Opinie o Buczek-piekarnia cukiernia w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Buczek-piekarnia cukiernia. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Buczek-piekarnia cukiernia o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Buczek-piekarnia cukiernia w Kraków

Szyszka

Można się tutaj czegoś dowiedzieć o pracy w biurze?

emu
@Szyszka

a pytasz, bo są jakieś przyjęcia?

Szyszka

W sumie święta prawda. Ogólnie chciałam zapytać jak wyglądają benefity w pracy biurowej i czy od razu zatrudniają na umowę o prace?

@emu

Nie widziałam jako takich ogłoszeń, ale wiem że czasem warto podesłać swoją aplikację bo te rekrutacje biurowe mogą iść innymi kanałami

Bronek
@Szyszka

podstawy socjalne - multi sport i dodatek na święta

Staszek

Szukają tu magazyniera, ktoś się orientuje gdzie konkretnie to byłaby praca? chodzi mi o adres..

@Staszek

A skąd wiadomo, że szukają? Niespodzianka dla mnie, sama się rozglądałam i nie znalazłam nic. Wiadomo, na ile szukają zmian i po ile godzin?

koleo

na (usunięte przez administratora) jest to ogłoszenie, jedna zmiana 6-14

Staszek
@koleo

Ale to niestety nie jest odpowiedź na moje pytanie, wiesz może jaki to adres jest?

@koleo

Godziny idealne. Widziałam w ogłoszeniu, że wymagają uprawnień na wózki widłowe. Wiecie może czy firma pomaga w razie co takie uprawnienia zdobyć? Czy raczej zawsze przyjmują wykwalifikowanych pracowników?

nick nick
@Honorata

trudno powiedzieć, no ale skoro jest to w wymaganiach to chyba właśnie już z uprawnieniami szukają

Dżej

Ilu piekarzy, cukierników zatrudnia buczek?

Aleksander

Mnie z kolei zainteresowało aktualne ogłoszenie na sprzedawcę w cukierni. UoP i 3500-3700 zł brutto. Piszą o braku okresu próbnego, premii i dodatku za pracę w Niedzielę. Kto by opisał, jak szybko są w stanie zatrudnić i czy rekrutacja może się zamknąć w jednym spotkaniu? Oraz, jaka jest kwota premii?

kolo
@Aleksander

a poza tym chyba ciężko by było powiedzieć jak szybko przebiegnie rekrutacja, bo nie wiadomo w ogóle ile osób też jest chętnych na to stanowisko ;)

Sprzedawca

rozmowa kwalifikacyjna--kierowniczka Pani I.M-K miła sympatyczna byle by zwerbować do pracy ....i tyle dobrego później zaczyna sie piekło że nawet każdy boi się komukolwiek poskarżyć krzyki wrzaski wyzwiska godzinne rozmowy przez telefon a na sklepie prawie nie widać .Pupilek jeden jest a reszta to śmieć .

1. nie wolno chorować na moim sklepie 2. urlop na żądanie zapomnij 3. urlop w miesiącach wakacyjnych -dopiero jak dłuższe stażem skorzystają. 4.i k.....musisz byc dyspozycyjna czyli 24 pod telefonem a jak ma sie wolne to telefonów najwięcej jest od kierowniczki .

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy
Innovation Bulgaria 2020 Eood
Olga

Takich piekarnio-cukiernio-restauracji jak ta, to cała masa jest w Krakowie. Jeden małpuje od drugiego i wyrastają jak grzyby po deszczu. Niedługo dodadzą gabinet odnowy biologicznej i płatną łaźnie, żeby można było się rozkoszować świeżym prysznicem, po zjedzeniu tygodniowej drożdżówki. Chleby w smaku są bezsmakowe i przypominają gryzienie gąbki z kredą, ponadto po 2 dniach chleb robi się spleśniały. Nic ciekawego, sądziłem, że przy takim nakładzie pracy na reklamę, uzależnianiem ludzi od punktów i systematycznym czarowaniem na facebook-u jakość będzie pozytywna. No, cóż.. Całość wygląda na walkę o klienta za wszelką cenę, a jakość przeciętna.

nie znasz się
@Olga

W jakim ty świecie żyjesz, wiadomo że nie można odstawiać od konkurencji a nawet trzeba być krok przed nimi. Standardy się zmieniają. A produkty są dobre

Monia

Macie podpisane jakies współprace ze szkołami cukierniczymi?

miluss
@Monia

chodzi ci o odrobienie praktyk?

smakija

według mnie najlepiej napisać maila z takim zapytaniem, czy możesz i od kiedy do kiedy by cię interesowało (usunięte przez administratora) praktyk

kleo

jest jakiś dzienny przydział asortymentu na pracownika?

Figa

Który tort panie polecacie na urodziny dla dzieci w wieku 7 lat?

piekarz

Miałbym prośbę, napisałby ktoś w jakich godzinach pracuje się u was na stanowisku piekarz??

piekarz
@piekarz

I druga rzecz, wymagają tu doświadczenia, ja jestem dopiero co po szkole i się zastanawiam czy mnie przyjmą skoro oprócz praktyk nie pracowałem w zawodzie?

Witto
@piekarz

Wymagają wykształcenia zawodowego, lub praktycznych umiejętności, które podejrzewam zdobyłeś podczas praktyk, więc myślę, że jak najbardziej

Witto
@piekarz

O godzinach nic nie wiem, ale celuję, że dość wczesne poranne

zoom

Moja pierwsza praca, godziny i sama praca mi odpowiadala, ogolnie na plus

@zoom

ale to juz nie pracujesz?

ropek

okeej, czyli sprawy osobiste :) a propo godzin dało się ułożyć grafik pod siebie? chodzi mi o elastyczne godziny?

@ropek

Ja miałam pełną dyspozycyjność akurat, brak dzieci, brak studiów, więc szczerze mówiąc nic nie musiałam układać jakoś specjalnie

@ropek

Ale ogólnie to tak, wiadomo, że mimo, że miałam duże dyspo to nie chciałam pracować non stop, więc ten grafik był dość rozsądnie układany

Bono
@zoom

Da się dostosować pod swoje możliwość w granicach zdrowego rozsądku oczywiście.

@zoom

Ile maksymalnie dni po rząd i godzin wyrabialiście? Ja póki co pracuje z branży logistycznej, to tam i po 8 dni się zdarzało. A tutaj, jaki w ogóle jest system?

Te kokosanki to macie najlepsze

ropek

o co mogą pytać na rozmowie rekrutacyjnej? jest sie czym stresować?

nula
@ropek

nie ma się czym stresować, prosta rozmowa, nie przepytują ani nic. takie ogólne gadanie o oczekiwaniach, pracy i w ogóle

@nula

Dużo jest etapów? Czy tylko ta jedną rozmowa? Długo trzeba czekać na odpowiedź z decyzją?

lord
@Honorata

telefon, rozmowa, telefon z decyzją i później formalności. tak u mnie było i wszystko w jakieś 2 tyg sie zamknęło.

Regina
@ropek

Nie ma się czym stresować.

Bono
@Regina

Potwierdzam! To tylko rozmowa, pytajcie co was interesuje i na spokojnie :)

Kama

wdrożenie do pracy długo trwa? trudno wam na początku było?

Kernela
@Kama

to już chyba indywidualnie bardziej. no trochę trudno, bo dużo rzeczy do ogarnięcia na początku, ale dość szybko to wchodzi w krew

Chałwa
@Kama

Nie wiem ile dokładnie czy są jakieś ustalone ramy czasowe odgórnie albo coś. Mi akurat było łatwo bo już miałam doświadczenie więc jakoś dużo nowości dla mnie nie było

Indor
@Kama

Kwestia indywidualna mysle, bo dla mnie nie bylo jakos ciezko

bula
@Indor

tak po tygodniu da się ogarniać w miare?

Indor
@bula

Próbuj, nie ma co się zastanawiać

lord
@Kama

długo nie trwa i nie jest trudno jak się jest ogarniętym człowiekiem i sie szybko łapie. ile dokładnie to będzie to od cb zależy

@lord

A czy przez ten czas jak się zrobi jakieś błędu to patrzą jakoś łagodniej trochę? Jest taki okres ochronny? Współpracownicy są pomocni?

Sylka
@Honorata

tak, no bo przecież się uczysz dopiero.. ja ogólnie trafiłam na super ludzi, także poszło dość szybko, ale no są wyrozumiali jeśli o to pytasz :)

hipo
@Sylka

a to dobrze, bo ja się tego obawiałam akurat, oby było jak piszesz :)

hipo
@Sylka

bo wiadomo, że na początku człowiek jest zielony i się trochę stresuje, a jak ktoś ci pomoże, to aż się lepiej pracuje

Regina
@Kama

Tu naprawde nie ma trudnej pracy, uwierzcie...

Kori

Atmosfera w każdym sklepie jest inna. Nie ma co się sugerować opiniami tutaj na ten temat. Ja najpierw trafiłam na ludzi z którymi niezbyt się dogadywałam a później się przeniosłam w inne miejsce i super mi się trafiło. Polecam samemu sprawdzić jak jest.

@Kori

a sama chciałaś zmienić lokalizację? czy odgórnie ci zmienili sklep??

@Kori

polecisz konkretną lokalizację, gdzie jest spoko?

@Kori

A mogłabyś odnieść się do tego co pisali o zarobkach? Ile tak na prawdę można tutaj zarobić?

@belo

Sama zmieniłam lokalizacje z kilku powodów, m.in. też przez przeprowadzkę

@belo

Ale po co? Dla mnie jest spoko, dla kogoś innego może nie być. Z resztą najlepiej wybrać coś bliżej siebie, bo bezsensu dojeżdżać kawał drogi tylko dlatego, że ja ci coś polecę.

@belo

A no i nie mówię, że tam było źle, tylko no jakoś mieliśmy inne poczucie humoru z ludźmi, ale ogólnie się dogadywaliśmy. Później trafiłam na ludzi podobnych bardziej do siebie.

@Kori

a czyli kwestie prywatne były powodem zmiany sklepu u ciebie,bo już myślałam, że czasem tak zmieniają lokalizacje

@Kori

no masz rację, niedaleko mnie mają ogłoszenie o pracę, może faktycznie tam zostawię cv, a ogólnie ty wcześniej pracowałaś w sklepie, czy to była pierwsza taka robota??

@belo

Pracowałam w innym, ale bardzo krótko, więc szczerze mówiąc, nie wiem czy to aż tak się liczy

@Kori

nie no, każde doświadczenie się liczy moim zdaniem

Obecna prawie była

Jeśli chcecie pracować w (usunięte przez administratora)za(usunięte przez administratora) to praca w (usunięte przez administratora)jak najbardziej. Premie są albo nie są. Zależy od kierowniczki czy jej podejdziesz czy nie. Taka prawda. Na naszym sklepie zmieniła się kierowniczka i od dwóch miesięcy pracujemy bez premi. Wcześniej były dwie super kierowniczki to nie wytrzymały i odeszły. U nas dziewczyny poskladały wypowiedzenia,ja czekam na koniec umowy i też odchodzę. Dawno nie spotkałam się z takim podejściem do pracownika. Szkoda że szef nie przyjeżdża na sklepy i nie rozmawia z dziewczynami jak wygląda praca. Ponieważ za pracę którą od nas wymagają powinni płacić odpowiednio.

Prawie była

(usunięte przez administratora). Wymyślanie kolejnych rzeczy do robienia byle byś tylko na chwilę nie stanęła. Przekładanie ciastek z czystych talerzy na czyste bo coś musisz robić. Kierowniczka uważa się za królową sklepu która nic nie musi robić tylko stać i poganiać pracownika...cały czas nacisk że za małe utargi straszenie zabraniem premii, gdy ktoś się odezwie zostaje przeniesiony na inny sklep lub zwolniony.dla mnie (usunięte przez administratora)nie szuka pracowników tylko (usunięte przez administratora) Odradzam. Z imion nie będę wymieniać bo to tu nie ma sensu od tego jest inspekcja pracy.a kierowniczki odeszły ponieważ nie wytrzymały stresu w pracy

pytanko

pytanie mam. jak wygląda praca sprzedawcy tutaj, czy sie zajmuje tylko obsługą sklepu. czy towar przychodzi już gotowy i trzeba go tylko rozłożyć i wieczorem posprzątać czy coś jeszcze trzeba robić z tym?

bula
@pytanko

zakres obowiązków masz w ogłoszeniu jak coś

szynszyl
@bula

napisze ktos mimo wszystko?

emi
@szynszyl

ale po co ktos ma się powtarzać, skoro możesz znaleźć w ogłoszeniu, tak jak wyżej koleżanka napisała?

chi
@szynszyl

nie napisze bo nie widze ogłoszenia w necie

chi
@szynszyl

ale ide podpytać do piekarni dzisiaj bo akurat bede w okolicy czy nie szukają. tobie też polecam

alla

dopiero zaczynam pracę tutaj ale póki co wrażenia pozytywne, spoko jest to, że dają umowe o prace od razu na 12 miesięcy i nie trzeba się martwić ewentualnym przedłużeniem umowy, więc spoko opcja dl osób które szukają czegoś na stałe bardziej, jak będzie dalej to zobaczymy ale póki co jest okej

@alla

od razu? a jakiś okres próbny jest?

tom

a jakie to stanowisko?

@giorgia

od razu na rok, nie ma okresu próbnego

@tom

stanowisko sprzedawcy

o to spoko w sumie

@alla

no i jak ci się pracuje? jak ten okres świąteczno-sylwestrowy duży ruch?

zuzka

mi się tam dobrze pracowało. praca nie jakaś stresująca, wiadomo, że czasami męcząca, ale która nie jest. miałam fajnych stałych klientów na punkcie, z którymi można było zawsze słowo zamienić, dziewczyny w pracy też super. ja tam nawet byłam zadowolona.

@zuzka

ja ostatnio też sie zatrudniłem i jak dla mnie do tej pory bardzo fajnie, dziewczyny sympatyczne z klientami da się bajdurzyć

gabi
@zuzka

po ile godzin są zmiany?

Cytryna
@pączekbezrączek

bajdurzyć? co to znaczy??

@Cytryna

no pogadać sobie ogólnie, w takim znaczeniu się tego w mojej okolicy zawsze uzywało

pączekbezrączek

wiecie ile się czeka na odp?

sopa
@pączekbezrączek

a kiedy wysłałeś CV? dawno jakoś?

@sopa

no jakoś coś około tygodnia temu i właśnie cisza

@sopa

zastanawiam się czy wyrobić sobie teraz badania sanepidowskie i im najwyżej dosłać... może wtedy się szybciej odezwą

toffee
@pączekbezrączek

nie no bezsensu wysyłać teraz im jakieś swoje badania, tydzień to nie aż tak dużo czasu, najwyżej im się przypomnij przez telefon jak za jakiś czas sie nie odezwą

Piekuś
@pączekbezrączek

Ogólnie to książeczka sanepidowska to przydatna rzecz, więc możesz sobie to ogarnąć, bo ci się i tak przyda na przyszłość, ale jeśli chodzi o odpowiedź, to możesz przecież zadzwonić co i jak w twojej sprawie jak tak bardzo się niecierpliwisz..

@Piekuś

gitówka książeczkę ogarnąłem sam i też lece w tym tygodniu do nich już na rozmowę

@pączekbezrączek

To jakaś rekrutacja teraz jest, że na rozmowę idziesz? A tutaj nic nie ma w ogłoszeniach. Tyle się naszukałam czegoś do nich i nic. Możesz mi coś napisać?

lukier
@Urszula

coś słabo szukasz :) a tak poważnie to ogłoszenia wrzucają na pracuj i czasem na olx, może sprawdź tam

@lukier

ja byłem sie po prostu spytać też w u nich w piekarni i powiedzieli żebym wysłał cv

@Urszula

Na niemal kazdym sklepie jest duze ogloszenie o naborze do pracy

Ja nowy

Jakie są godziny pracy tzn jak wyglądają zmiany ?

ale
@Ja nowy

chodzi ci o sprzedawce?

Elf
@ale

mi chodzi o sprzedawcę, czy można pracować w niepełnym wymiarze godzin?

xyz
@Elf

wyszystko zależy od punktu i "obsady" na sklepie zmiany sa przewaznie 2: od okolic 5 rano do ok 21

tewq
@xyz

a co z tą piekarnią całodobową? ktoś napisał tu że taka jest ale nie umiem nic wiecej znaleźć i już nie wiem czy w końcu jest taka czy nie

kajmak
@tewq

a co chcialbys/chcialabys trafic do calodobowej ew?

Zostaw merytoryczną opinię o Buczek-piekarnia cukiernia - Kraków

• Jak się pracuje w Buczek-piekarnia cukiernia?

Zobacz opinie na temat firmy Buczek-piekarnia cukiernia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 134.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Buczek-piekarnia cukiernia?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 64, z czego 21 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 26 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Buczek-piekarnia cukiernia?

Kandydaci do pracy w Buczek-piekarnia cukiernia napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Buczek-piekarnia cukiernia