Opinie o Severstallat Silesia w Sosnowiec

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Severstallat Silesia. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Severstallat Silesia na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja wyrobów metalowych, hydraulicznych i ogrzewniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Severstallat Silesia w Sosnowiec

Czy w Severstallat Silesia pracuje się na open space?

Kaktus Nowy wpis

Czy firma planuje przyjęcia pracowników?

Czy rozmowa kwalifikacyjna do Severstallat Silesia odbywa się w siedzibie firmy?

gość Nowy wpis

Czy firma prowadzi rekrutacje?

Marek Nowy wpis

Jak wygląda obecnie Kondycja firmy?

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Severstallat Silesia spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.

Jakie godziny pracy obowiązują w Severstallat Silesia?

8-16

Vegeta Soprano

Miałem zaproponowaną pracę, ale na informację o tym że się zastanawiam nad inną ofertą zareagowano złością i agresją (szok). Z tego co się dowiedziałem na rynku to jest tam duży mobbing. Firma o mentalności pseudo imperium Putinowskiego (:D). Odradzam ludziom którzy cenią sobie normalne życie bardziej od kilku złotówek więcej (o ile premię się faktycznie dostaje). Oczywiście pomogli mi wybrać właściwą firmę. Życzę Rosjanom wielu Muzułmanów w Moskwie :) Bezcenna lekcja od życia.

Emma
@Vegeta Soprano

Dowiedział się na rynku że jest to firma o putinowskiej mentalności...masakra zielonego pojęcia nie ma a bredzi dobrze że pogoniłi nieuki Tam nie są w modzie

Julita

@Ktoś fakt staż pracy pracowników firmy sam może przekonać, że firma severstallat silesia jest w porządku. Ale wspominasz jeszcze o prestiżu. Zatem już dla samego wpisu CV zapewne wiele osób chce tam pracować, nawet już nie zważając na inne dogodności, prawda?

Julita

@Ktos z Twojej wypowiedzi można wywnioskować, że polecasz pracę w firmie severstallat silesia osobom pracowitym i dobrze zorganizowanym. W firmie nie ma miejsca dla osób, które nie wiedzą czego od życia chcą i nie są nastawione na sukces, a przede wszystkim nie są świadome, że do pracy przychodzi się pracować. @Vegeta Soprano a skąd masz takie informacje o firmie? Bo z tego, co wycztałam nie jesteś pracownikiem firmy.

Majster
@Julita

Przecież firma się zwija już, zostanie tylko jako placówka handlowa, produkcja zamknięta , będą sprzedawać rosyjskie wyroby

Ktoś
@Julita

Dokładnie tak. Firma ogólnie jest ok. Wg mnie ma prestiż. Zarobki są naprawdę dobre. Dużo można się nauczyć. Nie zwalniają ludzi za byle co. Rotacja niska. Spora część kadry pracuje tam po kilka lat. Można polecić.

Julita

@Majster ale w takim wypadku produkcja będzie w Rosji i nie będzie potrzebny dział produkcji, tak? I ta jedna placówka będzie dystrybuować ten rosyjski produkt? A czy on jest lepszy, że firma severstallat silesia wybrała taką opcję rozwoju firmy? Czym jest to spowodowane?

Julita

@Ktos czy piszesz o atmosferze w pracy w severstallat silesia? Czyli osoby o słabych nerwach nie dadzą sobie rady? Czy inni pracownicy też tak myślą? Twoim zdaniem wszystko zarobki wynagrodzą. Czyli warto składać tam CV?

Ktos
@Julita

Pytasz czy warto składać cv? Moim zdaniem tak. Co prawda jest tu duże ciśnienie, duża presja na wyniki, sprzedaż. Za najdrobniejszy błąd dostaje się po głowie. Nikt Ci nigdy nie powie że coś robisz dobrze. Nagrodą jest brak zrypy. Ale da się dobrze zarobić. Atmosfera miedzy pracownikami różna, raz lepiej, raz gorzej. Są szkolenia. Są wyjazdy. Jest dobry Socjal i dodatki. Natomoast trzeba być zaangażowanym i skupionym. Bardzo łatwo popełnić błąd, bo zewsząd jesteś zawalony papierami, tabelami, wyliczeniami. Dokumentacji jest absurdalnie duzo.

Ktos

Firma ok. Zarobki naprawdę bardzo dobre. Szefostwo- no cóż...bywa ż tym różnie. Jedno jest faktem - nie jest to firma dla ludzi o słabych nerwach, albo takich, którzy biorą wszystko do siebie. Ale coś za coś...na rynku deklasuje konkurencję pod względem zarobków.

Julita

Mimo dobremu socjalowi, na którym coraz częściej zależy pracownikom @XYZ nie polecasz pracy w Severstallat Silesia. Czy problem z samodzielnością jest jedynym problemem, przez którego zdyskwalifikowałeś tego pracodawce? Opowiedz więcej o swoich doświadczeniach, bo może to zainteresować osoby, które chciały tam pracować.

XYZ

Dość specyficzna firma, mocno komunistyczna, ze wszystkimi swoimi absurdami tamtych czasów. Dobry socjal, ale to chyba jedyna dobra rzecz w tej firmie. Kierownictwo sprzedażowe wraz z dyrekcją powala na kolana ( w negatywnym tego słowa znaczeniu). Jeśli ktoś lubi ślepo wykonywać absurdalne czasem zadania, to odnajdzie się w tej firmie. Całej reszcie samodzielnie myślących i szanujących się ludzi nie polecam.

Ramplituner

Długo nie było trzeba czekać. Zwolnienia ruszyły i tak naprawdę to już początek końca. Nie ma co marzyć o nowych ofertach.

kaktus

Największe (usunięte przez administratora) w jakim pracowałem, głęboka komuna, kierownictwo burackie, brak ofert z huty. Jak zatrudnisz sie w tej firmie to jakbyś zaciągnął hamulec ręczny, jednego czego możesz być pewien to tego że cofniesz się w rozwoju o 100 lat. Mam nadzieję że dojadą ich cłem i znikną z rynku.

Genek

Będą zwalniac bo Unia szykuje cło, ponoc poleci trochę ludzi nie tylko z produkcji.

poldek

Hej, wiecie czy są teraz jakieś oferty pracy? Dzięki

basket

Cóż, rzeczywiście zarobki być może i dobre, ale stosunek wierchuszki do pracowników żenujący (zwłaszcza tych wybitnie nadętych z 3go piętra!) Stażystki to córeczki kierowników i ich znajomi.. To wszystko mówi samo za siebie... Rączka rączkę myje i takie są "standardy"tej firmy. Odradzam.

Tomasz

Wlasnie aplikowalem na pozycje analityk finansowy w firmie. Czy może ktos cos napisac o sytuacji w tej firmie odnośnie rekrutacji na w/w stanowisko?

Znany

W firmie panuje coraz gorsza atmosfera. Chaos, dezorganizacja pracy, nie zawsze tak było...ale nie jest to już forma godna polecenia.

Zostaw merytoryczną opinię o Severstallat Silesia - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Severstallat Silesia?

Zobacz opinie na temat firmy Severstallat Silesia tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Severstallat Silesia
2.7/5 Na podstawie 16 ocen.
  • Nowopogońska 1
    41-200 Sosnowiec