Opinie o DOMEX Sp. z o.o. w Sandomierz

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy DOMEX Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie DOMEX Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: AGD - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DOMEX Sp. z o.o. w Sandomierz

Magda

co się dzieje z dyrektorem do spraw administracji? ten nieudacznik pracuje jeszcze? ten dyrektor to największa porażka działu rekrutacji, wzięli facia który nic nie umie, nie zna się na obowiązkach dyrektora i bierze za to grubą kasę...(usunięte przez administratora)

m&m
@Magda

NIE pracuje od grudnia

już

pierwszy sklep z dolnegoslaska jutro juz zamykaja , nastepne za trzy dni , i tak pokolei

KotAndrzej
@już

Po co piszesz durnoty? Już conajmniej cztery na dolnym śląsku są zamknięte lub w zamknięciu. Nie gadaj durnot jak nie wiesz.

ŁorkisŁork
@KotAndrzej

w dolnośląskim na mapie avans.pl macie 26 punktów, wszystkie funkcjonują? czy jest więcej niż podają?

już
@KotAndrzej

jak jestes tak dobrze poinformowany to napisz które, bo ja wiem narazie o jednym , a następne dopiero pod koniec tygodnia

KotAndrzej
@już

Bogatynia, Lubań, Nysa za chwilę chojnów i świdnica. Leci teraz wszystko co ma lokal od meratehu.

pepu

pewne...koniec zamykania sklepów!!!!

wątek

to już koniec tego wątku nikt już tego nie czyta;D

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
koń

co z glogowem

hm?

Co z KS jak przejmują sklep?

wujo
@hm?

ks po przejeciu sklepu zazwyczaj zostaje

rks
@wujo

A wlasnie ze go wyrzucaja bo chca kogos swojego a nie osobe ktora robila przekrety wczesniej

pytanie

W razie braku wypłaty odpowiada za to Syndyk. Wiec juz trzeba szykować namiar na niego aby wysłać pismo ponaglajace. I pytanie czy ktoś wie czy które miejsce w liście wierzycieli ma pracownik?

Jess11
@pytanie

roszczenie w sprawie nie wypłaconego wynagrodzenia są z urzędu, sam nie musisz się dopominać o swoją należność.

avans......

U nas sie kreci, ale po co? Towar z innych sklepow, oczywiscie rozni sie od tego co wchodzi w MMP, pisac nie ma juz do kogo bo wszyscy na zwolnieniach, nikt z naszego sklepu za to odpowiadal nie bedzie. Rks ma to gdzies a kierownik mowi zeby inwentaryzacji nie podpisac i tu przyznam mu racje. Nie dajcie sie i szukajcie innej pracy bo tu przyszlosci nie ma

janek

Moim zdaniem Avansa powinien kupić Terg... pracowałem w Media Expercie za czasów jak jeszcze Domex był współwłaścicielem cześci marki. Terg dwa razy lepiej zna się na prowadzeniu sklepu. Jest jeszcze mała nadzieja

ri

wszystkie sklepy beda zamkniete nie robcie sobie nadziei ci co zostana to tylko po to by wysprzedac towar a potem out na bezrobocie wiec nie ludzcie sie.

WAR OF TANKS

LEPIEJ TO JUŻ BYŁO

bb

A co ze Śląskiem, nadal się trzyma.

A dlaczego firma Avans zmieniła adresy, prezesa i nazwę na Elektron, a bracia Tomalowie nadal są współwłaścicielami, choć już nie w zarządzie, o co tu chodzi? Coś czuję, że niedługo szerzej usłyszymy o firmie ELEKTRON SP. Z O.O.

@123

Teeee ta firma oglosila upadlosc zobacz w portalu PI

@123

a gdzie masz to napisane?

wkurwiony

Elektrodom jełopie !!!

cudowne rączki

umiecie wyszukiwać i czytać ale ... nie do końca:) firma dopiero od maja nazywa się Elektron, wcześniej od jesieni Avans a jeszcze wcześniej Openmedia - czy wszystko jasne?

warmiak

my na razie dostajemy jakieś dostawy + towar ze sklepów które się zamykaja i wcale małym sklepem nie jesteśmy dobrze wiemy że nasze zadanie to wyprzedawać jak najwięcej się da , ale jak po 10tym premii nie będzie to i nie będzie komu tego wyprzedawać i będą musieli sklep pakować ....oni za nas zdecydują czy mamy przychodzić do pracy po 10tym czy tez L4

@warmiak

Dostaniecie premie nie martwcie sie, pewnie jak wiekszosc sklepow idziecie na 65-80% planu, plus w zakladce premie 30% zabiora. wiec prosty wynik majac 70% wyrobionego planu, 30 zabiera Portal i 30% z premii(opodatkowana). jak zarobisz 500zl do premii do dostaniesz 300zl. 1350zl podstawy minus 30zl na Polise zbiorowke to masz prosty wynik 1620zl wyplaty hehe Beda premie!!!!haha

dokładnie
@poinformowany

jakby człowiek nie sprzedawał to i tak nie wyjdzie dobrze...czym więcej zrobisz tym więcej zabiorą.

jesus fuck
@dokładnie

ja pyerdole - do co poniektórych jeszcze nie dotarło ze NIE BĘDZIE PREMII. Na co wy czekacie ludzie? Na Godota?

czupakabra

w dniu dzisiejszym sklep 251 zamknięty towar sprzedajemy przed na straganie zapraszamy za kalkulatorem (usunięte przez administratora)

poinformowany

Jak to wszystko perfekcyjne zaplanowane i dopięte na ostatni guzik, przemyslane max i w ogóle...: Sklepy tzw."małe" Domex`owskie zostaje jak narazie, ale tylko po to żeby mogly sprzedawac towar "stary" przesuwany z innych wiekszych sklepów((rzekomo tych nie rentownych i tych nie Domexowskich havo itp) Nawet nabory do pracy prowadza jesli ktos przebywa na L4 tak wrazie "W" na ich miejsce, zeby biznes sie krecil. No bo ktos musi zostac i pracowac na Tych wierzycieli, a lepiej Towar sprzedac jako nowy z dwuletnia gwarancja a noz widelec jeszcze i do tego PG sie opchnie, SW niz oglosic Licytacje i wypchnac towar za pol ceny. Nawet Inwentaryzacje odbudowywuja pomalu...hehe Kierowcy towar rozwaza pomimo ze maja nie zaplacone faktury, no ale maja obiecane ze za nastepny miesiac wyplaca wszystko z nawiazka, a za zalegle musza sie Sadzic. Zostal jeszcze Ogrod no ale z nim trzeba czekac do konca wakacji, przeceni sie i pojdzie, kasa naplywa. Wszystko by bylo i pieknie, ale przeciez nikt glupi nie jest jesli nie dostana premii to bede zwalniac sie sami, nikt nie bedzie czekal do konca, az splaca wszystko i na sklepie zostanie sama drukarka KOnica firmowa. Tak czy siak zycze Wszystkim powodzenia i pozdrawiam

sadrg eghjetdhj

ej a gdzie jakies potwierdzone ifno?????

Zwolniony

Ludzie! Wy szukajcie pracy a nie biadolicie tutaj. Wiadomo ze wszyscy wylecicie. Im predzej znajdziecie cos tym lepiej hb wasii koledzy was nie uprzedza. Statek zatonal

karrrramba

a w Chełmie sklep prosperuje pełną parą. a jak tam Hrubieszów pod flagą Terg. a krasnyyork się rozwija :) pozdro.

c===8

sklepy między Końskiem, a Radomskiem do zamknięcia

Zostaw merytoryczną opinię o DOMEX Sp. z o.o. - Sandomierz

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DOMEX Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w DOMEX Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DOMEX Sp. z o.o.