Opinie o DOMEX Sp. z o.o. w Sandomierz

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy DOMEX Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie DOMEX Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: AGD - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DOMEX Sp. z o.o. w Sandomierz

kiki

jak takie debile pracowaly w domexie to nie dziwie sie czemu firma upadla nieroby!!!

DOMEX

w Domexu bylu fajnu prawda naj ... se ja pisa i me ziomu ba bylo prawda supa

deeres

dwie ekipy grasują po dwóch województwach lubelskie i świętokrzyskie...nie wiedzą kiedy będą u ciebie ale teraz są u nich. od poniedziałku kolejne typowanie kto następny!!!

TURBINA OD DZYNDZYNKA

MASAKRA. WSZYSTKICH CO TU PISZĄ TO TYLKO DO KOMORY GAZOWEJ, GDYBY NIE TA WASZA,, ZŁA I NAJGORSZA ,,FIRMA JUŻ DAWNO BYŚCIE MIELI ZĘBY W ŚCIANĘ WBITE . ALE NO TAK, PRZYZWYCZAIŁY SIE PRZYDUPASY DO KASY PO 2 TYSIE TO TERAZ CIĘŻKO SIĘ BĘDZIE ZABRAĆ ZA ROBOTĘ ZA 1300. WEZCIE SIĘ ZA ROBOTE. ZDOBYLIŚCIE DUZE DOŚWIADCZENIE WIĘC ZNAJDZCIE SOBIE NOWĄ PRACĘ. A TAK WIELKIMI STANDARDAMI OBSŁUGI MACIE WIELKIE SZANASE

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
toks

mi również wypowiedzieli umowe. ale nie płacze bo to i tak długo nie potrwa

ziomek

mam potwierdzone info. w klipie. napisać youTube - firma-brat i posłuchajcie tej pieśnie czekam na wypowiedźi tylko wsłuchajcie sie w słowa.....Arek forrrrr youuuuu

AR

Sytuacja dziś, a w ubiegłym miesiącu to zupełnie co innego. Spółka jest w likwidacji. Nikomu nie zależy już na pracownikach - no chyba, że do pakowania innych salonów. Który sklep miał zostać kupiony ten został, reszta do zamknięcia. Plan jest taki - stopniowe zamykanie kolejnych sklepów, zrzut sprzętów do salonów z lepszą sytuacją (opanowany czynsz i rachunki, odpowiednie obroty). Sklepy, które dostały w ciągu ostatnich dwóch tygodni potężne dostawy - są bezpieczne mniej więcej do lipca. Nie wiem czy wiecie, ale w pierwszym tygodniu czerwca wyłączają Hestię/TWG. Znikną tabelki, znikną premię - zostanie podstawa. Syndykowi nie zależy już na handlowcach, a na pracownikach fizycznych. W poniedziałek powinna wyjść nowa akcja gazetkowa, jednak jej nie będzie. Zacznie się typowe wyprzedawanie - większość towaru będzie za część wartości. Aby sprzedać. Tu nie będzie potrzebny handlowiec, a pakowacz. Kwestia dni/tygodni.

pomożecie?

na portalu szukają chętnych do zamykania sklepów. DRSów jest za mało potrzebują wsparcia. wysyłają na dany sklep w zależności od zapotrzebowania najczęściej na trzy dni, zakwaterowanie+ wyżywienie.

śląskie

Czy ktos wie co ze sklepami na slasku????

lubelskie
@śląskie

zobacz sobie ile jest w dolnośląskim sklepów na kupie i odpowiedź sobie sam na to pytanie.(będą zamykane jeden na tydzień tak jak u nas)

xxx

nie słuchajcie obietnic bo nie są nic warte i tak zrobią wszystko by pracownicy płacili kasę za nie zgodności które sobie wymyśla...nikt nic nie wie rks nie umie odpowiedzieć na żadne pytanie... nie zgodziliśmy sie na pakowanie już wystarczy oszustw... a księgowa twierdzi że w następnym miesiącu zapłacą odprawy i za wypowiedzenie ...także jeśli do 10lipca nie bedzie pieniędzy trzeba bedzie iść do sądu pracy o ile firma bedzie jeszcze istnieć do tego czasu...Powodzenia walczcie do końca;)

Potwierdzone info

W tamtym miesiącu też było potwierdzone info,że premii nie będzie a były także znakiem tego ktoś tu sieje zamęt .

FLAMENKO
@Potwierdzone info

Premie będą wypłacone,ponieważ bardzo się starałem w tym miesiącu.Sprzedawałem bonusy,s w i robiłem cyfrę.

SUCHY
@FLAMENKO

Ale PG nie sprzedawałeś i całą premię Ci zabiorą.

do bani

do bani z tym wszystkim!!!! teraz mamy najwięcej pracy w związku z likwidacją a dostaniemy podstawę - jeśli dostaniemy!!!

s238

Uważajcie na Szanownego RKS K.Sz. (usunięte przez administratora) Nie wierzcie nikomu, że będzie dobrze. Już nie będzie. Nasz sklep zamknięty, nie wiadomo, kto go pakuje, pracownicy się nie zgodzili. Życzę wam powodzenia i uważajcie na tych (usunięte przez administratora)

@s238

Od kogo informacja? Niestety można było to przewidzieć.

AR

Cześć. Dostaliśmy informację, że premii już nie będzie. Jedynie podstawa. Jak komuś się nie podoba - może się zwolnić tracąc odprawę.

@AR

Od kogo informacja? Niestety można było to przewidzieć.

REKIN CENOJAD 2

Z UWAGI ŻE MAM DOBRY HUMOR POWIEM TAK...ZAORAJĄ CAŁY DOMEX...STARE SKLEPY BĘDĄ SPRZEDAWAŁY SZROTY TE KTÓRE ZOSTANĄ( Z INNYCH SKLEPÓW) A NA KONIEC JE ZAMKNĄ(JAK JUŻ SPRZEDADZĄ)..I TAK POWOLI KU KOŃCOWI...NIC NA POCIESZENIE. A Z TEGO CO WIDZĘ LECĄ SKLEPY Z NUMEREM PONAD 100, NIE LICZĘ 12 (POZDRO) I INNE STARE BUDY ....NA POCIESZENIE WSZYSCY RAZEM HIP HIP HURA....I DUPA. A MNIE PEWNIE TEŻ ZAMKNĄ ALE TYDZIEŃ CZY DWA NIE ROBI MI RÓŻNICY... DO KOLEGÓW I KOLEŻANEK GDZIE ROBIMY IMPREZĘ POŻEGNALNĄ(MAZOWIECKIE)..............WPISOWE NA OKO GRILE Z MOTO OGRÓD KIEŁBASA Z TARGU TYLKO WACHA NA DOJAZD...

haha
@REKIN CENOJAD 2

grile z moto ogrod dobreeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

Ks. Natanek

"Jeśli nie mozesz zalogowac sie do swojego portalu P.I. - TO WIEDZ, ŻE COŚ SIĘ DZIEJE...hehe

Janek

"Zainteresowanie przejęciem niektórych aktywów Domeksu, właściciela sieci Avans, wyraziło kilku potencjalnych inwestorów. Poza Action, który już wcześniej informował, że chce kupić aktywa upadłej spółki, zainteresowanie wykazało m.in. giełdowe AB oraz spółka Media Expert - poinformował PAP Janusz Skiba, syndyk Domeksu "Łącznie zainteresowanie aktywami Domeksu zgłosiło kilku potencjalnych nabywców. Nie wszyscy ujawnili się z nazwy, gdyż są reprezentowani przez pełnomocników, jak np. jedna spółka z USA" - powiedział PAP Skiba.".

ulalala

Podobno maja zamknac Konskie

pewniak
@ulalala

Nie podobno tylko na pewno ale najpierw Kielce.

Pati85

RKSom nie można ufać i to od dawna wszyscy wiedzą :) zawsze ważny był dla nich tyłek ich, rodziny i znajomych a sama firma i handlowcy... delikatnie mówiąc NIE. ;) teraz pewnie albo dostali obietnice dużych odpraw/premii? albo pozostania na jakimś konkrentym stanowisku :) a ci ludzie jak wiadomo za $ to i rodzinę i przyjaciela by sprzedali.. więc czemu mają być teraz raptem "w porządku".. są tacy jak zawsze ;)

rysiu
@Pati85

Obietnice może i dostali ale malo prawdopodobne jest ze ja spełnia.ich przelozeni mydła im oczy tak jak wasi przełożeni wam.

Pati85

Nie wiem czy mogą teraz dawać wypowiedzenia bez przyczyny myślę że albo likwidacja stanowiska pracy (skoro usiłują ściemniać że to nie grupowe) albo jawnie powinni przyznać że zwolnienia są grupowe (przecież wypowiedzenia dostało więcej niż 10% ich pracowników). Szkoda że jednak nie zorganizowaliśmy związków (z wiadomych powodów ale i tak szkoda)

rysiu
@Pati85

Związki zawodowe zawsze można założyć. Jakbyscie chcieli to by były. W tej chwili i tak niewiele macie do stracenia. Jak nie wiecie jak to odwiedzcie lokalne związki zawodowe. One chętnie pomogą.

Zostaw merytoryczną opinię o DOMEX Sp. z o.o. - Sandomierz

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DOMEX Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w DOMEX Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DOMEX Sp. z o.o.