Coopra

Toruń

Opinie o Coopra

były pracownik 2011-01-14 14:22:53
Pracy w tej firmie nie polecam i przestrzegam naiwnych ktorzy przez zbieg okolicznosci tam trafia tak jak ja. W firmie jest jeden wielki balagan poczawszy od osoby zarzadzajacej czyli syna szefa który z początku będzie wam w tylek wchodzil zebyscie tylko u niego pracowali i opowiadal historie jaka tu masz przyszlosc i to ile tu zarabiasz zalezy tylko od ciebie... Bedzie od was wymagac pracy poczawszy od magazyniera, do kierowcy, operatora wozka widlowego (mimo braku uprawnien - "bo przeciez umiesz jezdzic to jedz" a jak cos ci sie stanie to przeciez TWOJA wina bo wsiadles bez upranien ale jak odmowisz to powiedza zes jest niekompatybilny i utrudniasz prace), bedziecie tam monterami przemyslowymi (wszelkie kamerki, montaz kabli na wysokosciach co powinna zrobic osobna ekipa ale oczywiscie szef jej nie zaplaci bo ma ciebie, dekarzami smolowanie dachu, sprzatanie gruzu (syf w calym magazynie), kopanie ziemi, sprzatanie glazow wozenie na taczkach itp, rozklejanie banerow firmy po calym miescie oczywiscie w ramach stanowiska magazynier wszystko, do tego za 1200zl miesiecznie. Ale zeby jeszcze chociaz bylo w terminie o kazda zlotowke trzeba sie prosic a jak szef wyplaca to patrzy na ciebie jakbys mu ukradl te pieniadze. Wymaganie ogromne a zarobki MARNE. Po pierwszym miesiacu wazeliny zaczyna się czepiac WSZYSTKIEGO i WSZYSTKICH byle by tylko mieć pretekst do obnizenia wynagrodzenia. Robi tak z wszystkimi poczawszy od sprzedajacych dziewczyn na sklepie, magazynierow, kierowcow itp. Jeśli chcecie być zawalenie praca na kilku stanowiskach a mieć placone za jedno ,pracować na czyjes spodnie a sami mieć z tego tyle co nic i jeszcze obelg sluchać to polecam firme Coopra.
Zostaw swoją opinię o Coopra - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Coopra