ci co chcą albo mają dyspo?

Wrzos
@pierun

Bezpośrednio w punktach też można cv składać?

gont
@Wrzos

tak, można składać, lokalnie najszybciej coś chyba złapać

Pączek
@gont

Serio? nie powiedziałbym że takie coś działa ale w takim razie się może przejdę czy coś. To można normalnie w sklepie zostawić czy w jakimś biurze trzeba?

nikita
@Pączek

ja bym na twoim miejscu poszła po prostu do punktu który by ci odpowiadał i poprosić o rozmowe z managerką , możesz się odrazu dopytać czy nikogo nie potrzebują i zostawić CV

erk
@nikita

tak dokladnie, tu pracuja ludzie wiec mozna po prostu sie spytac w punkcie

wota
@erk

a znacie kogos kto dostal prace po zostawieniu takiego spontanicznego cv?

majcher
@wota

z tego co wiem, to moja znajoma właśnie w ten sposób dostała tutaj prace

kimb
@majcher

macie jakieś polecenia?

Ren
@kimb

W sensie? czy można polecać kogoś z zewnątrz na konkretne stanowisko?

alpaka Nowy wpis
@Ren

chyba o to mu chodziło właśnie, a jak już kogoś polecicie to macie cos z tego?

CHi Nowy wpis
@alpaka

Podpinam sie do pytania, dziala u was jakis system polecen?

Gaia

Jakiego doświadczenia wymagają na stanowisku kierownika?

Gaia
@Gaia

Czy książeczkę do celów sanitarno - epidemiologicznych można wyrobić w trakcie pracy?

A bez tego nie można pracować? W ogóle coś jeszcze jest wymagane, by tu pracować, jakieś wcześniejsze doświadczenie w piekarni? Pytam, jako kierowca kat. B.

Desperado

W piekarni raczej cieżko bez książeczki sanepidowskiej

Wrzos
@Desperado

Prawda raczek książeczka to takie minimum zreszta akurat taki dokument zawsze lepiej mieć niż nie mieć bo często się tego wymaga albo trzeba w trakcie pracy wyrabiać

barbie
@Desperado

no własnie, a trzeba to mieć wyrobione przed rozpoczęciem pracy? czy można w trakcie wyrobić

Pączek
@barbie

podbijam pytanie mam plan wyrobić ale jeszcze nie zacząłem ile takie wyrobienie trwa? może zdążę jeszcze

Lato
@Pączek

Książeczkę się stosunkowo szybko wyrabia kilka dni starczy z tego co się orientuje

Ren

Spoko w sumie że tak ekspresowo, taka książeczka ma jakąś datę ważności czy to już taki dokument na stałe?

accio
@Ren

ksiazeczka z tego co wiem jest na stale, ale chyba badania co jakis czas trzeba podbijac

kejn
@Ren

książeczka jest bezterminowa tak samo jak badania, ale każdy nowy pracodawca ma prawo poprosić o ponowne przeprowadzenie badań

trawisto
@kejn

rozumiem że to trzeba wyrobić zanim się już zacznie prace tak?

spokojnie
@trawisto

wszystko powiedzą ci w trakcie rekrutacji, co jak i gdzie :)

Kapelan
@trawisto

No moim zdaniem lepiej tak cieżko zacząć pracę z żywnością jak się nie ma jeszcze książeczki

Kantyna

ona teraz jest dożywotnio wyrabiana prawda?

jaro

jak zmieniasz pracodawce to teoretycznie może poprosić o odświeżenie badań

Piekarnia Nowy wpis
@Desperado

Jest obowiązkowa, przecież nie da się inaczej

Kuba Nowy wpis
@Piekarnia

W zasadzie na kierownika, potrzeba też doświadczenia na podobnym stanowisku

Piekarnia
Użytkownicy czekają na odpowiedź 9 dni.

Czy ktoś z was ma doświadczenie w pracy stricte na piekarni? Pracuje aktualnie jako kasjerka, ale widziałem ofertę i zastanawiam się nad przejściem. Nie chce pytać przełożonych bo boję się że jednak może być gorzej

Nikoś

Sklep Kraków - Zdrowa szuka kierownika. Osobę potrafiącą zarządzać personelem z pozytywnym nastawieniem, oraz z doświadczeniem zarówno w sprzedaży jak i na kierowniczym stanowisku. Dają 4 560 - 5 300 zł / mies. brutto. A że napisano jednym słowem o premii, to może tu się dowiem więcej? Za co ona przypada i ile może wynieść?

Sprzedawca

rozmowa kwalifikacyjna--kierowniczka Pani I.M-K miła sympatyczna byle by zwerbować do pracy ....i tyle dobrego później zaczyna sie piekło że nawet każdy boi się komukolwiek poskarżyć krzyki wrzaski wyzwiska godzinne rozmowy przez telefon a na sklepie prawie nie widać .Pupilek jeden jest a reszta to śmieć .

1. nie wolno chorować na moim sklepie 2. urlop na żądanie zapomnij 3. urlop w miesiącach wakacyjnych -dopiero jak dłuższe stażem skorzystają. 4.i k.....musisz byc dyspozycyjna czyli 24 pod telefonem a jak ma sie wolne to telefonów najwięcej jest od kierowniczki .

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MAG / TIG / ELEKTRODA
INDMONT sp. z o.o. sp. komandytowa
Fray

widziałem ofertę na cukiernika, z ogłoszenia brzmi super, tylko, czy faktycznie można liczyć na wsparcie szeroko rozumiane jak piszą? i jeszcze tam było napisane o pracy na nocki. Jako potencjalny nowy pracownik od kiedy mogłbym się ewentualnie starać o przeniesienie na nocną zmianę?

asd
@Fray

Co do wsparcia się nie wypowiem gdyż pracowałam na sklepie, ale jeśli chodzi o nocki chyba są tylko one gdyż jeśli punkt potrzebował coś z cukierni (zapytać o tort czy wycene) to można było dzwonić tylko od godziny ok 18 bo wcześniej nie było nikogo na "stanie".

kamik
@asd

tzn jakie są zmiany? można na same nocki robić?

buk
@asd

a to po ile godzin zmiany wtedy by byly, po 8h normalnie?

gogol
@buk

a właśnie, jak tu wogóle jest ze zmianami? da się zatrudnić na część etatu?

Erika
@gogol

da się, ja pracowałam na pół etatu :)

Bula
@gogol

da się w ogole jak juz popracujesz i sie dogadasz to ludzie duzo sie godzinami czy zmianami zamieniaja tez wiec calkiem elastycznie to wychodzi

Roksana
@Bula

Ile czasu trzeba popracować żeby można się potem zamieniać i dogadywać? Ty też pracujesz na pół etatu? Wtedy pracuje się co drugi dzień czy jak mniej więcej ustalają grafik?

Skarna
@Roksana

to pewnie zależy od tego w jakim miejscu pracujesz, w sensie gdzie dokładnie i jak się dogadujesz z ludźmi :)

Skarna
@Roksana

A to jak pracujesz na pół etatu też jest zależne od dogadania się z osobą decyzyjną

Jorva
@Skarna

Ale jest możliwość dogadania się w tej kwestii jeśli masz na przykład studia i nie dasz rady być, tak?

Fryderyk
@Skarna

no to raczej informujesz na rozmowie że chcesz pół etatu i jak im się to podoba to cie przyjmuja w trakcie pracy nagle nie zamieniasz etatu na połówkę

Favela
@Fryderyk

A czy tutaj oferują jakąś opiekę medyczną jako benefit?

red
@Favela

ano jest lux med jak jestes zainetresowany

sknera
@red

no ja np. bardzo jestem zainteresowany tym i innymi możliwymi dodatkami???

Hania
@red

A możesz napisać jaki konkretny pakiet zapewniają, albo na jaką to jest kwotę? Czy pod ten pakiet można dopisać członków rodziny? Wtedy wszystko ogarnia firma czy trzeba coś dopłacać? Zastanawiam się czy to co oferują to tylko konieczne minimum.

@Hania

Chyba to jest ten pakiet podstawowy luxmedu, albo może i rozszerzony? Ciężko stwierdzić, ale specjalistów w cenie jest sporo.

magier

Cały dofinansowany?

cos
@magier

dobre pytanie, pracownicy coś z własnej kieszeni dopłacają za taki pakiet?

apollo
@cos

coś tam chyba tak, nie wiem bo sam nie korzystam z tego ale myśle że dopłacają

Inss
@apollo

Cos jeszcze oprocz opieki medycznej mozna uznac jako benefit?

dazek

Boba
@dazek

Ja nie miałam okresu próbnego, uop klasyczny od razu.

@Boba

Cześć, i na ile ci dali tę umowę, już na dłużej od razu? Z mojego doświadczenia to pracodawcy przeważnie dają np. 3 miesiące na start. I na ile maksymalnie można dostać?

bułka
@dazek

a staże u was można robić i potem na zatrudnienie liczyc po przepracowanym?

kokosanka
@Boba

a można tu liczyć na jakiś benefit w postaci multisporta czy niebardzo?

Eter
@kokosanka

lux med jest, multisporta nie ma albo mi nikt niepowiedzial i jak jelen place za siłownie xd poza tym jeszcze ubezpieczenie grupowe wiec ogolnie sztos

@Eter

lux med też ale te ogolne ubepieczenie grupowe jeszcze zawsze bylo, dla niektorych to wazne info

wakca
@:)

a co daje takie ubezpieczenie grupowe?

Paula
@Eter

Jest multisport od 3 - go miesiąca pracy przecież.., skoro wiesz o lux med i ubezpieczeniu to napewno o multisporcie też informowali.

Aja
@Paula

Multisport to wam daje możliwość wejścia na każdą siłownię? Jak to wogóle wygląda bo zielona jestem :D Raz dziennie można czy więcej?

sl
@Aja

na podstawowym programie raz dziennie możesz skorzystac z tej karty i nie wiem czy na każdej, szczerze wątpie

Snacky
@Paula

Zawsze jest od trzeciego miesiąca czy można się ubiegać wcześniej? Jak myślisz?

Nalia
@Snacky

Możesz pewnie spróbować, ale skoro napisała że od 3 miesiąca to taka jest praktyka w firmie.

shum
@Nalia

tym bardziej ze prawie wszedzie najczesciej benefity dopiero po okresie probnym sie dostaje

@Paula

Są jeszcze jakieś inne benefity oprócz multisporta i luxmedu? Jaka stawka? Chcę się zorientować w temacie

Alka

Ubezpieczenie grupowe masz jeszcze.

Alka

Jeszcze jakieś paczki kojarzę, ale ja nie korzystam z tego

Baddy

Luxmed jest też po trzech miesiącach?

jaelen
@Alka

jak atmosfera? sa organizowane raz na jakis czas jakies integracje, wyjscia lub cos podobnego?

@Alka

Paczki na święta czy z innej okazji? W paczkach są rzeczy materialne czy to może dla dzieci pracowników?

Elll
@jaelen

U nas się zdarzały wspólne wyjścia więc można powiedzieć że jakaś tam integracja co jakiś czas jest zapewniona.

Elll
@Elll

Więc np przed świętami jakiś mikołaj czy wyjście do kina jest możliwe. :)

Lost
@Elll

Wyjścia do kina? Jak często coś takiego macie?

Zuza
@Eter

Przecież od 3-go miesiąca jest multisport ????????tak samo jak luxmed.

Kajzerka
@jaelen

W punkcie w którym ja pracuję bardzo miło i pozytywnie, stała, zgrana ekipa, zawsze uśmiechnięte pysie i jest o czym pogadać

Colgate
@Kajzerka

Skoro pracujesz to może się przypadkiem orientujesz czy z z nowym pracownikiem często się przedłuża umowę po próbnym czy nie za bardzo?

majcher
@Colgate

przedłużają, no chyba że ktoś już całkiem nie ogarnia nic i się obija non stop

Kantyna

Zdecydowanie odradzam pracę w tej firmie.Na małych sklepach kierowniczki nie stosują się do kodeksu pracy.W grafiku często nie zgadzają się dni wolne z tymi ustawowo przyznanymi, często ze zmiany popołudniowej przychodzisz na rano.Nie ma odstępu 12 godzin.Panuje (usunięte przez administratora).Kierowniczki przy klientach potrafią wytykać błędy pracownikowi.Za byle co możesz premii nie dostać.A największa paranoja to Tajemniczy Klient, którego opinia jest ważniejsza od sprzedaży sklepu i tego jak się odnosisz do klienta.Jeżeli nie masz powyżej 90% to jest źle.

Jak źle pójdzie taka wizyta tajemniczego klienta to co wtedy? Czyli ogólnie jakieś premie macie skoro piszesz, że można je obciąć. Tak średnio ile można z niej dodatkowo w ciągu miesiąca wyciągnąć?

Premia jest kwartalna,otrzymujesz ją w czwartym miesiącu z wypłatą. Za jeden miesiąc masz 400 więc za trzy miesiące masz ok 1200 ale są dziewczyny, które dostają nawet 1800 ale wiem to że za donoszenie kierowniczce. A za 100% wyniku za Tajemniczego masz 400 dodatkowego zarobku.

@była praca

aha no i jak ktoś myśli że przyjdzie tu pracować i sobie będzie cały dzień tylko gadać za ladą z klientami i się uśmiechać to się rozczaruje, może dlatego tyle tu negatywnych komentarzy, bo czasami nowi przychodzą z takim nastawieniem i później szok i niedowierzanie, że prawdziwa praca tak nie wygląda

obi
@była praca

tu sie zgadzam że czasami to można sie za głowe złapać jak jakiś gagatek przyjdzie ale ogólnie jak już ktoś zostaje na dłużej to raczej ogarnięte osoby i fajna ekipa sie zrobiła u mnie

kalina
@obi

a długo już pracujesz? jaki masz staż pracy? pytam, bo zastanawiam się nad dłuższą współpracą, a nie tylko na chwile..

rurka z kremem
@była praca

potwierdzam to typowa praca z ludźmi zdarzają się fajni i mili do pośmiania i wymienienia kilku sympatycznych zdań a są też(usunięte przez administratora)normalne jak to z ludźmi, ale ja mam fajna ekipę i na nudę nie narzekam :D

upieczona
@kalina

ja pracuje dosyć długo :) także jak tylko masz chęci i robisz to co trzeba to myślę że spokojnie zostaniesz sobie na dłużej ja zostałam i w ogóle nie żałuję

upieczona
@była praca

prawda czasem przychodzą nowe osoby które przeszły proces rekrutacyjny i wszystko im zostało powiedziane a one i tak są zszokowane tym że muszą robić cokolwiek XD

bawełna
@upieczona

zmieniło się coś na przestrzeni lat twoim zdaniem?

bawełna
@upieczona

tak czytałam, czytałam i już myślałam że się skończy ta historia tak, że po prostu ktoś zrezygnuje jak już go przyjęli. bo to by mnie nawet nie zdziwiło u niektórych ludzi ehh

@bawełna

Na pewno ilość benefitów się zwiększyła z czasem, więc to moim zdaniem na plus.

@bawełna

I na pewno w moim przypadku atmosfera się zmieniła, ale to akurat zmiana załogi tak zadziałała. W końcu się super dogadujemy i od razu chętniej się do takiego miejsca pracy przychodzi dzięki temu.

szara
@Antylopa

mogłabyś powiedzieć coś więcej o dodatkach?

szara
@Antylopa

i ewentualnie jak wygląda kwestia umowy? można dostać tutaj normalnie umowę o pracę bez żadnych problemów?

@szara

mulitsport, dodatek na święta, paczki, grupowe ubezpieczenie z takich flagowych elementów

@szara

tak dają umowę o pracę

chcepracowac
@Manek

a wiesz moze jak to jest z godzinami pracy? daloby rade na jakies elastyczne godziny czy mniejsza ilosc godzin?

chcepracowac
@Manek

bo nie ukrywam ze slyszalam duzo fajnych opinii i sie zastanawiam czy dalabym rade polaczyc prace tam ze studiami

ciepły rosół
@Manek

warte uwagi te świąteczne upominki? Mikołaj przynosi coś pysznego?

@chcepracowac

Tak, wymiar etatu dosc dopasowany do potrzeb, mozna wziac 4/6/8 godzin

@Manek

Ludzie tu piszą o prezentach na Mikołajki, a na gwiazdkę też się coś dostaje? Czy to jedno i to samo? Ten wybór godzin należy określić w jakimś określonym czasie? Zdarza pracować się po więcej niż 8h?

pracapraca
@Manek

mega spoko. czyli jak od początku zaznaczę że wolę na pół etatu to bez problemu mówicie?

Kajzerka
@Manek

Fajna sprawa właśnie szukam czegoś nie na pełny etat, ale z możliwością brania jakichś dodatkowych zmian np w niektórych miesiącach, myślicie, że tak można tutaj?

towarzyska
@Kajzerka

ja mysle ze to kwestia dogadania, wiec byc moze jest taka opcja

nowy jork

gdzie mozna znalezc kontakt do nich?

Magik

Ktoś ma tutaj niedobór prezentów :D najlepiej to jakby co miesiąc były jakieś mikołajki

silan

tutaj nie ma żadnego maila na które cv można wysłać więc z chęcią się dowiem gdzie go znaleźć

Cosinus
@silan

ale to można tak randomowo wysłać? myślałem, że trzeba na jakąś ofertę aplikować

Cosinus
@Cosinus

przez jakis formularz automatyczny, takie samodzielne wysłanie cv rzeczywiście moze mieć pozytywne zakończenie?

Iluzjonista

ale jak, że lokalnie? w sensie w samych placówkach?

Alicja
@była praca

Z tego, co widzę, chyba nadal szukają cukiernika (ogłoszenie z praca.gov.pl zamieszczone na początku stycznia). Praca dwuzmianowa, 6-14 i 18-2. Wynagrodzenie minimalne, wymagana praca w dni wolne. Co do tych ostatnich - czy za niedziele są dodatki, czy raczej wolne do odebrania?

Jacek

Może ktoś pomóc podjąć decyzję, czy tu przechodzić do pracy na stanowisko cukiernika? Są jeszcze 4 dni, gdzie można słać podanie. Ale ważne wiedzieć, ile początkowo bym zarabiał i co jaki czas zdarzają się podwyżki? Napisano, że kasa jest atrakcyjna i że system premiowy. Także jeśli można, to piszcie, ile z premią, a ile bez niej bym tu zarobił? Bo może wcale nie miałbym więcej niż u obecnego pracodawcy.

Meg

Aplikowałam do pracy na sprzedawcę, jakie są warunki finansowe w Krakowie?

Ella

wiem, że okres wakacyjny się kończy czy będziecie po wakacjach szukać nowych pracowników na niepełny etat?

Ella
@Ella

mam status studenta jeśli to jakoś poprawia moją sytuację podczas rekrutacji

Guber
@Ella

Patrzyłaś na aktualne oferty? Bo może akurat trafi się tak że zaczniesz po wakacjach :)

Ugniot
@Ella

na oleiksie kiedyś było sporo ofert do różnych miast

remma
@Ugniot

a mozna im wyslac maila ze swoim cv i tam napisac ze jest sie zainteresowanym praca? czy ktos tak kiedys zrobil i sie udalo?

Limited
@remma

no możesz spróbować przecież, po co ci informacja czy ktoś tak robił xd uda się albo się nie uda

Paro
@Limited

to nie lepiej wysłać na ogłoszenie swoje cv albo zanieść do punktu?

bix
@Paro

zawsze na ogłoszenie, cześciej sprawdzają

stal

zdarzaja sie zatrudnienia na pol etatu albo cos w tym stylu? nie wiem jeszcze czy chce na pelnym etacie pracowac

erwen
@stal

zdarzają się też na pół etatu, ale to raczej zależy od specyfiki danego miejsca i podejścia kierownictwa

shum
@Paro

tylko ze tutaj chyba o to chodzilo ze co w przypadku gdy nie ma zadnych ogloszen, ja to tak zrozumialam

porter
@shum

jak nie ma ogłoszeń i nikogo nie szukają to nie przyjmą ani na pół ani na całe co chyba logiczne

porter
@shum

jak nigdzie nie ma ogłoszen to zawsze można uderzyć bezpośrednio na miejsca, jak człowiek człowieka ise po prostu zapytać czy by się praca nie znalazła

pierrot
@porter

jest jeden kierownik na kilka placówek czy jak to wygląda u was?

Od kilku lat robię zakupy w Buczku w CH Bonarka, bardzo miła obsługa, polecam Panią Małgosię O. zawsze uśmiechnięta potrafi doradzić przepyszne słodkości

stud

przyjmujecie studentów na niepełny etat?

rrr
@stud

tak. wiadomo że no musi być zapotrzebowanie, ale pracują studenci na niepełny etat

stud
@rrr

to super, czy byłbyś tak miły i podpowiedział jak to załatwić. Np. do kogo zadzwonić/ napisać w tej sprawie?

@rrr

Jaka jest umowa dla studentów na niepełny etat własnie? Zlecenie? Jest potem możliwość jakiegoś dalszego zatrudnienia na pełen etat? W sensie mam na myśli po ukończeniu studiów.

Nikola
@Karolina

raczej UoP, ale mozna sie indywidualnie dopytac na rekrutacji czy jest opcja na zlecenie

earr
@Nikola

a ja mam takie troche moze i nietypowe pytanie. czy pracownicy moga liczyc na jakies produkty od firmy w prezencie? mam nadzieje ze ktos zrozumie moje pytanie

piekara
@Nikola

ja tak samo miałem uopa więc nie wiem czy to zlecenie, ale też uważam, że lepiej dopytać

Staś
@piekara

A co Ci przyszło tam robić, sprzedaż, czy pieczenie? I czy zatrudnili, bo już się tym zajmowałeś, czy brak praktyki nie stanowi dla nich przeszkody, bo i tak szkolą, żeby robić, tak jak sobie życzą?

karpik

Cześć, czy myślicie, że mogę zanieść bezpośrednio do sklepu swoje CV czy lepiej poczekać aż będą szukać dokładnie do tego punktu przez stronę internetową?

hola
@karpik

A czemu nie? Poza tym czesto na punkcie sa wywieszone kartki z tym, że kogoś szukają. Zanoś jak najbardziej.

Pinky
@hola

a wiesz może gdzie znajdę aktualne oferty pracy?

pete
@Pinky

szukaja magazyniera teraz, na stronie z oferami pracy na P masz ogloszenie....

wakca
@pete

i tylko na magazyniera szukają teraz? nie ma czegoś bezpośrednio na obsługę klienta?

melon

Te negatywne komentarze pewnie tyczą się jakichś konkretnych miejsc albo niesnasek między sobą. Ja nie mam na co narzekać jeśli chodzi o atmosferę w mojej lokalizacji.

Orka
@melon

a pochwalisz sie w jakiej lokalizacji pracujesz? zależy mi na fajnej atmosferze

Honorata

Mąż znalazł ofertę na magazyniera i zastanawiamy się jakie mogą być widełki płacowe na tym stanowisku, bo wymagania są dość wysokie. Ma ktoś taką wiedzę? Może się podzielić? Czy zatrudnienie jest na podstawie umowy o pracę czy jakiegoś zlecenia? Będę wdzięczna za informacje

Gordon
@Honorata

Też dopiero rozglądam się za pracą, więc nie wypowiem sie w sprawie widełek ale podobno zatrudniają na umowy o prace od początku normalnie.

Gordon
@Honorata

A wiecie może jak wyglądają nagrody za staż? I jak z wdrożeniem do pracy w firmie?

T

pracowalam tutaj okolo roku i bardzo milo wspominam te prace, bardzo polecam na wlasny poczatek kariery haha ;)

Danuta
@T

Bardzo pozytywna opinia, co tak konkretnie miło wspominasz? Atmosferę? Pod tym względem ok wszystko? Wiesz może jakie są aktualne widełki zarobkowe?

T
@Danuta

Głównie przez pracę z ludźmi mi się podobało, atmosfera jest naprawdę okej. Są wzloty i upadki ale to jak wszędzie chyba ;) No i benefity są fajne. Nie wiem jak to teraz wygląda z widełkami, ale wydaje mi się, że jak znajdziesz oferte to bedzie napisane ;))

Laufey

Niedawno zatrudniłam się w Buczku w Krakowie i chciałabym się podzielić moimi wrażeniami na początek, bo myślę, że to może się przydać kandydatom. Oczywiście to tylko moja perspektywa ale z tego co mi koleżanki mówią nie jestem osamotniona. Rekrutacja była przyjemna, zero niepotrzebnych pytań i raczej konkrety. Miła osoba przy rekrutacji, tutaj muszę docenić, ponieważ widać było, że starała się jak najbardziej ograniczyć mój stres (a ja to zawsze się przejmuję takimi rozmowami). Później na zmianach koleżanki mnie uczyły wszystkiego no i dały mi to pole, żebym na spokojnie mogła sobie załapać co i jak (np. kasa fiskalna, jakie są produkty). Świetnie trafiłam jeśli chodzi o zespół, pozdrawiam wszystkich! Dla mnie ta praca jest fajna przede wszystkim dlatego, że sprzedajemy dobre rzeczy i mamy stałych klientów, z którymi zawsze można zamówić słówko czy dwa. Warunki mi odpowiadają, jest umowa o pracę co też jest istotne a nie wszędzie w sklepach jest taka możliwość. Osobiście uważam że jest ok.

@Laufey

ok wszystko fajnie i cacy, ale można tu liczyć na jakieś dodatkowe grosiwo jak sie czlowiek przyłoży?

Buła
@Lala

Ale chodzi Ci o premie czy o co?

no o premie przecież

Buła
@Lala

Nie wiem, tak dziwnie napisałaś, że wolałam dopytać heh. Ogólnie jak sklep dobrze idzie, a raczej z tym nie ma problemu, na pewno u mnie w punkcie, no to są premie. Pracuje się nie tylko na siebie ale w sumie na cały sklep, żeby wszystko było wystawione i porządnie przygotowane. Wtedy nie ma z tym problemu.

@Buła

i to już jest jakiś konkret

Ciekawski
@Buła

A mam z ciekawości pytanie, bo zawsze jak ide do piekarni to mnie nurtuje, czy macie jakiś przydział bułek np. na lunch, który sobie możecie zjeść? jak to jest, jakieś zniżki na razowy macie czy nie bardzo?

Jotka
@Ciekawski

Od razu każdemu zniżki w głowie, nawet jeszcze nie popracował. Ludzie co z wami.

Kajza
@Ciekawski

jak jestes pracownikiem to cieżko, żebys kupowal wszystko jak każdy inny klient

gala
@Kajza

Zawsze przecież możecie sobie kupić, to nie są jakieś niewiadomo jakie pieniądze.

Bla bla
@Ciekawski

Jest coś takiego jak deputat, każdego dnia możesz wpisac sobie coś do 7 zł i masz to za darmo

dzięki
@Bla bla

Wreszcie jakieś konkrety, dzięki

Luka
@Laufey

Ale zdążają się niespodzianki w tych dobrych rzeczach

@Luka

Jak wszędzie

Kamila
@.

Jaka jest stawka za h za pracę w Buczku?

DI
@Laufey

W dniu dzisiejszym odbyła się moja rozmowa kwalifikacyjna. Szybko, miło i przyjemnie. Panie managerki sympatyczne, konkretne, mile i w pełni profesionslnej. Zaproponowane zarobki i prognozowane premie wydają się być bardzo w porzadku. Nawet jeśli nie zostanę pozytywnie zaopiniowana to polecam starania o zatrudnienie.

Szyszka

Można się tutaj czegoś dowiedzieć o pracy w biurze?

emu
@Szyszka

a pytasz, bo są jakieś przyjęcia?

Szyszka

W sumie święta prawda. Ogólnie chciałam zapytać jak wyglądają benefity w pracy biurowej i czy od razu zatrudniają na umowę o prace?

@emu

Nie widziałam jako takich ogłoszeń, ale wiem że czasem warto podesłać swoją aplikację bo te rekrutacje biurowe mogą iść innymi kanałami

Bronek
@Szyszka

podstawy socjalne - multi sport i dodatek na święta

Zostaw merytoryczną opinię o Buczek-piekarnia cukiernia - Kraków

• Jak się pracuje w Buczek-piekarnia cukiernia?

Zobacz opinie na temat firmy Buczek-piekarnia cukiernia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 133.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Buczek-piekarnia cukiernia?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 63, z czego 21 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Buczek-piekarnia cukiernia?

Kandydaci do pracy w Buczek-piekarnia cukiernia napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Buczek-piekarnia cukiernia