Opinie o DOMEX Sp. z o.o. w Sandomierz

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy DOMEX Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie DOMEX Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: AGD - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DOMEX Sp. z o.o. w Sandomierz

wolf

Media Markt w małych miastach i mniejszym formacie? Typu Avans? Sieć sklepów Media Markt zainteresowana jest zakupem elektromarketów Avans. W imieniu Media Markt rozmowy prowadzi firma doradcza Ernst&Young. Michał Płotnicki z E&Y rozmawia z syndykiem Januszem Skibą. Sieć Media Markt i Syndyk na tym etapie rozmów nie udzielają komentarza. Zakup sklepów Avans wpisywałby się w strategię rozwoju sieci Madia Markt. Nie tak dawno serwis portalspozywczy.pl opublikował informację o rozważaniu przez MM wprowadzenia nowego, mniejszego formatu sklepów w mniejszych miejscowościach. Może nie przypadkowo została również przygotowana kampania „MM Tour 2014”. Technologiczne miasteczko odwiedza mniejsze miejscowości ( np.: Radomsko, Pabianice, Tarnowskie Góry, Bełchatów) w których znajdują się sklepy Avansu. A Dyrektor Zarządzający Siecią Media Markt, Andrzej Sobolik na jednym z portali powiedział „Media Markt Tour jest odpowiedzią na potrzeby mieszkańców mniejszych miejscowości, gdzie dostęp do najnowszych technologii jest często ograniczony. Podczas każdego spotkania fani nowych technologii mają okazję przetestować prezentowane urządzenia, zapoznać się z bogatą ofertą naszych marketów oraz sklepu internetowego mediamarkt.pl, a także poczęstować się kawą, posłuchać muzyki lub wziąć udział w ciekawych konkursach.”

REKIN CENIJAD 2
@wolf

DZIĘKUJEMY PSEUDO KIEROWNIKĄ I RKS..OM ZA TAKIE WYPOWIEDZI NA FORUM....kto ma zostać i zamknąć sklep to zostanie(Z PRACOWNIKÓW)...na razie tworzymy magazyny (darmowe) dla towaru..PYTANIE ZA 1000000 MILION KTÓRY SKLEP ZOSTANIE OSTATNI----STAWIAM NA SKLEP NR 1..I JAK DŁUGO TO POTRWA (do końca sierpnia)...NAGRODY DO ODEBRANIA U SYNDYKA...

LPU
@REKIN CENIJAD 2

Ja stawiam na 24.

@LPU

z tego co mówił wasz były kiero to nie bardzo.

LPU
@+1

Ty pewnie też stawiasz jak wszyscy u nas na 17.

@LPU

nie wiem czy pierwsze 17 czy 24 bo to wielka loteria wiem tylko, że daleko wozić towaru nie będzie trzeba chyba, że polecą obydwa w tym samym czasie a to jest mało prawdopodobne. tak czy inaczej najwięcej towaru przeleci przez jeden strategiczny punkt na lubelskim, stopniowo będzie spływać do sandomingo. tak jest strategia. syndyk nie będzie trzymał sklepu oddalonego o ponad 100kkm od bazy nawet jakby był najbardziej rentownym sklepem, koszty transportu odgrywają znaczną rolę.

@LPU

Guzik prawda! premie i wypłaty wpłyną na konto syndyk teraz zarządza firmą! !!!!

Informator

Potwierdzone info! Gorzów zniknął z mapy....;( Kto będzie następny????

aloha

wie ktoś coś może odnośnie ostatnich doniesien , że wiecej sklepów nie będzie zamykanych i jest już jakiś inwestor ??

łał uszanowanko
@aloha

to już następny? u ha haaaaa no to tych inwestorów tyle, że ho hoooooo. jeden na drugim, zabijają się o ten avansik. ... ... szkoda, że każdy rezygnuje, i z tych waszych całych doniesień wychodzi tylko tyle, że kolejne sklepy są zamykane hue hue hue pocieszajcie się dalej.

speedi

W Augustowie walczą na łące "Mrówka" z "Biedronką" i niespodziewanie rywalizację może zakończyć "wskakując" w ich miejsce "Żabka" Info Pewne!!!

logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
Król Zygmunt August Szczodry

a co ze sklepami w Augustowie?

iwka

co ze sklepem w Złotoryi????

speedi

o sklep 187 walczy sieć sklepów "Piotr i Paweł" wraz z Polo Market Info Pewne!!!

LoleK

A co ze sklepem 187 z Legnicy ?

KotAndrzej

Ta xD Kierownicy maja najwiecej z tej pracy xD Wszedzie tylko walenie na premii, za tk ponizej 90% stowka, za krzywy karton 50pln i tak ciagle:D Inwentura tez udzial wiekszy:P A i tak byle baran bedzie pisal, ze KS ma premie za sciemnianie... Kazdemy KS zalezy na tym zeby wyjsc z twarza i do konca robic swoje.

Supersyndyk

O nim ciągle tu wszyscy piszą, to jakiś bohater tej strony jest :) Jakiś Neo z Matrixa ten gość?

ela

A szlachetny jeszcze pracuje?

Supersyndyk

Dobrze, że mój sklep już nie płaci czynszu, pewnie miałbym postój ciężarówek z towarem na parkingu :) U mnie w salonie obce głosy słychać już tylko ze standu Mango, który w tej chwili najmocniej walczy o wynik. (Trochę więcej humoru ludziska, co więcej zostało ;))

zibi

17 do zamknięcia,a 24 reaktywacja.

@zibi

od kogo to wiesz?

Radek

Bardzo wam wspolczuję tej niepewności... my też do końca łódziliśmy się,ze jeszcze trochę pociągniemy a tutaj z dnia na dzień taka niespodzianka. Niestety pakowanie sprzętu na naszym sklepie dobiega końca, od przyszlego tygodnia urlop potem 2 tygodnie - okres wypowiedzenia i mamy nadzieję odprawa. Dla tych co jeszcze sie łódzą, że jakoś to będzie. Nie nie będzie - bo to juz koniec Domexu. Czy ktoś was wykupi - tez nie sądzę, dawno by to zrobil. Poprostu tam gdzie jeszcze nie zalegają z czynszami - tam jest towar przesuwany z zamykanych sklepów i tak aż dojdądo końca....

ABC
@Radek

a są jeszcze takie sklepy gdzie nie ma zaległości macie potwierdzone info od właścicieli lokali

@ABC

mój płaci na czas.

...
@ABC

zaległości nie ma na sklepach , które mają cały ten bajzel wyprzedać

Al
@Radek

110 też się pakuje.

salon 126 w Kłodzku właśnie sie zamyka

cześć

Dokładnie cisza za poległych

kacz

Hej, a co myślicie o serwisie w centrali? Jak się Wam współpracowało?

lolo
@kacz

mega patologia JM to gosc ktory blokował prace i tylko utrudniał wszystko, nigdy w niczym nie pomógl. mysli ze jest ok, opanowany głos itp, ale ogolnie zakala dz. rek. nie mial stycznosci klintami nie wie na czym to polega nawet na maila nie potrafili opd

@lolo

łudzilismy się - sorry za błąd:)

południe

Zróbmy godzinę ciszy na forum, za tych, którzy polegli i za tych, którzy lada dzień polegną...

Dziś podobno były kolejne zwolnienia w centrali

zbyturBOO

zależność jest tak najdalej zlokalizowane od samdomingo salony zamykamy pierwsze jak się przerzedzi południową Polskę to już na północy nic nie będzie.

aa
@zbyturBOO

kilkanascie sklepów napewno zostanie lecz pod innym logiem zobaczycie te co sa w miare blisko sandomierza i przynosza dochody i niemajace wielkiej powierzchni.

mUj boRZe
@aa

(usunięte przez administratora) ty wiesz co to jest upadlosc likwidacyjna?

Zostaw merytoryczną opinię o DOMEX Sp. z o.o. - Sandomierz

• Jak wygląda rekrutacja do firmy DOMEX Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w DOMEX Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

DOMEX Sp. z o.o.