logo Yasumi epil

Yasumi epil

Pruszków

Opinie o Yasumi epil

mała mi 2016-09-24 14:15
uwaga!! praca na czarno.. zarobki w przedziale 1500- 1800 zł. Bardzo wygórowane wymagania i duzo pracy za grosze.. nie polecam
Majka 2016-10-12 18:21
To jakaś bzdura. Ja tam pracowałam i byłam bardzo zadowolona, zarówno z warunków jak i formy zatrudnienia. Zdecydowanie polecam. Szefowa bardzo miła, szanuje swoich pracowników, zawsze można się było dogadać. Bardzo żałuję, że już tam nie pracuję. Zrezygnowałam tylko dlatego, że przeprowadziłam się do innego miasta. :(
właściciel jednego z salonów yasumi 2017-01-27 13:27
Jak już Państwo oceniają (szczególnie negatywnie) to proszę wymienić miasto, w którym Panie pracowały. Zaglądnęłam tu z ciekawości, ponieważ właśnie jesteśmy na etapie rekrutacji,, ale oczernianie, praca na czarno itd jest bardzo krzywdzące w stosunku do reszty gabinetów. Jest nas ponad 100 w Polsce, podejrzewam, że jak wszędzie znajdzie sie czarna owca.
Zostaw swoją opinię o Yasumi epil - Pruszków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Yasumi epil