Kulinaria S.A.

Tychy

Opinie o Kulinaria S.A.

oo 2010-09-12 13:37:50
..i jak, pracuje/wał ktoś?
RW 2010-09-19 15:16:05
Bez przyszłości, masakra
anonim 2010-09-26 15:14:46
Praca za wiekszosci stanowisk za najnizsza krajowa albo bardzo blisko tego pulapu.... Nie polecam!! Zmienił sie prezes, wiec moze cos sie poprawilo
anonim 2010-11-25 00:37:05
Jak kolega wyzej napisal - bez przyszlosci, za najnizsza krajowa. Nie polecam !
anonim 2010-12-17 14:47:57
macie rację koledzy, dodałbym więcej
mądry 2012-06-09 21:40:36
potwierdzam a jeżeli pracuje tam (usunięte przez administratora) to juz całkiem kapka
cv 2015-09-23 11:19:38
Witam, proszę o informację jak z pracą w Kulrinarii? Jakie warunki, jaka paca w dziale eksportu? Jaka atmosfera?
nick 2015-10-11 22:19:08
ogólnie to spoko, raczej bez większych problemów, nikt nie zrobi ci wody z mózgu. zawsze będzie coś co nie pasuje, jednak patrząc na moje dotychczasowe firmy ta wygląda całkiem dobrze.
Patryk 2016-03-07 11:09:29
Z tego co wiem zawsze chętnie oglądają cv technologów i handlowców - można się dostać nawet jak nie prowadzą rekrutacji, o ile jesteś dobry.
@by 2016-05-15 22:54:22
Pracowałem tam (Kulinaria SA). Masakra. Generalnie szkoda mi zmarnowanego czasu. Zarobki technologa handlowca na poziomie 2,1 tys. Premii prawie nigdy a do tego co chwilę podnoszą próg prowizyjny. Trudno zarobić na dostatecznym poziomie. Droga awansu żadna, bo struktura płaska. Samochody służbowe to porażka (stara Dacia). Nie polecam.
ww 2016-06-03 13:05:49
Słyszałem, że zarobki to 2 100 na rękę plus premia i procent od zrobionej sprzedaży, więc zarobić można bardzo sensownie, tylko trzeba swoje sprzedać. Taka praca handlowca w końcu. Jak ktoś jest dobry to będzie zadowolony, a jak nie, to będzie narzekał na progi.
kk 2016-06-10 09:21:06
Pracowałam tam i można o tej firmie mówić różne rzeczy, czasami jest lepiej a czasami gorzej jak wszędzie, ale jedno mogę powiedzieć - takiej atmosfery wśród ludzi życzę wszystkim pracodawcom. Zawsze możesz liczyć na pomoc, wsparcie, załatwienie sprawy. Nikt nikomu nie robi pod górkę. I chociaż już kilka lat nie pracuję to z wieloma osobami mam do dzisiaj kontakt.
hahaha 2016-06-21 14:03:02
To nie jest tak jak piszesz. Nie pracuję tam już kilka lat a w tzw międzyczasie ludzi trochę się przewinęło przez Kulinarię. A to oznacza, że dobrze nie jest.
hahaha 2016-06-21 14:03:44
ww 2016-06-27 13:23:26
@hahaha - chyba nie pracowałeś nigdy w dziale handlowym. Rotacja wśród przedstawicieli to standard w każdej firmie. Nie ma sensu trzymać pracowników, którzy nie są w stanie zrobić targetu. A jak ktoś jest dobry i chce przejść do konkurencji to i tak przejdzie. Rotacja to norma.
wga 2016-07-13 19:58:40
A wiecie jakie zarobki może posiadać pracownik utrzymania ruchu? Podobno miały się pojawić jakies premie co zdecydowanie może umilić pracę u nich. Dla mnie najważniejsze jest to, że umowa jest w pełni respektowana.
Zostaw swoją opinię o Kulinaria S.A. - Tychy
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kulinaria S.A.