ILVES SP. Z O.O.

Toruń

Opinie o ILVES SP. Z O.O.

lysek 2013-10-10 19:08:55
odpuscie sobie, wszystko na nie
andrew 2014-10-21 21:30:37
Witam
Daj znać czy warto bo mam ofertę od nich do finlandii
maciej 2015-01-09 15:32:26
ktos siedzi w finlandii na modernizacji metra? jak wrazenia?
Mario bross 2015-03-04 10:49:39
Lipa,lipa,lipa,bank godzin,o którym dowiadujesz się dopiero w Finlandi,wypłata na konto co dwa tygodnie jakieś 800euro.Zważywszy na to że trzeba się samemu utrzymać to niestety jak na ten kraj jest absurdalnym wynagrodzeniem.Jeśli chodzi o Ilves to nie udzielają wyczerpujących informacji zasłaniając się niewiedzą,a w Finlandi okazuje się wielka Lipa
adam 2015-04-03 08:46:28
ta firma to lipa nie radze osczegam SAPAWACZY
xyz 2015-06-29 18:18:55
prawda co pisza, ja nie bylem w ilvesie ale chlopaki na tej samej robocie byli i kicha masakryczna. Zarobicie po odjeciu podatkow 8E na H ale jeszcze drogie zycie przejazdy przeloty to tak jak bys w PL pracowal. Odpowiednikiem tej firmy jest jeszcze jedna ktora niby przez Pania Dominike prowadzona ale i tak to Kaski Gussman firma. Zasady te same. Z reszta za Kaski nigdy nie bylo dobrze... pracowalem u niej jak byla to firma PMC.
on 2015-07-12 12:05:20
Zarobić 800E w 2tygd to w miesiąc 1600E to chyba nie jest tak mało, bo w Polsce to tak 800E sie zarabia i to nie wszyscy trzeba dobrze trafić albo godzin na stukać. chodż nie powiem więcej się oczekuje po wyjedzie za granice do tego jak się jest w krajach skandynawskich !! No ale jak ktoś co weekend lubi w szyje dawać to wiadomo ze nawet 2tyśE będzie mało.
zenek 2015-08-21 14:07:07
właśnie przez takich jak kolega "on" zarabiamy 1600E a nie 2500E. Chcesz pracować w Polsce to pracuj, nikt ci nie broni.
zadowolona 2015-10-23 10:36:48
Byłam zatrudniona w Ilves na okres próbny miałam normalną umowę, a nie jakąś śmieciową, które teraz często oferują pracodawcy! Bardzo miła pani załatwiała ze mną wszelkie formalności,jak dla mnie zero zastrzeżeń i mega pozytyw! Mogę z całą pewnością polecić tą Agencje.
j27 2016-02-07 19:16:04
ZBROJARZY do finlandi odpuście sobie byłem na takim kastingu w Warszawie, na własnykosz dojazd, mieszkanie od 200e, karta 160e cscs, jakaś poraszka całyj dzien stracony odradzam
Bartosz 2016-04-25 12:40:23
Pracowałem w tej firmie przez 4 miesiące na umowie tymczasowej. Później zostałem przejęty przez firmę w której do tej pory pracuję. Jeżeli chodzi o Ilves to nie mam żadnych zastrzeżeń wpływy regularnie na konto, bardzo dobry kontakt, sprawy agencyjne załatwiane od ręki.
Polecam bardzo.
luk 2016-05-09 12:23:01
bartosz, a powiedz czy po tych 4ech miesiącach dostałeś umowę o pracę czy nie ? Zastanawiam się czy nie podjąć u nich pracy, ale widziałem, że ostatnio NAPRAWDĘ sporo ludzi ze składu szukają. CZyżby jakaś wymiana pracowników?
Zostaw swoją opinię o ILVES SP. Z O.O. - Toruń
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie ILVES SP. Z O.O.