logo NES HEALTHCARE

NES HEALTHCARE

Opinie o NES HEALTHCARE

Lekarze 2010-07-21 10:36:00
Postanowiliśmy wydać wspólną opinię o firmie NES Healthcare, tak by młodzi lekarze mieli pełną świadomość z kim podpisują kontrakt. Firma NES Healthcare jest firmą która poszukuje między innymi w Polsce lekarzy do pracy na stanowisku Resident Medical Officer. Pozornie płacą dobre pieniądze. Około 12 funtów za godzinę pracy. Sami za godzinę pracy lekarza biorą co najmniej 40 funtów. Nie oddają lekarzowi nawet połowy. Nie liczą się z nikim, narzucają warunki kontraktu. Nie refundują kosztów przelotu. Nie refundują kosztów szkoleń ALS i PALS. Częstą praktyką jest ignorowanie lekarzy, którzy dla nich pracują. Nie odpisują terminowo na maile (odpisują gdy im wygodnie). Sama praca na tym stanowisku to tzw. przynies, wynies , pozamiataj. Az szkoda czasu by ja podejmowac. Mieszka sie tydzien lub dwa tygodnie w szpitalu bez prawa wyjscia. Podpisujac taki kontrakt lekarz godzi sie ze bedzie jadl i mieszkal w szpitalu. Często jedzenie jest kiepskie a warunki mieszkania uwłaczające godności ludzkiej. Na rynku brytyjskim jest sporo firm o tym charakterze, Jest w czym wybierać. Niektóre płacą znacznie więcej bo 25 funtów za godzinę a są takie co i 50 funtów. Nie polecamy NES Healthcare. Lepsze są firmy które zatrudniają na zasadzie tzw. locum. Pozdrawiamy Młodych Polskich Lekarzy
Lekarz z Wawy 2010-07-22 05:34:22
Znam te firme, pracowalem dla nich kiedys. Malo placa. Sa uprzejmi ale za ta uprzejmoscia kryje sie falsz. Kontrakty podpisywane sa jedynie w jezyku angieslkim co juz nie jest fair. Nie ma zadnych negocjacji. Praktycznie nie podnosza wynagrodzenia, rzucaja marne 20 pensow i kaza sie cieszyc. Szkoda czasu na te firme i taka prace. Nic sie tam lekarz nie nauczy, moze jedynie podpisywac sie na kartach lekow i zakladac wenflony i pobierac krew. Nie polecam. Jesli brakuje juz pieniedzy to polecam rzeczywiscie firmy locum.
Doktor 2010-09-26 22:17:22
Nie polecam tej firmy. Niby mili ale tak naprawde niezle na lekarzach zarabiaja. Biora 3/4 tego co placi szpital. A jak cos im nie pasuje to sa niemili i olewaja. W zadnym wypadku nie polecam
HANIA 2012-11-15 16:44:18
RZECZYWISCIE CO MOWIA MOI PRZEDMOWCY,TO PRAWDA,PRACUJE W ANGLII JAKO LOCUM ALE DLA NHSU.PRZYPADKIEM NATRAFILAM NA TE FIRME I ZOORIENTOWALAM SIE NA CZAS ZE NIE WARTO RZECZYWISCIE Z NIMI PRACOWAC,W OGOLE NIE POJECHALAM NA KURSY I NAWET PODPISALAM TEN KONTRAKT ALE POTEM SIE SZYBKO ZWINELAM I NIE CHCIALAM Z NIMI PRACOWAC,ZBYT MALO PLACA I OSZUKUJA -DOBRZE Z E NAWET NIE ZACZELAM ,LEPIEJ BRAC INNA FIRMA LUB JECHAC NA LOCUM
Hania 2013-04-27 21:53:44
bardzo proszę o kontakt wszystkich lekarzy którzy zostali oszukani przez angielskie firmy rekrutacyjne i lekarzy którzy zostali oszukani przez innych lekarzy w Polsce którzy współpracują z Anglikami (usunięte przez administratora) Szukam takich lekarzy
Andrzej 2016-04-05 20:50:18
@w3ert no to naturalne :) to chyba naprawdę nikogo nie zdziwi, kto chciałby, żeby leczył go ktoś bez dyplomu? Widziałem, że poszukują też pediatry w Koszalinie.
Zostaw swoją opinię o NES HEALTHCARE - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie NES HEALTHCARE