severstallat silesia

Sosnowiec

Opinie o severstallat silesia

anonim 2010-07-20 16:56:19
jedna z gorszych firm w mieście,zarządzający właściciele stosują metody rodem z lat 50- tych w zsrr,odpowiedzialność zbiorowa jest na porządku dziennym,[usunięte przez moderatora] szczucie ludzi przeciw sobie, [usunięte przez moderatora], wyrównanie płac polega na zrównaniu z najniżej zarabiającymi,żenada
Adam zhng 2014-07-16 17:00:28
Wszystko spoko, zarobki powyzej 4tys, ale po miesiacu nie wytzymałem i złożyłem wypowiedzenie- ten sosnowiec odpycha na maxa.
kropek 2014-07-16 17:04:28
Super firma, wysokie zarobki, nowoczesna firma bardzo miłą atmosfera. mogę polecić szczerze. Nie wiem tylko czemu kierownictwo szkaluje każdego posiadacza fiata punto, ja i kolega odczuliśmy to na własnej skórze. Szefostwo hejtuje te auta na każdym kroku- cięcia wypłat, ściaganie z urlopów, brak premii. Gdy tylko zmieniłęm samochód wszystko się uspokoiło.
Ola 2014-07-16 19:31:39
Sosnowiec? czyżby w poszukiwaniu straconej miłości?
krzysztof 2014-07-16 19:59:31
Popieram wszystkich przedmówców. Oprócz super zarobków, świetnej atmosfery na duże uznanie zasługują także darmowe obiady dla pracowników. Wprawdzie osoby powyżej 80 kg dostają pół porcji, ale zawsze to coś.
pepo 2014-07-16 20:01:41
Na stanowisku pomocnika informatyka kazali mi zrobić kurs przenoszenia europalet w rękach. wyłożyłem za niego 150zł. mieli oddać, a nic nie dostałem.
bylo-minelo 2014-10-22 14:29:24
Plusy: firma pracuje naprawde wg wysokich standardow, praca jest dobrze zorganizowana, komfortowe warunki, nie najgorszy poziom wyplat, dobry socjal.
Minusy: wszystkie problemy sa rozwiazywane poprzez redukcje personelu, mozliwosc awansu i szkolenia istnieja tylko dla lizusow, kierownictwo czesto wydaje sprzeczne i niekonsekwentne polecenia i decyzje, brak szacunku do ludzi.
lukaszc 2014-11-04 12:40:11
witam serdeczenie opowie mi ktos jakie tam panuja warunki jakie sa zarobki.z gory dziekuje
adam 2014-11-27 14:50:23
witam
pojawiła się oferta pracy w tej firmie na stanowisko Specjalista ds. eksportu
może się ktoś wypowiedzieć czy warto tam aplikować ?
mh0 2015-04-06 18:28:16
Witam,

czy ktoś orientuje się może czy tam jest w ogóle szansa dostania się do pracy "z ogłoszenia"a nie po znajomości? Słyszałam, że raczej nie...Wysyłałam tam kilkakrotnie CV i spelniałam właściwie wszystkie warunki, a nigdy nie byłam nawet na rozmowie...
aa 2015-05-05 01:59:59
Zależy na jakie stanowisko. Do biura tak, biorą z ogłoszenia, nie po znajomości. Inna sprawa jak się tam pracuje. I czy warto. W mojej ocenie -nie.
Znany 2015-05-09 21:58:10
W firmie panuje coraz gorsza atmosfera. Chaos, dezorganizacja pracy, nie zawsze tak było...ale nie jest to już forma godna polecenia.
Tomasz 2015-10-23 21:23:00
Wlasnie aplikowalem na pozycje analityk finansowy w firmie. Czy może ktos cos napisac o sytuacji w tej firmie odnośnie rekrutacji na w/w stanowisko?
Były 2016-02-04 23:51:01
Szefostwo się podszywa pod pracowników i pisze fałszywe pochwały. Okropność. NO ale cóż, w końcu to ruska firma.
Były 2016-02-05 00:52:19
Wysokie standardy? A biuro w obskurnym budynku i w okropnym miejscu. To chyba ruskie standardy, co? Ta firma to dno.
bylo-minelo 2016-05-02 15:47:16
No co tu odpowiesz jak ktoś patrzy tylko na elewacje budynków... Najzwyklejszy stary zakład produkcyjny, hale i budynki są jakie są. I nie w nich tkwi główny problem tej firmy. Owszem, zakład mieści się na totalnym zadupiu, jak większość podobnych na Śląsku, co wcale nie świadczy o jakimś tam DNIE.
basket 2016-09-08 11:59:43
Cóż, rzeczywiście zarobki być może i dobre, ale stosunek wierchuszki do pracowników żenujący (zwłaszcza tych wybitnie nadętych z 3go piętra!) Stażystki to córeczki kierowników i ich znajomi.. To wszystko mówi samo za siebie... Rączka rączkę myje i takie są "standardy"tej firmy. Odradzam.
poldek 2016-09-08 12:48:53
Hej, wiecie czy są teraz jakieś oferty pracy? Dzięki
Genek 2016-10-27 10:38:19
Będą zwalniac bo Unia szykuje cło, ponoc poleci trochę ludzi nie tylko z produkcji.
kaktus 2016-12-08 12:11:51
Największe [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] w jakim pracowałem, głęboka komuna, kierownictwo burackie, brak ofert z huty. Jak zatrudnisz sie w tej firmie to jakbyś zaciągnął hamulec ręczny, jednego czego możesz być pewien to tego że cofniesz się w rozwoju o 100 lat. Mam nadzieję że dojadą ich cłem i znikną z rynku.
Zostaw swoją opinię o severstallat silesia - Sosnowiec
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie severstallat silesia