Opinie o P.H.P.U. "STOPOL" Sp. z o.o w

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy P.H.P.U. "STOPOL" Sp. z o.o. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie P.H.P.U. "STOPOL" Sp. z o.o o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.H.P.U. "STOPOL" Sp. z o.o w

Klaudia Nowy wpis

W firmie jest umowa zlecenie czy umowa o pracę?

Pytający Nowy wpis

Czy Stopol umieszcza ogłoszenia o pracę na OLX ?? Na prawdę nie ma innych danych kontaktowych ??

Patrycja Nowy wpis
@Pytający

stopol ma swoje konto na olx - sprawdź na ich stronie www.stopol.pl w zakładce praca :)

Marta Nowy wpis

@Andrzej, czy mógłbyś opisać warunki pracy - na jaką umowę może liczyć nowo zatrudniony pracownik? O jakich nowoczesnych metodach pracy piszesz? Interesuje mnie też na jakiej zasadzie przyznawane są premie, o których wspomniałeś. Czy są to premie finansowe czy pozapłacowe?

Pracowałem już w kilku firmach w Malborku i muszę powiedzieć, że z tych wszystkich najlepsze warunki pracy, nowoczesne metody pracy, pieniądze na czas, nie żadne koperty całe wynagrodzenie przelewane na konto, wiesz co zarobisz bo wszystko jest określone w systemach motywacyjnych.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w P.H.P.U. "STOPOL" Sp. z o.o? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?

@Monika, czy mogłabyś przekazać swoją opinię na temat tego pracodawcy? Czy firma oferuje stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę? Jaka jest atmosfera? @michal, możesz powiedzieć, jakie stanowisko zajmowałeś? Wnioskuję, że nie odpowiadała Ci praca w tym miejscu, proszę, uargumentuj swoją wypowiedź. Szczegółowe opisy pomogą innym użytkownikom portalu.

michal

firma dno kierownictwo na poziomie rolnikow pracowalem tam 10 lat i wiem co pisze

@michal

dziwne..... firma dno a pracowałeś tam 10 lat ?

Cichy

Dlaczego nikt nie pisze ? Bo jest ok z tą firmą...... rzadko na takich forach wypowiadają się ludzie, którzy są zadowoleni z pracy :)

A czy ja wiem
@Cichy

Nie wiem czy wiesz ale tu piszą ciągle te same osoby wygląda na to że,podszywają się pod zadowolonych pracowników.Zaraz zobaczysz jak mnie objadą.Daj sobie spokój z tą firmą rotacja rotacja i jeszcze raz rotacja.Na początek może być pózniej poszukaj sobie lepszej pracy.Pozdrawiam stałych bywalców tego forum czyli obecnych pracowników propagandy.

Justyna

Dlaczego tak rzadko piszecie? Dobrze się pracuje i nie ma na co narzekać?

Beata
@Justyna

jest spoko na większości stanowisk - jak najbardziej polecam :)

Kierowca

Dla mnie ok - pracuję od pól roku - 4 dni pracy w tygodniu przy niezłym wynagrodzeniu - super 5* :)

tura

atmosfera nie ma znaczenia w pracy, liczy się że są dystrybutorem dla takich tuz rynku jak np. Philip Morris czy British American Tobacco, a to oznacza dużo pieniędzy

pati

firma nie jest uczciwa wobec pracownika, nie ważne co zrobisz i z jakim zaangażowaniem i tak cie nie docenią

Budziłł

No właśnie - ciekawe gdzie oni generalnie umieszczają oferty pracy, bo oferty pracy w Jarocinie może nie są zbyt częstym faktem, co nie zmienia jednak faktu, że trzeba umieć znaleźć odpowiednie strony. Poza tym inna para kaloszy - czy w ogóle warto pod względem atmosfery, zarobków próbować się tam dostawać?

rudy

gdzieś widziałem informacje że do Stopola są obecnie dwa wolne miejsca pracy. Niestety nigdzie nie znalazłem na jakie stanowiska są ludzie szukani. A bardzo chętnie bym się tu sam złapał... Dajcie znać jeśli będziecie mieli jakieś informacje odnośnie tch stanowisk. Oczywiście szczegóły bardzo mile widziane

rudy

Muminek

Czy ktos z obecnie pracujacych w frmie moze mi powiedziec co sie wyprawia z doladowaniami elkronicznymi telefonow komorkowych? Terminale nie drukuja kodow, a nie wydrukoawne doladowania widnieja na fakturze. Zeby bylo smieszniej, klienci przynosza kupony z nie dzialajacymi kodami. A najlepsze jest to ze kupony "wydrukowane na zapas" nie dzialaja przy doladowaniu a operatorzy komorkowi twierdza, ze dany kupon juz zostal wykorzystany! Co sie (usunięte przez administratora) dzieje w tym Koszalinie i komu trzeba obic morde zeby zaprowadzic porzadek w tym burdelu?

o/malbork

a ja z tego co slyszalem co teraz sie dzieje to uwazam ze kiedys nie bylo az tak zle /umarl krol niech zyje krol -hehehheh

jaaaa

Powiem tak ww stopolu pracowalem prawie 3 lata z teggo 2 jako PH w oddziale gdansk ale wczorajszego dnia pdziekowalem za taka prace.Nowa pani kierwonik mysli ze mozna tak latwo wejdsc na ciepla posadke bez zadnych staran.ale ja postaram sie jej udowodnic ze nie pojdzie tak latwo jak sobie mysli:)

loki

a gdzie tam zatrudniac nie bedzie malo to razy jezdzili bez prawka

VOGUE PERLE MENTHE

a czy firma planuje zatrudnić ludzi na stanowisko kierowców? nie żebym coś sugerowała, ale jeden kierowca już się zwolnił, a co najmniej trójka ma zamiar zmienić prace.... niedługo zabraknie magazynierów z prawem jazdy..

3bit

ibum - 2012-07-07 18:16:35 stopol ma się dużo lepiej niż kiedykolwiek, jest więcej asortymentu oraz otrzyma nowego,a raczej starego kierownika :) osoby które jeszcze niedawno miały za zadanie \"rozwój\" firmy zostały wydelegowane.... a władze przejął sam (usunięte przez administratora) tymczasem królowa na tronie ;/ ehhh...Osobiście bardzo cieszy mnie wiadomość odnośnie nowego- starego kierownika. Baaarrrddzzzzzoooooo!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o P.H.P.U. "STOPOL" Sp. z o.o

P.H.P.U. "STOPOL" Sp. z o.o