Opinie o DOMEX Sp. z o.o. w Sandomierz

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy DOMEX Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie DOMEX Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: AGD - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DOMEX Sp. z o.o. w Sandomierz

Michu

Ta firma umiera śmiercią naturalną..szkoda gadać,nic tylko szukać nowej pracy ...Nic już z tej całej farsy nie będzie..

zetka
@Michu

A co? Jeszcze się łudziłeś? Większość już dawno przestało wierzyć w misia uszatka :)

Ewka

Pozdrawiam kolege z pracy, był handlowcem, sklep zamkneli został awansowany do DKW, szuja z grajewa

aaa
@Ewka

Chyba wiem o kogo chodzi. Rzeczywiscie szuja ale nienajgorsza

Dziwna polityka, likwidują dochodowe sklepy jak np. Białystok, a zostawiają sklepiki w wioskach. Epizod zwany Domex mam juz poza soba, na szczęście

l
@były pracownik

może chodzi o czynsz tańszy i w dodatku ludzie tacy nie doinformowani jak w większych miastach przyjedzie chołota ze wsi to wszystko kupi niezależnie czy na topie byleby z rabatem

spoza rodziny
@l

Twoja rodzina znaczy się?

inecki
@spoza rodziny

jeśli chodzi o naszą załogę - to zwyczajnie robimy swoje - jesteśmy dorośli i podkręcanie frustracji zostawiliśmy już dawno za sobą. Faktycznie brakuje konkretnych informacji i warunki są obiektywnie trudne, ale staramy się robić co możemy. W najgorszym wypadku będziemy mieli co wspominać :)

...

byłem w dwóch sieciach agd - mniejszej i większej... nie będę pisał w jakich. ale fakt jest jeden - im większa sieć tym większe bagno, SOK, naciski, wręcz mobbing. Ale nie do udowodnienia. Tzn. są metody na udowodnienie, ale kto by walczył z wiatrakami. Jak możecie to szukajcie pracy ale nie w takich kołchozach. Czasem lepsza jest mniejsza kilkuosobowa firma. Nie mówię że tak jest zawsze. Trzeba szukać, zmieniać aż będzie ok.

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
eg

A ja aplikowałem na kierownika salonu w Braniewie było na pracuj.pl a tam taka lipa !!! cale szczeście nie poszedłem na rozmowe !!!

pol

do roboty a nie czekac na odprawy

"

czy ktoś dostał już odprawę

@"

Ja dostałem, wypowiedzenie otrzymałem w kwietniu, w maju dostałem kase

kul

to ktore sklepy teraz do likwidacji

Avansik

Te koledzy i koleżanki z Domexu. Nie zniżajcie sie do cymbałka o nie spełnionych ambicjach z MediaMarkt. dobrze wiemy, ze liczy na zniknięcie marki Avans która im klientów podbierała a zapewne nie raz składał u Nas podanie bo nie mógł patrzeć na swoje nędzne grosika za "punkty". Mają dość , że klient u nich mówi ciągle "co tak drogo?" w Avansie taniej ble ble ble... A u Nas jak to z MM bywa/ło? -"Ja do 'Idiotów' już nie pójdę, bo pojęcia nie mają" buhahahaha

były avansowiec

Zycze ludziom z lubelskiego jak najszybszego znalezienia nowej pracy. I dzieki za prawie dwa lata wspolnej pracy.

taki-on

Wielu ludzi budowało tą firmę.. mam tylko wrażenie że większość wartościowych dostanie wypowiedzenia (albo już sami odeszli) a Ci co zawsze stali przy korytku dzięki jakimś układom załapią się dalej do dojenia tych co zostaną.. (rks itp)

taka-ona

Od dziś nie jestem już pracownikiem Domexu. Kiedyś lubiłam tą pracę. Poznałam też wielu wspaniałych ludzi. I teraz im wszystkim życzę powodzenia.

POWODZENIA
@taka-ona

WSZYSCY MAMY TAKIE SAME ODCZUCIA. BO BEZ WZGLĘDU NA TO JAKI BYŁ NACISK I BYŁY DNI CIĘŻKIE TO BYŁ NAPRAWDE DOBRY CZAS.

regio

misia jak ty piszesz ze "bédom" to sie nie dziwie ze dostalas wypowiedzenie.wy tepaki jestescie wlasnie wiytowka avansu.

Misia

Dostałam wypowiedzenie pocztą . Byłam zapytac prawnika powiedział że faktycznie na zakończenie wypowiedzenia powinnam dostać odprawe .L4 leci równolegle z wypowiedzeniem wiec nie chroni przed zwolnieniem. Czyli od dni doręczenia leci okres wypowiedzenia , A na zakończenie odprawa . Tylko pytanie czy firma czy tam syndyk będom to respektowac. Czas pokaze

DO NEONET

DZIEKUJEMY ZA OPINIE HA HA HA KLIENTÓW NIE MA TO JEDZIECIE PO KONKURENCJI BUUUAAHAAA

kiero z media markt
@DO NEONET

MEDIA MARKT RULES!!!!!avans niestety sorry.

info
@kiero z media markt

Faktycznie w Neonecie robi kumpel i mówił że wchodzą na forum Domexu i wypisują głupoty a kierownicy jeszcze bodburzają żeby pisac . Dziwna firma . Ja już mam nową robote ale zdala od handlu po 6 latach powiedziałem pass. Powodzenia wszystkim co właśnie odchodzą . Zajdziecie nową robote

Fakt

No dokładnie na zebraniach kierownicy każą wykorzystywać informacje o Avansie w rozmowach handlowych.Że niby nie ma reklamacji a doskonale wiemy ze reklamacja zawsze jest producencka .Nie bedę w ludzi oszukiwać a koledzy nadgorliwi wchodzą tu i wypisują jakies niby info żeby ludzi przestraszyć .A zanosi sie ze u nas w Neo nie bedzie wcale lepiej i ciekawe czy wtedy bedzie im do śmiechu. Pozdrawiam handlowców Avansu i Neonetu bo przede wszystkim jesteśmy ludzmi .Nie zapominajmy o tym .

?

Czy któryś sklep dostał informacje o innym chętnym niż TERG ?

L4

Wszyscy którzy przebywali na L4 dostali wypowiedzenia. Ale to było wiadome . Syndyk robi czystke . Po zakończeniu okresu wypowiedzenia osoba przebywająca na l4 wysyła je do zusu i to zus wypłaca zasiłek chorobowy. Wiec Firma nie jest już obciążona takim pracownikiem

Podobno

Jak wynika z przepisów art. 8 Ustawy odprawa przysługuje w związku z rozwiązaniem stosunku pracy. Oznacza to, iż prawo do odprawy powstaje w momencie rozwiązania stosunku pracy. Nie musi Pan pisać wniosku o wypłatę odprawy – wypłata odprawy nie następuje na wniosek pracownika, a z mocy prawa. Jeśli pracodawca nie wypłaci Panu odprawy pieniężnej w dniu rozwiązania umowy o pracę, to może Pan dochodzić odsetek ustawowych liczonych od pierwszego dnia opóźnienia, tj. od następnego dnia po rozwiązaniu umowy o pracę, do dnia zapłaty odprawy.

Odprawa

Odprawa pieniężna przysługuje pracownikowi, z którym został rozwiązany stosunek pracy z przyczyn nieleżących po jego stronie, a więc m.in. dotyczy to likwidacji zakładu pracy lub upadłości firmy. Przepisy te stosuje się tylko u pracodawców zatrudniających co najmniej 20 pracowników. Takie zwolnienia mogą dotyczyć także osób przebywających na urlopie wychowawczym. Ustawa nie przewiduje żadnych okoliczności wyłączających prawo do odprawy pieniężnej. Jeżeli przyczyną wypowiedzenia umowy o pracę jest likwidacja zakładu pracy, a pracodawca zatrudnia co najmniej 20 pracowników, to w dniu rozwiązania stosunku pracy należy się odprawa pieniężna. Pracownik ma prawo do odprawy w wysokości: jednomiesięcznego wynagrodzenia, jeżeli był zatrudniony u danego pracodawcy krócej niż 2 lata; dwumiesięcznego wynagrodzenia, jeżeli był zatrudniony u danego pracodawcy od 2 do 8 lat; trzymiesięcznego wynagrodzenia, jeżeli był zatrudniony u danego pracodawcy ponad 8 lat. Prawo do odprawy pieniężnej przysługuje zarówno pracownikom zwalnianym w ramach zwolnienia grupowego, jak i przy zwolnieniu indywidualnym.

tygodnik

Osoby, które w ostatnich dniach straciły pracę w różnych spółkach należących do Domeksu, twierdzą, że wkrótce w podobnej sytuacji może znaleźć się nawet kilkaset osób. Mówi się też, że firma przymierza się do zamknięcia części najgorzej funkcjonujących sklepów. Magazyny zaopatrujące sklepy Avans są ponoć pełne towaru, który sprzedaje się w dużo gorszym tempie niż zakładano. W październiku 2012 roku grupa Domex stała się właścicielem marki Avans. To miał być kolejny krok ku dominacji na rynku RTV/AGD.– Jesteśmy obecnie jedynym właścicielem marki Avans – bardzo znanej na rynku Multimedia/RTV/AGD, co potwierdzają przeprowadzane przez nas badania. Avans plasuje się w nich naprawdę wysoko – w zależności od metodologii – w pierwszej trójce bądź pierwszej czwórce marek tej branży, rozpoznawanych przez klientów. To bardzo duży potencjał, dlatego też naturalnym krokiem jest dla nas decyzja o intensywnym rozwijaniu tego właśnie brandu. W związku z tym każdy z naszych elektromarketów działających pod logo Media Expert zostanie docelowo zmieniony na elektromarket marki Avans – marki kluczowej dla naszej spółki – mówił wówczas Arkadiusz Tomala, prezes spółki Domex. Więcej w papierowym wydaniu TN.

Zostaw merytoryczną opinię o DOMEX Sp. z o.o. - Sandomierz

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DOMEX Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w DOMEX Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DOMEX Sp. z o.o.