logo PROGRAM JUVENTA BP Sp. z o.o.

PROGRAM JUVENTA BP Sp. z o.o.

Toruń

Opinie o PROGRAM JUVENTA BP Sp. z o.o.

gosia 2011-02-27 10:02:05
odradzam pracę w tej firmie.
sylwia 2015-04-23 09:35:33
sytuacja w całej sieci jest kiepska, marne premie lub ich brak, zarobki są jedne z niższych na rynku, wymagania jakie stawiane są przez centralę to jakiś horror. Szkoda marnować czas na tą firmę, lepiej poszukać czegoś lepszego.
Magdalena 2016-03-05 20:47:32
Odradzam prace w tej firmie nie ważne czy w którejś z aptek czy w biurze.Wymagania są duże co nie odzwierciedla się w zarobkach wszystkim trzęście g.księgowa (Prezesi wszystkie decyzje z nią konsultują i wszystko pytają)która nie szanuje pracownika jest bardzo ciężka w współpracy przez co atmosfera w firmie jest zła. podsumowując Praca w tej firmie to małe zarobki i gwarantowany Mobbing.
janko 2016-04-24 14:27:00
Magdalena, wymagania to kwestia względna, na magistra farmacji oczekują jedynie ukończonych studiów magisterkich w zasadzie, więc to małe wymagania. Pozdrawiam.
Zostaw swoją opinię o PROGRAM JUVENTA BP Sp. z o.o. - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PROGRAM JUVENTA BP Sp. z o.o.