Opinie o P.H.P.U. "STOPOL" Sp. z o.o w

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy P.H.P.U. "STOPOL" Sp. z o.o. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie P.H.P.U. "STOPOL" Sp. z o.o o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.H.P.U. "STOPOL" Sp. z o.o w

ibum

stopol ma się dużo lepiej niż kiedykolwiek, jest więcej asortymentu oraz otrzyma nowego,a raczej starego kierownika :) osoby które jeszcze niedawno miały za zadanie \"rozwój\" firmy zostały wydelegowane.... a władze przejął sam (usunięte przez administratora)k tymczasem królowa na tronie ;/ ehhh...

3Bit

Stopol nie pada wręcz po odejściu (usunięte przez administratora)' jest dużo lepiej :)

verdin

jak wiesc gminna niesie stopol pada jak to kiedys powiedzial byly prezes takie jest zycie

hihi

Tak, też też... Życzę Wam powodzenia, ale co raz częściej słychać, że nie dacie rady, może póki macie jeszcze czas - poszukajcie czegoś bardziej pewnego..

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w P.H.P.U. "STOPOL" Sp. z o.o? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
BOBAS

WITAM. JAK PEWNIE WSZYSTKIM JUŻ WIADOMO, PREZES (usunięte przez administratora) OTWORZYŁ W KOŃCU OCZĘTA I POSTANOWIŁ TROSZKĘ POZAMIATAĆ W SWOJEJ FIRMIE. SZKODA, ŻE TAK PÓŹNO. JAK MÓWI PEWNE PRZYSŁOWIE: \" NOSIŁ WILK RAZY KILKA, PONIEŚLI I WILKA \". (usunięte przez administratora) POZDRAWIAM

ziuzia

Ja mam Imię na Z i zanim bony i paczki dostaną "A, B, C... F, G, H...", to do mnie jak co roku nic nie dojdzie. Hahahaaaa...

ZZZ

w grudniu jak co roku będą bony i paczki dla pracowników :)

Tak, Koszalin żyje, ale ile ludzi się tu przewija, to już imion nie idzie zapamiętać... hehehehhehehehe ;P Mikołajki pomorskie? Czyżby Ktoś czekał na prezent pod choinką, heeeee..?

Dalsza praca

Ciekawe jak długo jeszcze Mikołajki Pomorskie popracują????????

a co tam w Koszalinie słychać?

No to piękne czasy nastały,że na O/Malbork nawet papieru brakuje,nie wspominając o mydle czy płynie do naczyń.. porażka PANIE (usunięte przez administratora)

tępa jestes

ty myslisz ze ktos na tym forum jest na tyle glupi, aby uwierzyc w twoje wypociny? no coment! Polecam słownik ortograficzny i poprawnej polszczyzny-tyle w temacie. I nie obrabiaj (usunięte przez administratora) koledze bo i tak nic nie zdziałasz!

Ludzie czyście poszaleli wszyscy firma nawet oki czego chcecie szefostwo i kierownictwo dobre ... (usunięte przez moderatora)

Oszczędności

Śmieszne,ale tak zazwyczaj mówi AH,zwalniając ludzi.W ubiegłym roku z paroma osobami naszej firmy zrobił mały skok do ALFY na małe EWRYBADY.Taki skoczek firmę kosztował prawie 800 zł.CDN.

Witam.Jak to jest w tej firmie z odprawami pienięznymi dla pracownika zwalnianego.Czy ktoś mi odpowie?

I nawet wiem na którym oddziale się tak robi rzecz jasna że w Elblągu.

Zajmijcie się w końcu własnym życiem a nie bajki piszecie !!! ... Co za ludzie...

CYKORIA

Na pewno wszyscy widzą i wiedzą o kogo chodzi.Ale niestety boją się o tym głośno mówić.A najwięksi donosiciele właśnie z nim pracują.Grzeją swoje posadki.

Zastanawiam się nad obowiązkami co niektórych osób zatrudnionych w Stopolu .W godzinach pracy zajmują się własnym samochodem -sprzątają go,pucują,wietrzą itp.A wszyscy udają , że tego nie widzą.FAJNIE co nie.Czyżby co niektórym oczy zarosły.

czyzby na polodniu? XD

Zostaw merytoryczną opinię o P.H.P.U. "STOPOL" Sp. z o.o