Opinie o Buczek-piekarnia cukiernia w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Buczek-piekarnia cukiernia. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Buczek-piekarnia cukiernia o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Buczek-piekarnia cukiernia w Kraków

Smutna

śmieszne to jest to że każdy kto przychodzi do tej pracy idzie również na rozmowę rekrutacyjną. A na rozmowie rekrutacyjnej rozmawia się o warunkach i wynagrodzeniu. Jeśli ktoś podejmuje pracę to znaczy że odpowiadają mu owe warunki takie jakie są. Ale nie bo zawsze pojawi się jakiś "dzban" który potem będzie narzekał że np za mało kasy zarabia. A to przepraszam nie słuchało się na rozmowie? Nie podpisywało się umowy?

Raya
@Smutna

dokładnie widziały gały co brały

Cream

Ludzie są uprzejmi i nie ma niepotrzebnego wyścigu szczurów, a dla mnie atmosfera to jeden z głównych czynników wpływających na moją pracę.

Moonlight

W firmie źle się nie pracuje. Wiadomo, każdy by chciał zarobić a się nie narobić, ale czasy komuny już minęły

Hej, bo widzę, że sporo tu teraz pytań od klientów, a ja mam pytanie stricte o prace

mruk

to przecież nadal forum o pracy.

@mruk

Czy osoba bez doświadczenia też ma szanse?

Czy wymagają czegoś szczególnego od kandydatów?

@mruk

Umiejętności sprzedażowych np.? Albo coś?

@mruk

No i czy trudno się dostać?

Tak ja nie miałam

shu

Niee, to nie jest aż tak istotne

Luna

nie no gdzież umiejętności sprzedażowych, przecież to tylko piekarnio-cukiernia a nie stanowisko przedstawiciela handlowego

Luna

Wystarczy być miłym i uśmiechniętym, produktów nauczysz się w czasie pracy, obsługa kasy fiskalnej nie jest trudna, a jak się umie wcześniej to plus dla ciebie

Luna

i trudno nie jest. jak trzeba ludzi jest ogłoszenie to się wystarczy zgłaszać i tyle ;)

Sprzedawca

rozmowa kwalifikacyjna--kierowniczka Pani I.M-K miła sympatyczna byle by zwerbować do pracy ....i tyle dobrego później zaczyna sie piekło że nawet każdy boi się komukolwiek poskarżyć krzyki wrzaski wyzwiska godzinne rozmowy przez telefon a na sklepie prawie nie widać .Pupilek jeden jest a reszta to śmieć .

1. nie wolno chorować na moim sklepie 2. urlop na żądanie zapomnij 3. urlop w miesiącach wakacyjnych -dopiero jak dłuższe stażem skorzystają. 4.i k.....musisz byc dyspozycyjna czyli 24 pod telefonem a jak ma sie wolne to telefonów najwięcej jest od kierowniczki .

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MAG / TIG / ELEKTRODA
INDMONT sp. z o.o. sp. komandytowa

Jak wygląda rozmowa rekrutacyjna? Ile etapów? Czego można się spodziewać?

Czy może się pojawic coś niestandardowego, jakieś zadanie?

Ile się czeka na odp?

Z góry dzięki za pomoc

Levia

u mnie to wyglądało tak, że najpierw telefoniczna rozmowa, to taki wstęp krótki, zaprosili na taką już twarzą w twarz w terminie kilku dni od telefonu

Levia

przy czym myślę, że to nie jest jedna uniwersalna zasada, tylko zależy od rekrutera

Levia

miałam jakieś pytanie jak poradziłabym sobie w danej sytuacji, już nie pamiętam kontekstu, ale było to swojego rodzaju sprawdzanie umiejętności radzenia sobie w niestandardowych sytuacjach

Levia

ale to nie było nic jakiegoś trudnego jak coś, więc nie martw się z góry

Levia

Około tygodnia czekałam, chyba nawet krócej

ni
@Levia

a rozmowa z kierownikiem sklepu? czy jak?

@ni

Tak

@Levia

Na talafonicznej o coś pytali konkretnie?

telefonicznej*

ja nie pamiętam dokładnie

shu

z tego co kojarzę to takie wstępne sprawy

shu

chyba czy nadal jestem zainteresowana, czy moge przyjść na rozmowę wtedy i wtedy i chyba tyle w sumie

shu

dopiero na spotkaniu większe konkrety

Turkuc

Kilka lat pracowałam w jednym z krakowskich puntów i uważam że praca nie jest zła. Podobała mi się ze względu na to że lubię kontakt z ludźmi. Atmosferę w pracy tworzą ludzie i ja na takich wspaniałych trafiłam. Natomiast osoby które zarządzają tym dobytkiem....(usunięte przez administratora)

damian

chalo chalo panie buczek dlaczego nie ma w sprzedaży ziemniaczków? wie pan może chyba ze pytam nieodpowiednią osobę może pana przełożonego spytam osobę która z handlem nie ma nic wspólnego

mm
@damian

jeśli już to chyba "halo" się pisze. proponuje najpierw się dokształcić z tego zakresu a potem wypowiadać ;)

buczek
@mm

nie ma co zwracać uwagi na takie bezsensowne wpisy, komuś się nudziło po prostu.

Snikers

hej w każdym buczku w okresie letnim sprzedaje się lody, czy to zależy od punktu?

Nie wiem, w moim tak.

@Snikers

A jakieś to ma znaczenie?

raczej tak

Erina

Z jakim wyprzedzeniem najlepiej zamawiać torty u Państwa?

Doma
@Erina

kilka dni będzie najbezpieczniejsze według mnie, ale chyba nawet dzień wcześniej dałoby radę.

Erina
@Doma

Zależy mi, żeby wszystko było na tip top, więcjednak wolę wcześniej niż dzień przed

@Erina

Na oblegane okazje polecam z większym wyprzedzeniem, bo mają dużo zamówień

@Erina

Np. na okres komunijny i tak dalej. jak na jakieś urodziny, imieniny, to raczej nie ma potrzeby jakoś specjalnie wcześnie

Holla

Dostanę u was również pieczywo bezglutengowe, czy raczej nie ma szans?

Ross
@Holla

ja wiem na pewno że jest np pieczywo o obniżonym indeksie glikemicznym, bardzo spoko jest

omway
@Holla

a czemu nie zapytasz w najbliższej piekarni?

Ross
@omway

w sumie słuszna uwaga, na pewno jest klientką skoro o to pyta

JEst opcja dowozu do domu tortu? przeciez w tym upale wszystko mi sie rozjedzie zanim dojde do domu a takiej torby zeby sie wmiscil w calosci to chyba tylko od dostawcow pizzy

@Karolina

tak spokojnie można sobie zamawiać do domu koszt to chyba dyszka także bez tragedii

@Karolina

zamówienie musi wynosić tylko minimum 20 zł ale no to to raczej nie trudne przy torcie

sir
@Ina

czyli inne produkty też można zamawiać?

@sir

tak tak

sir
@Ina

super dzięki, muszę w takim razie spróbować

Hej, jak z atmosferą?

@K

Trzymacie się razem też poza pracą, czy raczej odbębnia się swoje i to by było na tyle

Lora
@K

Myślę że ciężko tutaj określić ogólna atmosferę w całej firmie, bo produkcja to osobny byt, punkty osobny

Lora
@K

Ja osobiście pracuje na punkcie i mamy same fajne, młode dziewczyny. Jesteśmy zgrane, zawsze sobie pomagamy jeśli chodzi o grafik. Miło sie tak pracuje

@Lora

Nie no, zdaje sobie sprawę, pytam tak ogólnie, o piekarnie.

@Lora

Im więcej osób podzieli się doswiadczeniem tym lepiej :)

melisandre
@K

ciężko uśrednić, ale z reguły spędzając z kimś tyle czasu, to nie trudno o nawiązanie relacji, plus o atmosferę się raczej dba, bo to jednak wpływa bezpośrednio na pracę

melisandre
@Lora

u mnie tez zgrany zespół :)

Minty

Czy pracownicy mają jakieś zniżki na produkty z asortymentu?

Daria
@Minty

w ogłoszeniu coś pisało o pieczywie za darmo, ale nie wiem na ile to potwierdzone

Cyna
@Daria

skoro jest tak napisane na ogłoszeniu to raczej by nie kłamali w tej kwestii ;p

@Cyna

Lepiej takie rzeczy doprecyzować na rozmowie, albo na początku pracy, bo to też nie wiem czy to tak dobrze będzie wyglądało żeby rozmowę o pracę zaczynać od pytań co się za darmo dostanie ;)

@Sansa

po to na rozmowie jest sekcja "jakieś pytania?" jak wtedy zapytasz, to nikt wilkiem patrzył nie będzie ale odpowiadajac na główne pytanie, to to prawda

@ela

Wiadomo, każde pytanie można zadawać i nie ma w tym nic złego

@ela

Ja tylko mówię, jak według mnie może to też wyglądać ;) pewnie zależy w jaki sposób zada się pytanie

justyna

Hej, jak coś to na olx jest oferta z połowy czerwca na kilka lokalizacji, podrzucam info, bo często pytacie o rekrutacje

Lucja
@justyna

na sprzedawców do punktów czy na produkcje też?

@Lucja

No już bez przesady, podałam gdzie znaleźć, to sobie zobacz...

Lucja
@justyna

no ale jak już odpisałaś to mogłaś też odpowiedzieć. ale nie ważne już jestem na bieżaco

@Lucja

Nie znam na pamięć, musiałabym wykonać dokładnie takie same kroki, jak ty, żeby sprawdzić. Ale grunt, że już masz ogarnięte.

Ruth

Ile mniej więcej trwa przygotowanie sklepu do otwarcia i zamknięcia? Jak się nabierze wprawy to idzie to w miarę sprawnie załatwić?

Milka
@Ruth

w sumie ciekawe, ile przed otwarciem trzeba przyjść? godzinkę?

Milka
@Ruth

ale myślę, że na pewno z czasem nabiera się wprawy i idzie to wszystko szybciej i sprawniej

Gaja
@Milka

no mniej wiecej tyle. zależy też jaki punkt i ile osób jest na rano

Gaja
@Milka

a jeśli chodzi o zamknięcie no to już pod koniec się zaczyna sprzątanie, przekładanie tego towaru co został itp także na sam koniec już jest większość rzeczy zrobiona, nie trzeba zostawać dużo dłużej albo czasem nawet wcale

Ruth
@Gaja

Rozumiem, dziękuję :)

Ela

Pilne!! W tę niedzielę mam Komunię córki, cukiernia, w której zamawiałam tort zawaliła po całości...potrzebuję na szybko, wiem, że w Buczku na pewno będzie smaczny, ale czy dadzą radę mi go zrobić na szybko? Zwłaszcza, że Boże Ciało...Nie wiem kto wymyślił Komunię w czerwcu, jak zawsze była w maju, ale mniejsza, proszę poradźcie coś! Nie musi być taki typowo komunijny tort, może być prosty, skromny, bez napisów, grunt, żeby coś było, bo jak to tak bez tortu...a sama nie upiekę, bo tyle rzeczy na głowie

Kolia
@Ela

jak Ci się tak spieszy to idź do punktu i o to zapytaj a nie czekaj tutaj aż ktoś odpisze. nie zawsze ktoś ma na to czas jak widać zeby odpisywać. mi się wydaje że dadzą radę ci to zrobić. na pewno nie od ręki ale na następny dzień jest szansa

Renata
@Ela

Tak z ciekawości udało się coś załatwić?

Renata
@Ela

Zastanawiam się jak szybki mają czas reakcji?

@Renata

Tak, rzutem na taśmę ale udało mi się w piątek w zeszłym tygodniu odebrać tort

@Renata

Był bardzo dobry, wszyscy się zachwycali i pytali skąd taki smaczny, także chyba spełnił swoją rolę

Żurawina

Hej czy można się u was zatrudnić jako osoba pomocnicza na czas wakacji?

Alla
@Żurawina

Przejdź do punktu, który cię interesuje i zapytaj na miejscu

Lola
@Żurawina

Pewnie można by było jeśli na jakimś punkcie będzie akurat zapotrzebowanie, chyba że interesuje cię któryś konkretny

Dorka

Już niedługo będzie można u was znów napić się kawy :) nie mogę się doczekać

Mimi
@Dorka

I nie zapomnij też zjeść jakiegoś ciastka skoro już będziesz

ari

zakończyłam moją przygodę z Buczkiem ostatnio, miałam się przyjąć tylko na okres przejściowy po szkole i jakoś tam poszło, że zostałam kolejne 2 lata ;) teraz zabieram się za studia i to dość wymagające, więc niestety, choćbym chciała, to nie ma jak tego pogodzić. Tak tak, studia zaczynam normalnie w październiku, ale przede mną intensywne kursy, przygotowanie teczki, więc przyszedł najwyższy czas, żeby się pożegnać. miło będę wspominać pracę, super dziewczyny, które się przewinęły przez piekarnię, ogólną atmosferę pracy. dzięki wszystkim, z kim miałam okazję pracować :) zainteresowani będą wiedzieli o kogo chodzi^^

Irys
@ari

a myślisz że z takimi mniej wymagającymi studiami dałoby się to pogodzić? żeby grafik zgrać jakoś z zajęciami?

Blink
@Irys

Dałoby się . u nas swego czasu pracowała studentka dzienna i miała takie studia że spokojnie dogadywałyśmy się z grafikiem

Irys
@Blink

super dziękuję, ja też jestem w stanie się dogadać jeśli tylko będę mogła chodzić spokojnie na zajęcia

Blink
@Irys

To już indywidualna kwestia do przegadania z innymi pracownicami danego punktu na który ewentualnie miałabyś trafić

Kendal

Wprowadziliście do swojej oferty coś związanego z nadchodzącymi Komuniami?

Kendal
@Kendal

I czy można to zamawiać z wyprzedzeniem?

Miss
@Kendal

Tak, są różnego rodzaju ciastka, babeczki i torty z dekoracjami komunijnymi

Alina
@Kendal

można zamowic normalnie na stronie z tego co se tez orientowałam i mam zamiar zamawiac

Klientka
@Alina

Skoro tak zachwalacie to może i ja się skuszę na pare ciastek dodatkowych, na zdjęciach wyglądają pięknie

Pracownica
@Klientka

A smakują jeszcze lepiej, wiem bo sama też próbowałam nie raz, pracuje tutaj, czasem kupuje coś do domu. Wypieki najlepsze :)

Zostaw merytoryczną opinię o Buczek-piekarnia cukiernia - Kraków

• Jak się pracuje w Buczek-piekarnia cukiernia?

Zobacz opinie na temat firmy Buczek-piekarnia cukiernia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 133.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Buczek-piekarnia cukiernia?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 63, z czego 21 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Buczek-piekarnia cukiernia?

Kandydaci do pracy w Buczek-piekarnia cukiernia napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Buczek-piekarnia cukiernia